Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #51011 18 lutego 2013, 7:32

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

nie do slodkiego nic a nic...bardziej do mieska smazonego i wogole do normalnego jedzenia... ale dam rade nei jest az tak zle... musze schudnac minimum 10 kg,,,,a najlepiej ok 13 jak da rade zobaczymy jak mi pojdzie..we wtorek mam pierwsza wizyte kontrolna ciekawe czy chociaz kilo zgubilam ?? ;)

a co jadasz?

Zgłoś nadużycie #51012 18 lutego 2013, 7:36

kasia17 Fajna mama

seshella napisał(a)

Super Wiktorek i jak sobie na spacerku fajnie siedzi, moja cos ostatnio nie lubi i rekawiczek nie daje sobie zalozyc

a spacerek w Kozienicach moja kochana ;)

Zgłoś nadużycie #51013 18 lutego 2013, 7:45

Konto usunięte

aniam napisał(a)

czy ja dobrze zrozumiałam, ze zrobił awanturę, ze nie wydajesz kasy ??

nie, nie, e dzwonie! ze wydałam 13 euro na telefon! tzn z kary mi zeszło

Zgłoś nadużycie #51014 18 lutego 2013, 7:46

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

nie daj sie zdominowac , pokaZ PAZURKI !!!
Ja chyba w takim razie zaproponowalabym rozdzielnosc majatkowa, wszystko na pol i mialabys spokoj , tylko nie wiem jak rzeczywiscie z zarobkami u ciebie , jesli o wiele wiecej zarabia to chyba dla ciebie taka opcja nien oplaca sie.

kasia ja mam zasiłek  i kase na małego, rzem koło 800 e. on arabia więcej, 1200-1600. Ale kuzwa, ja siedze  z małym! co mam  nim zrobić, świnia jest. i tyle

Zgłoś nadużycie #51015 18 lutego 2013, 7:47

Konto usunięte
Ania ahahahhahahahahahha dobre! zajebiste!

Zgłoś nadużycie #51016 18 lutego 2013, 7:47

Konto usunięte
mój syn znów pojebany;] wstał koło 5 lulanie nie pomogło.. i siedi tu w lozeczku i szaleje

Zgłoś nadużycie #51017 18 lutego 2013, 7:48

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

nie, nie, e dzwonie! ze wydałam 13 euro na telefon! tzn z kary mi zeszło

aha, kuźwa, jaki żydek...
ja ze swoim się nie odzywam od soboty, wkurza mnie, ze ciągle w domu wszystko robię ja. Przed slubem i jak byłam w ciąży t mi pomagał, a teraz ??
małym się nie zajmie, nie posprząta, nie ugotuje...
Wczoraj zrobiłam obiad i nie jedliśmy, stwierdziłam, ze ja nie jestem głodna, a on później powiedział do małego, ze mama tacie obiadu nie dała!!
co skwitowałam, ze obiad w garnku, moze sobie sam wziąc!!

Zgłoś nadużycie #51018 18 lutego 2013, 7:48

aniam Supermama
dobra, wyżołądkowałam się, troszkę mi ulżyło

Zgłoś nadużycie #51019 18 lutego 2013, 7:51

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ania ahahahhahahahahahha dobre! zajebiste!

no zyd , ale ty pokazesz kto rzadzi i odechce mu sie zydzenia .

Zgłoś nadużycie #51020 18 lutego 2013, 7:53

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

aha, kuźwa, jaki żydek...
ja ze swoim się nie odzywam od soboty, wkurza mnie, ze ciągle w domu wszystko robię ja. Przed slubem i jak byłam w ciąży t mi pomagał, a teraz ??
małym się nie zajmie, nie posprząta, nie ugotuje...
Wczoraj zrobiłam obiad i nie jedliśmy, stwierdziłam, ze ja nie jestem głodna, a on później powiedział do małego, ze mama tacie obiadu nie dała!!
co skwitowałam, ze obiad w garnku, moze sobie sam wziąc!!

i bardzo dobrze zrobilas , jak kuba bogu tak bog kubie - pisze lewa reka i dlatego tak balaganiarsko .

Zgłoś nadużycie #51021 18 lutego 2013, 7:57

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

aha na Walentynki dostałam tulipany...
I tak żyjemy "obok siebie", nie sypiamy, mało rozmawiamy, jedynie o Emilce, on ma mnie w dupie , okłamuje mnie, nie robi sobie nic z tego co mowie, także jest zajebiscie
Podejrzewam, ze w tym roku jeszcze się rozwiode, albo będę w separacji, bo nie wiem czy tak od razu dadzą mi rozwód przy małym dziecku

myslisz że nie da się zreformować tego Twojego chłopa? szkoda tak od razu o rozwodzie myśleć :(

Zgłoś nadużycie #51022 18 lutego 2013, 7:57

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Ide myc wlosy bo po obiadku do mamy jedziemy ;)
Kiedy bedzie wiosna, czekam z utesknieniem jak nigdy ;)
Jej pamietam jak rok temu robilo sie juz cieplo i na szkole rodzenia jezdzilismy i tak juz sie czekalo z utesknieniem na porod . Co chwila ktora wrzucala posta o tym co tam nowego na szkole , opamietam jak seshela wrzucila zdjecia jak tatusiowie rysowali im na brzuszkach ;)
Dziewczyny dla mnie to byl wspanialy okres i wspominam go z takim sentymentem mimo ze wtedy bylo mi tak ciezko ;)
Pamietam jak na tej szkole usiedziec na krzesle nie moglam bo ten bol w pachwinie , ucisk na przepone , nogi spuchniete ze juz trampki musialam zakladac i chodzenie jak pingwin ;)
Ehh jak widze teraz moja blizniaczke to mam wrazenie jakbym ciagle widziala siebie w lustrze ;)

ojjj, to były czasy :) :)

Zgłoś nadużycie #51023 18 lutego 2013, 7:58

Konto usunięte
zobaczymy jaki jude bedzie madry. jak ja prestane cokolwiek robic. kuzwa nawet do mechanika ja jade, bo ja sie lepiej dogadam, niech sie wali

Zgłoś nadużycie #51024 18 lutego 2013, 7:58

kasia17 Fajna mama
Dobra maly nawalil kupsko, czas wstac z lozka i ogarnac wszystko , jej jak ja nienawidze poniedzialkow.
Jutro ide na piwo z dziewczynami ztymi co poznalam sie w szpitalu jak rodzilysmy.
Juz raqz sie widzialysmy z dzieciaczkami co wam zdjeccia wklejalam a jutro idziemy same we 3 na piwko naspokojnie pogadac.
Wiec dis musze sie troche ogarnac , moze na 5 minutek na solarium skocze bo blada jak smierc jestem, chociaz ja przeciwniczka jestem, paznokcie musze zrobic.

Zgłoś nadużycie #51025 18 lutego 2013, 8:13

Konto usunięte
a mój śpi, na siedząco. opiera się o bok wozka twarza

Zgłoś nadużycie #51026 18 lutego 2013, 8:18

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

Wreszcie nadrobiłam! Z nowości u nas: Zuzka próbuje już włazić na schody...ech. Nie chce jeździć w nowym foteliku...nie wygodnie jej...może przez kombinezon...tak czy tak...nie jest zachwycona...trzeba zrobić próbę z tym drugim ale podejrzewam,ze będzie to samo.Z piątku na sobotę budziła się co godzina...albo częściej...może przez zęba a może nie...nie wiem. Dzisiejsza noc podobno ok.Babcia wstawała do niej dwa razy. Sprzedaliśmy ją wczoraj d dziadków bo sami pojechaliśmy do Łodzi na koncert dla wapniaków : Sandra i Tomas Anders z Modern Talking.
Pojechaliśmy całą bandą w 7 osób, potem na kolację do knajpy i przed północą byłam już w domu...człowiek się starzeje..kiedyś wrócilibyśmy nad ranem...ech.
Ale jakby nie było odstresowałam się. Teraz biorę sie do księgowania papierków, wykorzystam święty spokój. Aaaa...wczoraj na giełdzie kusiło mnie,zeby kupić Zuzce pchacza z chicco...takiego z blokadą kół, chcieli 20 zł , ale mąż mnie powstrzymał. W sumie będę polować na jeździko - pchacza bardziej. Mieli nawet wczoraj kilka ale nic fajnego.

Julia też już włazi na schody, moment i już w polowie jest, nie bardzo jej na to pozwalam, ale jak sie cieszy przy tym.
zazdroszcze wypadu, my od kiedy Julia się urodziła, to mielismy tylko jedno wyjście do znajomych, ale to tak w godzinach popołudniowych, na kapanie wrocilismy.

Zgłoś nadużycie #51027 18 lutego 2013, 8:28

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

a spacerek w Kozienicach moja kochana ;)

ooo, a która częśc Kozienic?

Zgłoś nadużycie #51028 18 lutego 2013, 8:29

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

kasia ja mam zasiłek  i kase na małego, rzem koło 800 e. on arabia więcej, 1200-1600. Ale kuzwa, ja siedze  z małym! co mam  nim zrobić, świnia jest. i tyle

Olka skoro masz tyle kasy, to Ty się judka o nic nie musisz prosić, wydawaj i tyle :)

Zgłoś nadużycie #51029 18 lutego 2013, 8:38

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

mój syn znów pojebany;] wstał koło 5 lulanie nie pomogło.. i siedi tu w lozeczku i szaleje

kurde moja w ciagu dnia wcale duzo nie spi, o 19 pada na twarz tak jej sie spac chce, ledwo do 20 moge ja przetrzymac i pobudka 3, 4 lub 5 :(

Zgłoś nadużycie #51030 18 lutego 2013, 8:38

kasia17 Fajna mama

seshella napisał(a)

ooo, a która częśc Kozienic?

ten lasek przy Żeromskiego, bylismy na WEKEND U TESCIOW ;)