Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #51571 21 lutego 2013, 8:48

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

musze spróbować takiej metody :-) z bułką działa...Zuzka najpierw ja pokruszy a potem wyjada okruszki :-) pewnei z ryzem też sie da.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #51572 21 lutego 2013, 8:52

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

no co ty;d neich spada :D hehe ją stac zeby se kupić. kuzwa jakbym ja miała takie smietnisko! Nei dosc,ze za kazdego oddanego grata(dobry czy nei) się płaci, to jescez jak sie człowiek umebluje! wsyztko tam było, naprawde, dywany,szafy, materac,e nawet łzoeczko dla dziecka! lodówki ,mikrofale,wierze, tv, no milion rzeczy!

No tak...to pewnie takie śmietnisko jak myślę. A ta baba potem sprzedaje to naszym, co przyjeżdżają busami albo ciężarówami.Oni to ciągną do Polski i sprzedają na giełdach. Mają tu u nas wielkie stodoły powystawiane i trzymają to wszystko. Rozmawiałam kiedys z babką, która si etym zajmuje to mówi,ze ciągle w chałupie graty zmienia...jak cos jej się spodoba z przywiezionych rzeczy to bierze sobie a stare na handel. Ale to naprawdę super sposób na zagracenie sobie chałupy.Swoja drogą, jak czasem patrzę...boże..jakie ludzie szkaradzeństwa mają w domach to szok!
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #51573 21 lutego 2013, 9:06

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

Cześć dziewczyny :-) U nas noc taka sobie...Zuzka troche marudziła szczególnie od 3 do 6...no ale jak usnęła wczoraj przed 20 to się nie ma co dziwić :-) Co prawda wieczorem trochę marudziła ale od 22 spokój. Ja też poszłam spać o 22, mąż chyba po północy dopiero wrócił...w stanie nie bardzo bo dziś rano zdychał.
Ola...miejmy nadzieję,ze otworza jednak ten złobek...chociaż może wolałabyś,żeby nie. Kurczę...oni tam planuja w takiej dziurze a u mnie w 50 tysiecznym mieście ani jednego...nawet prywatnego...do d....
Agata...takie zdjęcia rzeczywiscie sa piękne. Tym milej sie je oglada,że nie widac na nich ludzi. Niestety...tylko na zdjęciach...wszędzie pełno turystów. W niektórych z tych miejsc na zdjęciach Jacka Brauera byłam...trzeba przyznać,że facet pokazał te miejsca w naprawde piękny sposób, z miejsc gdzie nikt nie wlezie, wiec musi mieć sprzet i chyba się wspinac gdzieniegdzie.Napisałam do niego maila niedawno...tak po prostu,żeby powiedzieć,ze cyka piękne fotki. Odpisał,ze nasze Tatry tez ma w planach :-)
Kurczę ...tu znów pada...od poniedziałku bez przerwy.
Aha..sprzedałam Zuzkę dziadkom do jutra...nie bardzo chciałam,ale i tak będą jej pilnowac dwa dni z rzędu wiec bez sensu,żeby jeździli w te i wewte. Z ciężkim sercem ale z drugiej strony...odrobię sobie zaległości w domu . No chyba,że będzie bardzo marudna to mają ją przywieźdź.

to u mnie niecałe 20 tys mieszkanców, ale złobek jest i to publiczny, do prywatnych chyba nie było chętnych, bo wiem że ktoś chciał otwierać

Zgłoś nadużycie #51574 21 lutego 2013, 9:18

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

Cześć dziewczyny :-) U nas noc taka sobie...Zuzka troche marudziła szczególnie od 3 do 6...no ale jak usnęła wczoraj przed 20 to się nie ma co dziwić :-) Co prawda wieczorem trochę marudziła ale od 22 spokój. Ja też poszłam spać o 22, mąż chyba po północy dopiero wrócił...w stanie nie bardzo bo dziś rano zdychał.
Ola...miejmy nadzieję,ze otworza jednak ten złobek...chociaż może wolałabyś,żeby nie. Kurczę...oni tam planuja w takiej dziurze a u mnie w 50 tysiecznym mieście ani jednego...nawet prywatnego...do d....
Agata...takie zdjęcia rzeczywiscie sa piękne. Tym milej sie je oglada,że nie widac na nich ludzi. Niestety...tylko na zdjęciach...wszędzie pełno turystów. W niektórych z tych miejsc na zdjęciach Jacka Brauera byłam...trzeba przyznać,że facet pokazał te miejsca w naprawde piękny sposób, z miejsc gdzie nikt nie wlezie, wiec musi mieć sprzet i chyba się wspinac gdzieniegdzie.Napisałam do niego maila niedawno...tak po prostu,żeby powiedzieć,ze cyka piękne fotki. Odpisał,ze nasze Tatry tez ma w planach :-)
Kurczę ...tu znów pada...od poniedziałku bez przerwy.
Aha..sprzedałam Zuzkę dziadkom do jutra...nie bardzo chciałam,ale i tak będą jej pilnowac dwa dni z rzędu wiec bez sensu,żeby jeździli w te i wewte. Z ciężkim sercem ale z drugiej strony...odrobię sobie zaległości w domu . No chyba,że będzie bardzo marudna to mają ją przywieźdź.

moja to by sie chyba zapłakała bez mamy, ona popołudniami to taka przylepa jest, że na cały czas się tuli i wlazi na mnie

Zgłoś nadużycie #51575 21 lutego 2013, 9:24

Konto usunięte

agata_grd napisał(a)

Z czasem to zamartwianie ci przejdzie, jescze kilka takich wyjść i będzie psychiczny luz :) A przy drugim :) to się tylko modlisz żeby jeszcze nikt za tobą nie dzwonił ;) liczy się wtedy każda sekunda wolności i nie wiesz w jaki sposób najlepiej ją wykorzystać :)

hahhahaha kumpela mi pisze, jak jej o tym złobku napisałam " o jeny! to super! jejku nei bedziesz wiedziała co ze sobą zrobić z radosci!" bahaha a mi si epłakac chce :D

Zgłoś nadużycie #51576 21 lutego 2013, 9:26

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

No tak...to pewnie takie śmietnisko jak myślę. A ta baba potem sprzedaje to naszym, co przyjeżdżają busami albo ciężarówami.Oni to ciągną do Polski i sprzedają na giełdach. Mają tu u nas wielkie stodoły powystawiane i trzymają to wszystko. Rozmawiałam kiedys z babką, która si etym zajmuje to mówi,ze ciągle w chałupie graty zmienia...jak cos jej się spodoba z przywiezionych rzeczy to bierze sobie a stare na handel. Ale to naprawdę super sposób na zagracenie sobie chałupy.Swoja drogą, jak czasem patrzę...boże..jakie ludzie szkaradzeństwa mają w domach to szok!

no mają maja. ja to bym tam co 2 dzien jezdziła szperac :D ale jude by mnie zabił. ostatnio ratanowy regał byc;] ale nie miałabym go w sumei gdzie postawic...

Zgłoś nadużycie #51577 21 lutego 2013, 9:27

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Dziewczyny u mnie hiciorem w ostatnim czasie jest ten ryż dmuchany :) Iwona rozrzuca po podłodze i siadają w tym z Asią i dziobią jak kury. Potrafią tak się dobre pół godziny zająć.

ooo, muszę młodej zapodać, zmienie jej repertuar, bo tak to tylko ziarka slonecznika i platki kukurydziane dziobie :)

Zgłoś nadużycie #51578 21 lutego 2013, 9:27

Konto usunięte
Tu nie ma żłobka, oi chcą otwoerzyc w przedszkolu grupe dla dzici ponizej 3 r.ż.

Zgłoś nadużycie #51579 21 lutego 2013, 9:33

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ale superowe dziewczynki :)

Zgłoś nadużycie #51580 21 lutego 2013, 9:33

Konto usunięte
mój syn wsał, jak ja chciałam sie polozyc.... ehh wiec 2 kawa. o 10 żrec i potem dada!

Zgłoś nadużycie #51581 21 lutego 2013, 9:34

Konto usunięte
Gosia ale kuraki ;p

Zgłoś nadużycie #51582 21 lutego 2013, 9:40

agata_grd Gotowa na wszystko
U mnie też niecałe 20 tyś mieszkańców ale żłobka nie ma, są 2 przedszkola publiczne z grupami żłobkowymi dla dwulatków i 2 przedszkola prywatne. I wszystkie są tak zapchane że ciężko się dostać, jak komuś bardzo zależy to dziecko w przedszkolach gdzieś na wsiach zostawia bo tam mało dzieci i łatwo się dostać.

Zgłoś nadużycie #51583 21 lutego 2013, 9:43

seshella Fajna mama

agata_grd napisał(a)

U mnie też niecałe 20 tyś mieszkańców ale żłobka nie ma, są 2 przedszkola publiczne z grupami żłobkowymi dla dwulatków i 2 przedszkola prywatne. I wszystkie są tak zapchane że ciężko się dostać, jak komuś bardzo zależy to dziecko w przedszkolach gdzieś na wsiach zostawia bo tam mało dzieci i łatwo się dostać.

u mnie 6 publicznych i jedno prywatne

Zgłoś nadużycie #51584 21 lutego 2013, 9:47

seshella napisał(a)

u mnie 6 publicznych i jedno prywatne

ooo, super, przynajmniej może jakieś szanse na przyjęcie są. U nas muszą obydwoje rodzice pracować żeby dziecko przyjeli. Ciężko się dostać. Byłam wczoraj po wniosek dla Niny ale kazali przyjść 1 marca. Ciekawe czy się załapiemy.

Zgłoś nadużycie #51585 21 lutego 2013, 9:49

seshella Fajna mama
ale agentka z Rozalki właśnie obejrzałam filmik :) moja to już by zjadła te mandarynki, razem ze skórą, tak musze uważać, ostatnio surowego ziemniaka nadgryzła

Zgłoś nadużycie #51586 21 lutego 2013, 9:56

Wczoraj miałam dobry dzień, mąż rano jak przyszedł z pracy to zabrał mi z łóżka dzieciaki więc pospałam do 10.00. Miałam niezłego pałera potem, posprzątałam troszkę, upiekłam pysznego kurczaka takiego w całości, do niego frytki, zrobiłam sałatkę jarzynową, wafla z galaretką, palce lizać. Dawno tak się nie objadłam, a i mąż szczęśliwy ;)

Zgłoś nadużycie #51587 21 lutego 2013, 10:04

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

No! Zuzia usnęła ale czy już na noc to nie wiem.Choroba...szaleje z szufladami w kuchni...albo coś na siebie wywali albo poprzycina paluchy! Wyłażą jej górne dwójki...ja pierniczę...w miesiąc sześć zębów...to jest tempo!jeden za drugim...a dopiero te co pierwsze jej wyłaziły widać w 1/3 .Ale w sumie nie jest marudna...chyba jej to nie przeszkadza :D Tylko wszystko piłuje...dosłownie wszystko!Siedzę w chałupie sama..mąż u kolegi tapetę kładzie...Patrycja wiadomo..w domu w ferie nie mieszka...mogłabym zrobić sobie relaks gdyby nie to,że mam w kuchni jeszcze trochę roboty. Idę zrobię i dopiero usiądę ...strasznie mało piszecie ;-)
Ola..fajnie,że przedszkole ok.
Gosia..ja Cię podziwiam z organizacją...nie wiem czy ogarnęłam bym to wszystko

gratuluję kolejnych zębolków, :)

Zgłoś nadużycie #51588 21 lutego 2013, 10:06

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

D- zawracamy na ręcznym i spiertalamy! :D

ok, będę pamiętać

Zgłoś nadużycie #51589 21 lutego 2013, 10:06

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

ten pierwszy obrazek mnei nie rozsmieszył :( biedne zwierzę :(

nas nie śmieszy, a facetów na pewno zabolało :)

Zgłoś nadużycie #51590 21 lutego 2013, 10:07

aniam Supermama

maryna napisał(a)

dzieki za info..nei wiedzialam.... a dlaczego niebezpieczny ?? ja ogolnie biore przez caly dzien 6 tabl a wypijam wody dobre 2 litry...bo tyle mam wypic... ale czy akurat szklanke po polknieciu tabl to raczej nie :(

błonnik wysysa wodę z jelit, zatem szybko sie odwodnisz, a poza tym dostaniesz mega zatwardzenia!