Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #50831 15 lutego 2013, 10:30

gwonka Fajna mama
jestem :) ale mam do nadrobienia. wczoraj bylam tylko chwile bo mezusia w domu mialam no i trzeba bylo sie soba nacieszyc :) teraz on w garazu, maly spi a ja czytam :)

Zgłoś nadużycie #50832 15 lutego 2013, 10:31

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

ja prasuje i piore w loveli, tylko plynu do plukania zaczelam dodawac

ja tez prasuje, a piore nadal w dzidziusiu. po roczku przejde na jakis delikatny proszek dla doroslych

Zgłoś nadużycie #50833 15 lutego 2013, 10:34

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA HIRUSIA!! DUŻÓ ZDRÓWKA:*

od nas rowniez zyczonka dla Hireczka, spoznione ale szczere :)

Zgłoś nadużycie #50834 15 lutego 2013, 10:36

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

haha...no zazwyczaj sprząta mi w kuchni...bo tam Zuzka siedzi spokojnie, ale wczoraj stweirdziła,ze dla odmiany pójda do sypialni, bo tam tez Zuzka posiedzi na łóżku...haha...akurat! złazi z łóżka i włazi i łazi po całej sypialni, wczoraj jak prasowałam nasze rzeczy tez tak było.
A co do zajmowania się, to ja ją prosiłam,żeby tak bez przerwy się nia nie zajmowała i sie z nią nie bawiła...Zuzia musi się nauczyć też sama soba zająć przez chwilę. Inaczej nie damy sobie z nią rady. Może przecież posiedziec chwilkę sama z zabawkami..nie koniecznie ciągle trzeba do niej gadać i być przy niej...wystarczy obserwować. Zreszta ona sama czasem jak sie zabawi i chcę się z nia bawić to mnie odpycha, bo jej przeszkadzam :-)

swieta racja, tez jestem tego zdania ze maluszek musi sie czasem sam soba zajac. kazdy czasem potrzebuje troche prywatnosci :)

Zgłoś nadużycie #50835 15 lutego 2013, 10:40

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Plan zajebiaszczy :D Ja dla swojego żyda jeszcze nic nie mam ;) może się poświęce i pójdę do sklepu 1,5 km i kupię ma ptasie mleczko albo coś innego... :)
nie będę się wysilać ;)
zrobię kolacje i później może cosik coś będzie .... :D

spadam ogarnąć siebie i mój syf w domu;/ ehhh nie chce mi się;(

ja nic dla mojego mezusia niie mialam, bo od jakiegos tygodnia siedze z malym w domu przez ten katar( dzisiaj juz nie ma :) ) , do miasta daleko, bo na wsi mieszkam. dostanie spozniony prezent jak tylko wybiore sie do miasta :) a wczoraj jeszcze bukiet tulipankow dostalam :) moje ulubione tulipanki, ahhh :)

Zgłoś nadużycie #50836 15 lutego 2013, 10:48

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

Jako,że wiersz o jude jest, to postanowiłam być miła i nei pisac love jude;] heh spatny troche, zrobiony w 10 minut :D

sliczny torcik :)

Zgłoś nadużycie #50837 15 lutego 2013, 10:51

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

swieta racja, tez jestem tego zdania ze maluszek musi sie czasem sam soba zajac. kazdy czasem potrzebuje troche prywatnosci :)

ja tez jestem tego zdania, ale cóż zrobic jak Julia go nie podziela (i wcale ja do tego nie przyzwyczajałam)

Zgłoś nadużycie #50838 15 lutego 2013, 10:54

gwonka Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Monika możecie się wspólnie rozliczać jak jesteście cały rok 2012 małżeństwem... o ile dobrze pamiętam to chyba się pobieraliście razem z chrzcinami tak ?? czyli w tym rozliczeniu odpada.
a na dziecko odliczasz w Pit-0 1112,04 zł za cały rok czyli 92,67 za każdy miesiąc czyli za nasze majowe łobuziaki 741,36 zł
z tego co doczytałam to ulga na internet jest
http://www.mowimyjak.pl/praca-i-kariera/prawo-i-podatki/co-mozemy-odliczyc-od-po...
ja właśnie nas rozliczyłam

tez mam zamiar nas rozliczyc ale nie wiem czy przy malym znajde czas. jak nie to mojej mamie podrzuce :)

Zgłoś nadużycie #50839 15 lutego 2013, 10:58

gwonka Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Ku..wa,  wczoraj o 18.00 moja siostra dostała krwotoku w 38 tyg ciąży. Zabrała ją karetka do szpitala,  nerwów nie miara. Okazało się że się jej odkleja łożysko i zrobią jej cesarkę ale dopiero  jak zatamują krwotok bo inaczej jej nie odratują. Na szczęście wszystko poszło sprawnie, o 21.00 dziecko miała już przy sobie.
Dzisiaj na 9.00 miałam być w poradni chirurgicznej na kontroli. Wyjechałam dużo wcześniej bo ślisko, z teściem bo mąż oczywiście w pracy, no, i ujechałam 300 może metrów jak koleś na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo, on miał stopa ale się nie raczył zatrzymać a że skrzyżowanie między budynkami to zauważyliśmy się w ostatniej chwili jak już było za późno bo na drodze szklanka i nie było mowy o hamowaniu. Tak więc skasowałam dzisiaj auto! Na szczęście nie z mojej winy ale z kołnierzem ortopedycznym muszę się użerać:/
Na kontrolę pojechałam z sąsiadem. Po operacji wszystko jest ok. Okazało się przy okazji że małemu jąderko ucieka, w sumie to ostatnio nawet nie schodzi do worka :) i na czerwiec dostaliśmy skierowanie na chirurgię na zabieg :(
Jak się wali to wszystko po kolei!

no i znowu u was cos :( Kubus mial od urodzenia wodniaka jadra, lekarze mowili ze jesli sie nie wchlonie to bedzie operacja. cale szczescie sie wchlonal. tak bardzo zal mi tego twojego synusia :(

Zgłoś nadużycie #50840 15 lutego 2013, 10:59

ewelina6660 Fajna mama
Czy kupowałyście deserki z Babydream?.Smacznę są?.Oglądałam na stronie to fajne różne smaki mają.

Zgłoś nadużycie #50841 15 lutego 2013, 11:00

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

mój syn spał dzis do 11ej :O ale mam za to karę, bo go nie chciałam od wieczora budzić na przewijaniu-tak słodko niuniał... i mam za swoje-jak juz się obudził o tej 11ej miałam do prania wsztstko-jego pidzamke, przescieradlo, kocyk, kolderke, poszwe... makabra... i musialam zrobic mu kąpiel. pieluche chyba jakos sam sobie odpiął... na szczescie kupa, która była w środku, nie wypadła Xd haha!

i uwaga! widzę zęba! jeszcze nie wyszedł ale juz go widac - prawa dolna jedynka :D ciekawe, jak długo będzie się przebijać :D

gratulujemy zebolka :) hura hura

Zgłoś nadużycie #50842 15 lutego 2013, 11:00

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

a i mąz mnie zaskoczył- dostałam milke-takie czekoladki w kształcie serduszek :D a on dostał ode mnei duża czekolade-tez z milki :)

piekne :)

Zgłoś nadużycie #50843 15 lutego 2013, 11:00

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

powiem wam,że tort pyszny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! normalnie jak WZka z cukierni.... wrąbaliśmy po 2 kawały :D dostałam zatęchłą dracene.... aż dziwne ,ze nie sadzonke ogrodową.... i czekolade.

postaral sie :)

Zgłoś nadużycie #50844 15 lutego 2013, 11:02

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

my mamy BARDZO ROMANTYCZNY WIECZÓR... stary siedzi i ogląda dr Hausa i nawet się nie odzywa do mnie ;/ wpatrzony jak szpak w pi..e ;/ a ja nadrobię i idę spać ;) bo co tu robić ;/
dostałam dużą czekoladę za 6zł... nawet ceny nie zerwał ;/ a ja specjalnie zapierdzielałam prawie 3 km (w dwie strony) dla niego po ptasie mleczko i po produkty do kolacji;/ żyd pierdzielony!

nie ladnie z jego strony :( rzeczywiscie zyd

Zgłoś nadużycie #50845 15 lutego 2013, 11:03

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

no u mnie tez musze sie pochwalic..tzn nie u mnie ale u oliwiera.... wkoncu wyszla prawa gorna jedynka i lewa jest juz wnet na wyjsciu!!

dla Oliwierka tez gratki :)

Zgłoś nadużycie #50846 15 lutego 2013, 11:08

gwonka Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Dziewczyny u mnie nocka tragedia... Poszliśmy spać po 21. Jak zawyła Asia to myślałam że super noc przespała patrzymy na zegarek a to dopiero 0:10. Dałam jej cyca, słyszę że gramoli się Iwona. Przyszła do nas i tak strasznie się wierciła i kręciła jak wskazówka zegara- kurcze Marcinowi sprzedała "liścia" ;) , ja dostałam w brzuch z pięty. Marcin stwierdził że tak to on nie pośpi i idzie spać do drugiego pokoju. Zabrał swoje rzeczy i jak sobie łóżko pościelił to mi już Iwona usnęła i ją do łóżeczka przeniosłam. Marcin wrócił :D . Asia śpi, Iwona śpi uff. W tym momencie jakiś kuźwa pajac pod naszym blokiem chciał autem ruszyć i za chiny nie mógł. Kur... dobre ponad pół godziny hełta i hełta a ja się zaczęłam modlić żeby mu ten akumulator w końcu padł. Jak w końcu zrobiła się cisza i zaczęłam usypiać to się znowu Asia obudziła. Potem leżałam i sama się wierciłam bo nie mogłam usnąć. Patrzę na zegarek a tutaj prawie 4. i zanim usnęłam to pewnie jeszcze z pół godz minęło... A Aśka wstała o 6 i już spać nie zamierzała. I tym sposobem łeb mnie napieprza.

ojej wspolczuje takiej nocki :( u nas dzisiaj w miare, alepare pobudek na cyca bylo. wczoraj maly padl jak mucha bo nie spal 6 godzin. pierwszy raz tak dlugo nie spal

Zgłoś nadużycie #50847 15 lutego 2013, 11:11

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

U nas z nowości: Zuzce wyszły już górne jedynki...ma więc górne i dolne jedynki i...strasznie nimi zgrzyta...brrrr. Nauczyła sie już wstawać w łóżeczku obnizonym do samego dołu..i to w spiworze...dziecko jednak potrafi :D . Wczoraj zamiast swojego obiadu zjadła z nami ziemniaki i gołąbki ze słoika...wiem..kocioł...ale futrowała az miło bylo popatrzeć...jej obiad został na dziś...coraz częściej je z nami...jakos lepiej jej to wchodzi. I nie jestem do końca pewna ale chyba ma alergię na Monte...wyskakują jej na policzkach krostki. Może to orzechy? Zaczekam az zejdą i znowu sprawdzę.
Nasz wieczór Walentynkowy był zabójczy: Zjedlismy kolację..Zuzka nei mogła usnąć,ale w końcu padła o 22.Mąż ją uśpił.Ale zaraz zaczęła znowu płakać...idę na górę a m się pyta: może jakiś seks? ide się myć. Ja mu na to,ze nie wiem bo mala marudzi...ale poszłam, pogłaskałam po główce i usnęła. No to ja do niego z góry mówię,ze może przychodzić....czekam czekam...nic...myślałam,ze pewnei ma jeszcze na dole robotę z kompem klienta...w końcu usnęłam przy świetle. Dziś rano sie dogadaliśmy,że jak ja powiedziałam,ze moze przyjśc, to on zrozumiał,ze mała jszcze nie spi. No i taki miałam seks walentynkowy :D

gratulujemy zebolkow. to rzeczywiscie niezly ten seks :) ale sie dogadaliscie :)

Zgłoś nadużycie #50848 15 lutego 2013, 11:13

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

ciiiiiiiiiiii....

w takim razie wszystkiego najlepszego :)

Zgłoś nadużycie #50849 15 lutego 2013, 11:15

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

mój tez dostał czekoladę a ja dostałam poduszkę serduszko z misiem i napisem przytul mnie.
a mojemu tesciowi chyba sie świeta pomyliły i przyniósł nam wczoraj kwiatki i słodycze dla samych dziewczyn ;)

twoj mezus rowniez sie postaral, no tesciu tez :) a Kubus od swojego pradziadka nz walentynki dostal slicznego pluszaka slonika

Zgłoś nadużycie #50850 15 lutego 2013, 11:17

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.ebay.de/itm/Original-Bobby-Car-Bmw-Baby-Racer-Blau-Orange-/380575337263?pt=DE_Allesf%C3%BCrsKind_Spielzeug_Kinderfahrzeuge&hash=item589c0ecb2f

chyba się skusze ;)

ale swietny, to cos dla mojego malego i tatusia ( maniak BMW ) :)