Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #51171 18 lutego 2013, 20:49

Extremalna21 Fajna mama
Dobry wieczór :D
I mnie dopadł ciężki okres ;) Szymek raczkuje i nie mam kiedy posiedzieć w spokoju ;) Na dywanie super mu wychodzi raczkowanie;D ale u nas na panelach czasami jeszcze się rozjeżdża ;D Chciałabym wstawic filmik ale nie mogę znaleść kart pamięci;( Moze jutro jak mały będzie spał to poszukam i wstawię filmik z moim raczkującym łobuzem ;) Aha i Szymek zaczął sam wstawać na nóżki z pozycji siedzącej ;) jestem z niego dumna bardzo ;) postaram się nadrobić :)
Wszystkiego najlepszego dla Joasi :*

Zgłoś nadużycie #51172 18 lutego 2013, 21:03

Extremalna21 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a tutaj zdjecie tego kubka co dostalam od meza no i moj ukochany Jakubinek :) w swoim zywiole :)

Kubeczek super ;) Kubuś przystojny kawaler;D
Widzę, że nie tylko ja wpierdzielam dziecku do łóżeczka wszystkie zabawki byle by była chwila spokoju :D

Zgłoś nadużycie #51173 18 lutego 2013, 21:09

Extremalna21 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

ja zrozumiałam że wojtuś to brat męża z którym przyszła szwagierka mogła baraszkować pod nieobecność teściowej

Oj coś chyba namieszałam? :D
Wojtek to brat mojego męża :) dobrze zrozumiałaś :)

Zgłoś nadużycie #51174 18 lutego 2013, 21:17

Extremalna21 Fajna mama

aniam napisał(a)

to mój brzdąc w niebieskiej kamizelce wykonanej przez mnie :)

On jest cudowny;D
najlepsza druga fota ;) te zajebiaszcze włoski :D

A kamizelka rewelacja! masz talent! ;) i dużo wolnego czasu widzę;D :D

Zgłoś nadużycie #51175 18 lutego 2013, 21:33

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

a tutaj zdjecie tego kubka co dostalam od meza no i moj ukochany Jakubinek :) w swoim zywiole :)

ale fajny synek blondasek!! ;)

Zgłoś nadużycie #51176 18 lutego 2013, 21:37

Extremalna21 Fajna mama
Z grubsza nadrobiłam;/ mały ciagle marudzi znowu;( Wczorajszej nocy chyba 25 razy do niego wstawałam;/ tak płakał;( i o 4 wstał na dobre....więc prawie wcale nie spałam;( Znwu padam na pysk;(
Idę się wykąpać i spać ;) Mam nadzieję, że synuś zlituje się nade mną i da mi pospać chociaż do 6tej ;)
Życzę Wam spokojnej nocki laski ;) Postaram się jutro zajrzeć i wstawić filmik łobuza :D
Aaa... dziękuję dziewczyny za głosiki ;) kochane jesteście;*
http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/32003 jak możecie to logujcie się przez fejsa;D Gwonka dziękuję , że założyłaś sobie specjalnie konto na ebobas ;*

Zgłoś nadużycie #51177 18 lutego 2013, 21:48

ewelina6660 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Z grubsza nadrobiłam;/ mały ciagle marudzi znowu;( Wczorajszej nocy chyba 25 razy do niego wstawałam;/ tak płakał;( i o 4 wstał na dobre....więc prawie wcale nie spałam;( Znwu padam na pysk;(
Idę się wykąpać i spać ;) Mam nadzieję, że synuś zlituje się nade mną i da mi pospać chociaż do 6tej ;)
Życzę Wam spokojnej nocki laski ;) Postaram się jutro zajrzeć i wstawić filmik łobuza :D
Aaa... dziękuję dziewczyny za głosiki ;) kochane jesteście;*
http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/32003 jak możecie to logujcie się przez fejsa;D Gwonka dziękuję , że założyłaś sobie specjalnie konto na ebobas ;*

Kurcze, a jak mam sie zalogowac przez fb?

Zgłoś nadużycie #51178 18 lutego 2013, 22:09

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

no straszne... a najgorse,e to tu sie tak zaczeło. nie wyjechałabym,jakbym wiedziała ze tak będzie

przykra sprawa... bo pieniadze zmieniaja ludzi.... no a on moze poczul sie jak pan i wladca ..nie wiem.... tylko on to glowa rodziny!! musi o was dbac..o zone..dziecko... nawet jak sie przysiege skada podczas slubu to jest tam cos o ojcu i męzu..zeby godnie swe obowiazki wykonywal...cos tam w tym stylu!!!

Zgłoś nadużycie #51179 18 lutego 2013, 22:10

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

a tak! i jecsez męczy mnei ciągle! o to dmanie, a ja nei mam ochoty na sex z żydem! i koniec, wysłałam go na prostytuty neich idze byle dał mi spokoj!

jak mozesz miec ochote jak jest taka atmosfera... ?? musi zadbac o szacunek itd...to napweno dostaniesz wiecej checi na zblizanie!!!

Zgłoś nadużycie #51180 18 lutego 2013, 22:11

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

ja nic nie widze :) mi tez zawsze szkoda :) ale na siebie, bo na meza i malego nie. im bym mogla ciagle cos kupowac. lubie dbac o nich

ja tez tak mam...!!!

Zgłoś nadużycie #51181 18 lutego 2013, 22:12

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

a moj maz od dzisiaj nie ma pracy. sam zrezygnowal, z bardzo dobrze platnej pracy, bo chce otworzyc swoja dzialalnosc. mam nadzieje ze wszystko wypali tak jak by tego chcial. boje sie cholernie tego jak to wszystko wyjdzie, ale wierze w niego i wiem ze zrobi wszystko zeby niczego nam nie zabraklo

wow..brawo za odwage!!oby sie udalo...a co chce otworzyc?

Zgłoś nadużycie #51182 18 lutego 2013, 22:15

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

pochwale sie wam moja ciezarna kserowka ;) Monia z Gabrysia i Hania w brzuszku ;)

ej Kaśka...czyli ze to niby nie jestes ty tylko twoja siostra ?? ? jesli tak jest to jestem w szoku!!! przeciez to wy klony normalnie jestescie!!

Zgłoś nadużycie #51183 19 lutego 2013, 7:09

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

super, a ile zabawek :)

Zgłoś nadużycie #51184 19 lutego 2013, 7:10

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

rzygac i sie chce jak o tym mysle. on jes jak osioł. tak jak ela pisała, on sie nie zmieni. wiec sram na to. ale kuzwa nie bedzie mi gadał, ze on wiecej zarabia. bo jakby nie ja to by zaadnej pracy nie mial.

no właśnie o to chodzi, że on nie może Ci gadać, że wiecej zarabia, bo jego pi...m obowiazkiem jest utrzymywanie Ciebie i dziecka nawet jakbys złamanego euro nie wnosiła do budzetu domowego

Zgłoś nadużycie #51185 19 lutego 2013, 7:11

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

A tak z innej beczki OLA zamowilam ten srodek do cyzszcenia co wczoraj mi polecilas, kucze koszt przesylki drozszy od plynu ale wzielam bo nie moge patzrec na ten kamien na bateriach.
A i mam pytanie czy polewasz to i zostawiasz na jakis czas czy odrazu szorujesz?

jaki środek? ja baterie czyszcze wodą  z octem i wycieram do sucha ręcznikiem papierowym

Zgłoś nadużycie #51186 19 lutego 2013, 7:14

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

ej Kaśka...czyli ze to niby nie jestes ty tylko twoja siostra ?? ? jesli tak jest to jestem w szoku!!! przeciez to wy klony normalnie jestescie!!

nie no roznimy sie bardzo w rzeczywistosci jak bylysmy malymi ziewczynkami to wtedy tak mozna bylo nas nazwac klonami bo ja sama do tej pory nie wiem gdzie ja a gdzie ona jest na zdjeciach, teraz z wiekiem widac roznice.

Zgłoś nadużycie #51187 19 lutego 2013, 7:19

Konto usunięte
ehm jak juz pisałam, awantura na całego u mnei była. Jude jak zwykle pucował, bo co jak co, ale to on zawsze przyłazi sie godzic. obojetnie o co chodzi. alee ju był ubrany i gotów do wyjscia do banku :D wypłacac i dzielic kase chciał, i wogole on ogłasac juz chciał ze sie rozwodimy. Ogolnie wku..ł mnei jecsez bardziej, jestem neiwyspana i zmaltretowana przez syna. oglądne na wspolnej i spac

Zgłoś nadużycie #51188 19 lutego 2013, 7:19

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

nie no roznimy sie bardzo w rzeczywistosci jak bylysmy malymi ziewczynkami to wtedy tak mozna bylo nas nazwac klonami bo ja sama do tej pory nie wiem gdzie ja a gdzie ona jest na zdjeciach, teraz z wiekiem widac roznice.

ja nei widze :D

Zgłoś nadużycie #51189 19 lutego 2013, 7:20

kasia17 Fajna mama

seshella napisał(a)

jaki środek? ja baterie czyszcze wodą  z octem i wycieram do sucha ręcznikiem papierowym

wlasnie jakis z octem , ale pochwalony przez Olę i Ewelinę ;)

http://allegro.pl/plyn-usuwania-kamienia-odkamieniacz-ocet-1l-frosch-i2958930784...

Zgłoś nadużycie #51190 19 lutego 2013, 7:23

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ehm jak juz pisałam, awantura na całego u mnei była. Jude jak zwykle pucował, bo co jak co, ale to on zawsze przyłazi sie godzic. obojetnie o co chodzi. alee ju był ubrany i gotów do wyjscia do banku :D wypłacac i dzielic kase chciał, i wogole on ogłasac juz chciał ze sie rozwodimy. Ogolnie wku..ł mnei jecsez bardziej, jestem neiwyspana i zmaltretowana przez syna. oglądne na wspolnej i spac

No i pokrzyczal sobie i tyle !!!
olej to jego gadanie ale doszliscie do jakiegos porozumienia?