Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #51551 21 lutego 2013, 8:10

Konto usunięte

agata_grd napisał(a)

To nieciekawie! Mojemu ida dwie jedynki, co się usrał już przy tym to historia. Aż tyłek ma cały odpażony. No i maruda straszna z niego.

a no! mój tez ma luzneijsze kupy! ale myslałam,ze to może od zup czy jogurtów.. fakt zęby tez mogą byc! i tez troche miał czerwone;/

Zgłoś nadużycie #51552 21 lutego 2013, 8:11

Konto usunięte

agata_grd napisał(a)

Spadam na razie bo Filip obudził się cały przesikany, muszę go przebrać i opatrunki mu pozmieniać.

Biedny malutki :(

Zgłoś nadużycie #51553 21 lutego 2013, 8:20

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a to mój dzisiejszy chichotek :) wreszcie udało mi się wgrać film :) http://www.youtube.com/watch?v=zGZu1WP53YQ&feature=youtu.be

:D :D :D ha ha ale śmieszka mała :D :D i jak pięknie buzię zaciska przed łyżeczką :D :D haha ale kochany urwis z tej Rozalki :D

Zgłoś nadużycie #51554 21 lutego 2013, 8:20

Konto usunięte
Naprawde ! Nika pisała mi smsa, u nich też raczkowanie w wersji turbo, mała ssie mopa od podłogi jak tylko sie na moment na nią nei patrzą, Like biedna pewnie lata między tesciami,szwagierką, pracą i spacerem z CD ... ehh opierdzielacie się!

Zgłoś nadużycie #51555 21 lutego 2013, 8:23

elka40 Fajna mama
Cześć dziewczyny :-) U nas noc taka sobie...Zuzka troche marudziła szczególnie od 3 do 6...no ale jak usnęła wczoraj przed 20 to się nie ma co dziwić :-) Co prawda wieczorem trochę marudziła ale od 22 spokój. Ja też poszłam spać o 22, mąż chyba po północy dopiero wrócił...w stanie nie bardzo bo dziś rano zdychał.
Ola...miejmy nadzieję,ze otworza jednak ten złobek...chociaż może wolałabyś,żeby nie. Kurczę...oni tam planuja w takiej dziurze a u mnie w 50 tysiecznym mieście ani jednego...nawet prywatnego...do d....
Agata...takie zdjęcia rzeczywiscie sa piękne. Tym milej sie je oglada,że nie widac na nich ludzi. Niestety...tylko na zdjęciach...wszędzie pełno turystów. W niektórych z tych miejsc na zdjęciach Jacka Brauera byłam...trzeba przyznać,że facet pokazał te miejsca w naprawde piękny sposób, z miejsc gdzie nikt nie wlezie, wiec musi mieć sprzet i chyba się wspinac gdzieniegdzie.Napisałam do niego maila niedawno...tak po prostu,żeby powiedzieć,ze cyka piękne fotki. Odpisał,ze nasze Tatry tez ma w planach :-)
Kurczę ...tu znów pada...od poniedziałku bez przerwy.
Aha..sprzedałam Zuzkę dziadkom do jutra...nie bardzo chciałam,ale i tak będą jej pilnowac dwa dni z rzędu wiec bez sensu,żeby jeździli w te i wewte. Z ciężkim sercem ale z drugiej strony...odrobię sobie zaległości w domu . No chyba,że będzie bardzo marudna to mają ją przywieźdź.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #51556 21 lutego 2013, 8:25

Konto usunięte
http://www.ebay.de/itm/150996183527?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423...
dziś kupuje to. musez ułatwic sobei zycie! zapne płoda i niech tam siedzi

Zgłoś nadużycie #51557 21 lutego 2013, 8:25

elka40 Fajna mama
Aneta...Rozalka świetna na filmiku. Widzę,że też ją to bawi jak wyrzuca a ktoś podnosi. Moja Zuzka też się przy tym strasznie chichra. Strasznie nas te dzieciaki lubia dręczyć ;-)

Zgłoś nadużycie #51558 21 lutego 2013, 8:25

Gosiulkovic Fajna mama
Dziewczyny u mnie hiciorem w ostatnim czasie jest ten ryż dmuchany :) Iwona rozrzuca po podłodze i siadają w tym z Asią i dziobią jak kury. Potrafią tak się dobre pół godziny zająć.

Zgłoś nadużycie #51559 21 lutego 2013, 8:27

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

Cześć dziewczyny :-) U nas noc taka sobie...Zuzka troche marudziła szczególnie od 3 do 6...no ale jak usnęła wczoraj przed 20 to się nie ma co dziwić :-) Co prawda wieczorem trochę marudziła ale od 22 spokój. Ja też poszłam spać o 22, mąż chyba po północy dopiero wrócił...w stanie nie bardzo bo dziś rano zdychał.
Ola...miejmy nadzieję,ze otworza jednak ten złobek...chociaż może wolałabyś,żeby nie. Kurczę...oni tam planuja w takiej dziurze a u mnie w 50 tysiecznym mieście ani jednego...nawet prywatnego...do d....
Agata...takie zdjęcia rzeczywiscie sa piękne. Tym milej sie je oglada,że nie widac na nich ludzi. Niestety...tylko na zdjęciach...wszędzie pełno turystów. W niektórych z tych miejsc na zdjęciach Jacka Brauera byłam...trzeba przyznać,że facet pokazał te miejsca w naprawde piękny sposób, z miejsc gdzie nikt nie wlezie, wiec musi mieć sprzet i chyba się wspinac gdzieniegdzie.Napisałam do niego maila niedawno...tak po prostu,żeby powiedzieć,ze cyka piękne fotki. Odpisał,ze nasze Tatry tez ma w planach :-)
Kurczę ...tu znów pada...od poniedziałku bez przerwy.
Aha..sprzedałam Zuzkę dziadkom do jutra...nie bardzo chciałam,ale i tak będą jej pilnowac dwa dni z rzędu wiec bez sensu,żeby jeździli w te i wewte. Z ciężkim sercem ale z drugiej strony...odrobię sobie zaległości w domu . No chyba,że będzie bardzo marudna to mają ją przywieźdź.

Sama nei wiem! czy chce go oddac! odpoczełabym.. niby, ale wiem,że jak nawet ide sprzatac a on w domu jest z ciocią , którą lubi to i tak napierdzielam jak dzika, zeby sybko, bo sie martwie ,czy nei płacze!

Zgłoś nadużycie #51560 21 lutego 2013, 8:29

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.ebay.de/itm/150996183527?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649
dziś kupuje to. musez ułatwic sobei zycie! zapne płoda i niech tam siedzi

Fajne :-) Potem mozna wypiąć ten samochodzik i zrobić jeździk? Tylko czy Kamilek usiedzi długo? Moja Zuzka dopiero załapuje chodzik...już dojdzie wszędzie gdzie chce. Wczoraj gotowałam obiad a ona chyba ze 40 minut w nim siedziała i łaziła po całej kuchni.

Zgłoś nadużycie #51561 21 lutego 2013, 8:32

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Sama nei wiem! czy chce go oddac! odpoczełabym.. niby, ale wiem,że jak nawet ide sprzatac a on w domu jest z ciocią , którą lubi to i tak napierdzielam jak dzika, zeby sybko, bo sie martwie ,czy nei płacze!

A to normalne...jak moja zostaje z kimś a ja musże cos załatwić to też latam jak głupia...bez sensu...przecież dają sobie radę...jakoś tak widocznie jesteśmy zaprogramowane. Ale do tego,że siedzi z opiekunką jak ja jestem w pracy szybko sie przyzwyczaiłam...może dlatego,ze zaufana osoba. Aż mi sie nie chce myśleć,że pewnei niedługo przyjdzie mi szukac innej opiekunki...ech.

Zgłoś nadużycie #51562 21 lutego 2013, 8:32

Konto usunięte
Zapomniałam napisac! JESTEM ZŁODZIEJEM SZAF! Pisałam wam,że moja kumpela tu przeprowadza się ;) jesce blizej nas ;) i na parter :D wiec bede mogła spokojnei do niej łazić. no i ostatnio jechałam wieczorem na smietnik z 20 kilo kanapy starej.. wywalić! patrze a baby nie ma! no i na krywy ryj wyjebałam tę kanape ! 32 centy za kilo :D a ja jeb jeb jeb po ciemku i uciekłam :D
A 2 dni temu pojechałam, bo tam tez meble są, dywany, sprzet rtv agd itd... i monika pacze pacze a tam szafka :D a nawet 2 :D ale w kombi tylko 1 weszła, aładowałyśmy ją i do domu. Potem monika się przeszła poprosić babke co jest włascicielką ,żeby jej do soboty zostawiłą tą 2 szafke, bo bedie miała wieksze auto. A baba do niej :D :D dziwnie łypiąć.. to jest szafka dla mnei, ja sobei ją zostawiłam, a miałam jecsze 1 ,ale ktos mi zabrał! i łypała na nią :D a szafka u mnei w piwnicy :D
Cóż! mogła lepiej pilnować,albo ją schowac, anie... :D jestem kradziej szaf

Zgłoś nadużycie #51563 21 lutego 2013, 8:34

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

Dziewczyny u mnie hiciorem w ostatnim czasie jest ten ryż dmuchany :) Iwona rozrzuca po podłodze i siadają w tym z Asią i dziobią jak kury. Potrafią tak się dobre pół godziny zająć.

hahah jude wczoraj kupił takie małe wafle ryowe w rosmanie ;) też je dziobie ;) chwila spokoju jest

Zgłoś nadużycie #51564 21 lutego 2013, 8:35

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

Fajne :-) Potem mozna wypiąć ten samochodzik i zrobić jeździk? Tylko czy Kamilek usiedzi długo? Moja Zuzka dopiero załapuje chodzik...już dojdzie wszędzie gdzie chce. Wczoraj gotowałam obiad a ona chyba ze 40 minut w nim siedziała i łaziła po całej kuchni.

ale na tgo potwora to cieżko chodzik.... niby jest taki do 20 kilo, ale jakos w to nei wierze... chyba wole samochodzik, na dłuzej bedzie ;) niby 9 funkcji ma

Zgłoś nadużycie #51565 21 lutego 2013, 8:38

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Zapomniałam napisac! JESTEM ZŁODZIEJEM SZAF! Pisałam wam,że moja kumpela tu przeprowadza się ;) jesce blizej nas ;) i na parter :D wiec bede mogła spokojnei do niej łazić. no i ostatnio jechałam wieczorem na smietnik z 20 kilo kanapy starej.. wywalić! patrze a baby nie ma! no i na krywy ryj wyjebałam tę kanape ! 32 centy za kilo :D a ja jeb jeb jeb po ciemku i uciekłam :D
A 2 dni temu pojechałam, bo tam tez meble są, dywany, sprzet rtv agd itd... i monika pacze pacze a tam szafka :D a nawet 2 :D ale w kombi tylko 1 weszła, aładowałyśmy ją i do domu. Potem monika się przeszła poprosić babke co jest włascicielką ,żeby jej do soboty zostawiłą tą 2 szafke, bo bedie miała wieksze auto. A baba do niej :D :D dziwnie łypiąć.. to jest szafka dla mnei, ja sobei ją zostawiłam, a miałam jecsze 1 ,ale ktos mi zabrał! i łypała na nią :D a szafka u mnei w piwnicy :D
Cóż! mogła lepiej pilnować,albo ją schowac, anie... :D jestem kradziej szaf

haha...dobre! Nie przyznawaj się! Ola ja to podejrzewam,że większość rzeczy które kupuję u nas w sobotę na wystawkach to z takich smietników :-) Jak Wy nie weźmiecie tej szafki ani ta baka, to ja ją kupię w którąś sobotę :D hehe

Zgłoś nadużycie #51566 21 lutego 2013, 8:38

Konto usunięte
http://www.youtube.com/watch?v=x3ULD-Z7apg

Zgłoś nadużycie #51567 21 lutego 2013, 8:42

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

haha...dobre! Nie przyznawaj się! Ola ja to podejrzewam,że większość rzeczy które kupuję u nas w sobotę na wystawkach to z takich smietników :-) Jak Wy nie weźmiecie tej szafki ani ta baka, to ja ją kupię w którąś sobotę :D hehe

no co ty;d neich spada :D hehe ją stac zeby se kupić. kuzwa jakbym ja miała takie smietnisko! Nei dosc,ze za kazdego oddanego grata(dobry czy nei) się płaci, to jescez jak sie człowiek umebluje! wsyztko tam było, naprawde, dywany,szafy, materac,e nawet łzoeczko dla dziecka! lodówki ,mikrofale,wierze, tv, no milion rzeczy!

Zgłoś nadużycie #51568 21 lutego 2013, 8:44

Gosiulkovic Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Zgłoś nadużycie #51569 21 lutego 2013, 8:46

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=x3ULD-Z7apg

haha...faktycznie jak w bajce :D

Zgłoś nadużycie #51570 21 lutego 2013, 8:46

agata_grd Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

Z czasem to zamartwianie ci przejdzie, jescze kilka takich wyjść i będzie psychiczny luz :) A przy drugim :) to się tylko modlisz żeby jeszcze nikt za tobą nie dzwonił ;) liczy się wtedy każda sekunda wolności i nie wiesz w jaki sposób najlepiej ją wykorzystać :)