Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #50651 14 lutego 2013, 15:52

Gosiulkovic Fajna mama
Dziewczyny tak mi się przypomniało!:
poszliśmy w sb do Kauflanda a tam trukawki po 2,99... :D :D :D dziewczyny zobaczyłam i... normalnie mi się przypomniało jak je namiętnie w zeszłym roku, jeszcze w czasie ciąży jadłyście... Marcin się na mnie patrzy i pyta czy się o regał uderzyłam czy co bo się do truskawek uśmiecham :D :D .
Tak mnie na sentymenty zebrało.... Like pamiętam twoje zdjęcie z ogóreczkami małosolnymi i innymi frykasami :D :D i te pożerane przez Was plastikowe truskawki i arbuz... to były czasy... trochę mi za tym czasem tęskno :D :D

Zgłoś nadużycie #50652 14 lutego 2013, 15:52

Extremalna21 Fajna mama
Umyłam włosy :) Zaraz wysuszę i ułożę jakoś :) Troche oko podmaluje i nogi muszę ogolić jeszcze;D
Gołąbki ugotowane ;) Jeszcze kolacje zrobię- schabowe z ananasem ;)
idę się ogarniać;D bo mąż już na zakład jedzie ;) za 2 godzinki będzie w domu ;) ciekawe co mi kupił żyd :D

Zgłoś nadużycie #50653 14 lutego 2013, 15:54

Extremalna21 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

poszliśmy w sb do Kauflanda a tam trukawki po 2,99... :D :D :D dziewczyny zobaczyłam i... normalnie mi się przypomniało jak je namiętnie w zeszłym roku, jeszcze w czasie ciąży jadłyście... Marcin się na mnie patrzy i pyta czy się o regał uderzyłam czy co bo się do truskawek uśmiecham :D :D .
Tak mnie na sentymenty zebrało.... Like pamiętam twoje zdjęcie z ogóreczkami małosolnymi i innymi frykasami :D :D i te pożerane przez Was plastikowe truskawki i arbuz... to były czasy... trochę mi za tym czasem tęskno :D :D

Haha :D
jeszcze troche i może znowu wszystkie razem będziemy to wszystko przeżywać ;)

Zgłoś nadużycie #50654 14 lutego 2013, 15:57

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

ja prasuje i piore w loveli, tylko plynu do plukania zaczelam dodawac

ja to juz dawno daje lenor do plukania i piore w naszym presil.... ;)

Zgłoś nadużycie #50655 14 lutego 2013, 16:05

Gosiulkovic Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Haha :D

A powiedz mi jak my mamy się teraz rozliczać? razem z mężem? ja nie pracuję...ale z rodzinnego i becikowego chyba trzeba też się rozliczyć? na dziecko dostaje się coś? A i jeszcze jedno;D czy w tym roku jeszcze z rachunków od internetu można się rozliczyć czy już nie? :D

Monika możecie się wspólnie rozliczać jak jesteście cały rok 2012 małżeństwem... o ile dobrze pamiętam to chyba się pobieraliście razem z chrzcinami tak ?? czyli w tym rozliczeniu odpada.
a na dziecko odliczasz w Pit-0 1112,04 zł za cały rok czyli 92,67 za każdy miesiąc czyli za nasze majowe łobuziaki 741,36 zł
z tego co doczytałam to ulga na internet jest
http://www.mowimyjak.pl/praca-i-kariera/prawo-i-podatki/co-mozemy-odliczyc-od-po...
ja właśnie nas rozliczyłam

Zgłoś nadużycie #50656 14 lutego 2013, 16:11

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

CZeść ;)
u mnie kolejna nocka masakryczna! moja gadzina kochana obudziła się o 23 i nie spała do 2! szalał w łóżeczku jak wariat! a jak się nie odzywałam do niego albo mnie nie widział to był wieeeelki ryk! ;( po 2 zasnął i obudził się o 4.58 dokładnie! i tak sobie siedzimy ...;/ zjadł 2 duże danonki bo mleko oczywiście bebe i do tego wszamał dwie kanapki ;) teraz siedzi w krzesełku i próbuje odpiąć szelki;/ JA chcę sie wyspać w końcu!!!;(

jeju szok toz to cyborg!! ;)

Zgłoś nadużycie #50657 14 lutego 2013, 16:18

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ja tak samo ;)
Ważę 56,9 kg ;) a jeszcze miesiąc temu ważyłam 59,3 ;)

jeju chcialabym tyle wazyc po skonczeniu mojej diety!!bo na dzien dzisiejszy to pewnie licznik wykazuje ok 70kg....buuuuu jaka kruszyna z ciebie!!zazdroszcze

Zgłoś nadużycie #50658 14 lutego 2013, 16:19

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA HIRUSIA!! DUŻÓ ZDRÓWKA:*

ja i oliwierek tez sie dolanczamy do zyczen dla Hireczka!!

Zgłoś nadużycie #50659 14 lutego 2013, 16:45

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Ola za takiego torta to Judek całą noc będzie chciał Cie przytulać... :D jutro zakwasy będziesz miała :D

no,no jak go nam, to mnei zjebie ,e kasy wydałam...

Zgłoś nadużycie #50660 14 lutego 2013, 16:45

Konto usunięte

Like napisał(a)

Ciesz się!!

z czego? nei chce,zeby młody płakał za mną... on nawet jak ostaje u znajomych ryjów, to po 2-3 h nie jest szczesliwy :(

Zgłoś nadużycie #50661 14 lutego 2013, 16:47

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Umyłam włosy :) Zaraz wysuszę i ułożę jakoś :) Troche oko podmaluje i nogi muszę ogolić jeszcze;D
idę się ogarniać;D bo mąż już na zakład jedzie ;) za 2 godzinki będzie w domu ;) ciekawe co mi kupił żyd :D

ja mam tłuste włosy, pękniętego jeża, obiad mrożonke;D hahahhah pewnie obie dostaniemy kwiat z marketu a 99 centów

Zgłoś nadużycie #50662 14 lutego 2013, 16:48

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

oj, chyba troszkę tuczy, skoro w każdej diecie jest wyeliminować z codziennego jedzenia skrobi

tuczy bo ja jestem akurat na diecie i mam jeden ziemniak tygodniowo... a i chleb to 2 razy i to tylko zytni lub wieloziarnisty ....

Zgłoś nadużycie #50663 14 lutego 2013, 16:51

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

A moze Ola go z fotelikiem ważyla hahahahhahaha

hihi hihi ale sie nasmialam.... asiory majowe!!

Zgłoś nadużycie #50664 14 lutego 2013, 16:55

Konto usunięte
pisąłam,ze syn zjadł 190 słoja prawie? nei miałam czasu na zupe. widac poprostu mu sie przejadły, o przerwie ponad tygodniowej je ;) ale jutro pomidorowa :)

Zgłoś nadużycie #50665 14 lutego 2013, 17:04

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

super czasy to byly...jeju ja kazdy dzien to tak namietnie czytalam fm... co u was..jak brzuszki..czy ktoras czasem nie rodzi itd... jak wyprawki i wszystko inne,.ale to bylo piekne!!!

Zgłoś nadużycie #50666 14 lutego 2013, 17:05

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

nono bedzie sie dzis dzialo.. az mnie dreszcz zazdrosci ogarnął.. ale coz...walentynki z synusiem.... życie .....
a jak robisz schabowe z tym ananasem ty nasza kuchareczko majowkowa ;)

Zgłoś nadużycie #50667 14 lutego 2013, 17:07

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Monika możecie się wspólnie rozliczać jak jesteście cały rok 2012 małżeństwem... o ile dobrze pamiętam to chyba się pobieraliście razem z chrzcinami tak ?? czyli w tym rozliczeniu odpada.
a na dziecko odliczasz w Pit-0 1112,04 zł za cały rok czyli 92,67 za każdy miesiąc czyli za nasze majowe łobuziaki 741,36 zł
z tego co doczytałam to ulga na internet jest
http://www.mowimyjak.pl/praca-i-kariera/prawo-i-podatki/co-mozemy-odliczyc-od-po...
ja właśnie nas rozliczyłam

jeju podziwiam cie ze taka obcykana jestes z tymi pitami...dla mnie to taka magia ze nawet tego nie pojmuje i sobie nie wyobrazam..odliczanie itd..o co w tym chodzi ??

Zgłoś nadużycie #50668 14 lutego 2013, 17:07

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

Ewelina a jak robiłaś pulpety, nie wiem może pisałaś,ale kurde czasem wertuję strony i tylko niektóre wypowiedzi czytam :)

Zmieliłam kawałeczek surowej cieleciny z ugotowaną marcheką.Do tego dodałam łyżeczkę posiekanej natki pietruszki,lyzeczke kleiku ryzowego i tak ze dwie lyzeczki jajka.Przyprawiłam trochę solą i gotowałam w rosołku.

Zgłoś nadużycie #50669 14 lutego 2013, 17:08

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja mam tłuste włosy, pękniętego jeża, obiad mrożonke;D hahahhah pewnie obie dostaniemy kwiat z marketu a 99 centów

co znaczy pekniety jez ?? okres ?? czy jak ?? hihi

Zgłoś nadużycie #50670 14 lutego 2013, 17:10

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

truskawek pastikowych to na bank ze 20 kilo zjadłam :)