Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #51211 19 lutego 2013, 8:03

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

my też mamy osobne :)

my mamy osobne i wspólne

Zgłoś nadużycie #51212 19 lutego 2013, 8:04

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=rcw4XewWfQI&feature=youtu.be
biegam i rajstopki gubię ;)

czadzicho jest ! Szczypioreczek kochany :D

Zgłoś nadużycie #51213 19 lutego 2013, 8:05

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Wczoraj w smyku kupilam dla malej Hani rozm 56 pięc par bodziakow za 25 zl ;)
takie maniunie, dziewczyny kiedy to lecialo ?
a Wiktorek dostal wczoraj od chrzestnej takie bodziaki ;)
http://www.hm.com/pl/product/96800?article=96800-N
http://www.hm.com/pl/product/07524?article=07524-A
http://www.hm.com/pl/product/07524?article=07524-E

fajne bodziaczki :)

Zgłoś nadużycie #51214 19 lutego 2013, 8:12

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

aha na Walentynki dostałam tulipany...
I tak żyjemy "obok siebie", nie sypiamy, mało rozmawiamy, jedynie o Emilce, on ma mnie w dupie , okłamuje mnie, nie robi sobie nic z tego co mowie, także jest zajebiscie
Podejrzewam, ze w tym roku jeszcze się rozwiode, albo będę w separacji, bo nie wiem czy tak od razu dadzą mi rozwód przy małym dziecku

Gosia ja po prostu nie wierzę kurde :( :(
Jak ten Twój mąż pisał na forum o Tobie po tej cesarce i jak się wyrażał nie mogę uwierzyć że taki z niego drań wylazł.
Przykre to strasznie
biedulko :(

Zgłoś nadużycie #51215 19 lutego 2013, 8:20

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

Gosia ja po prostu nie wierzę kurde :( :(
Jak ten Twój mąż pisał na forum o Tobie po tej cesarce i jak się wyrażał nie mogę uwierzyć że taki z niego drań wylazł.
Przykre to strasznie
biedulko :(

te wszytkie chłopy to takie buraki! jak pomyśle,że mój syn pewnie nie bedzie lepszy,,, to mi sie na wymioty zbiera.... jak zobacze,ze dręczy moją synową to mu wpierdole parasolem!

Zgłoś nadużycie #51216 19 lutego 2013, 8:21

Konto usunięte
Kamil śpi. Wczoraj 1 raz jadł bułke ;) z masłem, i dzis tez i troche parówki.

Zgłoś nadużycie #51217 19 lutego 2013, 8:21

kasia17 Fajna mama
Wiktor wstaje sam na srodku pokoju bez trzymanki i probuje dawac pierwsze kroki , narazie udalo mu sie jeden kroczek i bam na raczki do przodu ;)

wzruszylam sie bo taka gapka mala tyle wysilku w to wklada ;0

Zgłoś nadużycie #51218 19 lutego 2013, 8:23

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

Wiktor wstaje sam na srodku pokoju bez trzymanki i probuje dawac pierwsze kroki , narazie udalo mu sie jeden kroczek i bam na raczki do przodu ;)

wzruszylam sie bo taka gapka mala tyle wysilku w to wklada ;0

mój taniec brzucha.... stoi i sie chwieje :D i popchał dzis pchacza troche

Zgłoś nadużycie #51219 19 lutego 2013, 8:27

kasia17 Fajna mama
Czy wasz edzieci pokazuje juz paluszkami gdzie sa jakies rzeczy?
Moj jest tak roztrzepany ze nie potrafi sie skupic, pokazuje tylko oczkami gdzie jest pstryczek, robi brawo , papa i jakie ma klopoty a raczka w buzi brrrrrrrrrrrr ;)
a wczoraj czytalam ze dzieci 10 miesieczne pokazuja palcem gdzie mama , tata, i jakies przedmioty w domu typu lampa itp , ze dziecko juz potrafi pokazac gdzie on sam jest ;)

Zgłoś nadużycie #51220 19 lutego 2013, 8:30

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

Moj jest tak roztrzepany ze nie potrafi sie skupic, pokazuje tylko oczkami gdzie jest pstryczek, robi brawo , papa i jakie ma klopoty a raczka w buzi brrrrrrrrrrrr ;)
a wczoraj czytalam ze dzieci 10 miesieczne pokazuja palcem gdzie mama , tata, i jakies przedmioty w domu typu lampa itp , ze dziecko juz potrafi pokazac gdzie on sam jest ;)

uabuahahha mój nei robi papa, wogole nic z tych tematów, warczy burczy wrzeszczy smeije sie i przychodiz jak go wołam. to tyle :D aa no i zębami zgrzyta

Zgłoś nadużycie #51221 19 lutego 2013, 8:33

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

a tutaj zdjecie tego kubka co dostalam od meza no i moj ukochany Jakubinek :) w swoim zywiole :)

słodziak mały :)

Zgłoś nadużycie #51222 19 lutego 2013, 8:37

Konto usunięte
zapomniałam o niusie. Wczoraj pokminiłam, ze w knajpie tu, ktora jest syna tej baby u której sprzatam suka typ od maja kogos. mysle, może na popoludnia, do wieczora, to super by było! judek by małego odebrał od ojca i bez żłobak by sie obyło. A ten do mnei z ryjem! ze dziecko do złobka ma isc i koniec, ze co ja wymyślam, on zmęczony nie bedzie sie synem ajmował po pracy. Powiediałąm,ze ja tez nie i w takim raie nei bede pracowała wogole

Zgłoś nadużycie #51223 19 lutego 2013, 8:37

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

A tak z innej beczki OLA zamowilam ten srodek do cyzszcenia co wczoraj mi polecilas, kucze koszt przesylki drozszy od plynu ale wzielam bo nie moge patzrec na ten kamien na bateriach.
A i mam pytanie czy polewasz to i zostawiasz na jakis czas czy odrazu szorujesz?

Kasiula bo jak sam kamień to polecam zwykły ocet :) . Ja kuźwa szorowałam jakimiś cilitami bang i innym szajstwem a wystarczyło że obłożyłam ręcznikami papierowymi i polałam octem i tak poleżało trochę i calutki kamień zszedł. Sposób tani i naprawdę działa.

Zgłoś nadużycie #51224 19 lutego 2013, 8:38

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja polewam i od razu myje, ale jak masz kamien to zostaw na troche. ale uwaga bo wali ;) octem

ha ha to nie warto samym octem zalać ?? :D :D :D tanio i skutecznie ;)

Zgłoś nadużycie #51225 19 lutego 2013, 8:43

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

pochwale sie wam moja ciezarna kserowka ;) Monia z Gabrysia i Hania w brzuszku ;)

ja pierdykam ale identyko !!! na fb zobaczyłam już i tak się zastanawiałam czy to ty sprzek roku czy Twoja siostra... Normalnie ksero!!!! Kasia jak to jest mieć taką kalkę !! :D :D :D niesamowite!

Zgłoś nadużycie #51226 19 lutego 2013, 8:46

Gosiulkovic Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Dobry wieczór :D
I mnie dopadł ciężki okres ;) Szymek raczkuje i nie mam kiedy posiedzieć w spokoju ;) Na dywanie super mu wychodzi raczkowanie;D ale u nas na panelach czasami jeszcze się rozjeżdża ;D Chciałabym wstawic filmik ale nie mogę znaleść kart pamięci;( Moze jutro jak mały będzie spał to poszukam i wstawię filmik z moim raczkującym łobuzem ;) Aha i Szymek zaczął sam wstawać na nóżki z pozycji siedzącej ;) jestem z niego dumna bardzo ;) postaram się nadrobić :)
Wszystkiego najlepszego dla Joasi :*

Wszystkiego najlepszego dla Szymusia!!!!!
ha ha a ja sobie zapomniałam że Asiek 9 miechów wczoraj skończyła :D :D

Zgłoś nadużycie #51227 19 lutego 2013, 8:47

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha to nie warto samym octem zalać ?? :D :D :D tanio i skutecznie ;)

Ja nie mam octu;] a ten plyn nazywa sie ocet czyszczący i kosztuje chyba 80 centów ;)

Zgłoś nadużycie #51228 19 lutego 2013, 8:53

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

te wszytkie chłopy to takie buraki! jak pomyśle,że mój syn pewnie nie bedzie lepszy,,, to mi sie na wymioty zbiera.... jak zobacze,ze dręczy moją synową to mu wpierdole parasolem!

Ola przede wszystkim wpajaj mu że ma nie żydzić!!! :D ;)

Zgłoś nadużycie #51229 19 lutego 2013, 8:54

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

z pokazywania to moja tylko pokazuje gdzie misio ma oczko i gdzie poleciała sroczka  :) a takto tez tylko kosi kosi, indianinka robi i piątkę czasem przybija

Zgłoś nadużycie #51230 19 lutego 2013, 8:57

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Wszystkiego najlepszego dla Szymusia!!!!!
ha ha a ja sobie zapomniałam że Asiek 9 miechów wczoraj skończyła :D :D

to spóźnione życzonaka dla Asieńki kochanej i dla dzisiejszego jubilata Szymona :)