Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #51971 22 lutego 2013, 19:28

agata_grd Gotowa na wszystko
Filip dzisiaj zaczął wołać ba ba i ma ma a najlepsze jest to że mama woła konkretnie do mnie, chyba podsłuchał jak nina do mnie woła :) Oczywiście wie kto jest kim tyle że nie pokazuje paluszkiem a tylko przkierowuje wzrok na daną osobę :)
I ma swój ulubiony obiekt westchnień :) : ogień w kominku :) Jak zobaczy że rozpalam w kominku to ciągnie chodzikiem aż nogi gubi :) super to wygląda ;) i co spojrzy w stronę ognia to wzdycha oczarowany :)

Zgłoś nadużycie #51972 22 lutego 2013, 19:33

agata_grd Gotowa na wszystko
Sto lat dla Emilki i Eweliny i dużo zdrówka wam dziewczyny życzę :)

Zgłoś nadużycie #51973 22 lutego 2013, 20:27

Ulla Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

he he Ula zobaczysz co się będzie działo jak Hiruś będzie miał ze 2 latka :D . Trzeba ogarnąć bo normalnie nie ma jak chodzić i gdzie stóp kłaść żeby np na klocek nie wleźć. A i zabawa traci sens dla Iwony. A jak pozbiera i po spacerze wrócimy to ma znowu pałer i chętkę do rozkopywania wszystkiego :D
a tak na marginesie to jak jest wszystko pozbierane to i ja sobie podłoge moge umyc co nie :D :D :D :P

nie strasz... ja juz wolę miec bajzel niz sprzątac 2 razy dziennie..
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #51974 22 lutego 2013, 20:29

Ulla Fajna mama

kasia17 napisał(a)

boskiiiiiii ;) tesknie za tym czasem jak oni byli takimi okruszkami ;)

ja też :( muszę sobie drugie zrobić :D

Zgłoś nadużycie #51975 22 lutego 2013, 20:34

Ulla Fajna mama

agata_grd napisał(a)

milcz, nie gorsza jesteś :)

ja sprzątam dwa razyw tygodniu :P pod warunkiem, ze akurat mi sie "zachce". zanim hirek sie urodził to było góra raz na tydzien :P

Zgłoś nadużycie #51976 22 lutego 2013, 20:52

Ulla Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Filip dzisiaj zaczął wołać ba ba i ma ma a najlepsze jest to że mama woła konkretnie do mnie, chyba podsłuchał jak nina do mnie woła :) Oczywiście wie kto jest kim tyle że nie pokazuje paluszkiem a tylko przkierowuje wzrok na daną osobę :)
I ma swój ulubiony obiekt westchnień :) : ogień w kominku :) Jak zobaczy że rozpalam w kominku to ciągnie chodzikiem aż nogi gubi :) super to wygląda ;) i co spojrzy w stronę ognia to wzdycha oczarowany :)

oj, z tym ogniem to cos jest.. mój syn prawie do pieca chce wleźc gdy podkładam...

Zgłoś nadużycie #51977 22 lutego 2013, 20:53

Extremalna21 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

eeeeeeeeeee lipnie sie wkleiło !!! na fb jest w wordzie zapisane a tu nie mozna plikow wrzucac ;( buuuuuuuu;(

Super pamiątka! pamiętam wszystko! niewyspana do szkoły wtedy na egzaminy jechałam i nie mogłam się skupić ;D

najlepszy tekst olki : oll85
My to raczej prykniemy.... podarte pory!!
Ja wczoraj przy myciu naczyn takią siarką z
dupy walnełam, że aż czułam ciepło i myslałam,ze umre ze smrodu... tylko
słuchałam czy jacek nei idzie, bo mogłby zemdlec- w koncu on tak wrazliwy...

Zgłoś nadużycie #51978 22 lutego 2013, 20:59

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

coś ty... większośc mu wypadła, a te co teraz to jasniejsze i takie liche sie wydają.. dla porównania-zdjecia krótko po narodzinach

Faktycznie jak był malusi miał duużo włosków ;) Chyba nawet więcej od Szymka ;D

Zgłoś nadużycie #51979 22 lutego 2013, 21:52

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

a i jak czytalam te psoty i obie z seshleka cos pisalyscie to smaic mi sie chcialo bo wtedy nieswiadome bylyscie ze Was pociagne zaraz za sobą ;)

:) ) oj pociągnęłas nas wszystkie za sobą ;)

Zgłoś nadużycie #51980 22 lutego 2013, 21:55

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Wrocilam do wspomnien jak u nas ise rozsypal worek i lokomotywa ruszyla a tu siostra bliźniaczka pisze do mnie ze u nich na forum sie zaczelo , rozpakowala sie pierwsza marcowka, miala cc i miala byc corcia a urodzil sie chlopiec ;)
hehe , nie bez powodu wrzucilam akurat dzis skrot moich wspomnien, jej jakas jestem podekscytowana, chyba czuje to co siostra, mam wrazenie jakby wszystko dzialo sie na nowo ;)

ja czasem zaglądam do marcoweczek i czytałam wlasnie o tej niespodziance.w ogóle podziwiam dziewczynę bo Jej synek chyba teraz w marcu roczek skonczy dwa takie maluszki ogarnąć- pełny szacunek :)

Zgłoś nadużycie #51981 22 lutego 2013, 21:57

aneta74 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Nie łam się, moja mama mi ostatnio powiedziała że niedługo do mnie przyjedzie i będzie w nocy oduczać małego od mleka. Osobiście dziwnie się z tym czuję bo z jednej strony mnie męczy wstawanie w nocy co 3 godziny a z drugiej strony cieszę się że on ma apetyt bo z Niną mam straszny problem z jedzeniem. Nie wiem jak się do tego ustosunkować bo owszem, dzieci w tym wieku powinny już spać w nocy 6 godzin no ale szkoda mi go głodzić. Dzięki temu nocnemu podjadaniu on nie wygląda jakby przeszedł to co przeszedł.

no moja tez jest kochana ale do pewnego momentu, rózne ma pomysły ale ten że wezmie mi Rozalę na tydzień a ja w weekendy będe sie mogła nacieszyć dzieckiem żebym mogla spokojnie iśc do pracy mnie dobija

Zgłoś nadużycie #51982 22 lutego 2013, 21:57

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

No tak..ja wiem,ze nie zawsze się to sprawdzi :-) U nas póki co się sprawdza,ale jak długo nie wiadomo. Chyba najprostszym sposobem jest odwrócenie uwagi i zajęcie dziecka czymś innym,ale sa dzieciaki, które nie dadzą się oszukać.
Któraś z dziewczyn podawała tu adres do piosenek: lulek.tv
Znalazłam na you tubie kilka...musże przyznać,że Zuźce bardzo sie podobają...ostatnio jękoliła w foteliku to jej włączyłam i ogladała...potem trafiłam na Bolka i Lolka...kurczę...wiecie jak się śmiała przy oglądaniiu :D także polecam
Ale oczywiście każdy bąbel jest inny...wiem o tym...

to ja dawalam adres na lulek.tv.. to jest super.....moj to uwielbia!!: :)

Zgłoś nadużycie #51983 22 lutego 2013, 21:58

aneta74 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

oki, jestem z powrotem. Drzwi w domu mi się dzisiaj nie zamykają. Co chwilę ktoś przychodzi. Jakoś szybko dzień dzisiaj minął, nic nie zrobiłam, gości tylko co chwilę podejmowałam, na obiad placki ziemniaczane z sosem grzybowym (z własnoręcznie zbieranych grzybków :) i tak dzień zleciał. Filip marudzi na zęby niemiłosiernie a Nina jak poszła w południe do sąsiadów tak do tej pory jej nie ma, nie żebym narzekała ;) Szyja, głowa i bark po tym głupim wypadku bolą mnie dziś strasznie, to chyba od tej śnieżycy. Ja chcę wiosnę!!!!! :(

a będziesz się starała o odszkodowanie dla siebie?

Zgłoś nadużycie #51984 22 lutego 2013, 22:00

aneta74 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

:) kominek - moje marzenie i schody w domu to drugie ;) może kiedyś się spełni...

Zgłoś nadużycie #51985 22 lutego 2013, 22:00

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Wszystkiego naj dla emilki i Eweliny ;)

od nas rowniez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sto lat!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #51986 22 lutego 2013, 22:01

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

:) ) hihi no mam nadzieję bo juz myslałam że starą panna zostanie ;) ))

hihi gdziez stara panna...o nia beda sie kawaliery bic jak szok!!!

Zgłoś nadużycie #51987 22 lutego 2013, 22:05

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

:) kominek - moje marzenie i schody w domu to drugie ;) może kiedyś się spełni...

schody w domu...super...kominek...podoba mi się u kogoś,ale ja nie chcę...w poprzedniej chałupie 12 lat paliłam w kuchni....już dziękuję...i tak mam kurz a co dopiero przy kominku
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #51988 22 lutego 2013, 22:11

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

dzien doberek :) ale mam do nadrobienia, dzisiaj pewnie nie dam rady bo mam zamiar wypelnic pit wiec nie wiem czy ogarne jeszcze forum. wpadlam na chwile zeby zdac relacje z wczorajszej wizyty u ortopedy. pan doktor powiedzial ze dalsza rehabilitacja nie jest potrzebna, a nawet nastepna kontrola. mowi ze wszystko sie ladnie ustabilizowalo z tym napieciem i asymetria. delikatnie jeszcze ta raczka bardziej napieta ale pan doktor mowil ze to samo minie, najgorsze za nami :) maly raczkuje wiec reszte sam wypracuje :) nawet nie wiecie jak bardzo sie ciesze :) powiedzial jeszcze ze jakby cos nas niepokoilo to mamy przyjechac.
Kubus wczoraj byl najstarszy z dzieciaczkow, bo tam byly same miesieczne, a on do nich to taki wielkolud :)
jeden pan do mnie " duzy chlopak jak na trzy miesiace" tak niby slyszal ze tyle ma :) a ja mowie nie nie, on ma 9 :) kupa smiechu byla :)
a pan doktor zagadal do malego a ten tak sie rozplakal bo sie jego wystraszyl i nie moglismy go uspokoic. przestal dopiero w samochodzie. nigdy nam jeszcze tak nie plakal. biedaczek, no ale potem juz byl gicior, najwazniejsze ze wszystko juz z nim w porzadku :) aha i bioderka tez oki :) bo od razu mu zrobil wlasnie usg bioderek i szyi. jestem przeszczesliwa :) :) :)

to super ze wszystko ok!!

Zgłoś nadużycie #51989 22 lutego 2013, 22:13

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

coś ty... większośc mu wypadła, a te co teraz to jasniejsze i takie liche sie wydają.. dla porównania-zdjecia krótko po narodzinach

sweet!!!

Zgłoś nadużycie #51990 22 lutego 2013, 22:23

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

maryna twoj komentarz jest the best ;) hahaha ale sie usmialam z wieprza ;0

;)