Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #51511 20 lutego 2013, 15:38

Konto usunięte

seshella napisał(a)

ciekawe jak tam Ola po wizycie w zlobku

byłam jecsez u mojej baby sprztac, w sklpeie itd.. syyn śpi! ale płytko,Wiec, dzieci mało, mój najmłodszy,a e tam do 11 apisy były, a ja przed 10 uciekłam,wiec może si enazbiera 12 dzieci i zrobią tą grupe. Bo to nic pewnego! Ale jak już to od wrzesnia i i tak musiałabym miesiac z nim chodzic tam co dzien ;) zeby sie przyzwyczajał, albo lepiej, ile potrzeba, bo one nei chą traumy robić. Płodek zainteresowany kręcił głową na prawo i lewo, usmiechałs ie do opiekunki- Petra :D bardzo miła baba! A no i u dyrekcji tez byłam, bo to kazdy osobno. A syn do niej BABA! i jeb pięscią jej w stolik :D az miske z broszkami wywalił ;)
Ogólnie wraznei pozytywne. Ale i tak jak juz to na 4 h dziennie ;) i od wrzesnia z mama :D

Zgłoś nadużycie #51512 20 lutego 2013, 15:40

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

grunt to mieć mnóstwo pomysłów. Ostatnio wyczaiłam taki myk że urywam jej worek i mi ładuje pietruszkę w korzeniu, albo marchewkę z tych koszów najniżej. Tak ją to zajęcie pochłania że nie broi a ja tylko na nią zezuję i szybko zbieram z działu owoce i warzywa wszystko co mam kupić. Potem jeszcze jej zapowiadam że jak będzie grzeczna too będzie wciskała guziki na wadze co bardzo lubi i przykleja naklejki na workach. A potem ją bajeruję że jak będzie grzecznie szła koło mnie to jej kupie mały soczek z rureczką. No i jej się pytam "Iwonko a gdzie jest......" a ona tego szuka albo mi pokazuje gdzie mam iść. A ile razy idziemy przez sklep i śpiewamy :) . Dobrze że o takiej przedpołudniowej godzinie są 3 osoby na krzyż :D . Teraz juz jest lepiej bo jeszcze z pół roku temu to był dramat. Myślałam że się wykończę. Iwony nie interesowało nic poza uciekaniem albo tarzaniem po podłodze, a jak jeszcze do tego Asia buczała... W życiu bym nie pomyślała że zakupy z dziećmi tak mogą wykończyć.

hahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahhahahahha !!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #51513 20 lutego 2013, 15:41

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

Ola przyszedl mi plyn ;)

wow sybko!

Zgłoś nadużycie #51514 20 lutego 2013, 18:29

Extremalna21 Fajna mama
Wróciliśmy z zakupów. Mały pospał 1,5 godziny wstał pobawił się i zjadł cały jogurt naturalny z suszonymi morelami :) wcinał aż mu się uszki trzęsły ;)

Zgłoś nadużycie #51515 20 lutego 2013, 18:30

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

byłam jecsez u mojej baby sprztac, w sklpeie itd.. syyn śpi! ale płytko,Wiec, dzieci mało, mój najmłodszy,a e tam do 11 apisy były, a ja przed 10 uciekłam,wiec może si enazbiera 12 dzieci i zrobią tą grupe. Bo to nic pewnego! Ale jak już to od wrzesnia i i tak musiałabym miesiac z nim chodzic tam co dzien ;) zeby sie przyzwyczajał, albo lepiej, ile potrzeba, bo one nei chą traumy robić. Płodek zainteresowany kręcił głową na prawo i lewo, usmiechałs ie do opiekunki- Petra :D bardzo miła baba! A no i u dyrekcji tez byłam, bo to kazdy osobno. A syn do niej BABA! i jeb pięscią jej w stolik :D az miske z broszkami wywalił ;)
Ogólnie wraznei pozytywne. Ale i tak jak juz to na 4 h dziennie ;) i od wrzesnia z mama :D

Asior mały ;D w mamuske;D

Zgłoś nadużycie #51516 20 lutego 2013, 19:11

Konto usunięte
cholera absencja jak w weekend

Zgłoś nadużycie #51517 20 lutego 2013, 19:31

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

Kamil chciałpokazać kto rządzi :) dobrze że masz dobre wrażenia chociaż, jeden pozytyw :)

Zgłoś nadużycie #51518 20 lutego 2013, 19:52

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

cholera absencja jak w weekend

No pustki straszne...:/

Zgłoś nadużycie #51519 20 lutego 2013, 19:57

Extremalna21 Fajna mama
Szymek wyplumkany :D teraz siedzi i sie bawi ;)
a ja piję piwko;D Harnasia ;)

Wszystkie głosowały ? :D http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/32003

Zgłoś nadużycie #51520 20 lutego 2013, 19:57

elka40 Fajna mama
No! Zuzia usnęła ale czy już na noc to nie wiem.Choroba...szaleje z szufladami w kuchni...albo coś na siebie wywali albo poprzycina paluchy! Wyłażą jej górne dwójki...ja pierniczę...w miesiąc sześć zębów...to jest tempo!jeden za drugim...a dopiero te co pierwsze jej wyłaziły widać w 1/3 .Ale w sumie nie jest marudna...chyba jej to nie przeszkadza :D Tylko wszystko piłuje...dosłownie wszystko!Siedzę w chałupie sama..mąż u kolegi tapetę kładzie...Patrycja wiadomo..w domu w ferie nie mieszka...mogłabym zrobić sobie relaks gdyby nie to,że mam w kuchni jeszcze trochę roboty. Idę zrobię i dopiero usiądę ...strasznie mało piszecie ;-)
Ola..fajnie,że przedszkole ok.
Gosia..ja Cię podziwiam z organizacją...nie wiem czy ogarnęłam bym to wszystko
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #51521 20 lutego 2013, 20:00

elka40 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

noooooo :D

Zgłoś nadużycie #51522 20 lutego 2013, 20:22

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

świetnie że wrażenia pozytywne :) a to płatny żlobek ? sory ale ciekawa jestem jak to w niemczech wygląda ;)

Zgłoś nadużycie #51523 20 lutego 2013, 20:27

aneta74 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

poszły 3 głosy :) )

Zgłoś nadużycie #51524 20 lutego 2013, 20:36

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

No! Zuzia usnęła ale czy już na noc to nie wiem.Choroba...szaleje z szufladami w kuchni...albo coś na siebie wywali albo poprzycina paluchy! Wyłażą jej górne dwójki...ja pierniczę...w miesiąc sześć zębów...to jest tempo!jeden za drugim...a dopiero te co pierwsze jej wyłaziły widać w 1/3 .Ale w sumie nie jest marudna...chyba jej to nie przeszkadza :D Tylko wszystko piłuje...dosłownie wszystko!Siedzę w chałupie sama..mąż u kolegi tapetę kładzie...Patrycja wiadomo..w domu w ferie nie mieszka...mogłabym zrobić sobie relaks gdyby nie to,że mam w kuchni jeszcze trochę roboty. Idę zrobię i dopiero usiądę ...strasznie mało piszecie ;-)
Ola..fajnie,że przedszkole ok.
Gosia..ja Cię podziwiam z organizacją...nie wiem czy ogarnęłam bym to wszystko

faktycznie szybko jej ząbki wychodzą :) moja też zamiast się bawic zabawkami to ja drzwi intersesuja ława bo tak takie pokrętło do podwyższania jest a fotelem do biurka to uwielbia kręcić. a tylko powiedziec nie wolno to od razu oczka się święcą

Zgłoś nadużycie #51525 20 lutego 2013, 21:13

elka40 Fajna mama
No tak...głupia baba zaczęłam zmieniać naczynia w zmywarce i oczywiście narobiłam hałasu...zawsze jak sie staram cicho to jak na złość wszystko mi leci z rąk....Zuzka się teraz kręci..chyba jednak sie nie zrelaksuję ani nie popiszę :-/

Zgłoś nadużycie #51526 20 lutego 2013, 21:19

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

Ulla, jesteś świeżo upieczoną użytkowniczką naszych pięknych dróg...
co w w tej sytuacji powinno się zrobić?

D- zawracamy na ręcznym i spiertalamy! :D
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #51527 20 lutego 2013, 21:21

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

dzisiaj inny humorek:

ten pierwszy obrazek mnei nie rozsmieszył :( biedne zwierzę :(
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #51528 20 lutego 2013, 22:20

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

błonnik bywa niebezpieczny, musisz pamiętać, by każdą tabletkę popijać szklanką wody...
poza tym by błonnik był skuteczny należąłoby brać 6-10 table. wyobraź sobie ile to wody?!
nie lepiej błonnik uzupełniać jabłkiem, owsianką ??
zdrowo i łatwo przyswajalnie...
akurat wiem co piszę, bo opracowuję nowy produkt z błonnikami :)

dzieki za info..nei wiedzialam.... a dlaczego niebezpieczny ?? ja ogolnie biore przez caly dzien 6 tabl a wypijam wody dobre 2 litry...bo tyle mam wypic... ale czy akurat szklanke po polknieciu tabl to raczej nie :(

Zgłoś nadużycie #51529 20 lutego 2013, 22:20

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Dziewczynki moje kochane , wczoraj na pwiku bylo super, fajnie bylo sie spotkac z dziewczynami i powspominac czas rok temu jak lezalysmy w szpitalu z dzieciaczkami, porody itp . Dzis od rana mam powera, posprztalam , popralam , ogarnelam siebie, maly spi a teraz chwila dla mnie, biore sie za nadrabianie ;)

supre ze ci sie udal wypad...no i naj naj naj dla Wiktoriana naszego!! ;)

Zgłoś nadużycie #51530 20 lutego 2013, 22:21

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

ja cały czas w głębokim tyle że na siedząco mogę zrobić i tak jeździmy, chodź jeszcze trochę i bede musiała spacerówkę wziąć :)

cos ty ?? jeszzcze w glebokim ?? ;)