Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #51891 22 lutego 2013, 9:52

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ola, kuźwa mam nadzieje, że Kamilka nie zarazi.
My dzisiaj z okazji moich Urodzin chyba gdzies wyskoczymy na obiad...w 3 oczywiscie :)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #51892 22 lutego 2013, 9:52

ewelina6660 Fajna mama

aniam napisał(a)

bo jest za stary, by jeść w nocy, powinien jeść tylko w dzień, poza tym MY musimy też spać!!
ale to chyba już nasz problem, aa nie jej ??

Aniu, w ogóle sie nie martw. Natalka cycka doi kilka razy w nocy. W Twoim przypadku przy takiej chudzince to w ogóle nie podlega dyskusji.Niech je obojetnie o której, byle by jadł i KONIEC :)

Zgłoś nadużycie #51893 22 lutego 2013, 9:53

ewelina6660 Fajna mama
A jeszcze tak sobie pomyslalam, że jak Ci bedzie dupę truła to powiedz, że juz nie je w nocy, że go oduczylas :)

Zgłoś nadużycie #51894 22 lutego 2013, 9:58

mala24 Supermama

ewelina6660 napisał(a)

dziękuję :)

1oo lat!!!

Zgłoś nadużycie #51895 22 lutego 2013, 10:09

ewelina6660 Fajna mama
Gotuję Natalce pomidorową z zacierkami.W Urodziny chyba nie bedzie Mamy denerwowac i wybrzydzać.

Zgłoś nadużycie #51896 22 lutego 2013, 10:12

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

a te kaszki, kleiku to na wodzie, czy odciągasz mleko?

tak myślałam żeby odciągać ale wyszłam z założenia że kupa z tym korowodu więc je na wodzie a cyckiem i tak popije więc ma prawie jak na mleku :D :P

Zgłoś nadużycie #51897 22 lutego 2013, 10:13

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

tak myślałam żeby odciągać ale wyszłam z założenia że kupa z tym korowodu więc je na wodzie a cyckiem i tak popije więc ma prawie jak na mleku :D :P

Gosiu, a co w ciagu dnia i w jakich ilosciach pochłania Asia?

Zgłoś nadużycie #51898 22 lutego 2013, 10:15

gwonka Fajna mama
dzien doberek :) ale mam do nadrobienia, dzisiaj pewnie nie dam rady bo mam zamiar wypelnic pit wiec nie wiem czy ogarne jeszcze forum. wpadlam na chwile zeby zdac relacje z wczorajszej wizyty u ortopedy. pan doktor powiedzial ze dalsza rehabilitacja nie jest potrzebna, a nawet nastepna kontrola. mowi ze wszystko sie ladnie ustabilizowalo z tym napieciem i asymetria. delikatnie jeszcze ta raczka bardziej napieta ale pan doktor mowil ze to samo minie, najgorsze za nami :) maly raczkuje wiec reszte sam wypracuje :) nawet nie wiecie jak bardzo sie ciesze :) powiedzial jeszcze ze jakby cos nas niepokoilo to mamy przyjechac.
Kubus wczoraj byl najstarszy z dzieciaczkow, bo tam byly same miesieczne, a on do nich to taki wielkolud :)
jeden pan do mnie " duzy chlopak jak na trzy miesiace" tak niby slyszal ze tyle ma :) a ja mowie nie nie, on ma 9 :) kupa smiechu byla :)
a pan doktor zagadal do malego a ten tak sie rozplakal bo sie jego wystraszyl i nie moglismy go uspokoic. przestal dopiero w samochodzie. nigdy nam jeszcze tak nie plakal. biedaczek, no ale potem juz byl gicior, najwazniejsze ze wszystko juz z nim w porzadku :) aha i bioderka tez oki :) bo od razu mu zrobil wlasnie usg bioderek i szyi. jestem przeszczesliwa :) :) :)

Zgłoś nadużycie #51899 22 lutego 2013, 10:16

gwonka Fajna mama
najserdeczniejsze zyczonka dla dzisiejszej solenizantki Emilki :) duzo duzo zdrowka

Zgłoś nadużycie #51900 22 lutego 2013, 10:17

gwonka Fajna mama
potem postaram sie nadrobic a teraz zaglebie sie w picie :) masakra

Zgłoś nadużycie #51901 22 lutego 2013, 10:18

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Aaaa.... wczoraj się pokłóciłam z moim żydem;/ w poniedziałek przyszła paczka z Anglii tam gdzie moja siostra mieszka i chciałam jechać wczoraj wieczorem z nim i z małym po te rzeczy i wgl bo nie byłam już u siostry i babci ponad 2 tygodnie!! i mówię mu, że zaraz ubieram małego i jedziemy do mojej siostry a ten zaczął pier. dzielić, że on zmęczony, że chce odpocząć po pracy...ja mówię, że ja też jestem zmęczona itd że nie leże cały dzień jak to się jemu wydaje! zgodził się! ale mówi tak:" ty pójdziesz po tą paczkę a ja z małym poczekam w samochodzie!" noż kurr.rwa! nie byłam u siostry tyle czasu a ten mi z takim tekstem wyskoczył! i wgl jakby to wyglądało ?? świniarz piep.rzoony! kur.rwa ciągle siedze w domu sama ni z kim pogadać ni nic no! jeszcze troche to zwariuję ! wkurr.rrwiłam się i trzasnęłam drzwiami i wyszłam powiedziałam to co myśle na jego temat ! świnia pieprzona! ciągle myśli tylko o sobie!!!!

no co za wieprz ;) nie daj sie!!postaw na swoim!!

Zgłoś nadużycie #51902 22 lutego 2013, 10:21

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

dzien doberek :) ale mam do nadrobienia, dzisiaj pewnie nie dam rady bo mam zamiar wypelnic pit wiec nie wiem czy ogarne jeszcze forum. wpadlam na chwile zeby zdac relacje z wczorajszej wizyty u ortopedy. pan doktor powiedzial ze dalsza rehabilitacja nie jest potrzebna, a nawet nastepna kontrola. mowi ze wszystko sie ladnie ustabilizowalo z tym napieciem i asymetria. delikatnie jeszcze ta raczka bardziej napieta ale pan doktor mowil ze to samo minie, najgorsze za nami :) maly raczkuje wiec reszte sam wypracuje :) nawet nie wiecie jak bardzo sie ciesze :) powiedzial jeszcze ze jakby cos nas niepokoilo to mamy przyjechac.
Kubus wczoraj byl najstarszy z dzieciaczkow, bo tam byly same miesieczne, a on do nich to taki wielkolud :)
jeden pan do mnie " duzy chlopak jak na trzy miesiace" tak niby slyszal ze tyle ma :) a ja mowie nie nie, on ma 9 :) kupa smiechu byla :)
a pan doktor zagadal do malego a ten tak sie rozplakal bo sie jego wystraszyl i nie moglismy go uspokoic. przestal dopiero w samochodzie. nigdy nam jeszcze tak nie plakal. biedaczek, no ale potem juz byl gicior, najwazniejsze ze wszystko juz z nim w porzadku :) aha i bioderka tez oki :) bo od razu mu zrobil wlasnie usg bioderek i szyi. jestem przeszczesliwa :) :) :)

Cudownie :)

Zgłoś nadużycie #51903 22 lutego 2013, 10:41

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

super wieści :D możecie odetchnąć

Zgłoś nadużycie #51904 22 lutego 2013, 10:56

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

MÓJ TEŻ JEST CHUDY, PRZECIEŻ WAŻY 8300G I TEZ MI KAŻE GO OSZUIWAĆ WODĄ, a ja twardo obstaje przy swoim, fakt, ze w dzień wówczas je mniej i boję się, zę całkowicie przestawi się na nocne jedzenie

i jeszcze glodzic woda?Bez przesady tesciowa niech sama woda sie oszukuje!!

Zgłoś nadużycie #51905 22 lutego 2013, 10:59

elka40 Fajna mama
Kurczę...dzwonił kolega...organizują wakacyjny wyjazd do Czarnogóry...zbierają ludzi na autokar. No z Zuzką hardkor...1800 km...dwa dni jazdy. Dzwoniłam do męża....nie widzi problemu...faceci! Mówię do niego...no jasne Tobie pasi..nie musisz kierować...bedziesz sobie pił z kumplami a ja się będę dzieckiem zajmować. A on na to..no cos ty! Przecież zresztą Patrycja też pojedzie.
No...odpowiedział ...ech

Zgłoś nadużycie #51906 22 lutego 2013, 11:11

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

jeju moj to nigdy nie zasnal sam w foteliku...i wogole nie lubi za bardzo w nim siedziec :( wiec prawie 300 za fotelik poszli w piz.u!!! 
ulka ale hireczek wlosków dostal...slodko spi!!

coś ty... większośc mu wypadła, a te co teraz to jasniejsze i takie liche sie wydają.. dla porównania-zdjecia krótko po narodzinach
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #51907 22 lutego 2013, 11:20

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

coś ty... większośc mu wypadła, a te co teraz to jasniejsze i takie liche sie wydają.. dla porównania-zdjecia krótko po narodzinach

jaki maleńki i te włoski ciemne :D

Zgłoś nadużycie #51908 22 lutego 2013, 11:21

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

super :) teraz tylko lepiej będzie :)

Zgłoś nadużycie #51909 22 lutego 2013, 11:23

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

a dlaczego nie powinnas ? mi pediatra powiedzial ze mam dawac ile bedzie chcial nawet w nocy bo tzreba go utuczyc , ejjj tam jednym uchem bym wpuscila drugim wypuscila.

bo jest za stary, by jeść w nocy, powinien jeść tylko w dzień, poza tym MY musimy też spać!!
ale to chyba już nasz problem, aa nie jej ??

Zgłoś nadużycie #51910 22 lutego 2013, 11:27

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

z dziewczynke pewnie tak, ale mój z chłopców bidulek, bo waży tak jak Twoja niunia, 8300g

ja nie wiem, czym wy sie przejmujecie... mój tez kolo 8,5 i jakos nie jestem nieszcześliwa ztego powodu :/ ani on tym bardziej :P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.