Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #50691 14 lutego 2013, 20:41

Ulla Fajna mama
mój syn spał dzis do 11ej :O ale mam za to karę, bo go nie chciałam od wieczora budzić na przewijaniu-tak słodko niuniał... i mam za swoje-jak juz się obudził o tej 11ej miałam do prania wsztstko-jego pidzamke, przescieradlo, kocyk, kolderke, poszwe... makabra... i musialam zrobic mu kąpiel. pieluche chyba jakos sam sobie odpiął... na szczescie kupa, która była w środku, nie wypadła Xd haha!

i uwaga! widzę zęba! jeszcze nie wyszedł ale juz go widac - prawa dolna jedynka :D ciekawe, jak długo będzie się przebijać :D
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #50692 14 lutego 2013, 20:43

Ulla Fajna mama
a i mąz mnie zaskoczył- dostałam milke-takie czekoladki w kształcie serduszek :D a on dostał ode mnei duża czekolade-tez z milki :)

Zgłoś nadużycie #50693 14 lutego 2013, 20:43

Ulla Fajna mama

Ulla napisał(a)

a i mąz mnie zaskoczył- dostałam milke-takie czekoladki w kształcie serduszek :D a on dostał ode mnei duża czekolade-tez z milki :)

nie licząc tych perfum, ktore sobie pokupowalismy wczesniej :)

Zgłoś nadużycie #50694 14 lutego 2013, 20:48

Ulla Fajna mama
kurde, nikogo nie ma?! wszystkie walicie tynki? :(

Zgłoś nadużycie #50695 14 lutego 2013, 21:05

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

kurde, nikogo nie ma?! wszystkie walicie tynki? :(

my mamy BARDZO ROMANTYCZNY WIECZÓR... stary siedzi i ogląda dr Hausa i nawet się nie odzywa do mnie ;/ wpatrzony jak szpak w pi..e ;/ a ja nadrobię i idę spać ;) bo co tu robić ;/
dostałam dużą czekoladę za 6zł... nawet ceny nie zerwał ;/ a ja specjalnie zapierdzielałam prawie 3 km (w dwie strony) dla niego po ptasie mleczko i po produkty do kolacji;/ żyd pierdzielony!

Zgłoś nadużycie #50696 14 lutego 2013, 21:07

Extremalna21 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Monika możecie się wspólnie rozliczać jak jesteście cały rok 2012 małżeństwem... o ile dobrze pamiętam to chyba się pobieraliście razem z chrzcinami tak ?? czyli w tym rozliczeniu odpada.
a na dziecko odliczasz w Pit-0 1112,04 zł za cały rok czyli 92,67 za każdy miesiąc czyli za nasze majowe łobuziaki 741,36 zł
z tego co doczytałam to ulga na internet jest
http://www.mowimyjak.pl/praca-i-kariera/prawo-i-podatki/co-mozemy-odliczyc-od-po...
ja właśnie nas rozliczyłam

Dziękuję ;)
My się pobieraliśmy 28 lipca w chrzciny Szymka;/ szkoda...pare groszy by wleciało;/
za małego też nic nie dostanę bo pewnie wszystko komornik podpierdzieli za mandaty;/ ehhh

Zgłoś nadużycie #50697 14 lutego 2013, 21:19

Extremalna21 Fajna mama

maryna napisał(a)

nono bedzie sie dzis dzialo.. az mnie dreszcz zazdrosci ogarnął.. ale coz...walentynki z synusiem.... życie .....
a jak robisz schabowe z tym ananasem ty nasza kuchareczko majowkowa ;)

Nie ma czego zazdrościć...;/
robiłam te schabowe pierwszy raz ;) mam ten przepis z tej książki co kupiłam ostatnio " 100 dań w 20 minut" :)
muszę wam powiedzieć, że super te schabowe! :) wgl te potrawy są ekstra szybkie do zrobienia ;) Coś dla mam, które mają rozbestwione dzieci ( tak jak ja) ;D

a tu przepis ;)
SCHABOWE Z ANANASEM:
składniki:
20 dag ryżu
4 kotlety schabowe
1 jajko
6 łyżek bułki tartej
4 plasterki ananasa z puszki
4 plasterki sera żółtego
4 łyżeczki konfitury z borówek
3 łyżeczki posiekanej natki pietruszki
4 łyżki oleju

Mięso rozbić, obtoczyć w bułce tartej, usmażyć. Na gotowe kotlety schabowe położyć kolejno plaster ananasa oraz plaster sera, i podgrzać na patelni pod przykryciem, aż ser się rozpuści. Następnie w środek ananasa nałożyć borówki. Kotlety podawać z ugotowanym ryżem posypanym natką pietruszki. SMACZNEGO :D

na jutro mam jeszcze gołąbki a na sobotę zrobię Piersi kurczaka w cieście ;)

Zgłoś nadużycie #50698 14 lutego 2013, 21:20

Extremalna21 Fajna mama
Jutro nadrobię resztę;/ nie mam już siły;( ledwo siedzę;/
MIŁEGO WIECZORU ŻYCZĘ :)

Zgłoś nadużycie #50699 14 lutego 2013, 22:01

maryna Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Ku..wa,  wczoraj o 18.00 moja siostra dostała krwotoku w 38 tyg ciąży. Zabrała ją karetka do szpitala,  nerwów nie miara. Okazało się że się jej odkleja łożysko i zrobią jej cesarkę ale dopiero  jak zatamują krwotok bo inaczej jej nie odratują. Na szczęście wszystko poszło sprawnie, o 21.00 dziecko miała już przy sobie.
Dzisiaj na 9.00 miałam być w poradni chirurgicznej na kontroli. Wyjechałam dużo wcześniej bo ślisko, z teściem bo mąż oczywiście w pracy, no, i ujechałam 300 może metrów jak koleś na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo, on miał stopa ale się nie raczył zatrzymać a że skrzyżowanie między budynkami to zauważyliśmy się w ostatniej chwili jak już było za późno bo na drodze szklanka i nie było mowy o hamowaniu. Tak więc skasowałam dzisiaj auto! Na szczęście nie z mojej winy ale z kołnierzem ortopedycznym muszę się użerać:/
Na kontrolę pojechałam z sąsiadem. Po operacji wszystko jest ok. Okazało się przy okazji że małemu jąderko ucieka, w sumie to ostatnio nawet nie schodzi do worka :) i na czerwiec dostaliśmy skierowanie na chirurgię na zabieg :(
Jak się wali to wszystko po kolei!

jeju....straszne to wszystko... oby sie wszystko ulozylo..no i dobrze ze z dzieciatkiem ok...

Zgłoś nadużycie #50700 14 lutego 2013, 22:03

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

aż się łza w oku kręci ;)

tak olka tak... to bylo piekne...i juz nigdy nie bedzie takie samo...

Zgłoś nadużycie #50701 14 lutego 2013, 22:03

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

okłaczona psiocha

hihi ale okreslenie bo padne

Zgłoś nadużycie #50702 14 lutego 2013, 22:05

maryna Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Oczywiście Filipowi nic się nie stało bo miał wpięty fotelik tyłem do kierunku jazdy dzięki czemu uniknęliśmy dużej siły odrzutu. Zawsze mnie te foteliki wkurzały a dzisiaj Bogu dziękuję że taki mam ;)

a czemu tylem do kierunku jazdy ??

Zgłoś nadużycie #50703 14 lutego 2013, 22:13

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

mój syn spał dzis do 11ej :O ale mam za to karę, bo go nie chciałam od wieczora budzić na przewijaniu-tak słodko niuniał... i mam za swoje-jak juz się obudził o tej 11ej miałam do prania wsztstko-jego pidzamke, przescieradlo, kocyk, kolderke, poszwe... makabra... i musialam zrobic mu kąpiel. pieluche chyba jakos sam sobie odpiął... na szczescie kupa, która była w środku, nie wypadła Xd haha!
i uwaga! widzę zęba! jeszcze nie wyszedł ale juz go widac - prawa dolna jedynka :D ciekawe, jak długo będzie się przebijać :D

gratuluje!!

Zgłoś nadużycie #50704 14 lutego 2013, 22:14

maryna Fajna mama
no u mnie tez musze sie pochwalic..tzn nie u mnie ale u oliwiera.... wkoncu wyszla prawa gorna jedynka i lewa jest juz wnet na wyjsciu!!

Zgłoś nadużycie #50705 14 lutego 2013, 22:19

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Nie ma czego zazdrościć...;/
robiłam te schabowe pierwszy raz ;) mam ten przepis z tej książki co kupiłam ostatnio " 100 dań w 20 minut" :)
muszę wam powiedzieć, że super te schabowe! :) wgl te potrawy są ekstra szybkie do zrobienia ;) Coś dla mam, które mają rozbestwione dzieci ( tak jak ja) ;D
a tu przepis ;)
SCHABOWE Z ANANASEM:
składniki:
20 dag ryżu
4 kotlety schabowe
1 jajko
6 łyżek bułki tartej
4 plasterki ananasa z puszki
4 plasterki sera żółtego
4 łyżeczki konfitury z borówek
3 łyżeczki posiekanej natki pietruszki
4 łyżki oleju
Mięso rozbić, obtoczyć w bułce tartej, usmażyć. Na gotowe kotlety schabowe położyć kolejno plaster ananasa oraz plaster sera, i podgrzać na patelni pod przykryciem, aż ser się rozpuści. Następnie w środek ananasa nałożyć borówki. Kotlety podawać z ugotowanym ryżem posypanym natką pietruszki. SMACZNEGO :D
na jutro mam jeszcze gołąbki a na sobotę zrobię Piersi kurczaka w cieście ;)

dzkieki..za przepisik..

Zgłoś nadużycie #50706 14 lutego 2013, 22:21

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Dziękuję ;)
My się pobieraliśmy 28 lipca w chrzciny Szymka;/ szkoda...pare groszy by wleciało;/
za małego też nic nie dostanę bo pewnie wszystko komornik podpierdzieli za mandaty;/ ehhh

co ?? wy sie pobieraliscnie tego dnia ?? dlaczego mi to umnkelo ?? myslalam ze wy juz jestescie kupe lat po slubie...

Zgłoś nadużycie #50707 14 lutego 2013, 22:22

maryna Fajna mama
monia a napisz mi kto jest autorem tej ksiazki z tymi przepisami i gdzie ja kupilas i ile dalas ?? a obrazki sa czy nie ?? ;)
tj magdalena kudzia ?? dania miesne ?? moze zapodaj fotke tej ksiazki....

Zgłoś nadużycie #50708 15 lutego 2013, 0:14

Like Supermama

oll85 napisał(a)

NO JASNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IE MA ?? ?

No dostałam!! karteczka piękna, ale z wierszem to się mało postarałaś!!!

Zgłoś nadużycie #50709 15 lutego 2013, 0:15

Like Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

Dziewczyny tak mi się przypomniało!:
poszliśmy w sb do Kauflanda a tam trukawki po 2,99... :D :D :D dziewczyny zobaczyłam i... normalnie mi się przypomniało jak je namiętnie w zeszłym roku, jeszcze w czasie ciąży jadłyście... Marcin się na mnie patrzy i pyta czy się o regał uderzyłam czy co bo się do truskawek uśmiecham :D :D .
Tak mnie na sentymenty zebrało.... Like pamiętam twoje zdjęcie z ogóreczkami małosolnymi i innymi frykasami :D :D i te pożerane przez Was plastikowe truskawki i arbuz... to były czasy... trochę mi za tym czasem tęskno :D :D

niedawno też wspominałam trukawki, bo Eilce dawałam mrożone z kaszką i się śmialam, że jakby inaczej jak matka pożerała, to i córce smakują :)

Zgłoś nadużycie #50710 15 lutego 2013, 0:16

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

truskawek pastikowych to na bank ze 20 kilo zjadłam :)

no ja też i z 50 kilo arbuza :p