Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #52031 23 lutego 2013, 13:07

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

hej!
Wczoraj wieczorem nie zaglądałam, bo zaległam w łóżku i obejrzałam pierwszy odcienk "Anny German".O 22 poszliśmy już spać.
Łukasz przed chwilą pojechał na 2h do pracy, bo towar nam przyszedl i ma duzzzo pracy.Gotuje ziemniaczki z marchewką i groszkiem dla Natalki i dorsza w piekarniku upieke. Moze cos zje.
Dwa dni temu jak lezalysmy i Natka wariowała to zapaliła mi kopa w prawą pierś...Boli tak strasznie, że dotknąć się nie mogę.nawet jak chodzę to mnie boli.

jeny!! to ale ma sile natalka!! a to kurde moze byc niebezpieczne... uwazaj na cycoch ;)

Zgłoś nadużycie #52032 23 lutego 2013, 18:48

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Gotuję Natalce pomidorową z zacierkami.W Urodziny chyba nie bedzie Mamy denerwowac i wybrzydzać.

ominęło mnie pewnie sporo imprez !!
Wszystkim solenizantkom składam serdeczne sto lat i poceichy z maleństw!!

Zgłoś nadużycie #52033 23 lutego 2013, 18:50

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

sama nie wiem, bo ma przecież tylko dwa zeby.Wszedzie pisze, że dzieciom brak zebow nie przeszkadza w jedzeniu posilków z grudami.Natalka tez już je zimną jak wystygnie. Jak jutro albo pojutrze dostanie parówe to nakręcę Ci film.

Emila też ma tylko dwa a fajnie sobie radzi, to ja raczej paniukuję i daję jej okruszki jak dla ptaszka, za to mąż się nie przejmuje i daje jej dużo większe, bo mówi że super sobie radzi.

Zgłoś nadużycie #52034 23 lutego 2013, 18:51

Like Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

wszystkiego najlepszego : :D :D Emilciu!

ajc to chyba do mojej Emili, tak ? :)  
senk ju w imieniu córki :)

Zgłoś nadużycie #52035 23 lutego 2013, 19:08

Like Supermama

aniam napisał(a)

dzisiaj się ścięłam z teściową, bo uważa, ze nie powinnam dziecku w nocy dawać mleka, powinnam je przegłodzić, by lepiej jadł w dzień...
MUSIMY coś z tym zrobić, przy takim haśle dzisiaj rano wymiękłam i wyszłam, wkur...łam się

ee tam, ja w ogóle się nie przejmuję opinią innych! w ogóle! a Emila mi te ż ostatnio zaczeł apodjadać w nocy i co mam jej nie dać?

Zgłoś nadużycie #52036 23 lutego 2013, 19:09

Like Supermama

oll85 napisał(a)

Mój a to nei umie jeść parówek, ani mięsa, ciamka i czeka az sie rozpusci.... najchetneij tylko MM by pił cały dień. i neiraz ma takie dni,ze samo mleko!

a moja mleka jakoś coraz mniej , jedynie w nocy jej smakuje i zaraz z rana, wypja i zasypia.

Zgłoś nadużycie #52037 23 lutego 2013, 19:11

Like Supermama

oll85 napisał(a)

A jak wyglądają wasze salony ??

zajebiście!! A PAn na włościach! Jaki aniołek!! Olka przyznaj się, że to Ty tak nabałaganiłaś!

Zgłoś nadużycie #52038 23 lutego 2013, 19:11

Like Supermama

agata_grd napisał(a)

moja perfekcyjna pani domu ;)

cudowna :)

Zgłoś nadużycie #52039 23 lutego 2013, 19:12

Like Supermama

mala24 napisał(a)

Skarbuś :*

skarbuś skarbuś :) cudny i jakie zębole już duże!! My czekamy na górne jedynki i dwójki, już są chyba przy końcu!! widać je normalnie pod dziąsłami!!

Zgłoś nadużycie #52040 23 lutego 2013, 19:12

Like Supermama

kasia17 napisał(a)

dokladnie moj ma to samo, nieraz probowalam go przetrzymac wyl, az sie pozygal , nie nie to nie na moje nerwy , ja jestem mieczak nie moge zniesc jego placzu!!!

serio rzygał? ja pierdziele, co za łobuz!!

Zgłoś nadużycie #52041 23 lutego 2013, 19:12

Like Supermama

agata_grd napisał(a)

On nie pamięta że go bolało :) Ranki już prawie zabliźnione, tylko ta przy pęcherzu co wygląda jak cesarskie cięcie ;) jest często obsikiwana stąd też często muczę ją przemywać i naklejać świeży plaster. W czwarty dzień po operacji tak szalał że musiałam go trochę stopować bo się o niego bałam, przewracał się z pleców na brzuszek i z powrorem przez ten właśnie cięty bok, czyli już wtedy go to nie bolało :) Dzielny chłopak :) moja krew ;)

super wieści, dużo zdrówka!

Zgłoś nadużycie #52042 23 lutego 2013, 19:13

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Natalkama nową ksywkę "parówkojad".daje jej raz na dwa dni.Ona normalnie parówkę to je na dwie ręce :)

czekam na ten filmik!!

Zgłoś nadużycie #52043 23 lutego 2013, 19:16

Like Supermama
Wczoraj mi Emila spadła z łóżka, na szczescie z niskiego, bo już miałam rozłożoną kanapę, dziewczyny ale najlepsze w tym wszystkim jest to, że ja stałam obok i obrócilam się tylko po pampersa, ktorego i tak nie zdąrzyłam wziąć, bo ona w sekundę była na podłodze!! A chwilę wczesniej to normalnie jeszcze poduchy kładłam, żeby się czasem nie przekręciła, a ona nie wiem, jak, ale przez te poduchy jej się udało i bach na cztery, na szczescie szybko przestała płakać i nic jej nie jest! Ale serce myslałam, że mi wyskoczy!

Zgłoś nadużycie #52044 23 lutego 2013, 19:21

Konto usunięte

Like napisał(a)

Wczoraj mi Emila spadła z łóżka, na szczescie z niskiego, bo już miałam rozłożoną kanapę, dziewczyny ale najlepsze w tym wszystkim jest to, że ja stałam obok i obrócilam się tylko po pampersa, ktorego i tak nie zdąrzyłam wziąć, bo ona w sekundę była na podłodze!! A chwilę wczesniej to normalnie jeszcze poduchy kładłam, żeby się czasem nie przekręciła, a ona nie wiem, jak, ale przez te poduchy jej się udało i bach na cztery, na szczescie szybko przestała płakać i nic jej nie jest! Ale serce myslałam, że mi wyskoczy!

O maj gad;] płodzian sie obija cały czas. Jak żyjesz? jak stary? i praca?

Zgłoś nadużycie #52045 23 lutego 2013, 19:47

Konto usunięte
no to ch.. syn katar ma, buczy... wypiłam pol piwa i spadam. jutro do lekarza.

Zgłoś nadużycie #52046 23 lutego 2013, 21:41

maryna Fajna mama

Like napisał(a)

o matko... oby nic jej nie bylo!!

Zgłoś nadużycie #52047 23 lutego 2013, 21:41

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

no to ch.. syn katar ma, buczy... wypiłam pol piwa i spadam. jutro do lekarza.

a to jednak ?? judek go zarazil....jednak nie udawal kaszlu.. zdrowia

Zgłoś nadużycie #52048 24 lutego 2013, 5:34

Konto usunięte
U nas masakra, młody wył całą noc. Nosił go judek bo u mnei na rękach całkiem szału dostawał! gile przecinają mu wary, i nei chce pić... jest 5.32 a ja ju bym do lekarza pojechała.. ale musze do 8 poczekać. grrrrrrrrrrr Biedny płodek.. A jude tak rzęzi, że chyba płuca wykaszle.. więc załatwie 2 za jednym wyjazdem do doktora.

Zgłoś nadużycie #52049 24 lutego 2013, 8:48

agata_grd Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

U nas masakra, młody wył całą noc. Nosił go judek bo u mnei na rękach całkiem szału dostawał! gile przecinają mu wary, i nei chce pić... jest 5.32 a ja ju bym do lekarza pojechała.. ale musze do 8 poczekać. grrrrrrrrrrr Biedny płodek.. A jude tak rzęzi, że chyba płuca wykaszle.. więc załatwie 2 za jednym wyjazdem do doktora.

Jak mi się wydaje że może dziecko gardło boleć to nie czekam na objawy, daję na noc ibum przeciwzapalnie i obserwuję rano, moje dzieci mają tak że jak je gaddło boli to rano im z buzi śmierdzi, wtedy powtarzam dawkę. Jak za późno zareaguję to zaraz pojawia się katar i dupa zbita.

Zgłoś nadużycie #52050 24 lutego 2013, 8:52

agata_grd Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

Dużo zdrówka bidulkowi życzymy! Ja swoim na noc robię zawsze inhalacje z soli fizjologicznej, ściągam gruszką katar który zalega, wtedy mają całą noc drożny nosek i śpią spokojnie. Zdarzało mi się powtarzać to też w nocy jak katar był silny.