Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #51191 19 lutego 2013, 7:31

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

moj misiulek bardzo dzisiaj marudny, ale to chyba jego foszki :) teraz spi. w sobote go wazylismy i ma 8300 wiec w miesiac przybraj 300 g. to i tak bardzo ladnie jak na niego. ciesze sie jak cholera :)

super, czyli nasz smyki waż porównywalnie :)

Zgłoś nadużycie #51192 19 lutego 2013, 7:31

kasia17 Fajna mama
ciagle mnie glowa boli i jeszcze przewrocilam sie wczoraj w wannie i potluczona jestem z iwelkim siniakiem na ramieniu.

Zgłoś nadużycie #51193 19 lutego 2013, 7:31

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

a tutaj zdjecie tego kubka co dostalam od meza no i moj ukochany Jakubinek :) w swoim zywiole :)

prezent rewelacyjny!!
mały śmieszek :)

Zgłoś nadużycie #51194 19 lutego 2013, 7:32

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

dzis nie ma obiadu, nie kupiłam chleba ani nic- oszcedzam, co znajdzie niech je. nie myje tez garów z oszczednosci.przyniosłam walizke sztucców z piwicy. bo juz nie ma czystych.moze potem w wannie wymoce te wszystkie brudne gary.. albo w snieg je rzuce! bedzie taniej

bardzo dobrze!!!

Zgłoś nadużycie #51195 19 lutego 2013, 7:32

kasia17 Fajna mama
Dziewczyny chyba pojde do lekarza z tymi czerwonymi polikami Wiktora bo juz nie mam sily takie ma czerwone , posiekane, smaruje emolium, wazelina, sudocremem , elo-baza i inic nie pomaga a patrzec nie moge bo takie posiekane , slini sie okropnie .

Zgłoś nadużycie #51196 19 lutego 2013, 7:36

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

hihi .... no pewnie..ale u nas jest tak ze mi zawsze szkoda cos kupic a on..przeciez kup...ja na was robie!!! oczywiscie nie przechwalajac jego...tfu tfu nic nie pisalam

ja to tez się zastanawiam czy kupic jakas rzecz czy nie, czy jest niezbędna, a mój maz raczej rozrzutny, jak sie go pytam to zawsze mowi kupuj kupuj.

Zgłoś nadużycie #51197 19 lutego 2013, 7:36

ewelina6660 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Dziewczyny chyba pojde do lekarza z tymi czerwonymi polikami Wiktora bo juz nie mam sily takie ma czerwone , posiekane, smaruje emolium, wazelina, sudocremem , elo-baza i inic nie pomaga a patrzec nie moge bo takie posiekane , slini sie okropnie .

Pewnie, że idz.Lepiej zapytac i wiedziec co to.

Zgłoś nadużycie #51198 19 lutego 2013, 7:37

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

a moj maz od dzisiaj nie ma pracy. sam zrezygnowal, z bardzo dobrze platnej pracy, bo chce otworzyc swoja dzialalnosc. mam nadzieje ze wszystko wypali tak jak by tego chcial. boje sie cholernie tego jak to wszystko wyjdzie, ale wierze w niego i wiem ze zrobi wszystko zeby niczego nam nie zabraklo

oooo, oby wszystko się udało. a w jakiej branzy bedzie działał?

Zgłoś nadużycie #51199 19 lutego 2013, 7:38

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

kurcze ciagle powtarzam mezowi zeby wgral pare filmow z Kubusiem na you tube ale on zawsze zapomni, albo nie ma czasu, a ja tak bardzo bym chciala zebyscie zobaczyly moja perelke :) musze mu chyba rozwodem zagrozic, hehehhe. hio hio :)

sama wgraj i po sprawie :)

Zgłoś nadużycie #51200 19 lutego 2013, 7:39

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

pochwale sie wam moja ciezarna kserowka ;) Monia z Gabrysia i Hania w brzuszku ;)

śliczne

Zgłoś nadużycie #51201 19 lutego 2013, 7:43

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

byli u nas wczoraj znajomi z dzieckiem. padło pytanie o konta bankowe-my mamy osobno-tak jakos wyszło. oni jakoś nie umieli tego pojąć, że dla nas to nei był problem nigdy i do tej pory nie jest. tyle lat jestesmy razem, a chyba nigdy nie zdarzyło się nam pokłocić o pieniądze. kłócimy się o rózne rzeczy, na początku- w pierwszym roku małżeństwa były tez gadki o rozwodzie, ale naprawde nei pamiętam, zeby choć raz kłótnia była przez kasę...
a tak troche zbaczając z tematu - ja wiem, ze są dni kiedy naprawdę nie ma sie ochoty-ja tez mam takie dni, serio, ale widzę, ze regularny sex (czyt. codzinnie) poprawia stosunki międzyludzkie :D no i apetyt rosnie w miare jedzenia, wiec to ze na poczatku moze sie nie chce i czlwoiek zmeczony, to potem jakos juz leci :D

my też mamy osobne :)

Zgłoś nadużycie #51202 19 lutego 2013, 7:44

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

pochwale sie wam moja ciezarna kserowka ;) Monia z Gabrysia i Hania w brzuszku ;)

widziałam na nk, myślałam, ze stare fotki wkleiłaś, a dopiero poźniej załapała, ze to Twoja bliźniacza siostra;d

Zgłoś nadużycie #51203 19 lutego 2013, 7:47

kasia17 Fajna mama
Wczoraj w smyku kupilam dla malej Hani rozm 56 pięc par bodziakow za 25 zl ;)
takie maniunie, dziewczyny kiedy to lecialo ?
a Wiktorek dostal wczoraj od chrzestnej takie bodziaki ;)
http://www.hm.com/pl/product/96800?article=96800-N

http://www.hm.com/pl/product/07524?article=07524-A

http://www.hm.com/pl/product/07524?article=07524-E

Zgłoś nadużycie #51204 19 lutego 2013, 7:47

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

On jest cudowny;D
najlepsza druga fota ;) te zajebiaszcze włoski :D
A kamizelka rewelacja! masz talent! ;) i dużo wolnego czasu widzę;D :D

kobito, kiedy mam wolny czas? praca, dom, mały, mały, dom, praca i tak w kółko..
ten dziergałam przez tydzień, choć powinien mi zająć jeden dzień... wieczorami jak mały spał czekając do 22 na karmienie

Zgłoś nadużycie #51205 19 lutego 2013, 7:48

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

widziałam na nk, myślałam, ze stare fotki wkleiłaś, a dopiero poźniej załapała, ze to Twoja bliźniacza siostra;d

hehe ja myslam ze zartujesz ;0

Zgłoś nadużycie #51206 19 lutego 2013, 7:54

elka40 Fajna mama
cześc dziewczyny :-) Nie miałam czasu pisać wczoraj, bo mam robote pilną...dziś tez tylko na chwilkę.Wczoraj Zuzke rodzice wzięli do siebie bo opiekunka chciała wolne...przywieźli ja dopiero po 18....zdążyłam posprzatać :-) Oczywiście jak moje dziecię wróciło po sprzataniu ani śladu :D Skubana, wywala mi wszystko z półek, wyciaga z szuflad...wymiekam czasem już. I oczywiscie w sekundzie staje przy wszystkim a trzeba uważać, bo jeszcze jej się nogi placzą i sie przewraca.
Kasia...Ty i siostra faktycznie jak klony :D obie slicznie wygladacie w ciąży.
Ola...olej Judka...wiesz ,ze mam podobnie...teraz jak mąż zaczyna to mu mówię...a gadaj sobie zdrów...i od razu przestaje. Jak zaczęłam olewać co mówi to i rzadziej marudzi, bo kto go słucha :-) A to ,że Ci wypomina,że więcej zarabia...wypomnij mu ,że tylko dzięki Tobie i Twojej znajomości języka...bo inaczej zginąłby marnie. Zresztą to jego zasrany obowiazek. Mężczyzna pracuje po to ,żeby utrzymac rodzinę...kobieta ,żeby miec na waciki i inne przyjemnosci :D
Zdjęcia dzieciaczków cudne...nie moge si enadziwić,ze tak nam te dzieciaczki rosną. Moja wreszcie zaczyna trochę więcej gadać....teraz jest na etapie bababababa, szczególnie jak coś ja wkurza. najpierw babababa a potem prychanie.
ok..idę popracować, bo do jutra podatki do obliczenia. Miłego dnia dziewczyny
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #51207 19 lutego 2013, 7:54

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

No i pokrzyczal sobie i tyle !!!
olej to jego gadanie ale doszliscie do jakiegos porozumienia?

nie;] pewnie jutro znów bedziemy sie kłocic

Zgłoś nadużycie #51208 19 lutego 2013, 7:56

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

cześc dziewczyny :-) Nie miałam czasu pisać wczoraj, bo mam robote pilną...dziś tez tylko na chwilkę.Wczoraj Zuzke rodzice wzięli do siebie bo opiekunka chciała wolne...przywieźli ja dopiero po 18....zdążyłam posprzatać :-) Oczywiście jak moje dziecię wróciło po sprzataniu ani śladu :D Skubana, wywala mi wszystko z półek, wyciaga z szuflad...wymiekam czasem już. I oczywiscie w sekundzie staje przy wszystkim a trzeba uważać, bo jeszcze jej się nogi placzą i sie przewraca.
Kasia...Ty i siostra faktycznie jak klony :D obie slicznie wygladacie w ciąży.
Ola...olej Judka...wiesz ,ze mam podobnie...teraz jak mąż zaczyna to mu mówię...a gadaj sobie zdrów...i od razu przestaje. Jak zaczęłam olewać co mówi to i rzadziej marudzi, bo kto go słucha :-) A to ,że Ci wypomina,że więcej zarabia...wypomnij mu ,że tylko dzięki Tobie i Twojej znajomości języka...bo inaczej zginąłby marnie. Zresztą to jego zasrany obowiazek. Mężczyzna pracuje po to ,żeby utrzymac rodzinę...kobieta ,żeby miec na waciki i inne przyjemnosci :D
Zdjęcia dzieciaczków cudne...nie moge si enadziwić,ze tak nam te dzieciaczki rosną. Moja wreszcie zaczyna trochę więcej gadać....teraz jest na etapie bababababa, szczególnie jak coś ja wkurza. najpierw babababa a potem prychanie.
ok..idę popracować, bo do jutra podatki do obliczenia. Miłego dnia dziewczyny

wiem Elciu! tylko Twoje słowa powoduja,ze ejscze nie oczadzaiałam! pamiętam co pisałas :) szkoda nerwów, ale czasem wiesz!

Zgłoś nadużycie #51209 19 lutego 2013, 7:59

Gosiulkovic Fajna mama
Cześć i czołem :D :D :D
wyskoczyliśmy niespodziewanie na weekend do rodzinki i mam straszne zaległości :D :D - od piątku :D

kasia17 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=RhDxeToaotY

czworakuje ;0)

Kasia jaki on prędziutki i zwinny :D :D . A zdjęcia wyżej cudowne !! Przesłodki jest :D

Zgłoś nadużycie #51210 19 lutego 2013, 8:02

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

ciagle mnie glowa boli i jeszcze przewrocilam sie wczoraj w wannie i potluczona jestem z iwelkim siniakiem na ramieniu.

Kasia, coś Ty robiła w tej wannie :) uważaj na siebie