Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #50311 13 lutego 2013, 8:02

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

dziewczyny mam pytanie czy mozna dziecko przewozic z przodu w foteliku ?? bo mi sie cos ubzduralo ze nie..a jak kilka dni temu bylam u tego znajomego w sklepie co od niego kupowalam fotelik tomowil ze moge tylko siedzenie musze cofnac na maksa do tylu.... a co z poduszka powietrzna ?? co wiecie na ten temat..

Jeśli jest poduszka powietrzna to nie...chyba,że da się ja wyłączyć
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #50312 13 lutego 2013, 8:03

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

W zyciu was nie nadrobie !!!
40 stron oszalaly !!!
Chcialam sie tylko pochwalic ze moj syn wpierdzielal schabowego smazonego i zjadl ponad 250 krupniczku goyowanego na kaczce ;)
moj zarloczek kochany, dziewczyny jestem przeszczesliwa !!!
ale ja go nie chwale, nie nie 111 nic nie pisalam , ciiiiiiiiiii ;)
a i spi w nocy , ale ciiiiiiiiiii ;)

no to żeby tylko nie zapeszyć...puk..puk.puk

Zgłoś nadużycie #50313 13 lutego 2013, 8:05

elka40 Fajna mama

Like napisał(a)

Emila też tak cały czas obserwuje, czasem tak blizutko patrzy, że od raz zezuje :)

A bo mi się przypomniało!! Większość rzeczy podnosi lewą rączką i częściej używa jej do np. jedzenia, czy w tak mlodym wieku może to juz oznaczac ze będzie leworęczna?

Jeszcze niekoniecznie :-) Moze jej się odmienić. W ramach treningu próbuj jej podawać wszystko do prawej.

Zgłoś nadużycie #50314 13 lutego 2013, 8:11

Konto usunięte
skupienie w kojcu= sra... jak ja jem!

Zgłoś nadużycie #50315 13 lutego 2013, 8:11

aniam Supermama

seshella napisał(a)

ja też cały od 14 do 20 poświecam młodej, już pisałam że nic w domu nie robie, chyba że śpi to wtedy coś działam szybko

ja od 3 tyg. nie prasowałam, mam całe stosy prania bo co tydzień 3-4 pralki wstawiam i nie mam kiedy zrobić, obiad gotuję ja albo mąż, w zależności czy mały pozwoli, sprzątamy w nd, na zmianę...

Zgłoś nadużycie #50316 13 lutego 2013, 8:16

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

hehe..smacznego...a czego Ty się spodziewałaś po tylu miskach zupy?!

Zgłoś nadużycie #50317 13 lutego 2013, 8:16

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

hehe..smacznego...a czego Ty się spodziewałaś po tylu miskach zupy?!

Zgłoś nadużycie #50318 13 lutego 2013, 8:19

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

ja od 3 tyg. nie prasowałam, mam całe stosy prania bo co tydzień 3-4 pralki wstawiam i nie mam kiedy zrobić, obiad gotuję ja albo mąż, w zależności czy mały pozwoli, sprzątamy w nd, na zmianę...

u mnie dokładnie to samo...sterta prasowania!
w poniedziałek wlepiłam małą Patrycji i sprzatnęłam( próbowalismy sprzatac w niedzielę z mężem ale ciągle ktoś przychodził ), wczoraj rodzice mieli ja u siebie to jak wróciłam z pracy umyłam łazienkę i troche poprasowałam. Ale to wszystko mało.

Zgłoś nadużycie #50319 13 lutego 2013, 8:19

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

Emila też tak cały czas obserwuje, czasem tak blizutko patrzy, że od raz zezuje :)
A bo mi się przypomniało!! Większość rzeczy podnosi lewą rączką i częściej używa jej do np. jedzenia, czy w tak mlodym wieku może to juz oznaczac ze będzie leworęczna?

Gosia nie mam pojęcia, mogę tylko napiać że mieliśmy identycznie przy Iwonie. Większość łapała lewą rączką i lewą wkładała sobie jedzenie do buźki! Ale teraz od jakiegoś czasu większość prawą robi, tj trzyma sztućce, kubek w prawej jaki pije z tym że widzę że jak jej podam w lewą to nie przekłada i lewą też sobie dobrze radzi. I obiema rysuje- raz lewa, raz prawa trzyma kredkę.

Zgłoś nadużycie #50320 13 lutego 2013, 8:29

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

Like pierdol te pierogi idz do biedry i kup, są pyszne i tanie;D , kuzwa w zciu nei bede lepiła! a kysz

może tanie i dobre ale kij wiej co tam w środku. Nic się nie może równać z pierożkami robionymi własnoręcznie mmmm... Tylko roboty w 3 dupska! Like szacun że ci się chce takiej roboty!!!!! i to po pracy!

Zgłoś nadużycie #50321 13 lutego 2013, 8:33

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

ja olewam prasowanie od jakiegoś czasu. Czasem poprasuję a czasem nie, ale teraz to głównie nie bo Asia mi podchodzi i ciągnie deskę do prasowania a jak śpi to w tym czasie robię jakieś bardzie strategiczne rzeczy np podłogę myję.

Zgłoś nadużycie #50322 13 lutego 2013, 8:34

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

może tanie i dobre ale kij wiej co tam w środku. Nic się nie może równać z pierożkami robionymi własnoręcznie mmmm... Tylko roboty w 3 dupska! Like szacun że ci się chce takiej roboty!!!!! i to po pracy!

a co ma byc :D ser :D i kapusta :D z mięsem nei jadam;D

Zgłoś nadużycie #50323 13 lutego 2013, 8:39

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

a co ma byc :D ser :D i kapusta :D z mięsem nei jadam;D

a to inna sprawa :)
ja o tych z mięsem myślałam :)

Zgłoś nadużycie #50324 13 lutego 2013, 8:40

Konto usunięte
ehhhhhh chyba mus zabawiac syna......... najedzony, przebrany, dostał ciastko . daje mu po pół, bo wpycha wsyztko co mu dam do buzi i mieli , boje sie ze sie udusi;] no i własnei konczy.. teraz bedzie mnei maltretował. Ciekawe o której padnie... jude nie widzieliśmy;D tak pospaliśmy

Zgłoś nadużycie #50325 13 lutego 2013, 8:47

elka40 Fajna mama
Moja Zuzka teraz najlepiej zabawia się tak,że ona cos zrzuca ciagle a my podnosimy i krzyczymy,żeby tego nie robiła...ona sie chichra jak szalona przy tym , my też . Skubana widac jak cos jej juz do głowy przychodzi...weźmie cos do ręki, popatrzy na mnie, zacznie się chichotac i od razu bach! Cwana gapa!
Wczoraj mąz jej dawał pisaka..a ona tego pisaka od razu na podłogę...raz i drugi....ale jak wziął tego pisaka i przy niej narysował nim na butelce oczy i usta...to ona tez zaraz od niego tego pisaka złapała i chciała rysować. Bystre te nasze dzieciaczki bardziej niz nam się zdaje.

Zgłoś nadużycie #50326 13 lutego 2013, 8:49

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

hehe, apetito!

Zgłoś nadużycie #50327 13 lutego 2013, 8:59

Konto usunięte
http://www.youtube.com/watch?v=f-iS6Z3MR3s&feature=youtu.be
płodzian w aucie;D komórka oczywiscie go zawstydza. ale ogólenie śpi lub wrzeszczy

Zgłoś nadużycie #50328 13 lutego 2013, 9:10

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

płodzian w aucie;D komórka oczywiscie go zawstydza. ale ogólenie śpi lub wrzeszczy

haha...ale on fajny :D i faktycznie nadaje jak szalony
moja tylko eeeeeeeeeee

Zgłoś nadużycie #50329 13 lutego 2013, 9:18

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

on gada, on gada;d

Zgłoś nadużycie #50330 13 lutego 2013, 9:19

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

dziewczyny mam pytanie czy mozna dziecko przewozic z przodu w foteliku ?? bo mi sie cos ubzduralo ze nie..a jak kilka dni temu bylam u tego znajomego w sklepie co od niego kupowalam fotelik tomowil ze moge tylko siedzenie musze cofnac na maksa do tylu.... a co z poduszka powietrzna ?? co wiecie na ten temat..

Maryna prawnie nie mozesz wozic dziecka z przodu jesli masz w samochodzie poduszke powietrzna , mozesz zostac ukarana mandatem w takim przypadku.
My wyjelismy poduszke i woze malego z przodu od samego poczatku.