Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #49671 8 lutego 2013, 9:11

Konto usunięte
jak zwykle, ja wracam, a te znikły!

Zgłoś nadużycie #49672 8 lutego 2013, 9:13

madzia75 Zaprawiona w bojach

aneta74 napisał(a)

ale świetny jest i a jaki skupiony przy tych zabawach. te z z malunkami to chyba w żłobku?

tak wszystkie zdjecia sa ze złobka. zawsze na koniec tygodnia dostaję mailem fotoreportaz z calego tygodnia i plan zabaw na następny tydzien

Zgłoś nadużycie #49673 8 lutego 2013, 9:13

Gosiulkovic Fajna mama

maryna napisał(a)

jeju ja cie podziwiam jak ty dajesz rade z dwojka!! nei chce mi sie liczyc ale ile miala mala jak zaszlas w druga ciąze ?? a ze tak zapytam to byla wpadka z druga czy jak ??

Jak zaszłam z Asią to Iwona miała trochę ponad 1,5 roku. Była "rozważona" na wszystkie możliwości. :D :D :D Zawsze chcieliśmy mieć minimum 2. Nie chciałam za bardzo przeciągać decyzji o kolejnym bo chciałam żeby dzieciaki miały ze sobą fajny kontakt, ale też nie za szybko, żebym nabrała siły po poprzedniej ciąży i karmieniu bo nie miałam za bardzo możliwości np. "leżakować" przy Iwonie. Zupełnie sami tutaj mieszkamy nikt mi Iwony nawet na 10 minut nie popilnował, Marcin cały dzień w pracy.
I wyszło super!  :D :D :D Najlepiej jak mogło, myślę! Jestem pod wrażeniem bo dziewczyny zaczynają się ze sobą bawić. Jakby nie Iwona to Asia byłaby na pewno bardziej wymagająca uwagi. :D :D :D
Mówie Wam dziewczyny! Świetna różnica wieku między rodzeństwem :) polecam :D :D

Zgłoś nadużycie #49674 8 lutego 2013, 9:16

seshella Fajna mama

madzia75 napisał(a)

tak wszystkie zdjecia sa ze złobka. zawsze na koniec tygodnia dostaję mailem fotoreportaz z calego tygodnia i plan zabaw na następny tydzien

Super ten żłobek, ile płacisz za miesiąc i ile dzieci mają pod opieką?

Zgłoś nadużycie #49675 8 lutego 2013, 9:20

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ehh nim nadrobie, to wam powiem, oddam dziecko. kuwaaaaaaaaa miliony pobudek, o 3 do 5 prawie lulanie i wozenie w wozku mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam dosc wyjącego i nie chcącego spac bachora! aaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ola Kamik na tych zdjęciach wygląda tak słodko że normalnie nie wierzę że on tak ci w kość daje! no niemożliwe!

Zgłoś nadużycie #49676 8 lutego 2013, 9:22

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

Ola Kamik na tych zdjęciach wygląda tak słodko że normalnie nie wierzę że on tak ci w kość daje! no niemożliwe!

ja wiem! od 6 do 16 jest spoko- wtedy walimy foty! a po 16 jest wyjec!

Zgłoś nadużycie #49677 8 lutego 2013, 9:25

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

coż tu duzo mówic :( ZĘBY!!!!!!!!!!!!! nam jeszcze 14 zostało, jakaś masakra

nam też 14.
Kurde a te trzonowce najgorsze. takie wielkoludy się muszą przez dziąsło przebić!

Zgłoś nadużycie #49678 8 lutego 2013, 9:26

Extremalna21 napisał(a)

Ale fajnie! Jaki elegancki i przystojny ;)
Fajnie ma w tym żłobku! mały artysta :D
Kurcze chyba sama coś z Szymkiem porobię...jutro kupię mu kredki świecowe i będzie bazgrał ;D jego pierwsze dzieła zostawię mu na pamiątkę :D

no. duzo tam robią sama jestem w szoku ja nigdy bym sama nie wpadla na takie pomysły. Maja rok ekologi i zawsze w piątki cos robia z odpadków. raz robili biedronkę a ostatnio lokomotywę jak znajde zdjecie to wam wkleeję. super tal lokomotywa. Gosia Iwonka to napewno by sama taką srobiła.

Zgłoś nadużycie #49679 8 lutego 2013, 9:27

Extremalna21 napisał(a)

Ale fajnie! Jaki elegancki i przystojny ;)
Fajnie ma w tym żłobku! mały artysta :D
Kurcze chyba sama coś z Szymkiem porobię...jutro kupię mu kredki świecowe i będzie bazgrał ;D jego pierwsze dzieła zostawię mu na pamiątkę :D

no. duzo tam robią sama jestem w szoku ja nigdy bym sama nie wpadla na takie pomysły. Maja rok ekologi i zawsze w piątki cos robia z odpadków. raz robili biedronkę a ostatnio lokomotywę jak znajde zdjecie to wam wkleeję. super tal lokomotywa. Gosia Iwonka to napewno by sama taką srobiła.

Zgłoś nadużycie #49680 8 lutego 2013, 9:28

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

nam też 14.
Kurde a te trzonowce najgorsze. takie wielkoludy się muszą przez dziąsło przebić!

no ale te 8 pierwszych sa teraz, potem moze przerwa bedzie... mi sie zdaje ze młody to juz poł szczeny ma... tylko migaja mi białe plamy. a zajzec nie da

Zgłoś nadużycie #49681 8 lutego 2013, 9:34

Konto usunięte

madzia75 napisał(a)

kurka fajowo ;) i ze foty robią. ile tam płacicie?

Zgłoś nadużycie #49682 8 lutego 2013, 9:37

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

nam też 14.

nawet nie myślę o tym

Zgłoś nadużycie #49683 8 lutego 2013, 9:40

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

no ale te 8 pierwszych sa teraz, potem moze przerwa bedzie... mi sie zdaje ze młody to juz poł szczeny ma... tylko migaja mi białe plamy. a zajzec nie da

Ola zęby raczej nie wychodzą po kolei. U moich znajomych córki 4 wychodziły zaraz za 1. A Schemat generalnie jest taki że wychodzą 1,2 a potem 4 a po 4 dopiero 3 także może np. u Kamilka być tak że go np te 4 tak teraz łupią i jest taki nieznośny.
Moja też dobrowolnie nie chce mi dać zajrzeć do paszczy i muszę podstępem.

Zgłoś nadużycie #49684 8 lutego 2013, 9:43

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

Ola zęby raczej nie wychodzą po kolei. U moich znajomych córki 4 wychodziły zaraz za 1. A Schemat generalnie jest taki że wychodzą 1,2 a potem 4 a po 4 dopiero 3 także może np. u Kamilka być tak że go np te 4 tak teraz łupią i jest taki nieznośny.
Moja też dobrowolnie nie chce mi dać zajrzeć do paszczy i muszę podstępem.

ehhh wstał;/ szit!!!!!!!!!!!!!! modle się by jude miał dis krotki piątek( tak do 13) zwykle ma, ale a to wolne w srode, to ch.. wie! a jutro i w neidziele, bede udawała udar! nie wstane!

Zgłoś nadużycie #49685 8 lutego 2013, 9:46

seshella napisał(a)

Super ten żłobek, ile płacisz za miesiąc i ile dzieci mają pod opieką?

1000 zyla w grupie do 1 roku jwst 6 dzieci i 2 ciocie ale teraz nigdy nie ma kąpletu bo zawsze któres choruje w grupie 1-2 lat jest chyba 8-10 max jest tam tez przedszkole tak ze w sumie jest sporo dzieciaków

Zgłoś nadużycie #49686 8 lutego 2013, 9:50

no ale opiekunka w Poznaniu ponizej 1500 nie schodzi

Zgłoś nadużycie #49687 8 lutego 2013, 9:51

Gosiulkovic Fajna mama
Asia w ufajdanej koszulce :)

Zgłoś nadużycie #49688 8 lutego 2013, 9:51

Konto usunięte

madzia75 napisał(a)

1000 zyla w grupie do 1 roku jwst 6 dzieci i 2 ciocie ale teraz nigdy nie ma kąpletu bo zawsze któres choruje w grupie 1-2 lat jest chyba 8-10 max jest tam tez przedszkole tak ze w sumie jest sporo dzieciaków

oz fak...

Zgłoś nadużycie #49689 8 lutego 2013, 9:52

Konto usunięte
na ddtvn ten film o tej niance!

Zgłoś nadużycie #49690 8 lutego 2013, 9:53

ja dzis z małym w domu bo on jest chory a mąż musiał wyjechac narazie spi ale co potem zobaczymy strasznie marudny jest przez te chorobe zresztą jak kazdy facet.
ide małemu zupke nastawic