Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #52011 23 lutego 2013, 10:16

kasia17 Fajna mama
U mnie chlopaki śpią a ja mam czas dla siebie z kawusią przy laptku, jutro egzamin a mnie sie nawet nie chce nic czytać ;((((((((((( buuuuuuuuuu , naszczescie ostatni w tej sesji !!!
jeszcze marzec kwiecien, maj i obrona i koniec, !!!! jupi !!!

Zgłoś nadużycie #52012 23 lutego 2013, 10:19

kasia17 Fajna mama
Dziewczyny gdzie wy wszystkie się podziewacie? zawsze w weekend chociaz aniam zajrzala i Like , bo Nika i Marla to juz o nas zapomnialy ;(
Dawno nie widzialysmy Emilci i Weroniczek ;(

Zgłoś nadużycie #52013 23 lutego 2013, 10:30

gwonka Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

Cześć dziewczyny!!!
dziś jestem u rodziców i mam dostęp do neta :) podczytuje Was to mniej wiecej wiem co u kogo słychać :)
a ja mam takie pytanko która z Was karmi tylko piersia bez dokarmiania mm?
Bo ja oczywiście dalej jestem mamą anty butelkowca na dodatek moje dziecko od tygdnia nie jada kaszek :(
Pozatym to mamy 7ząbków i od niedzieli Ola chodzi wokół mebli jedna ręką sie trzyma druga w górze. A pozatym to niejadek jest straszny osiwieje prze nia.
od 4 marca wracam do pracy troche jestem podłamana bo mało co je pare łyżek 4-5 zupki.
deserki bllle kaszki blle wszystko ble a cyc cacy doła troche łapie ale licze że bedzie lepiej.
Kasia czytałam jaki pisałaś czy dzieciaki pokazują paluszkiem gdzie co jest - moja nie pokazuje- ale rozumie gdzie pies,kot gdzie dzwoneczki odwraca głowe i sie smieje :) pokazuje jaka duza urosnie papa kosi kosi łapki i kicu kicu robi :)

ja karmie tylko piersia, nie dokarmiam mm, bo moj maly tego mleka nie lubi. no i tez jest antybutelkowy, pije ze zwyklego kubka, takiego jak my. problemy z jedzeniem tak jak u was, ani kaszek, ani deserkow, owocow.

Zgłoś nadużycie #52014 23 lutego 2013, 10:32

gwonka Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

a mam jeszcze pytanko odnośnie ząbkow jak wasze pociechy maja u góry i na dole ząbki to dolną szczenke maja z tyłu za zabkami górnymi?
pytam bo moja ma z przodu taki przodozgryz zaraz pokarze na foto o co kaman

sliczna dziewczynka, ile juz zabkow ma :) gratulacje :) ja ci nie pomoge bo u nas narazie tylko dwa na dole

Zgłoś nadużycie #52015 23 lutego 2013, 10:32

gwonka Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

a mam jeszcze pytanko odnośnie ząbkow jak wasze pociechy maja u góry i na dole ząbki to dolną szczenke maja z tyłu za zabkami górnymi?
pytam bo moja ma z przodu taki przodozgryz zaraz pokarze na foto o co kaman

sliczna dziewczynka, ile juz zabkow ma :) gratulacje :) ja ci nie pomoge bo u nas narazie tylko dwa na dole

Zgłoś nadużycie #52016 23 lutego 2013, 10:35

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

A jak wyglądają wasze salony ??

heheh niezly sajgon :) u nas nieraz podobnie, spoko to norma przy maluchu :) a nocnik do zabawy czy do uzytku? twojego czy Kamilka? :) bo u nas jak narazie tylko do zabawy

Zgłoś nadużycie #52017 23 lutego 2013, 10:38

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Nie wyrobię ! Ku.rwa , ku rwa , ku rwa !!!
Znowu upadl !
tym razem wielkie limo pod okiem i obtarty luk brwiowy !!!
placz niemilosierny , co on z ta raczka dzis, sra sie na podloge a jak raczkuje to raczka mu sie ugina i upada, dziewczyny co jest ?

ojej biedaczek poobijal sie :( widze ze wszedzie go musi byc pelno. moze sobie przesilil ta raczke, albo ma po prostu gorszy dzien ze sie tak obala

Zgłoś nadużycie #52018 23 lutego 2013, 10:46

gwonka Fajna mama

agata_grd napisał(a)

A takie rzęsy ma mój synuś :) zdjęcie sprzed 3 miesięcy

ale sliczny :) piekne rzesy, jak malowane :)

Zgłoś nadużycie #52019 23 lutego 2013, 10:47

ewelina6660 Fajna mama
hej!
Wczoraj wieczorem nie zaglądałam, bo zaległam w łóżku i obejrzałam pierwszy odcienk "Anny German".O 22 poszliśmy już spać.
Łukasz przed chwilą pojechał na 2h do pracy, bo towar nam przyszedl i ma duzzzo pracy.Gotuje ziemniaczki z marchewką i groszkiem dla Natalki i dorsza w piekarniku upieke. Moze cos zje.
Dwa dni temu jak lezalysmy i Natka wariowała to zapaliła mi kopa w prawą pierś...Boli tak strasznie, że dotknąć się nie mogę.nawet jak chodzę to mnie boli.

Zgłoś nadużycie #52020 23 lutego 2013, 10:52

Konto usunięte

maryna napisał(a)

a jakos dziwnie chrząka,kaszle czy jak ?? ja po tym zawsze poznaje.... slychac od razu inny glos i tak jakos dziwnei....a czemu pytasz ?? judek go zarazil moze ?? :(

no boje się,ze tak.. ale u jude ból gardła i katar. kaszlu brak. a mały albo sie wydurnia, albo neiw iem

Zgłoś nadużycie #52021 23 lutego 2013, 10:56

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

odkad sie urodzil nigdy nie spalam w dzien bo tylko wtedy cos moge zrobic , moj tez czasem sie boi odkurzacza ale co moge zrobic zabawiam go i oswajam z tym urzadzeniem , nie mam wyjscia musze poodkurzac zeby mogl po podlodze lazic urwis !

ja daje mu ciastko, sadzam w krzesle do karmienia, odkurzam tancze i spiewam. jak zdąże w 3 minuty to jest spoko. a jak nei to ryk :D   A jak jest jacek albo monika, to ejst spoko. A wyłączony odkurac go jara  bo włazi na niego.. diwny syn!

Zgłoś nadużycie #52022 23 lutego 2013, 10:57

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

dzisiaj się ścięłam z teściową, bo uważa, ze nie powinnam dziecku w nocy dawać mleka, powinnam je przegłodzić, by lepiej jadł w dzień...
MUSIMY coś z tym zrobić, przy takim haśle dzisiaj rano wymiękłam i wyszłam, wkur...łam się

no najlepiej, nie sluchaj takich farmazonow. niech je w nocy, bo widac mu to sluzy. moj tez w nocy najwiecej je.

Zgłoś nadużycie #52023 23 lutego 2013, 10:59

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

Dziewczyny gdzie wy wszystkie się podziewacie? zawsze w weekend chociaz aniam zajrzala i Like , bo Nika i Marla to juz o nas zapomnialy ;(
Dawno nie widzialysmy Emilci i Weroniczek ;(

Nika pisała mi tydzien temu smsa, pisąłam na forum, szuka pracy,wera lata jak dzika... nei ma czasu na nic

Zgłoś nadużycie #52024 23 lutego 2013, 10:59

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

hej!
Wczoraj wieczorem nie zaglądałam, bo zaległam w łóżku i obejrzałam pierwszy odcienk "Anny German".O 22 poszliśmy już spać.
Łukasz przed chwilą pojechał na 2h do pracy, bo towar nam przyszedl i ma duzzzo pracy.Gotuje ziemniaczki z marchewką i groszkiem dla Natalki i dorsza w piekarniku upieke. Moze cos zje.
Dwa dni temu jak lezalysmy i Natka wariowała to zapaliła mi kopa w prawą pierś...Boli tak strasznie, że dotknąć się nie mogę.nawet jak chodzę to mnie boli.

o szit, to ładnie ci przywaliła...

Zgłoś nadużycie #52025 23 lutego 2013, 11:07

gwonka Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

wszystkiego najlepszego Ewelina!!!
Życzę Ci tej maszynki do pieniędzy :D ;)

od nas rowniez wszystkiego najlepszego

Zgłoś nadużycie #52026 23 lutego 2013, 11:35

gwonka Fajna mama
mam pytanko.
czy ktorys z dzieciaczkow nie daje sie lapac za raczki? bo moj Kubus tak ma. nie lubi jak go ktos dotyka za lapki, zaraz je zabiera. nie da zrobic kosi kosi, brawo, zaraz raczki chowa. nie wiem czy to jest normalne.

Zgłoś nadużycie #52027 23 lutego 2013, 11:46

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

mam pytanko.
czy ktorys z dzieciaczkow nie daje sie lapac za raczki? bo moj Kubus tak ma. nie lubi jak go ktos dotyka za lapki, zaraz je zabiera. nie da zrobic kosi kosi, brawo, zaraz raczki chowa. nie wiem czy to jest normalne.

Raczej daje,ale jak np slucha piosenek i jest zapatrzona w laptopa to jest mega niedotykalska.Wtedy za eaczki nie da sie zlapac.

Zgłoś nadużycie #52028 23 lutego 2013, 13:02

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

no i wczoraj druga pojechala do szpitala bo byla u gina i ten stwierdzil ze dziecko sie nie rusza!!! nie wiem co tam dalej , dzis zapytam siostry .

jeju straszne....daj znac potem co i jak...

Zgłoś nadużycie #52029 23 lutego 2013, 13:03

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

heheheheheh on jest nieziemski ;) odwazny prawdziwy meżczyzna ;)

dzieki kaska!! ale sama jestem w szoku!! ja mowie ze to jest wum wum :) a on buuu buuuu i buuu hihi no i jak babcia odkurza to on jezdzi za nią w chodziku :)

Zgłoś nadużycie #52030 23 lutego 2013, 13:05

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

heheh nie wiem jak to porównanie agata odbierze ? hyhyhyhy bo smoki raczej sa malo atrakcyjne a Agaciorka , hmmm juz jej wczoraj pisalam ze ślicznota z niej ;)

hihi no wlasnie... zle moze napisalam ale ona to naprawde seksbomba!!!i pomyslec ze dwojke dzieci urodzila!!!chcialabym tak po dwojce wygladac!!