Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #51491 20 lutego 2013, 11:18

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Pokłóciłam się dzisiaj z mężem,muszę przyznać, że z mojej winy.On niestety jest z tych co się przeprosić nie dadzą i teraz będzie chodził naburmuszony nie wiadomo ile.

może nie będzie tak żle. U nas ostatnio ja byłam naburmuszona przez dłuższy czas, ale już jest dobrze

Zgłoś nadużycie #51492 20 lutego 2013, 11:19

seshella Fajna mama
ciekawe jak tam Ola po wizycie w zlobku

Zgłoś nadużycie #51493 20 lutego 2013, 11:31

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Podziwiam Cię Gosia, bo nie wiem jak Ty zakupy ogarniasz z dwójką dzieci, w tym z biegającą Iwonką.

grunt to mieć mnóstwo pomysłów. Ostatnio wyczaiłam taki myk że urywam jej worek i mi ładuje pietruszkę w korzeniu, albo marchewkę z tych koszów najniżej. Tak ją to zajęcie pochłania że nie broi a ja tylko na nią zezuję i szybko zbieram z działu owoce i warzywa wszystko co mam kupić. Potem jeszcze jej zapowiadam że jak będzie grzeczna too będzie wciskała guziki na wadze co bardzo lubi i przykleja naklejki na workach. A potem ją bajeruję że jak będzie grzecznie szła koło mnie to jej kupie mały soczek z rureczką. No i jej się pytam "Iwonko a gdzie jest......" a ona tego szuka albo mi pokazuje gdzie mam iść. A ile razy idziemy przez sklep i śpiewamy :) . Dobrze że o takiej przedpołudniowej godzinie są 3 osoby na krzyż :D . Teraz juz jest lepiej bo jeszcze z pół roku temu to był dramat. Myślałam że się wykończę. Iwony nie interesowało nic poza uciekaniem albo tarzaniem po podłodze, a jak jeszcze do tego Asia buczała... W życiu bym nie pomyślała że zakupy z dziećmi tak mogą wykończyć.

Zgłoś nadużycie #51494 20 lutego 2013, 11:33

aneta74 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ojej 10300 waży ?? ? a narzekasz , że nie chce Ci jeść ;)
mój Szymon chyba zjechał z wagi albo waga mi szwankuje już;/ ważę go na łazienkowej ;/ w niedzielę go ważyłam to pokazywało, że ma 9700 a jak byliśmy w styczniu na szczepieniu to miał ponad 10 kg ;) ale teraz też dużo mniej je niż kiedyś ;( no i więcej się rusza ;)
Ja zawsze dawałam 2,5 ml nurofenu i zawsze patrzę na ulotkę jak wiekowo się podaje ;)

ona wszystko je oprócz obiadów.kaszki uwielbia i bułeczki.

Zgłoś nadużycie #51495 20 lutego 2013, 11:45

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

ile ten dietetyk kosztuje?:>

wlasnie pisalam anecie moze juz doczytalas ?? bo pierwsza wizyta inaczej i kazda nastepna inaczej....no ale troche kosztuje kupowanie tego wszystkiego..

Zgłoś nadużycie #51496 20 lutego 2013, 11:56

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Pokłóciłam się dzisiaj z mężem,muszę przyznać, że z mojej winy.On niestety jest z tych co się przeprosić nie dadzą i teraz będzie chodził naburmuszony nie wiadomo ile.

może nie będzie tak zle i da sie jednak przeprosić

Zgłoś nadużycie #51497 20 lutego 2013, 11:58

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

ciekawe jak tam Ola po wizycie w zlobku

no ciekawe czy duzo chętnych było

Zgłoś nadużycie #51498 20 lutego 2013, 11:58

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

grunt to mieć mnóstwo pomysłów. Ostatnio wyczaiłam taki myk że urywam jej worek i mi ładuje pietruszkę w korzeniu, albo marchewkę z tych koszów najniżej. Tak ją to zajęcie pochłania że nie broi a ja tylko na nią zezuję i szybko zbieram z działu owoce i warzywa wszystko co mam kupić. Potem jeszcze jej zapowiadam że jak będzie grzeczna too będzie wciskała guziki na wadze co bardzo lubi i przykleja naklejki na workach. A potem ją bajeruję że jak będzie grzecznie szła koło mnie to jej kupie mały soczek z rureczką. No i jej się pytam "Iwonko a gdzie jest......" a ona tego szuka albo mi pokazuje gdzie mam iść. A ile razy idziemy przez sklep i śpiewamy :) . Dobrze że o takiej przedpołudniowej godzinie są 3 osoby na krzyż :D . Teraz juz jest lepiej bo jeszcze z pół roku temu to był dramat. Myślałam że się wykończę. Iwony nie interesowało nic poza uciekaniem albo tarzaniem po podłodze, a jak jeszcze do tego Asia buczała... W życiu bym nie pomyślała że zakupy z dziećmi tak mogą wykończyć.

ale patenty zakupowe opracowałaś :) :)

Zgłoś nadużycie #51499 20 lutego 2013, 12:00

aneta74 Fajna mama
a z innej beczki dziewczyny macie do polecenia jakis program dobry do rozliczania podatków?

Zgłoś nadużycie #51500 20 lutego 2013, 12:01

elka40 Fajna mama
Dziewczyny...dla tych, które kochaja piękno natury ...do poogladania. Facet robi niesamowite zdjęcia :-)
http://www.mountainphotography.com/gallery/
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #51501 20 lutego 2013, 12:05

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a z innej beczki dziewczyny macie do polecenia jakis program dobry do rozliczania podatków?

http://pit.dobry.pl/index.php?plik=pliki
uzywam od kilku lat...polecam

Zgłoś nadużycie #51502 20 lutego 2013, 12:07

elka40 Fajna mama

elka40 napisał(a)

http://pit.dobry.pl/index.php?plik=pliki
uzywam od kilku lat...polecam

Nie kupujesz licencji...jest za darmo...klikasz w ten link pobierz instalację

Zgłoś nadużycie #51503 20 lutego 2013, 12:16

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

jak wysyłałam pocztą, kilka lat do tyłu to zawsze za darmochę ściągałam darmowy program do rozliczania pitów ze strony wośp.
a teraz pobieram program z e-deklaracji i przy wysyłam pita netem :D . proste szybkie i bezproblemowe :D :D
http://www.finanse.mf.gov.pl/systemy-informatyczne/e-deklaracje/do-pobrania

Zgłoś nadużycie #51504 20 lutego 2013, 12:31

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Dziewczyny...dla tych, które kochaja piękno natury ...do poogladania. Facet robi niesamowite zdjęcia :-)
http://www.mountainphotography.com/gallery/

aż dech zapiera ...

Zgłoś nadużycie #51505 20 lutego 2013, 12:38

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

aż dech zapiera ...

polecam blog do poczytania..zdjęcia i fajne filmiki

Zgłoś nadużycie #51506 20 lutego 2013, 12:43

elka40 Fajna mama
http://www.chasingice.com/see-the-film/james-balogs-photo-gallery/#!prettyPhoto
albo galeria lodowców...cudo

Zgłoś nadużycie #51507 20 lutego 2013, 14:59

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

brawo dla Wiktorka! przecież to już duży chłopak!! :D :D :D

HEHE , mamm nadzieje ze to juz ta pora i ze wasze dzieciaczki tez lada moment zaczna spac , cierpliwosci kochane, nie mamy wyjscia jak tylko to przeczekac.
Gocha podziwiam cie za organizacje z dziewczynami , ja czasem jak musze wychodze do sklepow osiedlowych z wiktorem zeby cos kupic a tak to meza po pracy wyysylam ,

Zgłoś nadużycie #51508 20 lutego 2013, 15:00

kasia17 Fajna mama
Byla dzis u mnie mama z monika i Gabrysia troche sobie posiedzielismy i pogadlismy ;)
ale jakas zmeczona i spiaca dzis jestem , ide kawe sobie zrobic ;)
maly spi ;0

Zgłoś nadużycie #51509 20 lutego 2013, 15:04

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

super , nie ma to jak pomyslowa mama ;) kto by sie ludzmi przejmowal , ja conajwyzej patzrac na was podziwialabym Was i pomyslalabym ze jestes wspaniala mamą ;)

Zgłoś nadużycie #51510 20 lutego 2013, 15:05

kasia17 Fajna mama
Ola przyszedl mi plyn ;)