Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #51311 19 lutego 2013, 13:14

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

Kasiu, uważaj na siebie, dobrze, ze sobie głowy nie robiłaś :(

hehe , juz pisalam do Oli ze moze szkoda bo tak to moze cos by sie wniej poukladalo , cos swiruje ostatnio, dobija mnie zima i siedzenie w domu , chce do ludzi !!!

Zgłoś nadużycie #51312 19 lutego 2013, 13:16

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

moim zdaneim mega podobne..ja myslalam ze to twoje foto za czasow ciazy ;) hi... i zglupialam totalnie..ale czytam komentarze dziewczyn i sie skapowalam ze to nei ty!!ale ze mnie blondyna!! a wogole to napewno fajnie widziec takie dwie dorosle laski obok siebie i to zaje..biście podobne do siebie!!!

moze tak sie wam wydaje bo nie widzialyscie nas na zywo, naprawde teraz juz nie jestesmy tak podobne jak kiedys ;)

Zgłoś nadużycie #51313 19 lutego 2013, 13:17

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

a czy czasem za duzo nie dajesz mlecznych wyrobow typu danonki itd ?? ale nie wiem.... to tylko moje spostrzezenie....

nie wiem kurcze moze ?
bo on wypija w ciagu doby 4 butle mleka i zjada co drugi dzien na raz po 2 duze danonki, kurcze nie pomyslalm o tym ............

Zgłoś nadużycie #51314 19 lutego 2013, 13:20

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

moim zdaneim mega podobne..ja myslalam ze to twoje foto za czasow ciazy ;) hi... i zglupialam totalnie..ale czytam komentarze dziewczyn i sie skapowalam ze to nei ty!!ale ze mnie blondyna!! a wogole to napewno fajnie widziec takie dwie dorosle laski obok siebie i to zaje..biście podobne do siebie!!!

tak na 95 % druga dziewczynka , Hania ma być ;)
Gabrysia i Hania ;)
U mnie miala byc Hania a jest Wiktor ;)
Ja czuje ze ona bedize miec dwie dziewczynki a ja dwoch chlopakow ;)
Powtorze jej ale pewnie i tak nas podczytuje bo mowilam jej ze wrzucilam jej fotki to stwierdzila ze wie bo czasem nas czyta ;)

Zgłoś nadużycie #51315 19 lutego 2013, 13:22

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

tak moj juz dawno pokazuje...ze koko na podworku, baba ,ciocia ,gdzie dzyn dzyn. gdzie wszystko..jest taka bystrzacha mi sie wydaje.. no i najlepsze to to ze jak widzi laptop wlaczony to wola tata bo mysli ze tam tata !!bo przeciez jedyny kontakt malego z tata to laptop i skejp!! :(

no to gratulacje, rzeczywiscie bystry jest bardzo , moj gapa , roztrzepaniec . ;)

Zgłoś nadużycie #51316 19 lutego 2013, 13:26

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Wiem, że ciezko w to uwierzyc, ale dzisiaj po raz pierwszy jestem niewyspana :( .Moje dziecko dzisiejszej nocy przeobraziło się w popłakujacego potwora,Cycka jadła chyba z 10 razy i dwa razy musiałam ją nosić :( .Może jakies zeby idą,....ale nic nie widac. Gotuje jej ogórkową...normalnie po dupsku wyszczelam jak nie bedzie chciała jesc :)

ewelina a jak tam z jedzeniem lepiej cos ?
Ja dzi ugotowalam zupke cos ala krupniczek ale jeszcze do tego zrobolam kluseczki lane , wcinal jak szalony, otwieral paszczke i gadal mniaammmmm mama a mniam ;)

Zgłoś nadużycie #51317 19 lutego 2013, 13:30

kasia17 Fajna mama

gwonka napisał(a)

jak tam, bol przeszedl?

eeeeeee pobolewa mnie glowa caly czas , chyba mnie cos zaczyna brac bo i gardlo mnie boli .

Zgłoś nadużycie #51318 19 lutego 2013, 13:32

mala24 Supermama

kasia17 napisał(a)

Jak dla mnie rewelka, nie wyobrazam sobie zycia bez niej , njalepszy przyjaciel na swiecie , my zyc bez siebie nie mozemy , fajnie jest zyc ze swiadomoscia ze jest ktos obok ciebie na swiecie kto nigdy cie nie zawiedzie i zawsze mozesz liczyc na jego pomoc i wsparcie ;)
Dzwonimy i widzimy sie codzien , dzieciaki tez wyczuwaja ze jestesmy sobie bliskie , Gabrysia jk byla mala to mowila na mnie mama a Wiktor teraz jak widzi Monike to pieje do niej jak szalony, mimo ze ona sie z nim za specjalnie nie bawi no bo zrozumiale , jest w ciazy ;) cos w tym jest wyjatkowego , więź bardzo silna .
Czesto gadamy to samo w tej samej chwili, czesto mamy te same sny przynajmniej o tej samej tematyce , podobnie myslimy i mamy podobne spojrzenie na swiat , do szkoly razem chodzilysmy i razem w lawce siedizalysmy , najmieszniejsze jest to jak wtej samej sekundzie smsa do siebie piszemy , hehe telapatia .
Mam jeszcze 3 siostry i tez mamy doby kontakt ale to nie to samo !!!
W szkole sie zamienialysmy , odpowiadlaysmy za siebie bo naucyzciele nas nie poznawali , zamienialysmy sie czase chlopakom dla jaj , a najfajniejsze jest to jak czasem nasi mezowie sie pomyla, np Robek moniki przechodzac czasem niespodziewanie klepnal mnie w tylek a moj Krzysiek ugryzl kiedys Monie w szyje ;)
hehe, smiesznie jest ;)

oo mężowie was nawet mylili? :) powinni sobie was jakoś oznaczyć :) teraz o pomyłce mowy nie ma :)

Zgłoś nadużycie #51319 19 lutego 2013, 13:40

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Jak dla mnie rewelka, nie wyobrazam sobie zycia bez niej , njalepszy przyjaciel na swiecie , my zyc bez siebie nie mozemy , fajnie jest zyc ze swiadomoscia ze jest ktos obok ciebie na swiecie kto nigdy cie nie zawiedzie i zawsze mozesz liczyc na jego pomoc i wsparcie ;)
Dzwonimy i widzimy sie codzien , dzieciaki tez wyczuwaja ze jestesmy sobie bliskie , Gabrysia jk byla mala to mowila na mnie mama a Wiktor teraz jak widzi Monike to pieje do niej jak szalony, mimo ze ona sie z nim za specjalnie nie bawi no bo zrozumiale , jest w ciazy ;) cos w tym jest wyjatkowego , więź bardzo silna .
Czesto gadamy to samo w tej samej chwili, czesto mamy te same sny przynajmniej o tej samej tematyce , podobnie myslimy i mamy podobne spojrzenie na swiat , do szkoly razem chodzilysmy i razem w lawce siedizalysmy , najmieszniejsze jest to jak wtej samej sekundzie smsa do siebie piszemy , hehe telapatia .
Mam jeszcze 3 siostry i tez mamy doby kontakt ale to nie to samo !!!
W szkole sie zamienialysmy , odpowiadlaysmy za siebie bo naucyzciele nas nie poznawali , zamienialysmy sie czase chlopakom dla jaj , a najfajniejsze jest to jak czasem nasi mezowie sie pomyla, np Robek moniki przechodzac czasem niespodziewanie klepnal mnie w tylek a moj Krzysiek ugryzl kiedys Monie w szyje ;)
hehe, smiesznie jest ;)

Kasiula ale rewelka :D :D Z tymi mężami to mnie rozwaliłaś :D :D :D ha ha bomba :D

Zgłoś nadużycie #51320 19 lutego 2013, 14:12

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

My na spacer po obiedzie.... oni na bank nie placa, bo nawet czynszu nie placa od roku. ostatnio dozorczyni przyniosla im upomnienie i u nas zostawila.Tak na marginesie to już jest swinstwo, bo nawet zaklejona koperta nie byla. Chyba nie chciała bym, żeby sasiedzi znali moje dlugi.

ja pierdo.. u nas to samo! tyle,ze do skrzynek kartki dają, ja bym afere na ich miejscu zrobiła;D
Apropo sąsiadów wku..jących... idąc spotkałam tego starego kurwięge z góry, grzecznie zwróciłam mu uwage w koncu,ze sa za głosno... o 23, a on mi ze sciszy tv!

Zgłoś nadużycie #51321 19 lutego 2013, 14:19

Konto usunięte

aneta74 napisał(a)

opowiem Wam historie o małgosi :) jak ostatnio byłam z koleżanką w piekarni w której zresztą zawsze pieczywo kupuję ja juz kupilam co mialalm kupic , kumpela kupuje bułki i chciała jeszcze jakiś chlebek ale nie było akurat na pólce więc babeczka woła.:Malgosia przynies mi chleb jakis tam. I wychodzi "Małgosia"po 30stce , szpakowaty przystojny jak cholera w tym białym ubranku w kolejce same babeczki więc wszystkie wytrzeszcz az nam się buzie pootwierały ;) moja kumpela zapomniala z wrażenia co miała jeszcze kupić i ekspedientka się pyta co jeszcze a ta... Małgosię poproszę :) :) :) zresztą wszystkie chciały :) "Małgosi: tez się spodobało bo do pracy nie chciał wracać z tego wszystkiego :)

A ja byłam w sklepie kupiłam 2 bułki i cos tam, baba kasuje te 2 bułki, jedna wypada na ziemie... Niemra pierd...na! bierze ją  ziemi i mi podaje. ja mowie ze nei biore tego bo to na ziemie spadło, a ta jakeis głupie miny.. noż kuz..... jak z polski t juz kuzwa mam jesc bułki z ziemi?!

Zgłoś nadużycie #51322 19 lutego 2013, 14:21

Konto usunięte
Kasiaaa dobre :D hahahahhahahahahah z tymi facetami :D

Zgłoś nadużycie #51323 19 lutego 2013, 14:54

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

a móiwcie o takich ekscesach swoim mężom?
ciekawa jestem ich min;d

pewnie ;) znaja nasze wszystkie historie ;)

Zgłoś nadużycie #51324 19 lutego 2013, 14:55

kasia17 Fajna mama

mala24 napisał(a)

oo mężowie was nawet mylili? :) powinni sobie was jakoś oznaczyć :) teraz o pomyłce mowy nie ma :)

no teraz to juz nie ;)

Zgłoś nadużycie #51325 19 lutego 2013, 14:57

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

pewnie ;) znaja nasze wszystkie historie ;)

haha, nieźle :P

Zgłoś nadużycie #51326 19 lutego 2013, 14:57

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Kasiaaa dobre :D hahahahhahahahahah z tymi facetami :D

no smiechowo bylo ;) bylysmy na studniowce razem tzn moj kolega mnie zaprosil a jego kolege dziewczyna wystawila i wkrecilam monie z nim . Tacy obaj byli zamuleni ze poszlysmy po polnocy do lazienki zamienic sie sukienkami a oni wogole sie nie skapneli nawet jak juz im powiedziallysmy ze sie zamienilysmy to stwierdzili ze ich wkrecamy i ze to niemozliwe, nie wiem czy tak byli pijani czy rzeczywiscie takie podobne bylysmy ;)

Zgłoś nadużycie #51327 19 lutego 2013, 14:59

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Kasiula ale rewelka :D :D Z tymi mężami to mnie rozwaliłaś :D :D :D ha ha bomba :D

no wiesz my zMonika smiejemy sie ze to tylko taka wymowka ze sie ' pomylili ", hehe kto ich tam wie jak jest naprawde ;)

Zgłoś nadużycie #51328 19 lutego 2013, 14:59

aniam Supermama
Może to Wam poprawi humorki:

Zgłoś nadużycie #51329 19 lutego 2013, 15:00

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

A ja byłam w sklepie kupiłam 2 bułki i cos tam, baba kasuje te 2 bułki, jedna wypada na ziemie... Niemra pierd...na! bierze ją  ziemi i mi podaje. ja mowie ze nei biore tego bo to na ziemie spadło, a ta jakeis głupie miny.. noż kuz..... jak z polski t juz kuzwa mam jesc bułki z ziemi?!

no wiesz co , to juz byl szczyt wszystkiego wredne niemry!!!!

Zgłoś nadużycie #51330 19 lutego 2013, 15:01

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

Może to Wam poprawi humorki:

hyhyhy ;) wypas ;)