Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #50811 15 lutego 2013, 9:07

Konto usunięte
wstał!!!!!!!!!!!!!!!!!! ehhhhh

Zgłoś nadużycie #50812 15 lutego 2013, 9:08

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha u nas dokładnie to samo najpierw zgrzytanie przeraźliwe a teraz jęzor wystawia :D

no w końcu nasze córcie to prawie jak bliźniaczki :) może kiedyś umówimy je np w zoo, niech się poznają dziewczyny :)

Zgłoś nadużycie #50813 15 lutego 2013, 9:08

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

A propos Walentynek...siedzę sobie wczoraj na fotelu u dentystki i słucham jak obie ze soba rozmawiają ( matka z córką maja jeden gabinet tylko dwa fotele )

matka mówi do córki: A tata to mi wczoraj na walentynki kupił takie piękne cebulki hiacyntów, wiesz...w takiej szklanej tubie, w mchu...pięknie wygladają...postawiłam na stole....takie ładne różowe
a córka na to: no to się postarał, jak romantycznie. a ty co mu kupiłaś mamo?
a mama: skarpetki

Nie wytrzymałam...wybuchnęłam śmiecham aż mi waciki z gęby powypadały :D

hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zgłoś nadużycie #50814 15 lutego 2013, 9:09

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

tak:]

a przystojny chociaż?

Zgłoś nadużycie #50815 15 lutego 2013, 9:09

Konto usunięte

seshella napisał(a)

a przystojny chociaż?

a wez ;) stary gruby dziad po 70 tce hahahahahhaha

Zgłoś nadużycie #50816 15 lutego 2013, 9:09

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

oj tam. mi po porodach to juz obojetnie; ;)

u mnie się tylko po porodzie zmieniło to, że pójde go ginekologa chłopa, wcześniej to tylko do kobitek chodziłam

Zgłoś nadużycie #50817 15 lutego 2013, 9:10

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

a wez ;) stary gruby dziad po 70 tce hahahahahhaha

łłłłłeeeeeeeeeeeeeeeeee :(

Zgłoś nadużycie #50818 15 lutego 2013, 9:12

Konto usunięte

seshella napisał(a)

u mnie się tylko po porodzie zmieniło to, że pójde go ginekologa chłopa, wcześniej to tylko do kobitek chodziłam

mnie 3 baby badały.. i to był koszmar;/ wole faceta.

Zgłoś nadużycie #50819 15 lutego 2013, 9:15

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

jude od wczoraj grozi... znów mówi,że cały weekend będzie mnie ... no wiecie... do tego ma mi owyrywać wszytkie kłaki, powiedział,ze musimy cos nowego wymyślić... zaproponowałam,że zaprosze dozorce;] niehc popatrzy

mówię Ci wyciągaj tą spiralę i działajcie z drugim! jak już będzie dwójka to jude będzie taki szczęśliwy jak znajdzie się chwila żeby poseksić że jak już sie do ciebie dobierze to po bożemu i bez dozorcy będzie miał frajdę :)

Zgłoś nadużycie #50820 15 lutego 2013, 9:17

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

a kupiłaś coś ciekawego na giełdzie?

oczywiście!
kupiłam z chicco taki duzy panel ...wiesza się go w łóżeczku..taki domek, drzewko chmurki...i tam jest mnóstwo różnych rzeczy które się ruszają...bez żadnych melodyjek, tylko mechanika., pozytywka, sprężynki..fajny...Zuzka siedzi i ciagle się nim bawi...duży jest bo zajmuje prawie cały bok łóżeczka ten krótki.
I kupiłam też takie plastikowe krzesełko turystyczne, które nakłada się na duże krzesło. Bardziej z myslą o tym,żeby dać je do rodziców, bo tak Zuzka nie ma takiego do karmienia, ale póki co nie dałam, bo okazało sie,ze przymocowałam je do kuchennego krzesła i Zuzka moze siedzieć ze mna przy stole, a czasem przystawiamy je do ławy w pokoju...turystyczne jest za wielkie. Za panel dałam 20 a za krzesełko 12 zł. Mój mąż wyzywał ale potem stwierdził,ze jednak dobrze zrobiłam,ze kupiłam. Ta giełda jest straszna....prosty sposób na zagracenie sobei chałupy :-/
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #50821 15 lutego 2013, 9:21

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

oczywiście!
kupiłam z chicco taki duzy panel ...wiesza się go w łóżeczku..taki domek, drzewko chmurki...i tam jest mnóstwo różnych rzeczy które się ruszają...bez żadnych melodyjek, tylko mechanika., pozytywka, sprężynki..fajny...Zuzka siedzi i ciagle się nim bawi...duży jest bo zajmuje prawie cały bok łóżeczka ten krótki.
I kupiłam też takie plastikowe krzesełko turystyczne, które nakłada się na duże krzesło. Bardziej z myslą o tym,żeby dać je do rodziców, bo tak Zuzka nie ma takiego do karmienia, ale póki co nie dałam, bo okazało sie,ze przymocowałam je do kuchennego krzesła i Zuzka moze siedzieć ze mna przy stole, a czasem przystawiamy je do ławy w pokoju...turystyczne jest za wielkie. Za panel dałam 20 a za krzesełko 12 zł. Mój mąż wyzywał ale potem stwierdził,ze jednak dobrze zrobiłam,ze kupiłam. Ta giełda jest straszna....prosty sposób na zagracenie sobei chałupy :-/

super :) ja spadam, ogarne sie, syna o 10 żreć i na spacer

Zgłoś nadużycie #50822 15 lutego 2013, 9:22

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

no w końcu nasze córcie to prawie jak bliźniaczki :) może kiedyś umówimy je np w zoo, niech się poznają dziewczyny :)

:D :D bardzo chętnie! :)

Zgłoś nadużycie #50823 15 lutego 2013, 9:26

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

jude od wczoraj grozi... znów mówi,że cały weekend będzie mnie ... no wiecie... do tego ma mi owyrywać wszytkie kłaki, powiedział,ze musimy cos nowego wymyślić... zaproponowałam,że zaprosze dozorce;] niehc popatrzy

skąd powyrywać? :P

Zgłoś nadużycie #50824 15 lutego 2013, 9:29

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

A propos Walentynek...siedzę sobie wczoraj na fotelu u dentystki i słucham jak obie ze soba rozmawiają ( matka z córką maja jeden gabinet tylko dwa fotele )
matka mówi do córki: A tata to mi wczoraj na walentynki kupił takie piękne cebulki hiacyntów, wiesz...w takiej szklanej tubie, w mchu...pięknie wygladają...postawiłam na stole....takie ładne różowe
a córka na to: no to się postarał, jak romantycznie. a ty co mu kupiłaś mamo?
a mama: skarpetki
Nie wytrzymałam...wybuchnęłam śmiecham aż mi waciki z gęby powypadały :D

haha, nieźle :P

Zgłoś nadużycie #50825 15 lutego 2013, 9:30

aniam Supermama

seshella napisał(a)

ja tylko chodzę do facetów, są delikatniejsi:d

Zgłoś nadużycie #50826 15 lutego 2013, 9:32

Konto usunięte

aniam napisał(a)

skąd powyrywać? :P

hahaaaaaaaaaaaaa z głowy;D wczoraj kąpałam sie i goliłam ;p

Zgłoś nadużycie #50827 15 lutego 2013, 9:33

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=SM_zGb_Wq8M
tu jets piosenka, o włochatej pipie ;)

miałam posłuchac, ale te kurfy na początku mnie odrzuciły-młody jest obok i tez slucha...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #50828 15 lutego 2013, 9:35

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

oczywiście!

Super i za grosze :)

Zgłoś nadużycie #50829 15 lutego 2013, 9:45

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

hahaaaaaaaaaaaaa z głowy;D wczoraj kąpałam sie i goliłam ;p

no patrz, a ja myślałam, ze nie z głowy :P

Zgłoś nadużycie #50830 15 lutego 2013, 9:54

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

miałam posłuchac, ale te kurfy na początku mnie odrzuciły-młody jest obok i tez slucha...

no jak o cipie to wiadomo,ze to nie psalm