Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #50971 17 lutego 2013, 9:41

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

Czytałam wstecz, ale nie chce mi się za każdym napisaniem cofać koło stron by odpisać,wiec ujme w skrocie!

Ola wybaczam chu.owego wiersza! ;)
Emila juz jadła te deserki z baby dream i bardzo lubi - myślę ze mowa o tych jogurcikach, tak?
Z Wiktora to się usmilam, jak on śmiesznie raczkuje, a taki szybki, ze jestem w szoku!! Kasia aTy to przy nim znikniesz!!! Coś jeszcze miała pisać ale nie pamiętam :D

Gosia jakos marnie mi to znikanie idzie chyba jednak za wolno biega ;0)

Zgłoś nadużycie #50972 17 lutego 2013, 9:53

kasia17 Fajna mama
Wczoraj bylismy u siostry i oni maja sznaucerka miniaturkę Tofika , ktorego Wiktor juz widzial kilka razy ale wczoraj spotkal sie z nim na korytaru raczkując i chyba spojrzal na niego z innej perspektywy , tak sie go przestraszyl ze beczal i potem co niego spojrzal to odwracal glowe , wierzgal nogami i wtulal sie we mnie .
Smiac mi sie chcialo ale jednak chyba na powaznie sie go wystraszyl , moj 'bohater " hehe ;)

Zgłoś nadużycie #50973 17 lutego 2013, 9:58

kasia17 Fajna mama
Ide myc wlosy bo po obiadku do mamy jedziemy ;)
Kiedy bedzie wiosna, czekam z utesknieniem jak nigdy ;)
Jej pamietam jak rok temu robilo sie juz cieplo i na szkole rodzenia jezdzilismy i tak juz sie czekalo z utesknieniem na porod . Co chwila ktora wrzucala posta o tym co tam nowego na szkole , opamietam jak seshela wrzucila zdjecia jak tatusiowie rysowali im na brzuszkach ;)
Dziewczyny dla mnie to byl wspanialy okres i wspominam go z takim sentymentem mimo ze wtedy bylo mi tak ciezko ;)
Pamietam jak na tej szkole usiedziec na krzesle nie moglam bo ten bol w pachwinie , ucisk na przepone , nogi spuchniete ze juz trampki musialam zakladac i chodzenie jak pingwin ;)
Ehh jak widze teraz moja blizniaczke to mam wrazenie jakbym ciagle widziala siebie w lustrze ;)

Zgłoś nadużycie #50974 17 lutego 2013, 11:03

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Kuźwa, tak sobie dzisiaj glęboko przecięłam kciuk nożem, że nic nie mogę trzymać w prawej ręce.Boli jak cholera i spuchło :(

Ałłłłłłłłłłłłłła;/ znam ten ból ;/

Zgłoś nadużycie #50975 17 lutego 2013, 11:15

Extremalna21 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Tak sie wlasnie nosi rajstopy ;)

Pięknie wyglądacie ;)
A Wiktorek to już taki mężczyzna mały :) Powiedziałabym, że on ma z półtora roku;D Duży chłopak!
Ja miałam zdjęcie Szymka z pampersem na główce wyglądał jak dziewczynka :D ale niestety miałam system nowy robiony i formata i wszystko poszło się je...;/

Zgłoś nadużycie #50976 17 lutego 2013, 11:21

kasia17 Fajna mama
http://www.youtube.com/watch?v=kz9cmZVOqkg
Wiktor kocha bobasa jake ;)
Zawiesza sie nawet na pol godz przy tyn :)
i smieje sie w glos jak slyszy zajaca a ja becze ze smiechu jak widze tego zajaca, nie wiem ale nie wyrabiam jak go widze ;)

Zgłoś nadużycie #50977 17 lutego 2013, 11:22

Extremalna21 Fajna mama

maryna napisał(a)

extremalna powiedz kto jest autorem tej ksiazki z przepisami i gdiz ei za ile ja kupilas ??

Kupiłam w zielonym markecie tą ksiązke za 9,99 zł ;) teraz nie napiszę Ci kto jest autorem bo pożyczyłam ją mojej przyszłej szwagierce ;) a nie chce mi się iść na dół ;p teściowej nie ma to mogą baraszkować z Wojtusiem;D

Zgłoś nadużycie #50978 17 lutego 2013, 11:26

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ojej :) a jak to sie stalo? nagrywalas? czy przypadkiem cos nadusilas? ja nie moglam miec telefonu przy sobie

nagrywałam legalnie...pielęgniarki tylko prosiły,żeby za  blisko ktg go nie trzymać
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #50979 17 lutego 2013, 11:26

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ojej :) a jak to sie stalo? nagrywalas? czy przypadkiem cos nadusilas? ja nie moglam miec telefonu przy sobie

nagrywałam legalnie...pielęgniarki tylko prosiły,żeby za  blisko ktg go nie trzymać

Zgłoś nadużycie #50980 17 lutego 2013, 11:30

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Tak sie wlasnie nosi rajstopy ;)

hehe...nowa moda...albo zadatki na bandytę ;-)

Zgłoś nadużycie #50981 17 lutego 2013, 11:31

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=RhDxeToaotY

czworakuje ;0)

rany! ale on zasuwa! no niesamowity jest!

Zgłoś nadużycie #50982 17 lutego 2013, 11:31

Extremalna21 Fajna mama
Od dwóch dni staram się nadrobić i nie daję rady;( idę robić obiad...później zajrzę jak mi mój dzieć na to pozwoli;/

Zgłoś nadużycie #50983 17 lutego 2013, 11:32

Extremalna21 Fajna mama
Miłej niedzieli życzę Wam laseczki ;)

Zgłoś nadużycie #50984 17 lutego 2013, 11:33

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=rcw4XewWfQI&feature=youtu.be

biegam i rajstopki gubię ;)

jaką ma radochę!

Zgłoś nadużycie #50985 17 lutego 2013, 11:35

Extremalna21 Fajna mama
No i zapomniałam ;) może któraś z Was zechce jeszcze zagłosować :D
Najlepiej przez facebooka się zalogować;D
PROSIMY O GŁOSIKI :)
http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/32637 i
http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/32003

Zgłoś nadużycie #50986 17 lutego 2013, 11:38

elka40 Fajna mama

Like napisał(a)

aha na Walentynki dostałam tulipany...
I tak żyjemy "obok siebie", nie sypiamy, mało rozmawiamy, jedynie o Emilce, on ma mnie w dupie , okłamuje mnie, nie robi sobie nic z tego co mowie, także jest zajebiscie
Podejrzewam, ze w tym roku jeszcze się rozwiode, albo będę w separacji, bo nie wiem czy tak od razu dadzą mi rozwód przy małym dziecku

Przykro mi :-( Nie podejmuj pochopnych decyzji ale i nie gódź się na lekceważenie.

Zgłoś nadużycie #50987 17 lutego 2013, 11:40

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=kz9cmZVOqkg
Wiktor kocha bobasa jake ;)
Zawiesza sie nawet na pol godz przy tyn :)
i smieje sie w glos jak slyszy zajaca a ja becze ze smiechu jak widze tego zajaca, nie wiem ale nie wyrabiam jak go widze ;)

Moja Zuzka też uwielbia tą bajkę

Zgłoś nadużycie #50988 17 lutego 2013, 11:48

elka40 Fajna mama
Wreszcie nadrobiłam! Z nowości u nas: Zuzka próbuje już włazić na schody...ech. Nie chce jeździć w nowym foteliku...nie wygodnie jej...może przez kombinezon...tak czy tak...nie jest zachwycona...trzeba zrobić próbę z tym drugim ale podejrzewam,ze będzie to samo.Z piątku na sobotę budziła się co godzina...albo częściej...może przez zęba a może nie...nie wiem. Dzisiejsza noc podobno ok.Babcia wstawała do niej dwa razy. Sprzedaliśmy ją wczoraj d dziadków bo sami pojechaliśmy do Łodzi na koncert dla wapniaków : Sandra i Tomas Anders z Modern Talking.
Pojechaliśmy całą bandą w 7 osób, potem na kolację do knajpy i przed północą byłam już w domu...człowiek się starzeje..kiedyś wrócilibyśmy nad ranem...ech.
Ale jakby nie było odstresowałam się. Teraz biorę sie do księgowania papierków, wykorzystam święty spokój. Aaaa...wczoraj na giełdzie kusiło mnie,zeby kupić Zuzce pchacza z chicco...takiego z blokadą kół, chcieli 20 zł , ale mąż mnie powstrzymał. W sumie będę polować na jeździko - pchacza bardziej. Mieli nawet wczoraj kilka ale nic fajnego.

Zgłoś nadużycie #50989 17 lutego 2013, 11:49

elka40 Fajna mama
A potem jadę na obiad do rodziców i odborę od razu dziecię :-)

Zgłoś nadużycie #50990 17 lutego 2013, 11:49

agata_grd Gotowa na wszystko
kurcze, nadrobiłam pare stron, wkońcu!
Like trzymaj się jakoś, nie wiem co ci napisać w takiej sytuacji, sama musisz zdecydować co będzie dla was najlepsze, na samym szacunku małżeństwo nie może się opierać. Ale dostałaś chociaż kwiaty, ja tylko lizaka dzień wcześniej którego i tak Nina zjadła ;)

Kasiu, Wiktorek jest super, mój Filip przy nim to jeszcze dzieciak ;) Nie dość że duży, szybki to jeszcze kreatorem nowej mody został :)

Ola, mój mąż zrobiłby mi identyczne wyrzuty, bo przecież jak on był w potrzebie to też nas wszyscy mieli w d.., i tak bym zrobiła co uważam za słuszne.