Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #50271 12 lutego 2013, 18:05

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

dzieki, napewno skorzystam, a gdzie mozna dostac te ziola?

Kurczę..teraz to ne wiem..chyba w necie...spróbuj wpisać zioła księdza klimuszko
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #50272 12 lutego 2013, 18:05

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

o własnie..na ten filmik nie mogłam trafić...nie dla ludzi o słabych nerwach :-(

bleeee musialam wylaczyc...nei moge...bleeee

Zgłoś nadużycie #50273 12 lutego 2013, 19:34

Konto usunięte
a ja poodkurzałam, poskładałam lumpy, b były wsedzie, na fotelach, przewijaku, łozeczku.. wszedie......... czyste i raz ubrane. namieszane! teraz mąż uśpił gada :D

Zgłoś nadużycie #50274 12 lutego 2013, 19:43

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

maly zjadl troche zupki, a ja gotowalam dla nas obiad, ziemniaki, gulasz, a on strasznie marudzil. uspokoil sie dopiero jak dostal ziemniaczki z maselkiem :) co za maniak pyrowy z niego :) teraz siedzi w kojcu i piszczy z radosci bo leca reklamy :)

maniak reklamowy? mój łobuz również

Zgłoś nadużycie #50275 12 lutego 2013, 20:22

kasia17 Fajna mama
W zyciu was nie nadrobie !!!
40 stron oszalaly !!!
Chcialam sie tylko pochwalic ze moj syn wpierdzielal schabowego smazonego i zjadl ponad 250 krupniczku goyowanego na kaczce ;)
moj zarloczek kochany, dziewczyny jestem przeszczesliwa !!!
ale ja go nie chwale, nie nie 111 nic nie pisalam , ciiiiiiiiiii ;)
a i spi w nocy , ale ciiiiiiiiiii ;)

Zgłoś nadużycie #50276 12 lutego 2013, 21:25

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

kur... jak wy macie cas na kompa ?? ?? ?? ?? ?? ? ja sie boje ze młody sie walnie i chodze za nim krok w krok. wy nie?

dla mnie zbawienie to chodzik..wkladam go..wrzucam mu na takie miejsce gdzie jest do zabawy sluchawka do telef.krakersy i on sobie sam je... a ja sobie moge chwile posiedziec na kompie...ale tez nei zawsze bo czesto podjezdza i lapki wyciaga zebym go wziela..... jak zasnie na pol godz to wtedy szybko robie obiad.lece drzewo porabac i nie wiem co jeszcze...na leb na szyje wtedy bo on spi w wozku a jak sie obudzi to od razu wstaje i najchetniej to by wyszedl...nie mozna go zostawic na sekunde bo wypadnie...

Zgłoś nadużycie #50277 12 lutego 2013, 21:30

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Kurczę..od wczoraj mam migrenę...głowa mnie napieprza jak głupia..nawet w nocy nie mogłam spać. Już tu ledwo siedziałam...wzięłam tabletki...moi szefowie zorganizowali ostatki...kupili paczki i faworki...wypiłam sobie Jegermaistra i ...chyba pomogło :D I nażarłam się jak dzika :-) Oj dzisiaj to ja się nei napracowałam...znowu

bólu głowy współczuje wiem co to znaczy :( a pracy zazdroszczę ;)

Zgłoś nadużycie #50278 12 lutego 2013, 21:32

aneta74 Fajna mama

phoenix212 napisał(a)

u nas tak jak u wiekszosci- problemy z jedzeniem i spaniem. jesli chodzi o postepy to bez rewelecji. jak ja posadze to siedzi ale gibie sie na wszystkie strony. sama nie siada i nie raczkuje, o wstawaniu nie ma mowy. u neurologa na kontroli wszystko ok. rehabilitantka mowi ze sile to ona ma, problem raczej w inicjatywie i checi do samodzielnosci. kazala mi ja bujac w kocu i podrzucac, bo moze dziecko boi sie zmiany pozycji.
a co do wagi to dwa dni temu na łazienkowej 8100. jak zawsze wszystko jadla tak teraz ma w nosie. zamyka buzie i trza sie prosic by wacpanna zjadla. i oczywiscie najlepiej smakuje jak jej daję palcami :) :)

super że się odezwałaś.No z tym karmieniem palcami to tak samo jak u mnie :)

Zgłoś nadużycie #50279 12 lutego 2013, 21:33

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

W zyciu was nie nadrobie !!!
40 stron oszalaly !!!
Chcialam sie tylko pochwalic ze moj syn wpierdzielal schabowego smazonego i zjadl ponad 250 krupniczku goyowanego na kaczce ;)
moj zarloczek kochany, dziewczyny jestem przeszczesliwa !!!
ale ja go nie chwale, nie nie 111 nic nie pisalam , ciiiiiiiiiii ;)
a i spi w nocy , ale ciiiiiiiiiii ;)

:) )) a my nic nie czytałyśmy ;) ))

Zgłoś nadużycie #50280 12 lutego 2013, 21:59

maryna Fajna mama
no i od nas tez najlepsze zyczenia dla Filipka!!

Zgłoś nadużycie #50281 12 lutego 2013, 22:01

maryna Fajna mama
dziewczyny mam pytanie czy mozna dziecko przewozic z przodu w foteliku ?? bo mi sie cos ubzduralo ze nie..a jak kilka dni temu bylam u tego znajomego w sklepie co od niego kupowalam fotelik tomowil ze moge tylko siedzenie musze cofnac na maksa do tylu.... a co z poduszka powietrzna ?? co wiecie na ten temat..

Zgłoś nadużycie #50282 12 lutego 2013, 22:09

ewelina6660 Fajna mama

maryna napisał(a)

dziewczyny mam pytanie czy mozna dziecko przewozic z przodu w foteliku ?? bo mi sie cos ubzduralo ze nie..a jak kilka dni temu bylam u tego znajomego w sklepie co od niego kupowalam fotelik tomowil ze moge tylko siedzenie musze cofnac na maksa do tylu.... a co z poduszka powietrzna ?? co wiecie na ten temat..

Można jeżeli nie ma poduszki z przodu lub można ją wyłączyć.

Zgłoś nadużycie #50283 12 lutego 2013, 22:14

Like Supermama

phoenix212 napisał(a)

u nas tak jak u wiekszosci- problemy z jedzeniem i spaniem. jesli chodzi o postepy to bez rewelecji. jak ja posadze to siedzi ale gibie sie na wszystkie strony. sama nie siada i nie raczkuje, o wstawaniu nie ma mowy. u neurologa na kontroli wszystko ok. rehabilitantka mowi ze sile to ona ma, problem raczej w inicjatywie i checi do samodzielnosci. kazala mi ja bujac w kocu i podrzucac, bo moze dziecko boi sie zmiany pozycji.
a co do wagi to dwa dni temu na łazienkowej 8100. jak zawsze wszystko jadla tak teraz ma w nosie. zamyka buzie i trza sie prosic by wacpanna zjadla. i oczywiscie najlepiej smakuje jak jej daję palcami :) :)

u mnie już powróciła do jedzenia, ale kaszka czy mleczko tylko 2 razy, rano i wieczorem (tu czasem na śpiocha) a tak to obiadek ok, deserki ok, a z tego co widzę to mogłaby żyć o chlebku z maselkiem!!! jak ja!! bo ja uwielbiam!
Moja siedzieć siedzi, ale raczkować i wstawać...gdzie tam, po co?! siłę ma ogromną, ale nie chce i koniec!!

Zgłoś nadużycie #50284 12 lutego 2013, 22:14

Like Supermama

oll85 napisał(a)

Zupa ogórkowa sukces. zjadł 3 miseczki.

3 miski? matko co za pasibrzuch :P

Zgłoś nadużycie #50285 12 lutego 2013, 22:21

Like Supermama

oll85 napisał(a)

kur... jak wy macie cas na kompa ?? ?? ?? ?? ?? ? ja sie boje ze młody sie walnie i chodze za nim krok w krok. wy nie?

ja nie mam, a Emila nie raczkuje :(
Przyszłam z pracy była 14.30, spacer z psem, szybkie zakupy w markecie, 15.15 w domu, chwilka z Emilką, potem ją ululałam, do 18 lepiłam pierogi od 18 z Emilką do po  21, przed chwilą kolacja i idę spać bo padam!! nawet nie wiem kiedy mi dzień mija! Od pracy i "skupiania się" głowa pęka. Emila wczoraj nie spała od 11 do po 2-giej, nie płakała, ale nie mogła spać, siadała i jęczała, tak się obracała, że z całych sił walnęła główką w ścianę :( także ostatnia noc to przespane 3 godzinki...
Przed chwilą mówię do męża, że idę spać, bo padam...a ten do mnie "tak szybko?"...

Zgłoś nadużycie #50286 12 lutego 2013, 22:21

Anna77 Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

u mnie już powróciła do jedzenia, ale kaszka czy mleczko tylko 2 razy, rano i wieczorem (tu czasem na śpiocha) a tak to obiadek ok, deserki ok, a z tego co widzę to mogłaby żyć o chlebku z maselkiem!!! jak ja!! bo ja uwielbiam!
Moja siedzieć siedzi, ale raczkować i wstawać...gdzie tam, po co?! siłę ma ogromną, ale nie chce i koniec!!

Like ciesz się wiesz mi jak się twoja mała rozkręci to będziesz jeszcze prosiła aby tylko siedziała ,wiem cos o tym bo ja Filipa nie mogę zostawić na sekundę bo ja nie staje przy oknie to przy krzesłach ,łóżku, ścianie , itp.

Zgłoś nadużycie #50287 12 lutego 2013, 22:23

Like Supermama

seshella napisał(a)

ja też w domu nic nie napisze, bo młoda zaraz włazi na mnie

a no i Emilcia, jak jestem w domu to te ciąglę jęczy i połakuje bo chce czas spędzać ze mną, jak lepiłam te pierogi, a ona już wstała po popołudniowej drzemce, to siedziała w krzesełku, co troszkę obracała się za siebie i patrzyła na mnie i pojękiwała, mąż na chwilę zajął ją deserkiem, a ja musiałam się sprężać, bo chciała mamusi i koniec!!

Zgłoś nadużycie #50288 12 lutego 2013, 22:25

ULA na pocieszenie Filip również nie ma ząbków a jakoś sobie daje radę :) czekamy z mężem i chłopcami na upragnionego 1 ząbka :)

Zgłoś nadużycie #50289 12 lutego 2013, 22:26

Like Supermama

elka40 napisał(a)

Moja Zuzia jest na etapie fascynacji rączkami....podnosi rękę do góry na przykład....opuszcza w dół do zabawki...patrzy cały czas jak ta dłoń się porusza, jak potem wciska guzik zabawki i jaki to daje efekt...może to powtórzyć ze 20 razy na raz. Potem bawi sie obiema rękami , splata palce, obserwuje wszystko dokładnie...niesamowite to jest jak sie tak patrzy. Dorosły po prostu cos robi i tyle a dziecko wszystko analizuje. Cały ruch ręki. Albo wyciąga rękę na bok jak tylko się da a potem przesuwa ja przed sobą na drugą stronę , powolutku do drugiej dłoni..i ciągle patrzy co się z ta ręką dzieje....zarąbiście to wygląda.

Emila też tak cały czas obserwuje, czasem tak blizutko patrzy, że od raz zezuje :)

A bo mi się przypomniało!! Większość rzeczy podnosi lewą rączką i częściej używa jej do np. jedzenia, czy w tak mlodym wieku może to juz oznaczac ze będzie leworęczna?

Zgłoś nadużycie #50290 12 lutego 2013, 22:33

Like napisał(a)

Emila też tak cały czas obserwuje, czasem tak blizutko patrzy, że od raz zezuje :)

A bo mi się przypomniało!! Większość rzeczy podnosi lewą rączką i częściej używa jej do np. jedzenia, czy w tak mlodym wieku może to juz oznaczac ze będzie leworęczna?

mój również wszystko podnosi lewą rączka wszyscy jesteśmy praworęczni zobaczymy jak będzie z Filipkiem :)