Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #50571 14 lutego 2013, 10:24

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

WOW płodian 1 raz kasze je, a tak to mleko głównie.... obiad, owoce jogurt. ale baza to mleko

u mnie przedtem baza to cycek ale ostatnio go olewa tylko w nocy na spiocha je

Zgłoś nadużycie #50572 14 lutego 2013, 10:36

Konto usunięte
ja kuzwa nie wiem czym go karmic, zeby nie był taki big;] jak zaczne mu kanapki robic to pewnie z 20 kilo bedie wazył za kilka dni

Zgłoś nadużycie #50573 14 lutego 2013, 10:37

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

moi pożerają książki.pod choinke dostali książki , teraz w auchan tez im kupilam z tej przeceny a wczoraj mi córa wola że nie ma co czytać. najgorzej że bibliotece nie ma tych ksiązek co im kupiłam 2 części pierwsze i teraz trzeba będzie dokupować po trochu bo ich 18 jest razem

Aneta taniej by Ci wyszedł tablet i posciagac ksiazek w pdfach ;)

Zgłoś nadużycie #50574 14 lutego 2013, 10:38

olach91 Fajna mama
Cześć dziewczyny, ja z listopadówek 2012 :)

Mam do Was pytanie, czy któraś z Was posiada może wózek bez przednich skrętnych kół? Bo chciałam poznać opinie jak takie wózki się prowadzi. Ja gondole mam ze skrętnymi, ale spacerówkę chcę kupić bez skrętnych, dokładnie taką http://allegro.pl/spacerowka-raczka-przekladana-duze-kola-maked-i3010118880.html

A pytam Was, bo mam sentyment do maja, moja chrześnica jest z 16 maja ;)

Z góry dziękuje :)
Sebcio urodził się 29.11.2012 i rośnie jak na drożdżach ;)

Zgłoś nadużycie #50575 14 lutego 2013, 10:39

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

ja kuzwa nie wiem czym go karmic, zeby nie był taki big;] jak zaczne mu kanapki robic to pewnie z 20 kilo bedie wazył za kilka dni

chleb, pyry tuczą :P

Zgłoś nadużycie #50576 14 lutego 2013, 10:42

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

u mnie przedtem baza to cycek ale ostatnio go olewa tylko w nocy na spiocha je

no właśnie u nas też tak było że cyc tylko właściwie w nocy był i nawet Marcin zauważył że chyba sama z cycka sobie zrezygnuje ale od jakiegoś czasu to sama nie wiem co się dzieje... a noc to koszmar! ciągle by na cycku wisiała.

Zgłoś nadużycie #50577 14 lutego 2013, 10:53

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

moi pożerają książki.pod choinke dostali książki , teraz w auchan tez im kupilam z tej przeceny a wczoraj mi córa wola że nie ma co czytać. najgorzej że bibliotece nie ma tych ksiązek co im kupiłam 2 części pierwsze i teraz trzeba będzie dokupować po trochu bo ich 18 jest razem

haha..no to sobie narobiłaś wydatku :-) ale swoją droga pozazdrościć takich dzieciaków....moja Patrycja czyta cos czasem ale tylko to co chce i broń boże lektury. Mi trudno to zrozumieć, bo pożeram książki...teraz już troche mniej z braku czasu ale ciągle do poduszki cos tam mam.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #50578 14 lutego 2013, 10:53

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

e tam . moja przeciez az tak dużo nie waży a bułeczki uwielbia zje tak 2 -3 takie kromeczki ze środka bułki dziennie

Zgłoś nadużycie #50579 14 lutego 2013, 10:54

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ja w grudniu jak miałam wyrywanego zęba ze znieczuleniem to się darłam jak popierdzielona i się szarpałam z dentystką;D mąż miał ze mnie zlewke ;D
Boże...a gdzie tu na żywca...;/ rozniosłabym chyba cały gabinet;/

ja kiedyś poszłam do dentysty, weszłam do gabinetu i jeszcze na fotel nie usiadłam, jak zaczęłam płakac... łzy mi leciały ciurkiem, nie umiałam tego opanowac... sadysta na mnei patrzy.... cisza.. w końcu mówi, proszę przyjśc jak będzie pani gotowa.... fak.. przepadła mi wizyta...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #50580 14 lutego 2013, 10:55

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

wiesz co myslalam nad tym ale oni lubią pomacać i powachać papier :) takie ksiązkowe maniaki

Zgłoś nadużycie #50581 14 lutego 2013, 10:57

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

no to jest niezła mysl...chociaz ja osobiście uwazam,że nie ma to jak zapach papieru....uwielbiam książki z biblioteki...tyle osób je czytało...mają swój zapach charakterystyczny
Ale faktycznie teraz sa różne mozliwości

Zgłoś nadużycie #50582 14 lutego 2013, 10:58

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

ja kiedyś poszłam do dentysty, weszłam do gabinetu i jeszcze na fotel nie usiadłam, jak zaczęłam płakac... łzy mi leciały ciurkiem, nie umiałam tego opanowac... sadysta na mnei patrzy.... cisza.. w końcu mówi, proszę przyjśc jak będzie pani gotowa.... fak.. przepadła mi wizyta...

ja jak wchodze to pierwsze co mówię po dzień dobry to poprosze znieczulenie :) )

Zgłoś nadużycie #50583 14 lutego 2013, 10:59

elka40 Fajna mama

olach91 napisał(a)

Mam do Was pytanie, czy któraś z Was posiada może wózek bez przednich skrętnych kół? Bo chciałam poznać opinie jak takie wózki się prowadzi. Ja gondole mam ze skrętnymi, ale spacerówkę chcę kupić bez skrętnych, dokładnie taką http://allegro.pl/spacerowka-raczka-przekladana-duze-kola-maked-i3010118880.html

Ja mam bez skrętnych. Jedyny wysiłek jaki musisz ponieśc to zakręty, wtedy trzeba go po prostu przekręcić na tylnych kołach....dla mnie żaden problem jesli mam być szczera. Nawet bardziej mi pasuje taki wózek od tego ze skrętnymi. Ale najlepiej jakbyś sobie gdzies na zywo sprawdziła, bo kazdemu co innego pasuje :-)

Zgłoś nadużycie #50584 14 lutego 2013, 11:01

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

ooooooooooooooooooooo...mógł być milszy :-/

Zgłoś nadużycie #50585 14 lutego 2013, 11:03

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

no właśnie u nas też tak było że cyc tylko właściwie w nocy był i nawet Marcin zauważył że chyba sama z cycka sobie zrezygnuje ale od jakiegoś czasu to sama nie wiem co się dzieje... a noc to koszmar! ciągle by na cycku wisiała.

może bliskości jej brakuje ??

Zgłoś nadużycie #50586 14 lutego 2013, 11:04

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

haha, sadysta!!

Zgłoś nadużycie #50587 14 lutego 2013, 11:05

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Mam w końcu chwilke na odpoczynek ale zaraz pewnie mały będzie marudził na spanie i trzeba będzie go kąpać
;/
cały dzień jakiś taki zalatany miałam ;/ na 10.00 byliśmy w kościele, póżniej posprzątałam, byliśmy na zakupach, na spacerze z misiem i bawiliśmy się razem... no i zleciało ;)
zaraz biorę się za nadrabianie ;)

3 głosiki od nas :)

Zgłoś nadużycie #50588 14 lutego 2013, 11:05

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Ja mam bez skrętnych. Jedyny wysiłek jaki musisz ponieśc to zakręty, wtedy trzeba go po prostu przekręcić na tylnych kołach....dla mnie żaden problem jesli mam być szczera. Nawet bardziej mi pasuje taki wózek od tego ze skrętnymi. Ale najlepiej jakbyś sobie gdzies na zywo sprawdziła, bo kazdemu co innego pasuje :-)

ja mam skrętne, ale jak potrzebuję mogę je blokować...
przecież wszystkie teraz produkowane koła skrętne maja możliwość przyblokowania.
Chyba, zę są stylizowane na stare :P to pewnie nie

Zgłoś nadużycie #50589 14 lutego 2013, 11:05

Konto usunięte

olach91 napisał(a)

ja mam parasolke i zablokowane od meisiąca koła, bo po śneigu łatwiej sie jedzie i wybojach ;) nie jest to dla mnei problemem.

Zgłoś nadużycie #50590 14 lutego 2013, 11:07

Konto usunięte
Ja mam tyle plomb ,ze nie boje się dentysty. robie bez znieczulenia, jak nei trzeba, kanałowo tez miałam raz bez;/ boo tak meni bolało,ze jak mi wyjmowała ten nerw to czułam ulge. nei rozumiem tego strachu :D heh