Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #50771 15 lutego 2013, 8:35

aneta74 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Ale jak to zwykłam mówić: "co nas nie zabije to nas wzmocni" ;)

Moim zdaniem juz starczy tego wzmacniania ;)

Zgłoś nadużycie #50772 15 lutego 2013, 8:35

elka40 Fajna mama
Ania sto lat!!!
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #50773 15 lutego 2013, 8:36

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

mój syn spał dzis do 11ej :O ale mam za to karę, bo go nie chciałam od wieczora budzić na przewijaniu-tak słodko niuniał... i mam za swoje-jak juz się obudził o tej 11ej miałam do prania wsztstko-jego pidzamke, przescieradlo, kocyk, kolderke, poszwe... makabra... i musialam zrobic mu kąpiel. pieluche chyba jakos sam sobie odpiął... na szczescie kupa, która była w środku, nie wypadła Xd haha!

i uwaga! widzę zęba! jeszcze nie wyszedł ale juz go widac - prawa dolna jedynka :D ciekawe, jak długo będzie się przebijać :D

gratki zębolka :)

Zgłoś nadużycie #50774 15 lutego 2013, 8:37

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

mówiłam ciiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!11

a czemuż to ?? ?? cieszyć się trzeba!!! :P

Zgłoś nadużycie #50775 15 lutego 2013, 8:40

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

a czemuż to ?? ?? cieszyć się trzeba!!! :P

ale nie z tego wieku :P

Zgłoś nadużycie #50776 15 lutego 2013, 8:41

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

a i mąz mnie zaskoczył- dostałam milke-takie czekoladki w kształcie serduszek :D a on dostał ode mnei duża czekolade-tez z milki :)

mój tez dostał czekoladę a ja dostałam poduszkę serduszko z misiem i napisem przytul mnie.
a mojemu tesciowi chyba sie świeta pomyliły i przyniósł nam wczoraj kwiatki i słodycze dla samych dziewczyn ;)

Zgłoś nadużycie #50777 15 lutego 2013, 8:45

Konto usunięte
http://www.ebay.de/itm/Original-Bobby-Car-Bmw-Baby-Racer-Blau-Orange-/3805753372...

chyba się skusze ;)

Zgłoś nadużycie #50778 15 lutego 2013, 8:46

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Dziewczyny u mnie nocka tragedia... Poszliśmy spać po 21. Jak zawyła Asia to myślałam że super noc przespała patrzymy na zegarek a to dopiero 0:10. Dałam jej cyca, słyszę że gramoli się Iwona. Przyszła do nas i tak strasznie się wierciła i kręciła jak wskazówka zegara- kurcze Marcinowi sprzedała "liścia" ;) , ja dostałam w brzuch z pięty. Marcin stwierdził że tak to on nie pośpi i idzie spać do drugiego pokoju. Zabrał swoje rzeczy i jak sobie łóżko pościelił to mi już Iwona usnęła i ją do łóżeczka przeniosłam. Marcin wrócił :D . Asia śpi, Iwona śpi uff. W tym momencie jakiś kuźwa pajac pod naszym blokiem chciał autem ruszyć i za chiny nie mógł. Kur... dobre ponad pół godziny hełta i hełta a ja się zaczęłam modlić żeby mu ten akumulator w końcu padł. Jak w końcu zrobiła się cisza i zaczęłam usypiać to się znowu Asia obudziła. Potem leżałam i sama się wierciłam bo nie mogłam usnąć. Patrzę na zegarek a tutaj prawie 4. i zanim usnęłam to pewnie jeszcze z pół godz minęło... A Aśka wstała o 6 i już spać nie zamierzała. I tym sposobem łeb mnie napieprza.

współczuję

Zgłoś nadużycie #50779 15 lutego 2013, 8:46

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja chciałam storczyka, ale ten danon nie widzi roznicy....

ja dostalam storczyka z biedronki za 12 zł http://gazetki.biedronka.pl/g60,walentynkowe_inspiracje.html#/Walentynkowe inspiracje.../22
ciekawe ile postoi :) bo on jest cięty i ma takie pojemniczki z wodą wkomponowane

Zgłoś nadużycie #50780 15 lutego 2013, 8:47

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

U nas z nowości: Zuzce wyszły już górne jedynki...ma więc górne i dolne jedynki i...strasznie nimi zgrzyta...brrrr. Nauczyła sie już wstawać w łóżeczku obnizonym do samego dołu..i to w spiworze...dziecko jednak potrafi :D . Wczoraj zamiast swojego obiadu zjadła z nami ziemniaki i gołąbki ze słoika...wiem..kocioł...ale futrowała az miło bylo popatrzeć...jej obiad został na dziś...coraz częściej je z nami...jakos lepiej jej to wchodzi. I nie jestem do końca pewna ale chyba ma alergię na Monte...wyskakują jej na policzkach krostki. Może to orzechy? Zaczekam az zejdą i znowu sprawdzę.
Nasz wieczór Walentynkowy był zabójczy: Zjedlismy kolację..Zuzka nei mogła usnąć,ale w końcu padła o 22.Mąż ją uśpił.Ale zaraz zaczęła znowu płakać...idę na górę a m się pyta: może jakiś seks? ide się myć. Ja mu na to,ze nie wiem bo mala marudzi...ale poszłam, pogłaskałam po główce i usnęła. No to ja do niego z góry mówię,ze może przychodzić....czekam czekam...nic...myślałam,ze pewnei ma jeszcze na dole robotę z kompem klienta...w końcu usnęłam przy świetle. Dziś rano sie dogadaliśmy,że jak ja powiedziałam,ze moze przyjśc, to on zrozumiał,ze mała jszcze nie spi. No i taki miałam seks walentynkowy :D

:) no to sie dogadaliście :) )
gratki zębolków

Zgłoś nadużycie #50781 15 lutego 2013, 8:49

aneta74 Fajna mama
Ania wszystkiego naj :) )

Zgłoś nadużycie #50782 15 lutego 2013, 8:49

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

U nas z nowości: Zuzce wyszły już górne jedynki...ma więc górne i dolne jedynki i...strasznie nimi zgrzyta...brrrr. Nauczyła sie już wstawać w łóżeczku obnizonym do samego dołu..i to w spiworze...dziecko jednak potrafi :D . Wczoraj zamiast swojego obiadu zjadła z nami ziemniaki i gołąbki ze słoika...wiem..kocioł...ale futrowała az miło bylo popatrzeć...jej obiad został na dziś...coraz częściej je z nami...jakos lepiej jej to wchodzi. I nie jestem do końca pewna ale chyba ma alergię na Monte...wyskakują jej na policzkach krostki. Może to orzechy? Zaczekam az zejdą i znowu sprawdzę.
Nasz wieczór Walentynkowy był zabójczy: Zjedlismy kolację..Zuzka nei mogła usnąć,ale w końcu padła o 22.Mąż ją uśpił.Ale zaraz zaczęła znowu płakać...idę na górę a m się pyta: może jakiś seks? ide się myć. Ja mu na to,ze nie wiem bo mala marudzi...ale poszłam, pogłaskałam po główce i usnęła. No to ja do niego z góry mówię,ze może przychodzić....czekam czekam...nic...myślałam,ze pewnei ma jeszcze na dole robotę z kompem klienta...w końcu usnęłam przy świetle. Dziś rano sie dogadaliśmy,że jak ja powiedziałam,ze moze przyjśc, to on zrozumiał,ze mała jszcze nie spi. No i taki miałam seks walentynkowy :D

faktycznie romantico, u mnie okres więc tylko przytulanki były :)
Julii jak wyszły górne to też zgrzytała, okropne to było, na szczęście już jej przeszło, teraz za to bez przerwy jezyk pokazuje

Zgłoś nadużycie #50783 15 lutego 2013, 8:49

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.ebay.de/itm/Original-Bobby-Car-Bmw-Baby-Racer-Blau-Orange-/380575337263?pt=DE_Allesf%C3%BCrsKind_Spielzeug_Kinderfahrzeuge&hash=item589c0ecb2f

chyba się skusze ;)

wow ale bryka :) )bierz

Zgłoś nadużycie #50784 15 lutego 2013, 8:51

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

ciiiiiiiiiiii....

Wszystkiego najlepszego, pociechy z młodego i ze starego :)

Zgłoś nadużycie #50785 15 lutego 2013, 8:51

aneta74 Fajna mama
kurcze a ja chciałam spiralke załozyć i kazał mi przyjść w 2-3 dzień miesiączki a dostałam dziś .zadzwonie zapytam czy w 4 moze byc to bym w poniedziałek poszła

Zgłoś nadużycie #50786 15 lutego 2013, 8:52

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

mój tez dostał czekoladę a ja dostałam poduszkę serduszko z misiem i napisem przytul mnie.
a mojemu tesciowi chyba sie świeta pomyliły i przyniósł nam wczoraj kwiatki i słodycze dla samych dziewczyn ;)

hahha, teść dobry :) ) no co kocha Was :)

Zgłoś nadużycie #50787 15 lutego 2013, 8:53

Konto usunięte

aneta74 napisał(a)

kurcze a ja chciałam spiralke załozyć i kazał mi przyjść w 2-3 dzień miesiączki a dostałam dziś .zadzwonie zapytam czy w 4 moze byc to bym w poniedziałek poszła

napewno tak, ja zakładałam bez miesiączki bo wtedy byłam w pl ;)

Zgłoś nadużycie #50788 15 lutego 2013, 8:54

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

to spirale sie w okres zaklada ?? ?? ?? ?? ??

Zgłoś nadużycie #50789 15 lutego 2013, 8:55

Konto usunięte
jude od wczoraj grozi... znów mówi,że cały weekend będzie mnie ... no wiecie... do tego ma mi owyrywać wszytkie kłaki, powiedział,ze musimy cos nowego wymyślić... zaproponowałam,że zaprosze dozorce;] niehc popatrzy

Zgłoś nadużycie #50790 15 lutego 2013, 8:55

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

dlaczego? mój teść też daje nam na walentynki czekolady :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.