Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #50991 17 lutego 2013, 11:55

agata_grd Gotowa na wszystko
Podczytywałam kilka razy forum ale do tej pory nie miałam siły nic pisać bo mnie prawa ręka strasznie boli więc kończyło się przeczytaniu kilku stron i już mi ręka odpadała od przewijania suwaka;(
Dzisiaj już troszkę lepiej.

Zgłoś nadużycie #50992 17 lutego 2013, 12:19

Uśmiałam się ze skarpetek dentystki, walentynkowego seksu Eli, pękniętego jeża :) i pracy włożonej w romantyczny wieczór ekstremalnej ;) , nie wspominając o dozorcy :) . Co jeszcze miałam napisać to wyleciało mi z głowy.
Acha, Ula, jak już posprzątasz u siebie to zapraszam cię do mnie. Będziesz miała raj na ziemi, tyle bałaganu do ogarnięcia. A może chciałabyś ze mną zamieszkać? :) Kiedyś byłam straszną pedantką ale w ciąży z Filipem mi przeszło. Marzę o tym żeby zabrał ktoś dzieciaki na jeden dzień a ja bym wtedy zrobiła błysk w chacie :) Ale cóż, na marzeniach się kończy :(

Zgłoś nadużycie #50993 17 lutego 2013, 12:31

Like Supermama

kasia17 napisał(a)

Gosia jakos marnie mi to znikanie idzie chyba jednak za wolno biega ;0)

przychodzi mi tylko jedno na myśl : Zacznij za nim biegać.... na czworakach!!!! :)

Zgłoś nadużycie #50994 17 lutego 2013, 12:57

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

przychodzi mi tylko jedno na myśl : Zacznij za nim biegać.... na czworakach!!!! :)

biegam az mam siniaki na kolanach )

Zgłoś nadużycie #50995 17 lutego 2013, 13:20

kasia17 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Uśmiałam się ze skarpetek dentystki, walentynkowego seksu Eli, pękniętego jeża :) i pracy włożonej w romantyczny wieczór ekstremalnej ;) , nie wspominając o dozorcy :) . Co jeszcze miałam napisać to wyleciało mi z głowy.
Acha, Ula, jak już posprzątasz u siebie to zapraszam cię do mnie. Będziesz miała raj na ziemi, tyle bałaganu do ogarnięcia. A może chciałabyś ze mną zamieszkać? :) Kiedyś byłam straszną pedantką ale w ciąży z Filipem mi przeszło. Marzę o tym żeby zabrał ktoś dzieciaki na jeden dzień a ja bym wtedy zrobiła błysk w chacie :) Ale cóż, na marzeniach się kończy :(

agata ja tez marze o tym zeby sobie mieszkanko wysprzatac )

Zgłoś nadużycie #50996 17 lutego 2013, 13:27

kasia17 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

a o co chodzilo z peknietym jeżem ? cos przegapilam !!! cos smiesznego, napiszcie plisss ;)

Zgłoś nadużycie #50997 17 lutego 2013, 13:39

kasia17 Fajna mama
Czytam sobie nasze wczesniejsze forum i otworzylo mi sie na 1 poscie marleny ;)
Witam przyszłe majowe mamusie Czy mogę się do Was dołączyć ? Termin z miesiączki mam na 2 maja, a z ostatniego USG na 17 maja, dzidzia- prawdopodobnie córeczka jest mniejsza o 2 tygodnie, ale lekarz powiedział mi, że nie mam absolutnie czym się martwić, bo ja jestem drobna, a zanim zaszłam w ciąże to miałam nawet niedowagę- 45 kg przy 158 cm wzrostu, taka już jestem. Sama urodziłam się malutka i na dodatek jestem wcześniakiem... 
a tu Oli post z 25 stycznia ;) haha ale mam frajde ;0 
Moj też ostro kopie Dniem i nocą. Nie wiem kiedy on śpi  

Zgłoś nadużycie #50998 17 lutego 2013, 13:50

kasia17 Fajna mama
Like
Supermama
Podziękowania: 783
Witam Was serdecznie Od wczoraj, kiedy znalazłam Wasz wątek przeczytałam uważnie wszystkie Wasze wypowiedzi - naprawdę dużo piszecie, musiałam poświęcić dużo czasu, aby dojść do tej 60 strony.
Mam na imię Gosia, mam 30 lat (troszke już dużo) i również w maju oczekuję narodzin mojego maluszka, to pierwsza moja ciąża, poród planowany na 18-23maj.

Dziś wizyta u lekarza, już raptem za godzinę, a ja spoglądam na zegarek, kiedy mogę zacząć się ubierać. Wg wskazań usg oraz doświadczenia doktorka spodziewamy się dziewczynki, ale dziś niby ma nam potwierdzić swoje przypuszczenia, chyba że dzidzia zrobi znowu nas w jajo i zakryje to co ma miedzy nóżkami - tak było ostatnim razem !

Widzę i czytam, że u Was etap picia glukozy, podobnie jak u mnie. Wczoraj miałam badanie, akurat z 50g-tak zalecił ginekolog, wiec się nie sprzeczałam Sny dotyczące badania męczyły mnie już od czwartku i wyobrażałam sobie najgorsze. Badanie nie należy do "smacznych", Pani laborantka rozrobiła glukozę w szklance wody i dala do wypicia, mówiłam sobie co tam szklanka, wypiję na raz i już.. .. nie dało rady, po małym łyczku myślałam, że mi się cofnie, czułam się jakbym jadła cukier puder, dosłownie ogromne ilości cukru pudru rozpuszczone w wodzie. Siedziałam w poczekalni i łykałam małe łyczki, obok mnie siedziała staruszka w wieku około 80 lat i pocieszała mnie mówiąc " dziecko, ja niedawno musiała wypić 4 litry tego trunku" także wsparcie miałam w babulce bardzo duże . Dziś mąż odebrał wynik i powiedziano mu, że wszystko wyszło w normie, wiec się uspokoiłam, ze nie będę musiała powtarzać badania z większym obciążeniem.

Czytałam Wasze posty i obawy, przypadłości itp. i stwierdzam, że ze mną wszystko w normie, jestem bardzo podobna.. he he jak to jest, że wszystkie kobiety w ciąży są tak do siebie podobne ...erotyczne sny, zachcianki, zmiany nastrojów, infekcje, pryszczyki, farbować nie farbować?, spać na boku czy spać wygodnie?, czy powinnam już mieć mleko?, itp cuda niewidy

Pozdrawiam Was serdecznie, planuję być czynnym udziałowcem tego forum, dlatego jeszcze o mnie usłyszycie Mój mąż wczoraj jak zobaczył, co robię, to tylko mruczał...o Boże znowu...he he, przed ślubem okupowałam fora odchudzających się, potem fora ślubne, więc już wie, na co się może przygotować, szkoda tylko, że tak późno wpadłam do Was, ale jeszcze trochę czasu przede mną, także mam nadzieję na wspaniałe znajomości
Do napisania bo czas ucieka, a niedługo wizyta ( nie wspomniałam o tym, że wizyta była na wczoraj, a ja gapa sobie ubzdurałam, że dzisiaj jest 30 i dopiero wczoraj podczas buszowania po forum zauważyłam datę 3o, spoglądnęłam na zegarek, że jeszcze grubo przed 24 i mnie oświeciło Dziś w nocy w takim stresie byłam, mąż się na mnie zezłościł, że jestem nieodpowiedzialna...ja się stresowałam, że ginekolog na mnie nakrzyczy-bo on taki zorganizowany, zadzwoniłam do ginekologa dziś rano, on się stresował, czy aby nic się ze mną nie stało...mówię Wam istny cyrk ale muszą mi wybaczyć, w końcu jestem w ciąży i mogło się zdarzyć, a że siedzę na L4 już długo to każdy dzień podobny do kolejnego, no i się zdarzyło ...
Pozdrawiam i uciekam

Zgłoś nadużycie #50999 17 lutego 2013, 13:53

kasia17 Fajna mama
kuzwa znalazlam sporo smiesznych postow i opwera mi sie zamknela !!! k.urwa ale sie wkurzylam , teraz musze juz spadac, nie wiem kiedy mnie najdzie znow na odnalezienie smiesznych postow z poprzedniego forum.

Zgłoś nadużycie #51000 17 lutego 2013, 15:41

ewelina6660 Fajna mama
Like, bardzo mi przykro :( .
Mam nadzieję, że jeszcze się jakoś Wam ułoży.Jeżeli widzisz jeszcze cień szansy to warto walczyć.
Mam nadziję, że nie chodzi o zdradę?, bo wtedy to faktycznie trudno.

Zgłoś nadużycie #51001 17 lutego 2013, 15:51

ewelina6660 Fajna mama
Ale jakaś padnieta jestem.Zrobiłam obiad, ugotowałam zupkę dla Natalki, której nie chciała jesc.W akcie desperacji otworzyłam jej sloik z rybką i zjadła cały ( ten mały).To moje dziecko wykonczy mnie z tym jedzeniem.Byliśmy też na spacerze, ale jakoś tak brzydko jest i ciemno.teraz Łukasz z Natalką spią, a ja mam chwilę dla siebie.

Zgłoś nadużycie #51002 17 lutego 2013, 16:13

Dla tych co przegapiły wątek pękniętego jeża Olki i nie tylko, polecam stronę 2533 :) Polecam gorąco!

Zgłoś nadużycie #51003 17 lutego 2013, 16:44

ewelina6660 napisał(a)

Ale jakaś padnieta jestem.Zrobiłam obiad, ugotowałam zupkę dla Natalki, której nie chciała jesc.W akcie desperacji otworzyłam jej sloik z rybką i zjadła cały ( ten mały).To moje dziecko wykonczy mnie z tym jedzeniem.Byliśmy też na spacerze, ale jakoś tak brzydko jest i ciemno.teraz Łukasz z Natalką spią, a ja mam chwilę dla siebie.

Takie życie, dlatego kupuję jeszcze słoiczki bo jak gotowałam sama to mały też często nosem kręcił ;)

Zgłoś nadużycie #51004 17 lutego 2013, 19:52

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

okłaczona psiocha

hahaha ;) uwielbiam was ;)

Zgłoś nadużycie #51005 17 lutego 2013, 21:02

aniam Supermama

Like napisał(a)

aha na Walentynki dostałam tulipany...
I tak żyjemy "obok siebie", nie sypiamy, mało rozmawiamy, jedynie o Emilce, on ma mnie w dupie , okłamuje mnie, nie robi sobie nic z tego co mowie, także jest zajebiscie
Podejrzewam, ze w tym roku jeszcze się rozwiode, albo będę w separacji, bo nie wiem czy tak od razu dadzą mi rozwód przy małym dziecku

przykro mi :(

Zgłoś nadużycie #51006 18 lutego 2013, 7:02

Konto usunięte
A ja od rana mam dość mego jude. Mam dość, co a palant. zrobił mi awanture prawie ,ze ze wyałam juz 13 euro od 29.01 na telefon! gdzie ja dzwonie, mam oszczedać... itd. potem jesce powiediał,ze on wiecej arabia i ch. no wiec nie ma dziś obiadu, nei ma niczego, sam sobei pierze,sprata gotuje. pierdole go w dupe

Zgłoś nadużycie #51007 18 lutego 2013, 7:09

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

A ja od rana mam dość mego jude. Mam dość, co a palant. zrobił mi awanture prawie ,ze ze wyałam juz 13 euro od 29.01 na telefon! gdzie ja dzwonie, mam oszczedać... itd. potem jesce powiediał,ze on wiecej arabia i ch. no wiec nie ma dziś obiadu, nei ma niczego, sam sobei pierze,sprata gotuje. pierdole go w dupe

czy ja dobrze zrozumiałam, ze zrobił awanturę, ze nie wydajesz kasy ??

Zgłoś nadużycie #51008 18 lutego 2013, 7:16

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

nie daj sie zdominowac , pokaZ PAZURKI !!!
Ja chyba w takim razie zaproponowalabym rozdzielnosc majatkowa, wszystko na pol i mialabys spokoj , tylko nie wiem jak rzeczywiscie z zarobkami u ciebie , jesli o wiele wiecej zarabia to chyba dla ciebie taka opcja nien oplaca sie.

Zgłoś nadużycie #51009 18 lutego 2013, 7:19

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Tak sie wlasnie nosi rajstopy ;)

Super Wiktorek i jak sobie na spacerku fajnie siedzi, moja cos ostatnio nie lubi i rekawiczek nie daje sobie zalozyc

Zgłoś nadużycie #51010 18 lutego 2013, 7:30

aniam Supermama
to moja mantra