Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #52271 25 lutego 2013, 19:22

Konto usunięte
Nadrobiłam na szybko. syn spi. Mam nadzieje ,ze choc po kropli wadło mu do tego nosa! bo widziałam ze było na wardze i na poliku.. ehh masakra. Oby nei wył w nocy;/

Zgłoś nadużycie #52272 25 lutego 2013, 21:07

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Tu nie słyszeli o fridzie. choc na ebay jest. Ten cap z eidzieli kaał odciągać gruchą;] a ta tu wcale.  Nie moge mu nawet zakropić! a co dopiero odciągac.... kuzwa wije sie jak jadowity wąż z piosenki!

jeju biedny Kamilek , a OLA masz jakies krople do inhalacji? jesli tak to wez kilka kropel na husteczke i zniewielkiej odleglosci do noska przytaw albo na ubranko pokrop troche albo do nawilzacza troche wlej to powietrze tez bedzie inne , a jak masz wode morska to popsikaj a za 5 minut odciagnij i potem jeszcze krople do nosa, pewnie to wszystko wiesz ale napisalam jakbys cos zapomniala, bo nic wiecej nie da sie zrobic, tzreba przeczekac.

Zgłoś nadużycie #52273 25 lutego 2013, 21:31

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

Zuzka śpi..mam chwilkę...dziś przespała cała noc jak nigdy ..od 21 do 6 rano...ale nie ma co sie przyzwyczajać...
Co do wczasów autokarem podjęliśmy decyzję,ze jednak nie...tym bardziej,że bez noclegu po drodze....pojedziemy własnym autem..w razie czego zawsze można wrócić jakby co...tfu tfu tfu. A tak...2000 kilosów..a jak się rozedrze i będzie wrzeszczeć pół drogi...zlinczują nas. Może za rok a póki co starym sposobem pojedziemy jednak.Mąż najpierw isę napalił...wiadomo...nie musiałby kierować taki kawał,no i z bandą znajomych..też fajnie, ale potem sam oprzytomniał jednak i przyznał mi rację,że pierwszy raz trzeba wypróbować jaka Zuzka będzie.

ja wam powiem ze balabym sie jechac tyle km!! niby w marcu mam z malym jechac do meza do niego wkoncu i czeka nas 1200 km w jedna strone..ja to nei wiem jak przezyjemy podróz ?? tak sie denerwuje o malego.... i jedziemy z mezem autem bo w razie w to zawsze gdzies sie zatrzymamay....ale co 3 dni mamy jechac ?? ;)

Zgłoś nadużycie #52274 25 lutego 2013, 21:33

maryna Fajna mama
ewelina
ale natalka to super dziewczynka!! na niejadka ona nie wyglada bo wcina ta parówe az chuczy ;)
no i sie powtórze ale naprawde wyglada mi ona na 2 latka!!
moj tak wpiernicza krakersy ktore mu lamie... super to wyglada..i ja mu wsypuje na blat w chodziku..dzieki temu mam troche czasu zeby odetchnąć!!

Zgłoś nadużycie #52275 25 lutego 2013, 21:35

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

jej  to moja uwielbia :D
zastanawiamy się czy ma to jakiś związek z tym że ciągle patrzy na Iwonę która robi siku do nocnika.  Jak Iwona siada to ona zawsze pędzi do niej a ja muszę uważać bo jak Iwona wstaje to Asia zagląda i się do grzebania przymierza :)

ale super siedzi na tym nocniczku!! moj to zapomnij...nocnik go parzy w tylek!! az ucieka!!

Zgłoś nadużycie #52276 25 lutego 2013, 21:37

maryna Fajna mama
dziewczyny musze sie wam pochwalic!! mój maly dzis przeszedl odemnie do fotela !! to jest odleglosc okolo metra!!zrobil tak 4 razy!!! i sie chwycil fotela... ale sie ucieszylam!!caly czas sie dzis puszczal i zaczynal sam chodzic! potem do telewizora tez sam szedl bo leciala jego piosenka mastersa!! ale radosc mowie wam!!maly tuptus!!

Zgłoś nadużycie #52277 25 lutego 2013, 21:44

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

srednio, o 23 wstał popłakiwał, ululałam, napryskałam wody dodnosa, wziełam gruszke chciałam cos odciągnąc, ale to nic nie odciąga, moze te fridy. olałam, bo tylko sie wsciekł mocniej
jakos zasnął, po 4 jadł i spał do 6. wiec spoko.

ola powiem ci ze gruszka to jest tylko do dup_!! wez ja plodkowi do kąpania daj...bo u mnie sie nie sprawdzila...nie ma to jak ciocia frida ja mówie!! ale maly jak mnie widzi to pamietaj jak sie wygina... wiec musze niestet na sile :( bo co zrobic jak ma babole w nosie po nocy.... frida tylko rade daje!! ;)

Zgłoś nadużycie #52278 25 lutego 2013, 21:47

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

ja tak samo robię ;) blender to tylko raz używałam ;) a tak wszystko widelcem a mięsko nożem kroję ;) i mały nie ma problemu ;)

dzieki monia za przepis...napewno skorzystam!!i malemu zrobie spagetti!! a i 3 glosiki na szymka poszly..przypominaj nam musimy sie sprezyc i moze akurat sie zalapiecie w 10!!!

Zgłoś nadużycie #52279 25 lutego 2013, 21:57

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Zielony katar?..to chyba nie dobrze.Tak mi lekarz mówił, że jak bedzie zielony lub żółty to mam przyjść.

tak bo to nie jest dobrze jak taki katar jest!! na takie smarki moja lekarka zawsze kaze dawac  do noska euphorbium!!naprawde pomaga... to jest homeopatyczne akurat ale nie szkodliwe dla dziecka i ja to uzywam dla malego!!! Olka musisz sprobowac!!!

Zgłoś nadużycie #52280 25 lutego 2013, 22:01

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Robie kleik na wodzie i dodaje zblendowane owoce.

a co to za kleik ?? bo ja kupilam ten kukurydziany i musialam juz wyrzucic maly nei chcial go tknąc!!! :( chyba ze by na wodzie zjadl bo ja mu robilam na mleku to nie jadl..

Zgłoś nadużycie #52281 25 lutego 2013, 22:01

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

to fakt,  ale ta nasza jest spoko. Ale wszedzie jakies gówna przypisują. Tak czy siak, lepsz eto niż nasz nfz :P bo chociaz za darmo są te leki ;p

jak za darmo?nie rozumiem ??

Zgłoś nadużycie #52282 26 lutego 2013, 7:07

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Robie kleik na wodzie i dodaje zblendowane owoce.

i bez cukru zjada?

Zgłoś nadużycie #52283 26 lutego 2013, 7:10

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

dziewczyny musze sie wam pochwalic!! mój maly dzis przeszedl odemnie do fotela !! to jest odleglosc okolo metra!!zrobil tak 4 razy!!! i sie chwycil fotela... ale sie ucieszylam!!caly czas sie dzis puszczal i zaczynal sam chodzic! potem do telewizora tez sam szedl bo leciala jego piosenka mastersa!! ale radosc mowie wam!!maly tuptus!!

gratuluje, ale ja tam nie czekam z utęsknieniem na te pierwsze kroczki, niech sobie jeszcze raczkuje i tak wystarczajaco glowe juz sobie pozbijała

Zgłoś nadużycie #52284 26 lutego 2013, 7:12

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

a co to za kleik ?? bo ja kupilam ten kukurydziany i musialam juz wyrzucic maly nei chcial go tknąc!!! :( chyba ze by na wodzie zjadl bo ja mu robilam na mleku to nie jadl..

ja zawsze kleik kukurydziany lub ryzowy do tych slodkich kaszek dodaje, zawsze to troche mniej slodkie

Zgłoś nadużycie #52285 26 lutego 2013, 7:13

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Seshelka a pamietasz jak walczylas na poczatku zeby wogole ja karmic ?
Jezuu kto by przypuszczal ze tak dlugo bedziesz ja karmic ?
kup sobie cycka silikonowego ( mam na mysli ta historie co kiedys wam opisaywalam kiedy to moja siostra oduczala swoja core od cyca ).

oj pamiętam, straszne to było, marzyłam zeby chociaz 3 miesiace pokarmic, a tu jez 10 mija

Zgłoś nadużycie #52286 26 lutego 2013, 7:19

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

no w zwiazku z tym jego marnym przybieraniem na wadze ;(

a lekarz coś podejrzewa?

Zgłoś nadużycie #52287 26 lutego 2013, 7:52

ewelina6660 Fajna mama

maryna napisał(a)

To jest dopiero mega wiadomość :)

Zgłoś nadużycie #52288 26 lutego 2013, 7:53

ewelina6660 Fajna mama

maryna napisał(a)

Na wodzie to on nie ma zadnego smaku,a ja dodaje do niego zmiksowane owoce.

Zgłoś nadużycie #52289 26 lutego 2013, 7:54

ewelina6660 Fajna mama

seshella napisał(a)

i bez cukru zjada?

Kompletnie bez cukru...,az sama się dziwię, bo przecież wczesniej jadła same sloiczkowe deserki,a one są przecież mega słodkie.

Zgłoś nadużycie #52290 26 lutego 2013, 7:58

ewelina6660 Fajna mama
Ola! Jak Kmilek?