Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #50431 13 lutego 2013, 12:14

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

cuuuuuudowna!!!! :D :D :D
na 2 fotce trudno się w niej nie zakochać na śmierć i życie! piękna!!!
róbcie to drugie bo szkoda takie geny zaprzepaścić ;) :P

w tym miesiacu to juz po ptakach, ciche dni były i na okrers czekam

Zgłoś nadużycie #50432 13 lutego 2013, 12:16

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ja miałam ciężką noc mała spała ale ja nie mogłam od 3 do 5tej.cały czas myślę czy pisać to pismo do tej dyrekcji...ryzyko takie że moga zwolnic m z pracy powód zawsze sie znajdzie np.brak zaufania.ale korci mnie strasznie rzygać mi się chce na te przewały co robią albo dać cynk jakiemus dziennikarzynie żeby się przypatrzył dokładnie sprawie ....nie wiem juz łeb mi pęka

Kurczę...trudna sytuacja naprawdę...jak dasz do mediów to i tak w firmie bedą wiedzieli kto im takiego bałaganu narobił. Media to wyciągną jak nic...to sępy. A co m na to? Może zostaw mu decyzję, skoro tam pracuje? no nie wiem...
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #50433 13 lutego 2013, 12:16

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

kurde a pamiętam jak pisałaś na forum że Twoja siostra urodziła :D

noo, a niedlugo nasze szkraby beda roczki obchodzić :)

Zgłoś nadużycie #50434 13 lutego 2013, 12:17

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

a to Julia ostatnio:

jaki fajny kasownik :D wszystkie zdjęcia fajne ale drugie uuuuuuuurocze!

Zgłoś nadużycie #50435 13 lutego 2013, 12:17

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

dzwonił facet od tego programu z dofinansowaniem.mam rozmowę z komisją rekrutacyjną w poniedziałek,trzeba będzie sie przygotować :)

o! może samo jakos sie rozwiąże :-)

Zgłoś nadużycie #50436 13 lutego 2013, 12:18

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

moje dziecko właśnie poczęstowało się ziołami prowansalskimi... obracała torebeczkę w rękach... teraz patrzę a ona wygryzła dziurę i zlizuje z rąk zioła... :/ kurde i cała podłoga zasypana..
aha Ewelina i Twój przepis na łososia w folii z piekarnika jest super. Bardzo nam smakuje i nic a nic suchy nie jest. Właśnie dzisiaj znowu robię.

moja oststnio majeranek rozsypała :)

Zgłoś nadużycie #50437 13 lutego 2013, 12:19

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

od nas rowniez spoznione zyczonka dla Filipka

od nas też :-)

Zgłoś nadużycie #50438 13 lutego 2013, 12:24

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a wczoraj maz pozwolil mi otworzyc drugi prezent co mial byc na walentynki. dostalam piekny czerwony recznik kapielowy z wyhaftowanym napisem " KOCHANEJ IWONIE MARCIN " sliczny :)

WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #50439 13 lutego 2013, 12:26

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

mi brat po swoich dzieciach przywiozl mase książeczek, mam tez takie grube bajki 2 szt, ale Julii to jak na razie nie interesuje

moja uwielbia książeczki :-) i jeść i oglądać

Zgłoś nadużycie #50440 13 lutego 2013, 12:28

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

u mnie leżaczek bardzo się przydał, nadal mały z niego korzysta :)

u nas też był bardzo pozyteczny...teraz Zuzka włazi na taki bardzo rozłozony w drugą stronę i skacze po nim jak szalona :-) nie wiem czy cos z niego zostanie.

Zgłoś nadużycie #50441 13 lutego 2013, 12:31

elka40 Fajna mama
o..sama jestem..no nic..to trochę popracuję ;-)

Zgłoś nadużycie #50442 13 lutego 2013, 12:44

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Kupiłam wczoraj kawalek cieleciny...swoją drogą za 60 dag 30 zl.Ale jak poprcjowałam to na jedna zupkę bardzo tanio wyjdzie. Dzisiaj zrobiłam Natalce klopsiki z marchewką własnie z cieleciny....są pyszne.Zobaczymy, czy córka moja podzieli me zdanie :) , bo wczoraj coś nie chciała jesc.Zmiksuje też ziemniaczki z marchewką i groszkiem, bo ostatnio jej smakowalo. Oszaleje kiedys z tym jedzeniem.
dzisiaj musimy jechac po prezent, bo za kilka dni synek mojej Przyjaciółki ma pierwsze urodzinki :)

trzymam kciuki żeby doceniła Twoje starania ;)
moja nie docenia juz czasem nerw mnie bierze.może kiedys jej przejdzie i znów zacznie jeśc normalnie

Zgłoś nadużycie #50443 13 lutego 2013, 12:46

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

no cos ty? a myslalam ze szlas na zywca :)

przy oxytocynie nie dałam rady :P

Zgłoś nadużycie #50444 13 lutego 2013, 12:47

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a wczoraj maz pozwolil mi otworzyc drugi prezent co mial byc na walentynki. dostalam piekny czerwony recznik kapielowy z wyhaftowanym napisem " KOCHANEJ IWONIE MARCIN " sliczny :)

pomysłowy Twój mąż :)

Zgłoś nadużycie #50445 13 lutego 2013, 12:51

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

kur...kur...kur...polazłam do dentysty na drugi koniec miasta, autobusem, bo jestem bez auta, wyczekałam sie 40 minut bo kogos miala na fotelu, ludzi sie nazłaziło a potem sie okazało,że na kartce mi zapisała ale w kalendarzu juz nie i miała tez kogos innego, a że ja z dwoma zębami to mnie odesłała z kwitkiem....wychodzę...żadnego autobusu...oczywiście jak zwykle wszystkie jada jednocześnie a potem przez godzinę nic! więc dymałam jak głupia potem przez całe miasto ponad godzinę! kur...kur..kur..

o szlag tez bym się w...a

Zgłoś nadużycie #50446 13 lutego 2013, 12:51

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

kur...kur...kur...polazłam do dentysty na drugi koniec miasta, autobusem, bo jestem bez auta, wyczekałam sie 40 minut bo kogos miala na fotelu, ludzi sie nazłaziło a potem sie okazało,że na kartce mi zapisała ale w kalendarzu juz nie i miała tez kogos innego, a że ja z dwoma zębami to mnie odesłała z kwitkiem....wychodzę...żadnego autobusu...oczywiście jak zwykle wszystkie jada jednocześnie a potem przez godzinę nic! więc dymałam jak głupia potem przez całe miasto ponad godzinę! kur...kur..kur..

o szlag tez bym się w...a

Zgłoś nadużycie #50447 13 lutego 2013, 12:56

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Kurczę...trudna sytuacja naprawdę...jak dasz do mediów to i tak w firmie bedą wiedzieli kto im takiego bałaganu narobił. Media to wyciągną jak nic...to sępy. A co m na to? Może zostaw mu decyzję, skoro tam pracuje? no nie wiem...

no trudna :( dlatego spać po nocach nie mogę.media to ostateczność.M mowi żebym pojechała jeszcze raz do dyrekcji ale ja wole na piśmie odnieśc się do tej pierwszej rozmowy i kontroli tego pajaca co powiedział że grzyb na ścianie to kurz i od razu poruszyc temat tego co teraz robią czyli dobre mieszkanie w którym trzeba tylko piec centralnego wymienić robią ekspertyze budowlaną żeby zrobić z tego pustostan i żeby baba z dyr,mogła je sobie kupić

Zgłoś nadużycie #50448 13 lutego 2013, 12:58

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

moja uwielbia książeczki :-) i jeść i oglądać

moja też :) w auchan ostatnio kupiłam tanio bo po 2 złote takie z twardymi własnie kartami i z krótkimi rymowankami o różnych zwierzątkach. uwielbia je oglądac , przewracać i czytam jej też choć różnie bywa ze słuchaniem najczęściej mi je zabiera :)

Zgłoś nadużycie #50449 13 lutego 2013, 13:03

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

moja też :) w auchan ostatnio kupiłam tanio bo po 2 złote takie z twardymi własnie kartami i z krótkimi rymowankami o różnych zwierzątkach. uwielbia je oglądac , przewracać i czytam jej też choć różnie bywa ze słuchaniem najczęściej mi je zabiera :)

o to chyba wiem jakie...cała seria jest tego...moja Zuzka ma Mała biedronka, Mały koziołek, Mały piesek, Dwa kaczorki i cos tam jeszcze...bardzo je lubi :-)

Zgłoś nadużycie #50450 13 lutego 2013, 13:06

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

no trudna :( dlatego spać po nocach nie mogę.media to ostateczność.M mowi żebym pojechała jeszcze raz do dyrekcji ale ja wole na piśmie odnieśc się do tej pierwszej rozmowy i kontroli tego pajaca co powiedział że grzyb na ścianie to kurz i od razu poruszyc temat tego co teraz robią czyli dobre mieszkanie w którym trzeba tylko piec centralnego wymienić robią ekspertyze budowlaną żeby zrobić z tego pustostan i żeby baba z dyr,mogła je sobie kupić

kurczę...no cała rzecz w tym,żeby znać nastroje i wewnętrzne układy...wtedy wiedziałabyś co mozesz bezpiecznie "wytknąć" a co nie....jak dyrektor jest po stronie tamtej baby to bedzie trudno ale z drugiej strony moze dla świętego spokoju,żeby sie nei zrobił dym jednak by to mieszkanie odpuścili....Ja myslę,ze tak czy tak...pismo mozna napisać...no i zobaczysz jak ta rozmowa o którą dziś dzwonili.