Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #51371 19 lutego 2013, 21:38

ewelina6660 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

W końcu wgrał się ten filmik;D
w tle słychać oczywiście disco polo- POLO TV :D Jak widać Szymek ślizga się na tych panelach;/ muszę mu zamówić nakolanniki antypoślizgowe bo biedak ciągle się rozjeżdża

http://www.youtube.com/watch?v=30nkd0hmt8c

Superowo,Natalka przez pierwsze dni też ślizgała się na kafelkach, a teraz już nie robią na niej wrażenia.

Zgłoś nadużycie #51372 19 lutego 2013, 21:43

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

opowiem Wam historie o małgosi :) jak ostatnio byłam z koleżanką w piekarni w której zresztą zawsze pieczywo kupuję ja juz kupilam co mialalm kupic , kumpela kupuje bułki i chciała jeszcze jakiś chlebek ale nie było akurat na pólce więc babeczka woła.:Malgosia przynies mi chleb jakis tam. I wychodzi "Małgosia"po 30stce , szpakowaty przystojny jak cholera w tym białym ubranku w kolejce same babeczki więc wszystkie wytrzeszcz az nam się buzie pootwierały ;) moja kumpela zapomniala z wrażenia co miała jeszcze kupić i ekspedientka się pyta co jeszcze a ta... Małgosię poproszę :) :) :) zresztą wszystkie chciały :) "Małgosi: tez się spodobało bo do pracy nie chciał wracać z tego wszystkiego :)

ale jaja...malgosie poprosze!!juz widze jaki smiech byl co ?? :)

Zgłoś nadużycie #51373 19 lutego 2013, 21:44

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Jak dla mnie rewelka, nie wyobrazam sobie zycia bez niej , njalepszy przyjaciel na swiecie , my zyc bez siebie nie mozemy , fajnie jest zyc ze swiadomoscia ze jest ktos obok ciebie na swiecie kto nigdy cie nie zawiedzie i zawsze mozesz liczyc na jego pomoc i wsparcie ;)
Dzwonimy i widzimy sie codzien , dzieciaki tez wyczuwaja ze jestesmy sobie bliskie , Gabrysia jk byla mala to mowila na mnie mama a Wiktor teraz jak widzi Monike to pieje do niej jak szalony, mimo ze ona sie z nim za specjalnie nie bawi no bo zrozumiale , jest w ciazy ;) cos w tym jest wyjatkowego , więź bardzo silna .
Czesto gadamy to samo w tej samej chwili, czesto mamy te same sny przynajmniej o tej samej tematyce , podobnie myslimy i mamy podobne spojrzenie na swiat , do szkoly razem chodzilysmy i razem w lawce siedizalysmy , najmieszniejsze jest to jak wtej samej sekundzie smsa do siebie piszemy , hehe telapatia .
Mam jeszcze 3 siostry i tez mamy doby kontakt ale to nie to samo !!!
W szkole sie zamienialysmy , odpowiadlaysmy za siebie bo naucyzciele nas nie poznawali , zamienialysmy sie czase chlopakom dla jaj , a najfajniejsze jest to jak czasem nasi mezowie sie pomyla, np Robek moniki przechodzac czasem niespodziewanie klepnal mnie w tylek a moj Krzysiek ugryzl kiedys Monie w szyje ;)
hehe, smiesznie jest ;)

ale super!!super!! super!! az trudno uwierzyc ze dwie osoby jakze rozne a takie same :) ;)

Zgłoś nadużycie #51374 19 lutego 2013, 21:48

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

nie wiem kurcze moze ?
bo on wypija w ciagu doby 4 butle mleka i zjada co drugi dzien na raz po 2 duze danonki, kurcze nie pomyslalm o tym ............

wiem to z przkladu siostrzenca kubusia..on tak wpier..te danonki i jogurty az wkoncu mu wyszlo takie cos na policzkach!!lekarz powiedzial ze ma siora odstawic wszystkie te produkty bo to jest za duzo tam czegos w organizmie....ale wiesz lepiej idz do lekarza bo ja to mowie z przykladu mojej siostry synka

Zgłoś nadużycie #51375 19 lutego 2013, 21:52

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

no smiechowo bylo ;) bylysmy na studniowce razem tzn moj kolega mnie zaprosil a jego kolege dziewczyna wystawila i wkrecilam monie z nim . Tacy obaj byli zamuleni ze poszlysmy po polnocy do lazienki zamienic sie sukienkami a oni wogole sie nie skapneli nawet jak juz im powiedziallysmy ze sie zamienilysmy to stwierdzili ze ich wkrecamy i ze to niemozliwe, nie wiem czy tak byli pijani czy rzeczywiscie takie podobne bylysmy ;)

ale jajca!!juz to sobie wyobrazam :) niemozliwe z was dziewczyny!!

Zgłoś nadużycie #51376 19 lutego 2013, 21:52

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

Może to Wam poprawi humorki:

superowe!!

Zgłoś nadużycie #51377 19 lutego 2013, 22:13

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

w tle słychać oczywiście disco polo- POLO TV :D Jak widać Szymek ślizga się na tych panelach;/ muszę mu zamówić nakolanniki antypoślizgowe bo biedak ciągle się rozjeżdża

super i jak ładnie mu to wychodzi :)

Zgłoś nadużycie #51378 19 lutego 2013, 22:14

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

one sa bardzo cieniutkie, ale minus to to ze nie maja rozciagliwych boczkow.

czy mi sie wydaje ze to te pomaranczowe,pachnace....bo kiedys je mialam i sa do niczego...bo raz siurniecie i wydaja sie takie pelne przez ta galaretke w srodku.....

Zgłoś nadużycie #51379 19 lutego 2013, 22:21

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

u mnie tez ciagle i caly dzien leci disco polo... a najbardziej lubi ona tanczy dla mnie i szukam dzieewczyny mastersa :) az kwiczy

Zgłoś nadużycie #51380 19 lutego 2013, 22:30

maryna Fajna mama
extremalna...szymonek super chodzi.... gratuluje!!!

Zgłoś nadużycie #51381 19 lutego 2013, 22:34

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a ile kosztuje takie odchudzanie pod okiem dietetyka jak mozna spytać?

na naszym rewize  to jest taniej niz 30 km dalej bo tam miasto i bierze wiecej... ale za pierwsza wizyte bierze 80 zl... i robi ogolnie spis co lubisz jesc itd..mierzy cie,wazy itd... a kazda nastepna wizyta kosztuje 40 zl... ale ja jeszcze biore wspomagajaco blonnik co jest dosyc drogie... a i takie tabl.na spalanie tkanki tluszczowej...

Zgłoś nadużycie #51382 19 lutego 2013, 22:36

maryna Fajna mama
a laski wiecie co musze sie wam pochwalic....bylam dzis na wizycie kontrolnej u dietetyczki i schudlam przez 2 tygodnie 3 kg!!! jupi!! i ogolnie 5 cm z obwodu stracilam!! ale sie ciesze..oby tak dalej ...bo chce zrzucic ok 13 kg!!!

Zgłoś nadużycie #51383 19 lutego 2013, 22:57

maryna Fajna mama
a i znalazlam dzis jak kapalam malego jedynke lewa!!!

Zgłoś nadużycie #51384 19 lutego 2013, 23:24

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Superowo,Natalka przez pierwsze dni też ślizgała się na kafelkach, a teraz już nie robią na niej wrażenia.

Ooo to może się wstrzymam z zakupem tych nakolanników ;) zobaczę może się przyzwyczai ;)

Zgłoś nadużycie #51385 19 lutego 2013, 23:26

Extremalna21 Fajna mama

maryna napisał(a)

a i znalazlam dzis jak kapalam malego jedynke lewa!!!

Gratulacje dla Oliwierka ;)
to ile już ma ząbków? :)

Zgłoś nadużycie #51386 19 lutego 2013, 23:28

Extremalna21 Fajna mama

maryna napisał(a)

a laski wiecie co musze sie wam pochwalic....bylam dzis na wizycie kontrolnej u dietetyczki i schudlam przez 2 tygodnie 3 kg!!! jupi!! i ogolnie 5 cm z obwodu stracilam!! ale sie ciesze..oby tak dalej ...bo chce zrzucic ok 13 kg!!!

Superancko! :D

Zgłoś nadużycie #51387 19 lutego 2013, 23:30

Extremalna21 Fajna mama

maryna napisał(a)

u mnie tez ciagle i caly dzien leci disco polo... a najbardziej lubi ona tanczy dla mnie i szukam dzieewczyny mastersa :) az kwiczy

U nas tak samo :D Ona tańczy dla mnie i wszystkie piosenki Mastersa...ja już tym rzygam normalnie;D ale jak marudzi to muszę mu włączyć którąś z tych piosenek i chwila spokoju jest :D

Zgłoś nadużycie #51388 19 lutego 2013, 23:36

Extremalna21 Fajna mama

gwonka napisał(a)

bylamz malym na spacerku. musialam juz wsadzic go w spacerowke, bo juz lobuz nie chce lezec :) chce ogladac swiat :) ale byl zachwycony :)

Co ?? to Kubuś w gondoli wytrzymał Ci prawie 9 miesięcy ?? jeszcze na leżąco ?? szok normalnie;D
my na spacerówke przeszliśmy w sierpniu bo nie chciał już w gondoli jeździć nawet jak mu podwyższyłam troszkę na pół leżąco ;)

Zgłoś nadużycie #51389 19 lutego 2013, 23:40

Extremalna21 Fajna mama

gwonka napisał(a)

jeslli ktoras uwywa pampersy slip & play to promocja jest w netto za 23.99. ja jutro jade i biore ze dwie paczki

miałam raz- i nigdy więcej! badziewie jak dla mnie...założyłam małemu tego pampersa i po pół godziny może po godzinie musiałam zmienić bo normalnie pełny był;/ i tak za każdym razem;/ no i mały miał dupke odparzoną ;/
Dla mnie najlepsze są DADA biedronkowe;D mały nigdy nie miał po nich dupki czerwonej czy odparzonej i cena super jest :)

Zgłoś nadużycie #51390 19 lutego 2013, 23:52

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Wiem, że ciezko w to uwierzyc, ale dzisiaj po raz pierwszy jestem niewyspana :( .Moje dziecko dzisiejszej nocy przeobraziło się w popłakujacego potwora,Cycka jadła chyba z 10 razy i dwa razy musiałam ją nosić :( .Może jakies zeby idą,....ale nic nie widac. Gotuje jej ogórkową...normalnie po dupsku wyszczelam jak nie bedzie chciała jesc :)

To teraz wiesz jak ja i Olka śpimy co noc;D mamy przesrane;/
ja w szczególności bo po 4 już na dobre muszę wstać przez tego luja mojego ;)