Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #52051 24 lutego 2013, 8:54

Konto usunięte

agata_grd napisał(a)

Jak mi się wydaje że może dziecko gardło boleć to nie czekam na objawy, daję na noc ibum przeciwzapalnie i obserwuję rano, moje dzieci mają tak że jak je gaddło boli to rano im z buzi śmierdzi, wtedy powtarzam dawkę. Jak za późno zareaguję to zaraz pojawia się katar i dupa zbita.

ja mu aracetamol 2 dzien daje, bo zęby. nie wydaje mis ie zeby go cos bolało. je ciastka, mleko i normalnei sie w dzien zachowuje.

Zgłoś nadużycie #52052 24 lutego 2013, 8:55

Konto usunięte
od 10 jednak lekarz. bieram sie [owoli

Zgłoś nadużycie #52053 24 lutego 2013, 8:58

agata_grd Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

Wczoraj mi Emila spadła z łóżka, na szczescie z niskiego, bo już miałam rozłożoną kanapę, dziewczyny ale najlepsze w tym wszystkim jest to, że ja stałam obok i obrócilam się tylko po pampersa, ktorego i tak nie zdąrzyłam wziąć, bo ona w sekundę była na podłodze!! A chwilę wczesniej to normalnie jeszcze poduchy kładłam, żeby się czasem nie przekręciła, a ona nie wiem, jak, ale przez te poduchy jej się udało i bach na cztery, na szczescie szybko przestała płakać i nic jej nie jest! Ale serce myslałam, że mi wyskoczy!

och! wystarczy po prostu sekunda, ja swojego też tak czasem zostawiam, na szczęście do tragedii jeszcze nie doszło. Teraz póki ma rany świeże to przebieram go po prostu na podłodze, przynajmniej nie spadnie jak ja np wracam się do drugiego pokoju po krem (pod ręką nie może stać bo nina się nim cała smaruje, musi być schowany).

Zgłoś nadużycie #52054 24 lutego 2013, 9:00

kasia17 napisał(a)

U mnie chlopaki śpią a ja mam czas dla siebie z kawusią przy laptku, jutro egzamin a mnie sie nawet nie chce nic czytać ;((((((((((( buuuuuuuuuu , naszczescie ostatni w tej sesji !!!
jeszcze marzec kwiecien, maj i obrona i koniec, !!!! jupi !!!

Kopniaka na szczęście przesyłam :)

Zgłoś nadużycie #52055 24 lutego 2013, 9:04

maryna napisał(a)

agata czyli to ty wczoraj mnie zaprosila na fb ?? laska z ciebie jak smok!!!

Z tym smokiem to bym nie przesadzała :) chociaż tak, oponki wiszą z każdej strony :) ale żeby zaraz smok? ;)

Zgłoś nadużycie #52056 24 lutego 2013, 9:16

Wczorajsze fotki :) Ta pierwsza stara przed strzyżeniem ;)

Zgłoś nadużycie #52057 24 lutego 2013, 9:27

maryna Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Jak mi się wydaje że może dziecko gardło boleć to nie czekam na objawy, daję na noc ibum przeciwzapalnie i obserwuję rano, moje dzieci mają tak że jak je gaddło boli to rano im z buzi śmierdzi, wtedy powtarzam dawkę. Jak za późno zareaguję to zaraz pojawia się katar i dupa zbita.

no wlasnie masz racje...tak dziwnei z buzi smierdzi!!

Zgłoś nadużycie #52058 24 lutego 2013, 9:30

maryna Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Z tym smokiem to bym nie przesadzała :) chociaż tak, oponki wiszą z każdej strony :) ale żeby zaraz smok? ;)

przestan nie to mialam na mysli ze jak smok!! :) po prostu lacha z Ciebie i tyle....a zadnych oponek nigdzie nie widac!!

Zgłoś nadużycie #52059 24 lutego 2013, 9:31

maryna Fajna mama

agata_grd napisał(a)

sliczne dzieci!! coreczka to chyba czysta mamusia!!a filipek piekne oczeta!!

Zgłoś nadużycie #52060 24 lutego 2013, 9:35

maryna napisał(a)

sliczne dzieci!! coreczka to chyba czysta mamusia!!a filipek piekne oczeta!!

No, Nina już się robi podobna do mnie, fakt.

Zgłoś nadużycie #52061 24 lutego 2013, 9:43

aneta74 Fajna mama
[QUOTE=ewelina6660;1424681]hej!
Wczoraj wieczorem nie zaglądałam, bo zaległam w łóżku i obejrzałam pierwszy odcienk "Anny German".O 22 poszliśmy już spać.
Łukasz przed chwilą pojechał na 2h do pracy, bo towar nam przyszedl i ma duzzzo pracy.Gotuje ziemniaczki z marchewką i groszkiem dla Natalki i dorsza w piekarniku upieke. Moze cos zje.
Dwa dni temu jak lezalysmy i Natka wariowała to zapaliła mi kopa w prawą pierś...Boli tak strasznie, że dotknąć się nie mogę.nawet jak chodzę to mnie boli.[/QUOTE
Ale silna mała kobitka z Natalki. współczuję bólu bo to nic przyjemnego w cyca oberwać :(

Zgłoś nadużycie #52062 24 lutego 2013, 9:48

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

Wczoraj mi Emila spadła z łóżka, na szczescie z niskiego, bo już miałam rozłożoną kanapę, dziewczyny ale najlepsze w tym wszystkim jest to, że ja stałam obok i obrócilam się tylko po pampersa, ktorego i tak nie zdąrzyłam wziąć, bo ona w sekundę była na podłodze!! A chwilę wczesniej to normalnie jeszcze poduchy kładłam, żeby się czasem nie przekręciła, a ona nie wiem, jak, ale przez te poduchy jej się udało i bach na cztery, na szczescie szybko przestała płakać i nic jej nie jest! Ale serce myslałam, że mi wyskoczy!

najwazniejsze że nic jej nie jest.A jak Ty sie masz jak w pracy w domu ok ?? ?

Zgłoś nadużycie #52063 24 lutego 2013, 9:49

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

U nas masakra, młody wył całą noc. Nosił go judek bo u mnei na rękach całkiem szału dostawał! gile przecinają mu wary, i nei chce pić... jest 5.32 a ja ju bym do lekarza pojechała.. ale musze do 8 poczekać. grrrrrrrrrrr Biedny płodek.. A jude tak rzęzi, że chyba płuca wykaszle.. więc załatwie 2 za jednym wyjazdem do doktora.

Dużo zdrówka dla Twoich chłopaków

Zgłoś nadużycie #52064 24 lutego 2013, 9:52

aneta74 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Śliczne dzieciaczki, a na Filka oczy hipnotyzują normalnie takie cudne :) )

Zgłoś nadużycie #52065 24 lutego 2013, 9:52

Extremalna21 Fajna mama
Dzień dobry mamuśki;D
U nas nocka super ;) Szymek w nocy wypił 120 ml mleka z kaszką! cieszę się bardzo bo ostatnio bardzo gardził mlekiem;/ mały właśnie zjadł cały jogurt naturalny z bananem i poszedł spać;D mąż też śpi więc mam chwilke dla siebie ;)
Po obiedzie jedziemy do mojej siostry na kawe ;) już nie mogę się doczekać ;D tak długo nie widziałam Bartusia aż sie stęskniłam za lujkiem;D aleeee go wycaaaałujęęę :D
postaram się troszke nadrobić;D ostatnio zaniedbałam forum;( skupiłam się bardziej na tym konkursie ;) ostatni tydzień głosowania;D jestem na 11 miejscu ;) a 10 pierwszych osób ma nagrody gwarantowane;D muszę przebić tylko 1 dziewczynę ;) brakuje mi do niej 30 głosów ;) myślę, że jak ją przebiję i będę miała ze 100 głosów więcej to nie będzie miała szans ze mną;D chyba, że wywinie jakiś numer i będzie kantować;/
Proszę o głosiki ;) http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/32003

W piątek mąż przywiózł mi rzeczy te z paczki :) superowe są :) jak nie zapomnę to wezmę od siorki mój aparat to wstawię zdjęcia tych ciuszków i zabawek które Szymuś dostał od dziadków ;)
A tu Szymek w swojej nowej wypasionej czapie od babci i dziadka;D

Zgłoś nadużycie #52066 24 lutego 2013, 9:57

Extremalna21 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Ja pierdziele jakie rzęsy Filipek ma długie!! szok normalnie! też chcę mieć takie !;D
Córcia to pewnie modelką w przyszłości zostanie ;) Śliczne bąbelki :)

Zgłoś nadużycie #52067 24 lutego 2013, 9:57

aneta74 Fajna mama
u nas wczoraj była męża siostra przywiozła pchaczo -stoliczek mała ma zabawe ze hej.namawiaja nas żeby do Berlina do nich przyjechać , robota dla M byle jaka bo w jakis zakladzie mięsnym za1000e ale mówią że + kindergelt to spoko na życie starczy .Oni za trzypokojowe mieszkanie z oplatami płaca 500e a dorobic zawsze mozna bo ona na sprzątanu ma 9e za godzinę płacone.

Zgłoś nadużycie #52068 24 lutego 2013, 10:00

Extremalna21 napisał(a)

Dzień dobry mamuśki;D
U nas nocka super ;) Szymek w nocy wypił 120 ml mleka z kaszką! cieszę się bardzo bo ostatnio bardzo gardził mlekiem;/ mały właśnie zjadł cały jogurt naturalny z bananem i poszedł spać;D mąż też śpi więc mam chwilke dla siebie ;)
Po obiedzie jedziemy do mojej siostry na kawe ;) już nie mogę się doczekać ;D tak długo nie widziałam Bartusia aż sie stęskniłam za lujkiem;D aleeee go wycaaaałujęęę :D
postaram się troszke nadrobić;D ostatnio zaniedbałam forum;( skupiłam się bardziej na tym konkursie ;) ostatni tydzień głosowania;D jestem na 11 miejscu ;) a 10 pierwszych osób ma nagrody gwarantowane;D muszę przebić tylko 1 dziewczynę ;) brakuje mi do niej 30 głosów ;) myślę, że jak ją przebiję i będę miała ze 100 głosów więcej to nie będzie miała szans ze mną;D chyba, że wywinie jakiś numer i będzie kantować;/
W piątek mąż przywiózł mi rzeczy te z paczki :) superowe są :) jak nie zapomnę to wezmę od siorki mój aparat to wstawię zdjęcia tych ciuszków i zabawek które Szymuś dostał od dziadków ;)

Śliczny, czapka czadowa :) 1754 od nas :)

Zgłoś nadużycie #52069 24 lutego 2013, 10:01

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

U nas masakra, młody wył całą noc. Nosił go judek bo u mnei na rękach całkiem szału dostawał! gile przecinają mu wary, i nei chce pić... jest 5.32 a ja ju bym do lekarza pojechała.. ale musze do 8 poczekać. grrrrrrrrrrr Biedny płodek.. A jude tak rzęzi, że chyba płuca wykaszle.. więc załatwie 2 za jednym wyjazdem do doktora.

Dużo zdrówka dla Was!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #52070 24 lutego 2013, 10:07

aneta74 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Dzień dobry mamuśki;D

Już głosujemy :)
czapa supeer a Szymek słodziak.
udanych pogaduch z siotrą ;)