Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #51811 22 lutego 2013, 7:31

Gosiulkovic Fajna mama

Ulla napisał(a)

"akurat ma posprzątane"..taaaaaaaaaaaa. "akurat" :D ahhahahaha! nie sciemniaj-wsztskie wiemy, ze u ciebie sie podłoga świeci jak psu jajca :P

:D :D :D Ula przez większość dnia nie widać czy ta podłoga się świeci czy nie taka szczelnie zasypana zabawkami :D
zawsze wspólnie sprzątamy to pobojowisko jak wychodzimy na dwór i wieczorem przed spaniem :D

Zgłoś nadużycie #51812 22 lutego 2013, 7:34

Gosiulkovic Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA EMILKI:*

wszystkiego najlepszego : :D :D Emilciu!

Zgłoś nadużycie #51813 22 lutego 2013, 7:38

aniam Supermama
dzisiaj się ścięłam z teściową, bo uważa, ze nie powinnam dziecku w nocy dawać mleka, powinnam je przegłodzić, by lepiej jadł w dzień...
MUSIMY coś z tym zrobić, przy takim haśle dzisiaj rano wymiękłam i wyszłam, wkur...łam się

Zgłoś nadużycie #51814 22 lutego 2013, 7:40

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

myslisz, ze teściowa sprząta ?? ?
Watpię :P

Ania a Piotruś raczkuje już ?? Bo jeśli jeszcze nie to wszystko przed tobą :D :D :D to normalnie niemożliwe jak kilkumiesięczne dziecko potrafi nabałaganić :D

Zgłoś nadużycie #51815 22 lutego 2013, 7:41

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

Ania a Piotruś raczkuje już ?? Bo jeśli jeszcze nie to wszystko przed tobą :D :D :D to normalnie niemożliwe jak kilkumiesięczne dziecko potrafi nabałaganić :D

jeszcze nie :(

Zgłoś nadużycie #51816 22 lutego 2013, 7:51

elka40 Fajna mama
Hej dziewczyny! Ale śliczne te wasze dzieciaczki na zdjęciach :D
Ola...porządek zabójczy...musze pokazać mężowi bo on narzeka,ze u nas burdel czasem i nie ma gdzie co wstawić...hehe.
Jak wczoraj pisałam..oddałam Zuzkę rodzicom....dziewczyny...ale się wyspałam!!!! od 22 do 5.30 bez przerwy! a i tak ledwo się zwlekłam z łóżka.
Nadrobiłam wczoraj papierową robotę . Ale się stęskniłam już! Pusto bez dzieciaków w domu wieczorem.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #51817 22 lutego 2013, 7:51

seshella Fajna mama
Kurde co za noc, Julia obudzila się o 23 i wyła do 1 w nocy, dostała viburcol, ale widocznie nie pomógł, bo o 4 znowu to samo, spałam w nocy ze 3 godzinki. ciekawe co to, bo żadnych nowych zębów nie widzę żeby chciały się przebijać

Zgłoś nadużycie #51818 22 lutego 2013, 7:52

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Hej dziewczyny! Ale śliczne te wasze dzieciaczki na zdjęciach :D
Ola...porządek zabójczy...musze pokazać mężowi bo on narzeka,ze u nas burdel czasem i nie ma gdzie co wstawić...hehe.
Jak wczoraj pisałam..oddałam Zuzkę rodzicom....dziewczyny...ale się wyspałam!!!! od 22 do 5.30 bez przerwy! a i tak ledwo się zwlekłam z łóżka.
Nadrobiłam wczoraj papierową robotę . Ale się stęskniłam już! Pusto bez dzieciaków w domu wieczorem.

ja we wtorek na szkolenie jadę na cały dzień, wiec też nie wiem jak przeżyję 14 godzin bez małego :(

Zgłoś nadużycie #51819 22 lutego 2013, 8:03

Konto usunięte

aniam napisał(a)

dzisiaj się ścięłam z teściową, bo uważa, ze nie powinnam dziecku w nocy dawać mleka, powinnam je przegłodzić, by lepiej jadł w dzień...
MUSIMY coś z tym zrobić, przy takim haśle dzisiaj rano wymiękłam i wyszłam, wkur...łam się

ja pitole. moja kuzynka ma synka 8 g, mały chudy.. a ta go własnie głodi w nocy, wodą oszukuje. dla mnei to jest chore

Zgłoś nadużycie #51820 22 lutego 2013, 8:07

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

ja pitole. moja kuzynka ma synka 8 g, mały chudy.. a ta go własnie głodi w nocy, wodą oszukuje. dla mnei to jest chore

MÓJ TEŻ JEST CHUDY, PRZECIEŻ WAŻY 8300G I TEZ MI KAŻE GO OSZUIWAĆ WODĄ, a ja twardo obstaje przy swoim, fakt, ze w dzień wówczas je mniej i boję się, zę całkowicie przestawi się na nocne jedzenie

Zgłoś nadużycie #51821 22 lutego 2013, 8:08

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

tłumaczy, zę to już 10 miesiac idzie, ze niedługo nie będzie ze smoczka jadł i co wtedy ??

a ja chcę, by zaczął pełzać, chodzić, by miał siły, jak będę go d=głodzić to będzie mi przez ręce leciał, będzie słaby!!

chyba, ze ja jakaś nienormlana jestem

Zgłoś nadużycie #51822 22 lutego 2013, 8:09

Konto usunięte

aniam napisał(a)

MÓJ TEŻ JEST CHUDY, PRZECIEŻ WAŻY 8300G I TEZ MI KAŻE GO OSZUIWAĆ WODĄ, a ja twardo obstaje przy swoim, fakt, ze w dzień wówczas je mniej i boję się, zę całkowicie przestawi się na nocne jedzenie

no to samo kamil, w nocy zawsze co 4 h butla pełna, a w dzien. pół słoja i kilka razy cos tam posiorbie. Ale widac tak mu pasuje. nei mam zamiaru siebei i jego męczyć. czasem sie dazy ze 6 h bez przerwy spi. ale to juz nei pamietam jkieyd..

Zgłoś nadużycie #51823 22 lutego 2013, 8:11

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

no to samo kamil, w nocy zawsze co 4 h butla pełna, a w dzien. pół słoja i kilka razy cos tam posiorbie. Ale widac tak mu pasuje. nei mam zamiaru siebei i jego męczyć. czasem sie dazy ze 6 h bez przerwy spi. ale to juz nei pamietam jkieyd..

jestem tak naładowana złością, ze zaraz wszystkich zagryzę, normalnie nigdy się nie wtrąca teściowa do sposobów wychowania, ale dzisiaj przegięła pałę, "tak nie może być, MUSICIE coś zrobić"!!

Zgłoś nadużycie #51824 22 lutego 2013, 8:13

aniam Supermama
sama sobie poprawie humor:

Zgłoś nadużycie #51825 22 lutego 2013, 8:16

Konto usunięte

aniam napisał(a)

sama sobie poprawie humor:

hahaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zgłoś nadużycie #51826 22 lutego 2013, 8:21

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

Nie słuchaj nikogo...przecież dziecko nie da się oszukać wodą...wiem po swojej. Przyjdzie czas to przestanie jeść...i nie potrzebne będzie odzwyczajanie.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #51827 22 lutego 2013, 8:23

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Nie słuchaj nikogo...przecież dziecko nie da się oszukać wodą...wiem po swojej. Przyjdzie czas to przestanie jeść...i nie potrzebne będzie odzwyczajanie.

wiem, ale teściowej nie wytłumaczysz, dobrze, ze przynajmniej moja wałsna mama mnie rozumie

Zgłoś nadużycie #51828 22 lutego 2013, 8:24

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

wiem, ale teściowej nie wytłumaczysz, dobrze, ze przynajmniej moja wałsna mama mnie rozumie

Zgłoś nadużycie #51829 22 lutego 2013, 8:26

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

wiecie co załamuje sie jak was czytam, zawsze chcialam byc twarda i nie do zlamania w swoich postawach wychowawczych a wychodzi na to ze jak mieczak najwiekszy z mieczakow jestem i dziecko mna rzadzi!!!
Ja tez bym wyjeła , nie dalabym rady za nic na swiecie tego zniesc !!!

oj Kasia, ja widzę jak niektóre dzieci się zachowuja a jak zachowuje sie Julia, jak sobie tylko popłakuje wymuszając w ten sposób to nie robi to na mnie wrażenia, a jak zaczyna wyć, że aż się zanosi to chyba musiałabym być wyrodną matką żeby ją trzymać w wózku, w łóżeczku czy gdziekolwiek jest jej źle i wcale nie uważam że mną rządzi, po prostu taka jest i ma takie a nie inne potrzeby i koniec

Zgłoś nadużycie #51830 22 lutego 2013, 8:26

Konto usunięte

aniam napisał(a)

co za babon! twoje dziecko, nie jej. niech spada. Mam takie zdanie jak Ela