Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #52171 25 lutego 2013, 10:11

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Dlatego, że nieprzyzwyczajony.My codziennie po kapieli czyscimy nosek i nawet nie ma protestów. Nie nawidzę jak spi i slyszę jak jej coś w nosie furczy.

a u nas zawsze po kapieli jest ryk okropny, ubieramy ja w biegu, masakra po prostu, nie ma czasu na nic tylko szybko do cyca

Zgłoś nadużycie #52172 25 lutego 2013, 10:19

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

a ja juz bym chciała skończyć karmić, tylko nie mam pomysłu jak to zrobić, na razie wyeliminowalam popoludniowe karmienie, zostało mi ranne i wieczorne

i tak super ograniczyłaś. Ja się trochę zamierzam tj też chcę wprowadzić tylko rano i wieczór (no i noc oczywiście).

Zgłoś nadużycie #52173 25 lutego 2013, 10:23

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

:D :D :D
bardzo się cieszę :D
ja już chyba ze 3 miesiące nie blenduję. Zresztą w ogóle bardzo mało jej blendowałam bo Asia woli z kawałkami, tak widelcem.

moja tak samo woli kawalki, tymi papkami to wcale sie nie najada

Zgłoś nadużycie #52174 25 lutego 2013, 10:24

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

no ale juz jest postep :) gratuluje :) niektore maluchy od razu do stania i chodzenia sie biora :)

moja najpierw wstawała, a dopiero potem nauczyla sie raczkowac

Zgłoś nadużycie #52175 25 lutego 2013, 10:25

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

ja probowalam dwa razy narazie,straszny krzyk byl. nocnik stoi w pokoju i sluzy do zabawy :) Kubus sobie w nim grzebie,heheheh, no i sie z nim oswaja. ale na dniach mam zamiar znowu sprobowac

jej  to moja uwielbia :D
zastanawiamy się czy ma to jakiś związek z tym że ciągle patrzy na Iwonę która robi siku do nocnika.  Jak Iwona siada to ona zawsze pędzi do niej a ja muszę uważać bo jak Iwona wstaje to Asia zagląda i się do grzebania przymierza :)

Zgłoś nadużycie #52176 25 lutego 2013, 10:26

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

a w nocy znosnie, jęczał, ale w końcu padł i spał jakos od 23.30 do 4 a reste jęczał, o 6 wstaliśmy. Laski ja nei wiem jak wy odciągacie !!!!!!!!!! kuzwa wziełam go na chama z gruchą, to jakas miazga i i tak gówno daje. nigd więcej.

nie przyzwyczajony, u nas mały daje ładnie nosek żeby odciągnąć, też nas katar jeszcze trzyma i kaszel :( już tydzień

Zgłoś nadużycie #52177 25 lutego 2013, 10:27

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

ja nawet sama nie jem na rosołkach

ja też :)
Zawsze bardzo rzadko używałam a odkąd zaczeliśmy jeść wspólnie z Iwoną to nie używam wcale :D

Zgłoś nadużycie #52178 25 lutego 2013, 10:27

gwonka Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

zastanawiamy się czy ma to jakiś związek z tym że ciągle patrzy na Iwonę która robi siku do nocnika.  Jak Iwona siada to ona zawsze pędzi do niej a ja muszę uważać bo jak Iwona wstaje to Asia zagląda i się do grzebania przymierza :)

oj a jakie ona ma nozki pultasne, superowe goloneczki :)

Zgłoś nadużycie #52179 25 lutego 2013, 10:28

gwonka Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

mysle ze ona probuje nasladowac starsza siostre, bierze z niej przyklad :) fajnie

Zgłoś nadużycie #52180 25 lutego 2013, 10:29

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

dla zainteresowanych
za tydzien w poniedzialek o 20;00 na polsacie megahit AVATAR
uwielbiam ten film :)

to nie moje klimaty, ale moj maz był na tym 2 razy w kinie i w tv tez juz zapowiedzial ze oglada :)

Zgłoś nadużycie #52181 25 lutego 2013, 10:30

seshella Fajna mama

Emza napisał(a)

tak wogole sadzacie maluchy na nocniki ?? bo moi rodzice kupili mojej małej ale ja nie wiem czy to juz czas

ja jeszcze nie mam nocnika

Zgłoś nadużycie #52182 25 lutego 2013, 10:31

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

to nie moje klimaty, ale moj maz był na tym 2 razy w kinie i w tv tez juz zapowiedzial ze oglada :)

no ja tez w kinie bylam na 3D, potem kilka razy na kompie z mezem ogladalismy :) teraz tez napewno obejrzymy :) ten film to magia :) z seansu kinowego wyszlam jak zaczarowana :)

Zgłoś nadużycie #52183 25 lutego 2013, 10:32

mala24 Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

jaka zadowolona pannica :)

Zgłoś nadużycie #52184 25 lutego 2013, 10:34

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

i tak super ograniczyłaś. Ja się trochę zamierzam tj też chcę wprowadzić tylko rano i wieczór (no i noc oczywiście).

widze ze jej brakuje, ale nie moge sie zlamac, bo raz juz tak było że karmiałam 2 razy dziennie, a potem znowu uległam i było 3 karmienia, muszę byc twarda, potem z tego rannego zrezygnuje, a z wieczornym troche sie pewnie pobujamy

Zgłoś nadużycie #52185 25 lutego 2013, 10:35

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

hihi, faktycznie zadowolona, ale moze coś w tym jest, że siostre naśladuje

Zgłoś nadużycie #52186 25 lutego 2013, 10:42

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

widze ze jej brakuje, ale nie moge sie zlamac, bo raz juz tak było że karmiałam 2 razy dziennie, a potem znowu uległam i było 3 karmienia, muszę byc twarda, potem z tego rannego zrezygnuje, a z wieczornym troche sie pewnie pobujamy

no ten wieczór najgorszy... o jej jak sobie przypomnę boje z Iwoną to już mi skóra cierpnie co będzie z Asią... bo ja to miękka jestem :D

Zgłoś nadużycie #52187 25 lutego 2013, 10:43

Gosiulkovic Fajna mama
idę gotować :)
jeszcze wam napiszę że iwona nie może zapamiętać że wielbłąd ma garby tylko mówi że wielbłąd ma dwa garaże :D

Zgłoś nadużycie #52188 25 lutego 2013, 10:44

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

no ja tez w kinie bylam na 3D, potem kilka razy na kompie z mezem ogladalismy :) teraz tez napewno obejrzymy :) ten film to magia :) z seansu kinowego wyszlam jak zaczarowana :)

ja tez mówiłam, ze nie lubei takich filmów..az zobaczyłam avatara i szok! normalnie super film! potem chcialam męża namówic i tez sie opierał, aż zobaczył w końcu i tez był zachwycony :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #52189 25 lutego 2013, 10:52

Emza Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

wiesz co właściwie we wszystkich książkach które czytałam i przeglądałam pisze że to jeszcze nie czas tj że dziecko jeszcze nie załapie o co biega w tym nocniku. hmmm :) niby tak, ale ja gdzieś od 3 tygodni sadzam Asię na nocniczek i prawie nie ma razu w którym by nocnik był pusty... :D Jestem naprawdę w ciężkim szoku bo nie spodziewałabym się, że cokolwiek zrobi. Jeśli chodzi o kupkę to właściwe codziennie bezbłędnie wyczajam kiedy się przymierza do robienia- sadzam i trach :D a sisi... to co przebieram to ją sadzam albo jak czuję że pielucha pusta a ona już sporo w niej siedzi, jak wstaniemy, przed kąpaniem. No i prawie zawsze coś napsisia. Jest z tym trochę certolenia ale kopę pieluch tym sposobem zaoszczędziłam. :D :D

wow super..no to normalnie mozna powiedziec ze jeszcze troche i sama zacznie siadac

Zgłoś nadużycie #52190 25 lutego 2013, 10:53

Emza Fajna mama
nie wiem co dzisiaj zronbic na obiad;/