Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #52151 25 lutego 2013, 9:39

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

Kuzwa, boje się tej nocy! jak bedzie to samo co wczoraj, to jebne. Do tego i meni gardło zaczyna boleć. wiec jutro ide z małym i ze sobą! kuzwa kuzwa kuzwa! zimo wypierdalaj!

oj to sie kurujcie. toz to u was epidemia

Zgłoś nadużycie #52152 25 lutego 2013, 9:39

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Gosiu (Gosiulkoviec :) )
Chyba Cię ozłocę :) ,Natalka wprost pożera ten kleik z owocami.Dzisiaj zmiksowałam jej kawałek banana,jabłka,kilka truskawek i borówki.Zjadła chyba w sumie ze 220ml :) .
Czekam na dalsze pomysłu.
AAAA i dzisiaj nie mielismy prądu od 10 do 14 i takim oto sposobem Natalka zjadła zupę z warzywami rozgniecionymi widelcem :) .Byłam pewna, że nie zje,ale w sumie to widelcem mozna było rozgnieść jak w blenderze :)

:D :D :D
bardzo się cieszę :D
ja już chyba ze 3 miesiące nie blenduję. Zresztą w ogóle bardzo mało jej blendowałam bo Asia woli z kawałkami, tak widelcem.

Zgłoś nadużycie #52153 25 lutego 2013, 9:40

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ola, obiecany parówkowy film. Natalka była jednak trochę speszona obecnością kamery.

http://www.youtube.com/watch?v=g_b8mNdaTuo&feature=youtu.be

ale ladnie zajada, no i jak szybko polyka. moj to by pol godziny by mielil taki kawaleczek :)

Zgłoś nadużycie #52154 25 lutego 2013, 9:44

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

a w nocy znosnie, jęczał, ale w końcu padł i spał jakos od 23.30 do 4 a reste jęczał, o 6 wstaliśmy. Laski ja nei wiem jak wy odciągacie !!!!!!!!!! kuzwa wziełam go na chama z gruchą, to jakas miazga i i tak gówno daje. nigd więcej.

ja nie odciagalam bo maly sie panicznie darl jak widzial ze do noska sie zblizalam. nawet jak nosek chcialam zakropi. duzo go nosilam, pelzal wtedy jeszcze to katarek sam wylatywal. a jak sie gluty robily to psikalam woda morska i probowalam wtedy jakos wyciagnac.

Zgłoś nadużycie #52155 25 lutego 2013, 9:47

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ola, obiecany parówkowy film. Natalka była jednak trochę speszona obecnością kamery.

o jej jaka słodka :D :D
super sobie radzi :D
Ewelina a próbowałaś dawać Natalce naleśniki ??
u mnie hicior w piątek był bo Asia już dawno z takim smakiem nic nie wcinała. Urywałam jej malutkie kawałeczki i kładłam na tacce tak jak ty.

Zgłoś nadużycie #52156 25 lutego 2013, 9:48

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

mój nie raczkuje, acały czas chce stać@!!
masakra

no ale juz jest postep :) gratuluje :) niektore maluchy od razu do stania i chodzenia sie biora :)

Zgłoś nadużycie #52157 25 lutego 2013, 9:49

seshella Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Wczorajsze fotki :) Ta pierwsza stara przed strzyżeniem ;)

Super dzieciaczki :)

Zgłoś nadużycie #52158 25 lutego 2013, 9:52

gwonka Fajna mama
dla zainteresowanych
za tydzien w poniedzialek o 20;00 na polsacie megahit AVATAR
uwielbiam ten film :)

Zgłoś nadużycie #52159 25 lutego 2013, 9:52

seshella Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Dzień dobry mamuśki;D
U nas nocka super ;) Szymek w nocy wypił 120 ml mleka z kaszką! cieszę się bardzo bo ostatnio bardzo gardził mlekiem;/ mały właśnie zjadł cały jogurt naturalny z bananem i poszedł spać;D mąż też śpi więc mam chwilke dla siebie ;)
Po obiedzie jedziemy do mojej siostry na kawe ;) już nie mogę się doczekać ;D tak długo nie widziałam Bartusia aż sie stęskniłam za lujkiem;D aleeee go wycaaaałujęęę :D
postaram się troszke nadrobić;D ostatnio zaniedbałam forum;( skupiłam się bardziej na tym konkursie ;) ostatni tydzień głosowania;D jestem na 11 miejscu ;) a 10 pierwszych osób ma nagrody gwarantowane;D muszę przebić tylko 1 dziewczynę ;) brakuje mi do niej 30 głosów ;) myślę, że jak ją przebiję i będę miała ze 100 głosów więcej to nie będzie miała szans ze mną;D chyba, że wywinie jakiś numer i będzie kantować;/
Proszę o głosiki ;) http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/32003
W piątek mąż przywiózł mi rzeczy te z paczki :) superowe są :) jak nie zapomnę to wezmę od siorki mój aparat to wstawię zdjęcia tych ciuszków i zabawek które Szymuś dostał od dziadków ;)
A tu Szymek w swojej nowej wypasionej czapie od babci i dziadka;D

głosujemy, a czapa faktycznie wypas :)

Zgłoś nadużycie #52160 25 lutego 2013, 9:53

Emza Fajna mama
hej dziewczyny,ale zaniedbałam forum..to przez szkołe bo ostatnio same egzaminy i zajecia od rana do wieczora na dodatek mała juz powoli zaczyna chodzić i latam za nią jak szalona..wieczorem wszyscy padamy , dodatkowo wychodzą jej naraz 2 górne jedynki i marudna..dobrze ze jest fb to cos niecos wiem co sie dzieje.
Oll mówiłaś ze ci bardzo włosy wypadają..ja dostałam od mojej wykładowczyni-pani kosmetolog tabletki nazywają się Revalid bierzesz po 3 razy dziennie przez 3 miesiace potem 3 miechy przerwy i znowu trzy razy dziennie po 3 miechy i tak 3 razy...na poczatku podeszłam sceptycznie bo nie bardzi wierze w tabletki ale, ale moja kolezanka własnie skonczyła 1 serie i widze mega poprawe..włosy ma piekne lśniace paznokcie ma super nie łamia sie nie rozdwajaja i mówi ze juz jej wogóle nie wypadają..takze ja teraz zaczełam bo mitez lecą jak poje@% ane i zobaczymy

Zgłoś nadużycie #52161 25 lutego 2013, 9:53

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

u nas wczoraj była męża siostra przywiozła pchaczo -stoliczek mała ma zabawe ze hej.namawiaja nas żeby do Berlina do nich przyjechać , robota dla M byle jaka bo w jakis zakladzie mięsnym za1000e ale mówią że + kindergelt to spoko na życie starczy .Oni za trzypokojowe mieszkanie z oplatami płaca 500e a dorobic zawsze mozna bo ona na sprzątanu ma 9e za godzinę płacone.

ciekawa propozycja, podjeliście juz jakas decyzje?

Zgłoś nadużycie #52162 25 lutego 2013, 9:55

gwonka Fajna mama
jak Kubus mi sie nie rozchoruje to we czwartek jedziemy na pobranie krwi malego i mojej.

Zgłoś nadużycie #52163 25 lutego 2013, 9:56

Emza Fajna mama
tak wogole sadzacie maluchy na nocniki ?? bo moi rodzice kupili mojej małej ale ja nie wiem czy to juz czas

Zgłoś nadużycie #52164 25 lutego 2013, 9:58

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

brakuje tej bliskosci z corcia co? ja nie wiem jak ja sie z tym pogodze jak bede musiala malego odstawic, nie wyobrazam sobie tego :( bede ryczec napewno. ale wiem ze kiedys ten dzien nadejdzie

a ja juz bym chciała skończyć karmić, tylko nie mam pomysłu jak to zrobić, na razie wyeliminowalam popoludniowe karmienie, zostało mi ranne i wieczorne

Zgłoś nadużycie #52165 25 lutego 2013, 10:00

gwonka Fajna mama

Emza napisał(a)

tak wogole sadzacie maluchy na nocniki ?? bo moi rodzice kupili mojej małej ale ja nie wiem czy to juz czas

ja probowalam dwa razy narazie,straszny krzyk byl. nocnik stoi w pokoju i sluzy do zabawy :) Kubus sobie w nim grzebie,heheheh, no i sie z nim oswaja. ale na dniach mam zamiar znowu sprobowac

Zgłoś nadużycie #52166 25 lutego 2013, 10:00

seshella Fajna mama

agata_grd napisał(a)

dawałyście dzieciom zupki na rosołkach z kostki?

ja nawet sama nie jem na rosołkach

Zgłoś nadużycie #52167 25 lutego 2013, 10:02

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

a ja juz bym chciała skończyć karmić, tylko nie mam pomysłu jak to zrobić, na razie wyeliminowalam popoludniowe karmienie, zostało mi ranne i wieczorne

to i tak malo karmisz juz, moj to ciagle zapija cycem, rano, w dzien, w nocy. mysle ze uda ci sie szybciej niz myslisz.

Zgłoś nadużycie #52168 25 lutego 2013, 10:07

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

jak super całą raczką łapie, gdzie tam ona niejadek :)

Zgłoś nadużycie #52169 25 lutego 2013, 10:08

Gosiulkovic Fajna mama

Emza napisał(a)

wiesz co właściwie we wszystkich książkach które czytałam i przeglądałam pisze że to jeszcze nie czas tj że dziecko jeszcze nie załapie o co biega w tym nocniku. hmmm :) niby tak, ale ja gdzieś od 3 tygodni sadzam Asię na nocniczek i prawie nie ma razu w którym by nocnik był pusty... :D Jestem naprawdę w ciężkim szoku bo nie spodziewałabym się, że cokolwiek zrobi. Jeśli chodzi o kupkę to właściwe codziennie bezbłędnie wyczajam kiedy się przymierza do robienia- sadzam i trach :D a sisi... to co przebieram to ją sadzam albo jak czuję że pielucha pusta a ona już sporo w niej siedzi, jak wstaniemy, przed kąpaniem. No i prawie zawsze coś napsisia. Jest z tym trochę certolenia ale kopę pieluch tym sposobem zaoszczędziłam. :D :D

Zgłoś nadużycie #52170 25 lutego 2013, 10:09

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

a w nocy znosnie, jęczał, ale w końcu padł i spał jakos od 23.30 do 4 a reste jęczał, o 6 wstaliśmy. Laski ja nei wiem jak wy odciągacie !!!!!!!!!! kuzwa wziełam go na chama z gruchą, to jakas miazga i i tak gówno daje. nigd więcej.

ja mam fride, jak była mała odciągałam , a teraz nie mam sumienia jej meczyc, i tak cały czas siedzi, stoi lub raczkuje, wiec katar sam jej wypływa, a ja tylko wycieram co chwile