Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #50751 15 lutego 2013, 8:26

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

jesteś niesprawiedliwa, !!
ja dostałam anturium, tak jak chciałam;d

Mnie mąz chciał zabrać do knajpy ale mu przemówiłam do rozumu,ze dziś bez sensu..w niedzielę pojedziemy za to na
obiadek
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #50752 15 lutego 2013, 8:26

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=SM_zGb_Wq8M
tu jets piosenka, o włochatej pipie ;)

zboczuch, :P

Zgłoś nadużycie #50753 15 lutego 2013, 8:26

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=SM_zGb_Wq8M
tu jets piosenka, o włochatej pipie ;)

niewyzyty seksualny maniak!! :P

Zgłoś nadużycie #50754 15 lutego 2013, 8:26

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

jak otworza złobek, t nei dostane zasiłku. bo mam co zrobic z młodym. ide ide. chciałabym go oddac,ale tak na 2-3 h dziennie, neich do ludiz idzie, a nie tylko ze mną. rsezte moze u ojca mojego i ciotki.a moze do wrzesnia juz tu nei bede meiszkała;]

a to cioteczka nie pracuje?

Zgłoś nadużycie #50755 15 lutego 2013, 8:27

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

ja chciałam storczyka, ale ten danon nie widzi roznicy....

ja muszę dzisiaj kupić storczyka dla mojej mamy, bo wczoraj miała urodziny, a dopiero jutro sie widziimy

Zgłoś nadużycie #50756 15 lutego 2013, 8:27

Konto usunięte

aniam napisał(a)

Olka, nie pisz takich rzeczy, bo ludzi e patrzą na mnie spode łba, a ja sie śmieję :P

heheh lepiej się smiac niz płakac :D

Zgłoś nadużycie #50757 15 lutego 2013, 8:27

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Dziewczyny u mnie nocka tragedia... Poszliśmy spać po 21. Jak zawyła Asia to myślałam że super noc przespała patrzymy na zegarek a to dopiero 0:10. Dałam jej cyca, słyszę że gramoli się Iwona. Przyszła do nas i tak strasznie się wierciła i kręciła jak wskazówka zegara- kurcze Marcinowi sprzedała "liścia" ;) , ja dostałam w brzuch z pięty. Marcin stwierdził że tak to on nie pośpi i idzie spać do drugiego pokoju. Zabrał swoje rzeczy i jak sobie łóżko pościelił to mi już Iwona usnęła i ją do łóżeczka przeniosłam. Marcin wrócił :D . Asia śpi, Iwona śpi uff. W tym momencie jakiś kuźwa pajac pod naszym blokiem chciał autem ruszyć i za chiny nie mógł. Kur... dobre ponad pół godziny hełta i hełta a ja się zaczęłam modlić żeby mu ten akumulator w końcu padł. Jak w końcu zrobiła się cisza i zaczęłam usypiać to się znowu Asia obudziła. Potem leżałam i sama się wierciłam bo nie mogłam usnąć. Patrzę na zegarek a tutaj prawie 4. i zanim usnęłam to pewnie jeszcze z pół godz minęło... A Aśka wstała o 6 i już spać nie zamierzała. I tym sposobem łeb mnie napieprza.

ja tak zazwyczaj mam jak sama na noc zostaje, 3/4 nocy nie przespane

Zgłoś nadużycie #50758 15 lutego 2013, 8:27

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

no moja też, ile bym jej nie dała to ta by jadła!! czasem sobie tyle napakuje do buzi, że ja tylko siedzę obok i się zastanawiam kiedy zacznie się krztusić.
A co dajesz do kanapek ?? Bo ja narazie dawałam szyneczkę drobiową, serek żółty i serek biały z jogurtem, koperkiem i szczypiorkiem, ale odrobinką,

ja tez na razie szyneczkę bo tez szama jak szalona i serek bialy zółtego jeszcze nie próbowałam.

Zgłoś nadużycie #50759 15 lutego 2013, 8:28

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

U nas z nowości: Zuzce wyszły już górne jedynki...ma więc górne i dolne jedynki i...strasznie nimi zgrzyta...brrrr. Nauczyła sie już wstawać w łóżeczku obnizonym do samego dołu..i to w spiworze...dziecko jednak potrafi :D . Wczoraj zamiast swojego obiadu zjadła z nami ziemniaki i gołąbki ze słoika...wiem..kocioł...ale futrowała az miło bylo popatrzeć...jej obiad został na dziś...coraz częściej je z nami...jakos lepiej jej to wchodzi. I nie jestem do końca pewna ale chyba ma alergię na Monte...wyskakują jej na policzkach krostki. Może to orzechy? Zaczekam az zejdą i znowu sprawdzę.
Nasz wieczór Walentynkowy był zabójczy: Zjedlismy kolację..Zuzka nei mogła usnąć,ale w końcu padła o 22.Mąż ją uśpił.Ale zaraz zaczęła znowu płakać...idę na górę a m się pyta: może jakiś seks? ide się myć. Ja mu na to,ze nie wiem bo mala marudzi...ale poszłam, pogłaskałam po główce i usnęła. No to ja do niego z góry mówię,ze może przychodzić....czekam czekam...nic...myślałam,ze pewnei ma jeszcze na dole robotę z kompem klienta...w końcu usnęłam przy świetle. Dziś rano sie dogadaliśmy,że jak ja powiedziałam,ze moze przyjśc, to on zrozumiał,ze mała jszcze nie spi. No i taki miałam seks walentynkowy :D

gratuluję ząbków!!
niezły walenty-kopniety, hehe

Zgłoś nadużycie #50760 15 lutego 2013, 8:28

Konto usunięte

seshella napisał(a)

a to cioteczka nie pracuje?

cioteczka pracuje tylko od 5 do 10 ;) więc.. ajkbym ja od 8-15 bo ja po 7 h tu robiłam. na 8 go do 11 np.  na 3 h, to chyba zle by nie było?:]

Zgłoś nadużycie #50761 15 lutego 2013, 8:29

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

U nas z nowości: Zuzce wyszły już górne jedynki...ma więc górne i dolne jedynki i...strasznie nimi zgrzyta...brrrr. Nauczyła sie już wstawać w łóżeczku obnizonym do samego dołu..i to w spiworze...dziecko jednak potrafi :D . Wczoraj zamiast swojego obiadu zjadła z nami ziemniaki i gołąbki ze słoika...wiem..kocioł...ale futrowała az miło bylo popatrzeć...jej obiad został na dziś...coraz częściej je z nami...jakos lepiej jej to wchodzi. I nie jestem do końca pewna ale chyba ma alergię na Monte...wyskakują jej na policzkach krostki. Może to orzechy? Zaczekam az zejdą i znowu sprawdzę.
Nasz wieczór Walentynkowy był zabójczy: Zjedlismy kolację..Zuzka nei mogła usnąć,ale w końcu padła o 22.Mąż ją uśpił.Ale zaraz zaczęła znowu płakać...idę na górę a m się pyta: może jakiś seks? ide się myć. Ja mu na to,ze nie wiem bo mala marudzi...ale poszłam, pogłaskałam po główce i usnęła. No to ja do niego z góry mówię,ze może przychodzić....czekam czekam...nic...myślałam,ze pewnei ma jeszcze na dole robotę z kompem klienta...w końcu usnęłam przy świetle. Dziś rano sie dogadaliśmy,że jak ja powiedziałam,ze moze przyjśc, to on zrozumiał,ze mała jszcze nie spi. No i taki miałam seks walentynkowy :D

:D :D :D :D ha ha

Zgłoś nadużycie #50762 15 lutego 2013, 8:29

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

Aniam a co dzis dostaniesz? :D :D :D :

kuźwa, nei mam pojęcia, ja przyjechał ze szkolenia z Krakowa to dostałam kesiążkę o robótkach na drutach...
wczoraj skończyłam dla małego kamizelkę, dzisiaj sesja zdjęciowa, jak coś to wkleje;d

Zgłoś nadużycie #50763 15 lutego 2013, 8:29

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

Anna!!! czy ty masz dzisiaj urodziny :D :D :D :D :D :D ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?

ciiiiiiiiiiii....

Zgłoś nadużycie #50764 15 lutego 2013, 8:30

Konto usunięte
Mój dzis tak sie poszczał, ze jęczał po 5 , wiec go obudziłąm sama, bo ile można sie tarzać i jęczec. no i o 8 znó spac poszedł. a tak, to bez kitu... przez te zęby spi płytko, neispokojnie miota się, jęczy, co 30 minut smocka chce. ale juz przywykłam. byle nei wstawał o 3!!!!!!!!!!!!!!! wszytko reszte zniose!

Zgłoś nadużycie #50765 15 lutego 2013, 8:30

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

MA!

mówiłam ciiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!11

Zgłoś nadużycie #50766 15 lutego 2013, 8:30

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Mnie mąz chciał zabrać do knajpy ale mu przemówiłam do rozumu,ze dziś bez sensu..w niedzielę pojedziemy za to na
obiadek

rodzinnie, super takie obiadki;d

Zgłoś nadużycie #50767 15 lutego 2013, 8:30

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

obiadek

my w nd na łyżwy

Zgłoś nadużycie #50768 15 lutego 2013, 8:31

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

heheh lepiej się smiac niz płakac :D

co racja to racja

Zgłoś nadużycie #50769 15 lutego 2013, 8:33

aneta74 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Ku..wa,  wczoraj o 18.00 moja siostra dostała krwotoku w 38 tyg ciąży. Zabrała ją karetka do szpitala,  nerwów nie miara. Okazało się że się jej odkleja łożysko i zrobią jej cesarkę ale dopiero  jak zatamują krwotok bo inaczej jej nie odratują. Na szczęście wszystko poszło sprawnie, o 21.00 dziecko miała już przy sobie.
Dzisiaj na 9.00 miałam być w poradni chirurgicznej na kontroli. Wyjechałam dużo wcześniej bo ślisko, z teściem bo mąż oczywiście w pracy, no, i ujechałam 300 może metrów jak koleś na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo, on miał stopa ale się nie raczył zatrzymać a że skrzyżowanie między budynkami to zauważyliśmy się w ostatniej chwili jak już było za późno bo na drodze szklanka i nie było mowy o hamowaniu. Tak więc skasowałam dzisiaj auto! Na szczęście nie z mojej winy ale z kołnierzem ortopedycznym muszę się użerać:/
Na kontrolę pojechałam z sąsiadem. Po operacji wszystko jest ok. Okazało się przy okazji że małemu jąderko ucieka, w sumie to ostatnio nawet nie schodzi do worka :) i na czerwiec dostaliśmy skierowanie na chirurgię na zabieg :(
Jak się wali to wszystko po kolei!

no masakra jakaś , cały czas Was cos przesladuje :( ((

Zgłoś nadużycie #50770 15 lutego 2013, 8:34

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

MA!

Ania to wszystkiego najlepszego!!!!! :D :D