Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #51691 21 lutego 2013, 13:58

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Kasia my z mężem lecimy na pierwsze pisniecie Natalki...jak się tylko skrzywi hehehehhe

my tak samo , czasem to az sie lapiemy na tym ze pzrewrazliweni jestesmy , ale ja niewydarowalabym sobie gdyby cos mu sie stalo !!!

Zgłoś nadużycie #51692 21 lutego 2013, 13:59

kasia17 Fajna mama
Wiktorek biegl na czworakach i raczka mu sie zablokowala ! Uderzył z potęzną silą noskiem i wargą o płytki w kuchni ! warga spuchnięta ale nie rozcieta chyba bo nie bylo krwi .Płakal bardo , przyłozylam zimna woda i jakos go ululalam , teraz spi ! Jakich ch.ujowy ten dzień ;(((((

Zgłoś nadużycie #51693 21 lutego 2013, 14:00

Gosiulkovic Fajna mama

agata_grd napisał(a)

On nie pamięta że go bolało :) Ranki już prawie zabliźnione, tylko ta przy pęcherzu co wygląda jak cesarskie cięcie ;) jest często obsikiwana stąd też często muczę ją przemywać i naklejać świeży plaster. W czwarty dzień po operacji tak szalał że musiałam go trochę stopować bo się o niego bałam, przewracał się z pleców na brzuszek i z powrorem przez ten właśnie cięty bok, czyli już wtedy go to nie bolało :) Dzielny chłopak :) moja krew ;)

no dzielny jak nie wiem...
brrr
ale musiał bidulek przejść w swoim życiu heh

Zgłoś nadużycie #51694 21 lutego 2013, 14:04

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ola..na rączki i przestanie plakac :)

:D :D :D ha ha już widzę Olę jak trzyma Małego na rękach i pcha przez zaspy wózek :D :D :D aaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D
Ola chcę to zobaczyć!
Ola djukan-srukan wymięka przy takim fitnesie ;)

Zgłoś nadużycie #51695 21 lutego 2013, 14:07

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

wiecie co załamuje sie jak was czytam, zawsze chcialam byc twarda i nie do zlamania w swoich postawach wychowawczych a wychodzi na to ze jak mieczak najwiekszy z mieczakow jestem i dziecko mna rzadzi!!!
Ja tez bym wyjeła , nie dalabym rady za nic na swiecie tego zniesc !!!

Moja też już sie nauczyła wyć.Jak ją sadzam w fotelika ona nie chce to wyje az się zanosi....i od razu oczy pełne łez...a oczy ma duuuże....i te łzy jej lecą po tych policzkach ...biedactwo...nie moge na to patrzeć, więc....wychodzę...wracam za chwilę, siadam kolo niej i czekam az się uspokoi...po kilku minutach nie ma sladu po terroryźmie. Mąż na początku był miętki,ale jak go oświeciłam,że to zwykła manipulacja to tez już sie nie daje wkręcać. Dzieciaki to terroryści!
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #51696 21 lutego 2013, 14:09

Gosiulkovic Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Ja dzieci z wózka i z fotelika nie wyciągam tylko dlatego że nie chcą w nim siedzieć. Dzieci szybko się uczą i potem jest wielki problem. Zabawiam i dogadzam jak mogę a jak to nie pomaga to wyje aż się zmęczy i uśnie. Kilka takich ekscesów i jest spokój.

Popieram! :D :D najgorzej ulec wymuszaczom :D
U mnie kapa jest z tym że jak Asia wyje to zawsze pawia puści. No i niestety czasem muszę ją wziąć żeby wózka nie orzygała. Ale naprawdę rzadko. Lubi siedzieć we wózku.

Zgłoś nadużycie #51697 21 lutego 2013, 14:10

elka40 Fajna mama
spadam do domciu...narka
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #51698 21 lutego 2013, 14:11

Gosiulkovic Fajna mama

mala24 napisał(a)

Skarbuś :*

he he ale łobuziak roześmiany :D

Zgłoś nadużycie #51699 21 lutego 2013, 14:13

agata_grd Gotowa na wszystko

kasia17 napisał(a)

wiecie co załamuje sie jak was czytam, zawsze chcialam byc twarda i nie do zlamania w swoich postawach wychowawczych a wychodzi na to ze jak mieczak najwiekszy z mieczakow jestem i dziecko mna rzadzi!!!

Przy drugim będzie lepiej :)

Zgłoś nadużycie #51700 21 lutego 2013, 14:15

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Kasia każda z nas na swój sposób jest mientka ;) jak ciastolina :D jeśli o nasze Maluchy chodzi. Nawet sobie nie wyobrażasz jak czasem moje po mnie jeżdżą :D . A co najlepsze to Marcin sobie daje jeszcze bardziej jeździć niż ja he he. Jeśli chodzi o dziewczyny to go pod pantofel wzięły bez reszty :D

Zgłoś nadużycie #51701 21 lutego 2013, 14:16

moja perfekcyjna pani domu ;)

Zgłoś nadużycie #51702 21 lutego 2013, 14:18

mala24 napisał(a)

Słodki! Strasznie lubię dzieci z gołymi stupkami ;)

Zgłoś nadużycie #51703 21 lutego 2013, 14:19

Kropka86 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny!!!
dziś jestem u rodziców i mam dostęp do neta :) podczytuje Was to mniej wiecej wiem co u kogo słychać :)
a ja mam takie pytanko która z Was karmi tylko piersia bez dokarmiania mm?
Bo ja oczywiście dalej jestem mamą anty butelkowca na dodatek moje dziecko od tygdnia nie jada kaszek :(
Pozatym to mamy 7ząbków i od niedzieli Ola chodzi wokół mebli jedna ręką sie trzyma druga w górze. A pozatym to niejadek jest straszny osiwieje prze nia.
od 4 marca wracam do pracy troche jestem podłamana bo mało co je pare łyżek 4-5 zupki.
deserki bllle kaszki blle wszystko ble a cyc cacy doła troche łapie ale licze że bedzie lepiej.
Kasia czytałam jaki pisałaś czy dzieciaki pokazują paluszkiem gdzie co jest - moja nie pokazuje- ale rozumie gdzie pies,kot gdzie dzwoneczki odwraca głowe i sie smieje :) pokazuje jaka duza urosnie papa kosi kosi łapki i kicu kicu robi :)

Zgłoś nadużycie #51704 21 lutego 2013, 14:20

mala24 Supermama

agata_grd napisał(a)

moja perfekcyjna pani domu ;)

śliczna lalunia :) jak pomaga jak sie domyślam :)

Zgłoś nadużycie #51705 21 lutego 2013, 14:22

mala24 Supermama

Kropka86 napisał(a)

Cześć dziewczyny!!!
dziś jestem u rodziców i mam dostęp do neta :) podczytuje Was to mniej wiecej wiem co u kogo słychać :)
a ja mam takie pytanko która z Was karmi tylko piersia bez dokarmiania mm?
Bo ja oczywiście dalej jestem mamą anty butelkowca na dodatek moje dziecko od tygdnia nie jada kaszek :(
Pozatym to mamy 7ząbków i od niedzieli Ola chodzi wokół mebli jedna ręką sie trzyma druga w górze. A pozatym to niejadek jest straszny osiwieje prze nia.
od 4 marca wracam do pracy troche jestem podłamana bo mało co je pare łyżek 4-5 zupki.
deserki bllle kaszki blle wszystko ble a cyc cacy doła troche łapie ale licze że bedzie lepiej.
Kasia czytałam jaki pisałaś czy dzieciaki pokazują paluszkiem gdzie co jest - moja nie pokazuje- ale rozumie gdzie pies,kot gdzie dzwoneczki odwraca głowe i sie smieje :) pokazuje jaka duza urosnie papa kosi kosi łapki i kicu kicu robi :)

oo jak dużo ząbków, gtatulacje zdolna dziewczynka dużo umie :)

Zgłoś nadużycie #51706 21 lutego 2013, 14:22

aniam Supermama
Polak potrafi
http://nasygnale.pl/kat,1025349,title,Polak-zaszokowal-niemiecka-drogowke-Co-zro...

Zgłoś nadużycie #51707 21 lutego 2013, 14:23

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

jaki fajny przecinak :)

Zgłoś nadużycie #51708 21 lutego 2013, 14:24

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

Wiktorek biegl na czworakach i raczka mu sie zablokowala ! Uderzył z potęzną silą noskiem i wargą o płytki w kuchni ! warga spuchnięta ale nie rozcieta chyba bo nie bylo krwi .Płakal bardo , przyłozylam zimna woda i jakos go ululalam , teraz spi ! Jakich ch.ujowy ten dzień ;(((((

mój kochany bidulek :(

Zgłoś nadużycie #51709 21 lutego 2013, 14:33

Konto usunięte
heh ja po 450 km wyjmowałam młodego z fotelika. i to tyle. dlatego,e podrapał sie az cały i wiedziaąłm, e w tym ryku nie bede jechała kolejnych 400. i ch! z powrotem było spoko. Ale z wozka po 30 minutach to ja go nie wyjme! i jescze taszcz te 12,6 kilo... kysz

Zgłoś nadużycie #51710 21 lutego 2013, 14:35

Kropka86 Gotowa na wszystko
a mam jeszcze pytanko odnośnie ząbkow jak wasze pociechy maja u góry i na dole ząbki to dolną szczenke maja z tyłu za zabkami górnymi?
pytam bo moja ma z przodu taki przodozgryz zaraz pokarze na foto o co kaman