Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #51051 18 lutego 2013, 10:30

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

aha na Walentynki dostałam tulipany...
I tak żyjemy "obok siebie", nie sypiamy, mało rozmawiamy, jedynie o Emilce, on ma mnie w dupie , okłamuje mnie, nie robi sobie nic z tego co mowie, także jest zajebiscie
Podejrzewam, ze w tym roku jeszcze się rozwiode, albo będę w separacji, bo nie wiem czy tak od razu dadzą mi rozwód przy małym dziecku

przykro mi. Mam nadzieję że przejzy na oczy i wszystko się ułoży.

Zgłoś nadużycie #51052 18 lutego 2013, 10:32

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

brak mi słów. ogląda proces katarzyny W.el śliski koc.... na tvn24 oby jej dali dozywocie

tak oby !!!
debilka cwana juz zaczyna z siebie psychiczna robic zeby tylko odbiec od kary , ze niby jakies diably kazaly jej dziecko zabic !!!
menda  p ojebana !!! jak mozna zabic wlasne dziecko , tlumaczy sie ze depresja!!! jaka k.urwa depresja ? pol roku i nikt nie zauwazyl , smieszne to wszystko, ona nie powinna miec jak dla mnie prawa do obroncy !!!

Zgłoś nadużycie #51053 18 lutego 2013, 10:33

kasia17 Fajna mama

seshella napisał(a)

tak, cieplo bedzie to pojdziemy na plac zabaw, bo wlasnie wczoraj Julia posiedziała w wózku 20 minut, a reszte spaceru na sygnale wracalismy do domu

no pewnie , latem bede bywala czesciej czy wiosna to jakos stykniemy te nasze kwietniowe skarbki ;)

Zgłoś nadużycie #51054 18 lutego 2013, 10:34

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

Mamy wspolne konto, co miesiac mieszkanei sie samo opłaca. jakbym oliczyła sobei za pol meiskania to 350 euro by mi ostało, co ja z tym zrobie?;] bo raczej nei przezyje a to. ide na spacr.

ale to nie jest tak, ze /Ty nic nie dorzucasz do kotła finansowego, a jude wszystko opłaca!!
nie daj się!

Zgłoś nadużycie #51055 18 lutego 2013, 10:34

ewelina6660 Fajna mama
Nie ma co suszyć Oli glowe, bo Jude jest raczej jak wspominałam niereformowalny i chyba musi nauczyc sie z tym żyć, bo przecież widziałyśmy w Walentynki, że jednak kocha tego swojego dusigrosza.

Zgłoś nadużycie #51056 18 lutego 2013, 10:35

gwonka Fajna mama
wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantow Joaski i Szymonka, buziaki :)

Zgłoś nadużycie #51057 18 lutego 2013, 10:39

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

o tym,że spłaciliśmy jego 10 tys długów własnie.. nie mówie, bo on mi wypomina, że mnei 1,5 roku utrzymywał... ze kasa na mieszkanie co była to poszła i wogole.. ehh widze,że moje życie wraca do normy...

weź ty Ola go sprowadz na ziemie !!!
K.urwa co sie tak dajesz ?
przeciez ty mocna w gebie jestes , powiedz mu co myslisz i tyle, postras ze jak bedzie tak ci zydzil to niech sam sobie radzi i zobaczymy kto wyjdzie na tym lepiej !!!
Jezuuu , udusilabym go chyba !!! To nie na tym wszystko polega zeby sobie wypominac kto komu wiecej daje i kto kogo utzymuje jak macie wspolna kase to musisce ustalic jakas zasade , przeciez ty tez masz swoje potzreby a dlaczego on cci ciagle dyktuje , na co ty mozesz wydac a na co nie !!!
WEŹ NIECH ON SIE OGARNIE !!!

Zgłoś nadużycie #51058 18 lutego 2013, 10:42

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Mamy wspolne konto, co miesiac mieszkanei sie samo opłaca. jakbym oliczyła sobei za pol meiskania to 350 euro by mi ostało, co ja z tym zrobie?;] bo raczej nei przezyje a to. ide na spacr.

oN JEST GLOWA RODZINY I TO JEGO ZASRANY OBOWIAZEK ZEBY WAS UTRZYMAL !!!

Zgłoś nadużycie #51059 18 lutego 2013, 10:44

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

kasia ja mam zasiłek  i kase na małego, rzem koło 800 e. on arabia więcej, 1200-1600. Ale kuzwa, ja siedze  z małym! co mam  nim zrobić, świnia jest. i tyle

ale i tak calkiem na jego utrzymaniu nie jesteś swoja kase masz i to prawie tyle co on

Zgłoś nadużycie #51060 18 lutego 2013, 10:45

Konto usunięte
taa jebnie mi o rownouprawnieniu i ch.. łatwo wam mówić. To nei ejst takie proste. wiecznie sie urerac o to samo. w koło do orzygania.

Zgłoś nadużycie #51061 18 lutego 2013, 10:48

aniam Supermama
na poprawę humoru:

Zgłoś nadużycie #51062 18 lutego 2013, 11:01

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

taa jebnie mi o rownouprawnieniu i ch.. łatwo wam mówić. To nei ejst takie proste. wiecznie sie urerac o to samo. w koło do orzygania.

OLA ALE NIE MOZESZ SIE PODDAC , ZROBISZ GLUPOTE JAK TO OLEJESZ !!!

Uwazam ze ty masz przewage nad nim bo jestes bardziej zaradna i jestescie na obczyźnie ty dobrze gadasz a on nie !!!
Znajdz zloty srodek na to jego gadanie, pokaz mu raz porzadnie ze jesli nie przestanie tak sie zachowywac to bedzie sobie radzil sam !!!

Zgłoś nadużycie #51063 18 lutego 2013, 11:04

ewelina6660 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

OLA ALE NIE MOZESZ SIE PODDAC , ZROBISZ GLUPOTE JAK TO OLEJESZ !!!

Uwazam ze ty masz przewage nad nim bo jestes bardziej zaradna i jestescie na obczyźnie ty dobrze gadasz a on nie !!!
Znajdz zloty srodek na to jego gadanie, pokaz mu raz porzadnie ze jesli nie przestanie tak sie zachowywac to bedzie sobie radzil sam !!!

Pod warunkiem, że Ola jest gotowa na rostanie.W przeciwnym razie takie demonstracje wedlug mnie pozbawione sa sensu.To moje prywatne zdanie.

Zgłoś nadużycie #51064 18 lutego 2013, 11:08

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Nie ma co suszyć Oli glowe, bo Jude jest raczej jak wspominałam niereformowalny i chyba musi nauczyc sie z tym żyć, bo przecież widziałyśmy w Walentynki, że jednak kocha tego swojego dusigrosza.

no pewnie, że kocha i godzi sie na to jego dusigoszostwo troche z własnej woli :) mozemy napisać, co my bysmy zrobiły,a ona i tak zrobi jak uważa
Ale moim zdaniem niedopuszczalne jest wypominanie, że ją 1,5 roku utrzymywał, co to ma być. Zeby potem gorzej nie bylo

Zgłoś nadużycie #51065 18 lutego 2013, 11:10

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Pod warunkiem, że Ola jest gotowa na rostanie.W przeciwnym razie takie demonstracje wedlug mnie pozbawione sa sensu.To moje prywatne zdanie.

Ja nie mowie o rozstanie w zadnym wypadku , jestem przeciwniczka takich rozwiazan, mam na mysli pewien rodzaj demonstracji , dokladnie cos w sensie ze nie uzyska od Oli pomocy jesli bedzie jej potzrebowal tylko konsekwentnie bym sie przy tym trzymala , ze skoro on nie moze liczyc na jego pomoc finansowa i on ma zamiar jej ja ograniczac to on nie bedzie mogl liczyc na jej pomoc językową , niech sobie wynajmie tlumacza i " zaoszcedzi " , moze dotzre do niego ze sa w zwiaku gdzie jedno drugiemu powinno pomagac !!! Wiadomo ze sa granice ale przeciez Ola ich nie przekracza nie szasta kasa na lewo i prawo !!!

Zgłoś nadużycie #51066 18 lutego 2013, 11:15

ewelina6660 Fajna mama
Kur... ta Wasniewska to psychol.pamietam jak to się stało, a moja Przyjaciółka na dniach miała rodzić i rozmwaiłyśmy, że nawet na spacer z dzieckiem nie wyjdzie, bo szleniec dzieci porywa. Takie zamieszanie w Sosnowcu, aona po prostu wlasne dziecko zamordowała.....

Zgłoś nadużycie #51067 18 lutego 2013, 11:15

agata_grd Gotowa na wszystko
Moi sąsiedzi mają podobną sytuację i męczą się tym niesamowicie, tyle że on wydziela jej codziennie kase na jedzenie, jakieś parę groszy a ona nie wie co za to kupić żeby dla wszystkich starczyło. Ona ma dom po ciotce przepisany na siebie więc opłaty ma robić tylko ona ze swojej renty (570zl), kupić za to leki bo ma cukrzycę i dokładać się do zakupów. Po prostu dramat! Mają dwie córki którym ojciec nie daje na nic, bo niech chociaż raz da im matka a ona nie ma z czego. Od 20lat jest na ręcie i nie może podjąć pracy fizycznej :( No a on chodzi co 5 minut do sklepu i reklamówkami piwo nosi bo przecież on zarabia to stać go na piwo, one niech gryzą tynk.
Ciężko się na to patrzy, człowiek chciałby pomóc ale nie chce się wtrącać komuś w życie.

Zgłoś nadużycie #51068 18 lutego 2013, 11:16

ewelina6660 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Ja nie mowie o rozstanie w zadnym wypadku , jestem przeciwniczka takich rozwiazan, mam na mysli pewien rodzaj demonstracji , dokladnie cos w sensie ze nie uzyska od Oli pomocy jesli bedzie jej potzrebowal tylko konsekwentnie bym sie przy tym trzymala , ze skoro on nie moze liczyc na jego pomoc finansowa i on ma zamiar jej ja ograniczac to on nie bedzie mogl liczyc na jej pomoc językową , niech sobie wynajmie tlumacza i " zaoszcedzi " , moze dotzre do niego ze sa w zwiaku gdzie jedno drugiemu powinno pomagac !!! Wiadomo ze sa granice ale przeciez Ola ich nie przekracza nie szasta kasa na lewo i prawo !!!

No tak, ale co bedzie jak Ola bedzie demonstrować, a Judek sie i tak nie ugnie?

Zgłoś nadużycie #51069 18 lutego 2013, 11:23

seshella Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Moi sąsiedzi mają podobną sytuację i męczą się tym niesamowicie, tyle że on wydziela jej codziennie kase na jedzenie, jakieś parę groszy a ona nie wie co za to kupić żeby dla wszystkich starczyło. Ona ma dom po ciotce przepisany na siebie więc opłaty ma robić tylko ona ze swojej renty (570zl), kupić za to leki bo ma cukrzycę i dokładać się do zakupów. Po prostu dramat! Mają dwie córki którym ojciec nie daje na nic, bo niech chociaż raz da im matka a ona nie ma z czego. Od 20lat jest na ręcie i nie może podjąć pracy fizycznej :( No a on chodzi co 5 minut do sklepu i reklamówkami piwo nosi bo przecież on zarabia to stać go na piwo, one niech gryzą tynk.
Ciężko się na to patrzy, człowiek chciałby pomóc ale nie chce się wtrącać komuś w życie.

no właśnie chcemy żeby Ola nie miała takich skrajności potem, bo kto wie jak to bedzie za 20 lat

Zgłoś nadużycie #51070 18 lutego 2013, 11:25

agata_grd Gotowa na wszystko
Może powiedzieć też że jude nie widzi jak ona kombinuje żeby było taniej i dziecko do ciociuni oddaje a może przecież niańkę wynająć. Takie samo dziecko jej jak i jego, skoro ona się nim zajmuje to on niech ponosi koszty utrzymania dziecka, wyrówna się.