Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #51291 19 lutego 2013, 11:16

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

sama wgraj i po sprawie :)

ale ja nie wiem jak a poza tym ja nie mam konta na you tube, to meza konto a nie bede mu sie wtryniac. obiecal wczoraj ze wrga i znowu nie zdazyl, chyba naczaskam mu po golej dupie :) hehheh :p

Zgłoś nadużycie #51292 19 lutego 2013, 11:17

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

A Natalka już niczym nie chce sie bawic, ciagle się po mnie wspina i chce na rece :)

ooo, mam to samo, mam dwa wyjscia albo ja nosic, albo leżeć i bawic się z nią na podłodze

Zgłoś nadużycie #51293 19 lutego 2013, 11:19

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Wiktor wstaje sam na srodku pokoju bez trzymanki i probuje dawac pierwsze kroki , narazie udalo mu sie jeden kroczek i bam na raczki do przodu ;)

wzruszylam sie bo taka gapka mala tyle wysilku w to wklada ;0

cudnie to musi wygladac :) silny chlopczyk :)

Zgłoś nadużycie #51294 19 lutego 2013, 11:21

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Czy wasz edzieci pokazuje juz paluszkami gdzie sa jakies rzeczy?
Moj jest tak roztrzepany ze nie potrafi sie skupic, pokazuje tylko oczkami gdzie jest pstryczek, robi brawo , papa i jakie ma klopoty a raczka w buzi brrrrrrrrrrrr ;)
a wczoraj czytalam ze dzieci 10 miesieczne pokazuja palcem gdzie mama , tata, i jakies przedmioty w domu typu lampa itp , ze dziecko juz potrafi pokazac gdzie on sam jest ;)

moj juz probuje pokazywac paluszkiem, nieraz caly dzien potrafi miec tego paluszka wystawionego :) ale za to nie robi papa. kazdy maluszek w swoim czasie, spoko :)

Zgłoś nadużycie #51295 19 lutego 2013, 11:23

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

rozne takie rzeczy... pomidory..warzywa...salatki...malo przypraw...soli wnet wogole.. i rozne rozniste cuda wianki ;) :) tylko drob albo ryby..zero wieprzowiny!!

a ile kosztuje takie odchudzanie pod okiem dietetyka jak mozna spytać?

Zgłoś nadużycie #51296 19 lutego 2013, 11:26

gwonka Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Iwona ulga na dziecko przysługuje niezależnie czy jesteście małżeństwem cały rok czy wcale i bez znaczenia  są umowy. W tym roku jeszcze na niezmienionych zasadach. W związku z tym że Kubuś urodził się w maju odliczasz za zeszły rok 741,36zł
http://www.pit.pl/ulga-prorodzinna/
Zasady odliczenia zmienią się dopiero od przyszłego roku i ulga będzie zależna od osiąganych przychodów i liczby dzieci.
http://pit.wieszjak.pl/ulgi-odliczenia/312693,Ulga-na-dziecko-od-2013-roku-nowe-zasady-odliczania.html

a no to super, pomoglas mi bardzo :) dziekuje slicznie :) czekam jeszcze za jednym pitem i rozliczam.

Zgłoś nadużycie #51297 19 lutego 2013, 11:26

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a tutaj zdjecie tego kubka co dostalam od meza no i moj ukochany Jakubinek :) w swoim zywiole :)

:) słodziak :)

Zgłoś nadużycie #51298 19 lutego 2013, 11:27

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

dzis nie ma obiadu, nie kupiłam chleba ani nic- oszcedzam, co znajdzie niech je. nie myje tez garów z oszczednosci.przyniosłam walizke sztucców z piwicy. bo juz nie ma czystych.moze potem w wannie wymoce te wszystkie brudne gary.. albo w snieg je rzuce! bedzie taniej

masz racje jak oszczędzac to oszczędzać :)

Zgłoś nadużycie #51299 19 lutego 2013, 11:32

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://allegro.pl/gg-niemiecki-plyn-do-czyszczenia-z-octem-1l-i2971212970.html

Kasia znalałam tanszy! ja mam taki dokłądnie!

ja mam tez z froscha plyn do szyb , uniewersalny do mycia i do toalet .są super zwłaszca ten do kibelka nie wali tym chlorem a czyści super

Zgłoś nadużycie #51300 19 lutego 2013, 11:37

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

pochwale sie wam moja ciezarna kserowka ;) Monia z Gabrysia i Hania w brzuszku ;)

o jeju faktycznie kropla w kroplę podobne jesteście :) Ślicznie wygląda

Zgłoś nadużycie #51301 19 lutego 2013, 11:45

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Czy wasz edzieci pokazuje juz paluszkami gdzie sa jakies rzeczy?
Moj jest tak roztrzepany ze nie potrafi sie skupic, pokazuje tylko oczkami gdzie jest pstryczek, robi brawo , papa i jakie ma klopoty a raczka w buzi brrrrrrrrrrrr ;)
a wczoraj czytalam ze dzieci 10 miesieczne pokazuja palcem gdzie mama , tata, i jakies przedmioty w domu typu lampa itp , ze dziecko juz potrafi pokazac gdzie on sam jest ;)

moja jeszcze nie pokazuje, też robi pa pa , brawo bije, sroczkę robi tylko już bez paluszkow ,daje cześc i pokazuje jak boli glowa ;)

Zgłoś nadużycie #51302 19 lutego 2013, 11:49

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

zapomniałam o niusie. Wczoraj pokminiłam, ze w knajpie tu, ktora jest syna tej baby u której sprzatam suka typ od maja kogos. mysle, może na popoludnia, do wieczora, to super by było! judek by małego odebrał od ojca i bez żłobak by sie obyło. A ten do mnei z ryjem! ze dziecko do złobka ma isc i koniec, ze co ja wymyślam, on zmęczony nie bedzie sie synem ajmował po pracy. Powiediałąm,ze ja tez nie i w takim raie nei bede pracowała wogole

nie kumam kasę wylicza a jak chcesz iśc do pracy i ma posiedziec z Kamilem to ma jakieś ale.

Zgłoś nadużycie #51303 19 lutego 2013, 11:52

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

no dokladnie :) bedziemy sie teraz scigac ktory wiecej :) heheh

stawiam raczej na Twojego, bo mój wrócił do niejedzenia

Zgłoś nadużycie #51304 19 lutego 2013, 11:56

aneta74 Fajna mama
ja byłam wczoraj u gina , załozyłam spiralke i spokoj na 5lat :)
na rozmowie tez byłam teraz rozmowa z psychologiem i zobaczymy czy coś wyjdzie z tego. ogólnie zgłosilo sie ponad 60 osób na to dofinansowanie a przejdzie 30 na szkolenia a 17 dostanie kasę

Zgłoś nadużycie #51305 19 lutego 2013, 11:59

aneta74 Fajna mama
hmmm gdzieś mi suwaczek z Rozalka uciekł?

Zgłoś nadużycie #51306 19 lutego 2013, 12:06

aneta74 Fajna mama
opowiem Wam historie o małgosi :) jak ostatnio byłam z koleżanką w piekarni w której zresztą zawsze pieczywo kupuję ja juz kupilam co mialalm kupic , kumpela kupuje bułki i chciała jeszcze jakiś chlebek ale nie było akurat na pólce więc babeczka woła.:Malgosia przynies mi chleb jakis tam. I wychodzi "Małgosia"po 30stce , szpakowaty przystojny jak cholera w tym białym ubranku w kolejce same babeczki więc wszystkie wytrzeszcz az nam się buzie pootwierały ;) moja kumpela zapomniala z wrażenia co miała jeszcze kupić i ekspedientka się pyta co jeszcze a ta... Małgosię poproszę :) :) :) zresztą wszystkie chciały :) "Małgosi: tez się spodobało bo do pracy nie chciał wracać z tego wszystkiego :)

Zgłoś nadużycie #51307 19 lutego 2013, 13:10

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ja pierdykam ale identyko !!! na fb zobaczyłam już i tak się zastanawiałam czy to ty sprzek roku czy Twoja siostra... Normalnie ksero!!!! Kasia jak to jest mieć taką kalkę !! :D :D :D niesamowite!

Jak dla mnie rewelka, nie wyobrazam sobie zycia bez niej , njalepszy przyjaciel na swiecie , my zyc bez siebie nie mozemy , fajnie jest zyc ze swiadomoscia ze jest ktos obok ciebie na swiecie kto nigdy cie nie zawiedzie i zawsze mozesz liczyc na jego pomoc i wsparcie ;)
Dzwonimy i widzimy sie codzien , dzieciaki tez wyczuwaja ze jestesmy sobie bliskie , Gabrysia jk byla mala to mowila na mnie mama a Wiktor teraz jak widzi Monike to pieje do niej jak szalony, mimo ze ona sie z nim za specjalnie nie bawi no bo zrozumiale , jest w ciazy ;) cos w tym jest wyjatkowego , więź bardzo silna .
Czesto gadamy to samo w tej samej chwili, czesto mamy te same sny przynajmniej o tej samej tematyce , podobnie myslimy i mamy podobne spojrzenie na swiat , do szkoly razem chodzilysmy i razem w lawce siedizalysmy , najmieszniejsze jest to jak wtej samej sekundzie smsa do siebie piszemy , hehe telapatia .
Mam jeszcze 3 siostry i tez mamy doby kontakt ale to nie to samo !!!
W szkole sie zamienialysmy , odpowiadlaysmy za siebie bo naucyzciele nas nie poznawali , zamienialysmy sie czase chlopakom dla jaj , a najfajniejsze jest to jak czasem nasi mezowie sie pomyla, np Robek moniki przechodzac czasem niespodziewanie klepnal mnie w tylek a moj Krzysiek ugryzl kiedys Monie w szyje ;)

hehe, smiesznie jest ;)

Zgłoś nadużycie #51308 19 lutego 2013, 13:12

kasia17 Fajna mama

seshella napisał(a)

z pokazywania to moja tylko pokazuje gdzie misio ma oczko i gdzie poleciała sroczka  :) a takto tez tylko kosi kosi, indianinka robi i piątkę czasem przybija

moj za chiny nie kapuje o co chodzi z oczkiem ;)

Zgłoś nadużycie #51309 19 lutego 2013, 13:12

kasia17 Fajna mama

seshella napisał(a)

to spóźnione życzonaka dla Asieńki kochanej i dla dzisiejszego jubilata Szymona :)

o i od nas ;) buziolki skarby kochane ;)

Zgłoś nadużycie #51310 19 lutego 2013, 13:13

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

Jak dla mnie rewelka, nie wyobrazam sobie zycia bez niej , njalepszy przyjaciel na swiecie , my zyc bez siebie nie mozemy , fajnie jest zyc ze swiadomoscia ze jest ktos obok ciebie na swiecie kto nigdy cie nie zawiedzie i zawsze mozesz liczyc na jego pomoc i wsparcie ;)
Dzwonimy i widzimy sie codzien , dzieciaki tez wyczuwaja ze jestesmy sobie bliskie , Gabrysia jk byla mala to mowila na mnie mama a Wiktor teraz jak widzi Monike to pieje do niej jak szalony, mimo ze ona sie z nim za specjalnie nie bawi no bo zrozumiale , jest w ciazy ;) cos w tym jest wyjatkowego , więź bardzo silna .
Czesto gadamy to samo w tej samej chwili, czesto mamy te same sny przynajmniej o tej samej tematyce , podobnie myslimy i mamy podobne spojrzenie na swiat , do szkoly razem chodzilysmy i razem w lawce siedizalysmy , najmieszniejsze jest to jak wtej samej sekundzie smsa do siebie piszemy , hehe telapatia .
Mam jeszcze 3 siostry i tez mamy doby kontakt ale to nie to samo !!!
W szkole sie zamienialysmy , odpowiadlaysmy za siebie bo naucyzciele nas nie poznawali , zamienialysmy sie czase chlopakom dla jaj , a najfajniejsze jest to jak czasem nasi mezowie sie pomyla, np Robek moniki przechodzac czasem niespodziewanie klepnal mnie w tylek a moj Krzysiek ugryzl kiedys Monie w szyje ;)
hehe, smiesznie jest ;)

a móiwcie o takich ekscesach swoim mężom?
ciekawa jestem ich min;d