Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #50671 14 lutego 2013, 17:18

gwonka Fajna mama

phoenix212 napisał(a)

ja sie zbytnio nie martwie, bo mimo iz powoli to widze, ze postepy dziecko robi. bardziej denerwuje mnie wymądrzanie innych co to moje dziecko juz powinno umiec a tego nie robi.

u mnie w rodzinie tez sa tacy madralinscy. meza kuzynka ma synka o dwa miechy mlodszego od Kubusia i wszyscy ciagle mi dogaduja ze ich maly jest wiekszy, ze lepiej wyglada od naszeggo, ze wszystko je a moj nie. nie mowie ze nie, bo tez mnie wkurzaja te gadki. moje zdanie jest takie kazde dzieciatko rozwija sie w swoim tempie, wiec glowa do gory :) na wszystko przyjdzie czas :)

Zgłoś nadużycie #50672 14 lutego 2013, 17:22

gwonka Fajna mama
a juz wykasowalas zdjecia Ewuni? szkoda, ale wczoraj na chwile luknelam na forum i widzialam :) sliczniutka jest i piekne oczka ma :) slicznie siedzi :)

Zgłoś nadużycie #50673 14 lutego 2013, 18:18

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Trzeci dzień raczkowania :) .Po lewej sterta prasowania :)
http://www.youtube.com/watch?v=Tsu75QSCcqo&feature=youtu.be

swietna jest :)

Zgłoś nadużycie #50674 14 lutego 2013, 18:20

agata_grd Gotowa na wszystko
Ku..wa,  wczoraj o 18.00 moja siostra dostała krwotoku w 38 tyg ciąży. Zabrała ją karetka do szpitala,  nerwów nie miara. Okazało się że się jej odkleja łożysko i zrobią jej cesarkę ale dopiero  jak zatamują krwotok bo inaczej jej nie odratują. Na szczęście wszystko poszło sprawnie, o 21.00 dziecko miała już przy sobie.
Dzisiaj na 9.00 miałam być w poradni chirurgicznej na kontroli. Wyjechałam dużo wcześniej bo ślisko, z teściem bo mąż oczywiście w pracy, no, i ujechałam 300 może metrów jak koleś na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo, on miał stopa ale się nie raczył zatrzymać a że skrzyżowanie między budynkami to zauważyliśmy się w ostatniej chwili jak już było za późno bo na drodze szklanka i nie było mowy o hamowaniu. Tak więc skasowałam dzisiaj auto! Na szczęście nie z mojej winy ale z kołnierzem ortopedycznym muszę się użerać:/
Na kontrolę pojechałam z sąsiadem. Po operacji wszystko jest ok. Okazało się przy okazji że małemu jąderko ucieka, w sumie to ostatnio nawet nie schodzi do worka :) i na czerwiec dostaliśmy skierowanie na chirurgię na zabieg :(
Jak się wali to wszystko po kolei!

Zgłoś nadużycie #50675 14 lutego 2013, 18:25

gwonka napisał(a)

swietna jest :)

super, mojemu jeszcze do raczkowania daleko.

Zgłoś nadużycie #50676 14 lutego 2013, 18:26

Gosiulkovic napisał(a)

Dziewczyny tak mi się przypomniało!:
poszliśmy w sb do Kauflanda a tam trukawki po 2,99... :D :D :D dziewczyny zobaczyłam i... normalnie mi się przypomniało jak je namiętnie w zeszłym roku, jeszcze w czasie ciąży jadłyście... Marcin się na mnie patrzy i pyta czy się o regał uderzyłam czy co bo się do truskawek uśmiecham :D :D .
Tak mnie na sentymenty zebrało.... Like pamiętam twoje zdjęcie z ogóreczkami małosolnymi i innymi frykasami :D :D i te pożerane przez Was plastikowe truskawki i arbuz... to były czasy... trochę mi za tym czasem tęskno :D :D

Zawsze możesz przeżyć to jeszcze raz! :)

Zgłoś nadużycie #50677 14 lutego 2013, 18:28

Konto usunięte

maryna napisał(a)

super czasy to byly...jeju ja kazdy dzien to tak namietnie czytalam fm... co u was..jak brzuszki..czy ktoras czasem nie rodzi itd... jak wyprawki i wszystko inne,.ale to bylo piekne!!!

aż się łza w oku kręci ;)

Zgłoś nadużycie #50678 14 lutego 2013, 18:29

Konto usunięte

maryna napisał(a)

co znaczy pekniety jez ?? okres ?? czy jak ?? hihi

okłaczona psiocha

Zgłoś nadużycie #50679 14 lutego 2013, 18:31

Konto usunięte

agata_grd napisał(a)

Ku..wa,  wczoraj o 18.00 moja siostra dostała krwotoku w 38 tyg ciąży. Zabrała ją karetka do szpitala,  nerwów nie miara. Okazało się że się jej odkleja łożysko i zrobią jej cesarkę ale dopiero  jak zatamują krwotok bo inaczej jej nie odratują. Na szczęście wszystko poszło sprawnie, o 21.00 dziecko miała już przy sobie.
Dzisiaj na 9.00 miałam być w poradni chirurgicznej na kontroli. Wyjechałam dużo wcześniej bo ślisko, z teściem bo mąż oczywiście w pracy, no, i ujechałam 300 może metrów jak koleś na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo, on miał stopa ale się nie raczył zatrzymać a że skrzyżowanie między budynkami to zauważyliśmy się w ostatniej chwili jak już było za późno bo na drodze szklanka i nie było mowy o hamowaniu. Tak więc skasowałam dzisiaj auto! Na szczęście nie z mojej winy ale z kołnierzem ortopedycznym muszę się użerać:/
Na kontrolę pojechałam z sąsiadem. Po operacji wszystko jest ok. Okazało się przy okazji że małemu jąderko ucieka, w sumie to ostatnio nawet nie schodzi do worka :) i na czerwiec dostaliśmy skierowanie na chirurgię na zabieg :(

Ja pitole! maskara! jakas!

Zgłoś nadużycie #50680 14 lutego 2013, 18:43

Oczywiście Filipowi nic się nie stało bo miał wpięty fotelik tyłem do kierunku jazdy dzięki czemu uniknęliśmy dużej siły odrzutu. Zawsze mnie te foteliki wkurzały a dzisiaj Bogu dziękuję że taki mam ;)

Zgłoś nadużycie #50681 14 lutego 2013, 18:44

oll85 napisał(a)

Ja pitole! maskara! jakas!

Ale jak to zwykłam mówić: "co nas nie zabije to nas wzmocni" ;)

Zgłoś nadużycie #50682 14 lutego 2013, 18:49

Najgorsze jest to że przy dwójce małych ciągle chorych dzieciach ja nie mam się czym z domu ruszyć. Dobrze że chociaż rzeczoznawca od szkód był dzisiaj auto obejrzeć bo przejeżdżał tędy akurat. Może to jakoś sprawnie pójdzie :(

Zgłoś nadużycie #50683 14 lutego 2013, 19:00

oll85 napisał(a)

W środe 20 tego ide do przedskola, mają otwierac od wrzesnia żłobek... boje sie :(

A ja myślałam że ty raczej przed 30-stką już jesteś :) Powodzenia! Nie stresuj się! Najgorsze są pierwsze chwile jak będziesz musiała bez mamusi zostać ;) :) :)
Boże, odwala mi już z tego wszystkiego :)

Zgłoś nadużycie #50684 14 lutego 2013, 19:02

Dobra, spadam bo mnie wszystko boli po tej stłuczce, szczególnie ręce :(

Zgłoś nadużycie #50685 14 lutego 2013, 19:23

Konto usunięte

agata_grd napisał(a)

A ja myślałam że ty raczej przed 30-stką już jesteś :) Powodzenia! Nie stresuj się! Najgorsze są pierwsze chwile jak będziesz musiała bez mamusi zostać ;) :) :)

hahaha stres pourazowy

Zgłoś nadużycie #50686 14 lutego 2013, 19:25

Konto usunięte
powiem wam,że tort pyszny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! normalnie jak WZka z cukierni.... wrąbaliśmy po 2 kawały :D dostałam zatęchłą dracene.... aż dziwne ,ze nie sadzonke ogrodową.... i czekolade.

Zgłoś nadużycie #50687 14 lutego 2013, 20:19

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

Jako,że wiersz o jude jest, to postanowiłam być miła i nei pisac love jude;] heh spatny troche, zrobiony w 10 minut :D

piękny :D rety! oll naprawdę judka kocha :D
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #50688 14 lutego 2013, 20:26

Ulla Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Dziewczyny tak mi się przypomniało!:
poszliśmy w sb do Kauflanda a tam trukawki po 2,99... :D :D :D dziewczyny zobaczyłam i... normalnie mi się przypomniało jak je namiętnie w zeszłym roku, jeszcze w czasie ciąży jadłyście... Marcin się na mnie patrzy i pyta czy się o regał uderzyłam czy co bo się do truskawek uśmiecham :D :D .
Tak mnie na sentymenty zebrało.... Like pamiętam twoje zdjęcie z ogóreczkami małosolnymi i innymi frykasami :D :D i te pożerane przez Was plastikowe truskawki i arbuz... to były czasy... trochę mi za tym czasem tęskno :D :D

do dzieła :D !!!

Zgłoś nadużycie #50689 14 lutego 2013, 20:34

Ulla Fajna mama

agata_grd napisał(a)

nie no! nie wierzę w to co czytam!!!!!!!!!!!!!!!!!! :O co się u was dzieje?!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #50690 14 lutego 2013, 20:36

Ulla Fajna mama

agata_grd napisał(a)

aż dziwne, ze jeszcze humor się ciebie trzyma... w sumie dobrze, bo co pozostało :)