Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #52131 25 lutego 2013, 7:54

elka40 Fajna mama
Ola....jak noc?
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #52132 25 lutego 2013, 7:57

elka40 Fajna mama
Ja wczoraj ze swoją straszny bój przed snem stoczyłam...skubana...ciągle chce na nogach...nawet spać by chciała na stojąco...wypiła kaszę i siup, juz stoi. W końcu nie miała siły, padała ze zmęczenia, wyła, ale jak ja sie połozyło to też wyła i od razu do pionu. W końcu ja wyjęłam z łóżeczka, posadziłam sobie na kolanach...bujałam, ona wyła, czekałam az sie zmęczy....potem połozyłam ja do łóżka, dałam pić i w końcu padła! A przez weekend byliśmy z mężem całe dwa dni razem i wczoraj wieczorem bylismy wykończeni. Nie daje nam zyć...ciągle musi stać,a jak siedzi to rtrzeba jej książeczki czytać, pójdzie wykopie gdzieś książkę, przynosi mi i eeee :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #52133 25 lutego 2013, 9:01

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

kuzwa skad mam wiedziec ze gardło syna boli ?? ?? ?? ??

ja mam taki patyczek-szpatułkę i zaglądam małemu w gardziołko, jak widzę zaczerwienienie to psikam tantum verde, małemu pomaga

Zgłoś nadużycie #52134 25 lutego 2013, 9:14

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

Dziewczyny gdzie wy wszystkie się podziewacie? zawsze w weekend chociaz aniam zajrzala i Like , bo Nika i Marla to juz o nas zapomnialy ;(
Dawno nie widzialysmy Emilci i Weroniczek ;(

Kasiu, nie miałam siły, by w weekend wejsc na kompa, w sob byłam z rana u rodziców, pózniej obiad urodzinowy, kąpiel małego, lulanie, bo ostatnio nie chce usypiać tak go ząbki bolą..
w nd mieliśmy gości, mały marudny

Zgłoś nadużycie #52135 25 lutego 2013, 9:15

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

hej!
Wczoraj wieczorem nie zaglądałam, bo zaległam w łóżku i obejrzałam pierwszy odcienk "Anny German".O 22 poszliśmy już spać.
Łukasz przed chwilą pojechał na 2h do pracy, bo towar nam przyszedl i ma duzzzo pracy.Gotuje ziemniaczki z marchewką i groszkiem dla Natalki i dorsza w piekarniku upieke. Moze cos zje.
Dwa dni temu jak lezalysmy i Natka wariowała to zapaliła mi kopa w prawą pierś...Boli tak strasznie, że dotknąć się nie mogę.nawet jak chodzę to mnie boli.

ws[półczuję :(

Zgłoś nadużycie #52136 25 lutego 2013, 9:19

aniam Supermama

Like napisał(a)

Wczoraj mi Emila spadła z łóżka, na szczescie z niskiego, bo już miałam rozłożoną kanapę, dziewczyny ale najlepsze w tym wszystkim jest to, że ja stałam obok i obrócilam się tylko po pampersa, ktorego i tak nie zdąrzyłam wziąć, bo ona w sekundę była na podłodze!! A chwilę wczesniej to normalnie jeszcze poduchy kładłam, żeby się czasem nie przekręciła, a ona nie wiem, jak, ale przez te poduchy jej się udało i bach na cztery, na szczescie szybko przestała płakać i nic jej nie jest! Ale serce myslałam, że mi wyskoczy!

jej, nie mozna nawet z oka spuścić, bo od razu na podłodze

Zgłoś nadużycie #52137 25 lutego 2013, 9:21

aniam Supermama

agata_grd napisał(a)

Wczorajsze fotki :) Ta pierwsza stara przed strzyżeniem ;)

śliczne :)

Zgłoś nadużycie #52138 25 lutego 2013, 9:22

seshella Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Nie łam się, moja mama mi ostatnio powiedziała że niedługo do mnie przyjedzie i będzie w nocy oduczać małego od mleka. Osobiście dziwnie się z tym czuję bo z jednej strony mnie męczy wstawanie w nocy co 3 godziny a z drugiej strony cieszę się że on ma apetyt bo z Niną mam straszny problem z jedzeniem. Nie wiem jak się do tego ustosunkować bo owszem, dzieci w tym wieku powinny już spać w nocy 6 godzin no ale szkoda mi go głodzić. Dzięki temu nocnemu podjadaniu on nie wygląda jakby przeszedł to co przeszedł.

to, że nie będzie jadł w nocy wcale nie znaczy, że bedzie spał, Julia je o 5, a do tego czasu budzi się czasem po pare razy

Zgłoś nadużycie #52139 25 lutego 2013, 9:22

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Dzień dobry mamuśki;D
U nas nocka super ;) Szymek w nocy wypił 120 ml mleka z kaszką! cieszę się bardzo bo ostatnio bardzo gardził mlekiem;/ mały właśnie zjadł cały jogurt naturalny z bananem i poszedł spać;D mąż też śpi więc mam chwilke dla siebie ;)
Po obiedzie jedziemy do mojej siostry na kawe ;) już nie mogę się doczekać ;D tak długo nie widziałam Bartusia aż sie stęskniłam za lujkiem;D aleeee go wycaaaałujęęę :D
postaram się troszke nadrobić;D ostatnio zaniedbałam forum;( skupiłam się bardziej na tym konkursie ;) ostatni tydzień głosowania;D jestem na 11 miejscu ;) a 10 pierwszych osób ma nagrody gwarantowane;D muszę przebić tylko 1 dziewczynę ;) brakuje mi do niej 30 głosów ;) myślę, że jak ją przebiję i będę miała ze 100 głosów więcej to nie będzie miała szans ze mną;D chyba, że wywinie jakiś numer i będzie kantować;/
Proszę o głosiki ;) http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/32003
W piątek mąż przywiózł mi rzeczy te z paczki :) superowe są :) jak nie zapomnę to wezmę od siorki mój aparat to wstawię zdjęcia tych ciuszków i zabawek które Szymuś dostał od dziadków ;)
A tu Szymek w swojej nowej wypasionej czapie od babci i dziadka;D

zarąbisty, czapa większa od Szymusia

Zgłoś nadużycie #52140 25 lutego 2013, 9:25

aniam Supermama

agata_grd napisał(a)

dawałyście dzieciom zupki na rosołkach z kostki?

ja nie

Zgłoś nadużycie #52141 25 lutego 2013, 9:26

gwonka Fajna mama
hejka. maly spi, tatus pracuje, ja sie relaksuje :) u nas w domu epidemia, tesciowa, wuja chorzy, mnie juz boli gardlo, mam nadzieje ze Kubus sie nie zarazi, bo to chyba grypa jest. tesciowa bola miesnie itd.. a ja na dodatek mecze sie z wychodzaca osemka. dziaslo spuchniete, boli jak cholera, jesc nie moge.. to juz wiem co maluszki musza przechodzic przez to zabkowanie

Zgłoś nadużycie #52142 25 lutego 2013, 9:26

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Ola, obiecany parówkowy film. Natalka była jednak trochę speszona obecnością kamery.
http://www.youtube.com/watch?v=g_b8mNdaTuo&feature=youtu.be

zazdroszczę, mój od razu ma odruch wymiotny, nawet kupiłam te l;idlowe, ale jeszcze za wcześnie :(

Zgłoś nadużycie #52143 25 lutego 2013, 9:28

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Ja wczoraj ze swoją straszny bój przed snem stoczyłam...skubana...ciągle chce na nogach...nawet spać by chciała na stojąco...wypiła kaszę i siup, juz stoi. W końcu nie miała siły, padała ze zmęczenia, wyła, ale jak ja sie połozyło to też wyła i od razu do pionu. W końcu ja wyjęłam z łóżeczka, posadziłam sobie na kolanach...bujałam, ona wyła, czekałam az sie zmęczy....potem połozyłam ja do łóżka, dałam pić i w końcu padła! A przez weekend byliśmy z mężem całe dwa dni razem i wczoraj wieczorem bylismy wykończeni. Nie daje nam zyć...ciągle musi stać,a jak siedzi to rtrzeba jej książeczki czytać, pójdzie wykopie gdzieś książkę, przynosi mi i eeee :D

mój nie raczkuje, acały czas chce stać@!!
masakra

Zgłoś nadużycie #52144 25 lutego 2013, 9:29

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

lekarz to pedał! nawet go nei badał, nie osłuchał, nie zaglądał w gardło! pet jeden! jutro ide do mojej! jaka tez nei badał, powiedział,ze to wirus i kuzwa dał 3 dni L4... zła jestem

ale pacan, jak mozna tak malego dziecka nie osluchac, kretyn. idz koniecznie

Zgłoś nadużycie #52145 25 lutego 2013, 9:30

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

no moja tez jest kochana ale do pewnego momentu, rózne ma pomysły ale ten że wezmie mi Rozalę na tydzień a ja w weekendy będe sie mogła nacieszyć dzieckiem żebym mogla spokojnie iśc do pracy mnie dobija

ja to podziwiam te wasze mamy, teściowe, moja to tylko te 5 razy w miesiący od 7 do 14 siedzi z Julią, jak mąż ma jedynki, ale nie dałaby rady z kąpaniem, usypianiem, wstawaniem w nocy itp, a do teściowej to nawet na ręce nie chce iść

Zgłoś nadużycie #52146 25 lutego 2013, 9:32

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

:) kominek - moje marzenie i schody w domu to drugie ;) może kiedyś się spełni...

ja też miałam takie marzenie i nawet możliwość zrealizowania w tym roku, ale od styczniowego pożaru mi minęło

Zgłoś nadużycie #52147 25 lutego 2013, 9:32

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

Moja Zuzka tak ma....nie lubi za dłonie

o no to widze ze nie jestesmy sami. a probujesz ja jakos zachecic do dotykania raczek? ja ogolnie zabronilam komukolwiek dotykac malego za raczki, tylko ja z mezem dotykalismy. kazdy duzo zarazkow przekazuje lapiac za lapki. moze wlasnie dlatego Kubus nie lubi, bo nie zwyczajny.

Zgłoś nadużycie #52148 25 lutego 2013, 9:33

gwonka Fajna mama

agata_grd napisał(a)

dawałyście dzieciom zupki na rosołkach z kostki?

nie ja jeszcze nie dawalam

Zgłoś nadużycie #52149 25 lutego 2013, 9:34

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

hahahahha ja sprztałam czesciej, teraz mneij, bo ten gnom boi sie odkurzacza.... no i wole spać ;p jak on śpi. podłogi tylko co 1-2 dni odkuram i myje, bo te kłaki ;/

to ja w totalnym syfie żyje, podłogi raz na tydzien myje jak dobrze pojdzie :)

Zgłoś nadużycie #52150 25 lutego 2013, 9:36

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Gosiu (Gosiulkoviec :) )
Chyba Cię ozłocę :) ,Natalka wprost pożera ten kleik z owocami.Dzisiaj zmiksowałam jej kawałek banana,jabłka,kilka truskawek i borówki.Zjadła chyba w sumie ze 220ml :) .
Czekam na dalsze pomysłu.
AAAA i dzisiaj nie mielismy prądu od 10 do 14 i takim oto sposobem Natalka zjadła zupę z warzywami rozgniecionymi widelcem :) .Byłam pewna, że nie zje,ale w sumie to widelcem mozna było rozgnieść jak w blenderze :)

a mi sie kurcze wczoraj popsul blender, musze dac do reklamacji. bedze musiala tez podziabac widelcem, a jak nie bedzie chcial to przez sitko jeszcze przetre