Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #49531 7 lutego 2013, 11:29

Gosiulkovic Fajna mama

madzia75 napisał(a)

hej witam, dawno mnie nie bylo ale praca i obowiązki domowe totalnie mnie wykańczają i wieczorem maze o spaniu. teraz Mały mi sie rozchorował i jest z mężem w domu.
Mały z zlobka bardzo zadowolony jak go tam zaworze od razu zaczyna sie bawic i mama go nie interesuje a jak mąz go zabiera to nie ma zadowolonej miny bo on chce sie z kolegami bawic.
obiadki dostaje tamtejsze i nie ma problemu z jedzeniem, a nawet troche przytyl. jedyny problem to wieczny katarek no i teraz gardlo dostal antybiotyk i siedzi dziś i jutro w domu
A CO WAS ?? proszę o szybki raport
chyba sie zaloguje na fejsie i bede miala z Wami szybszy kontakt

o cześć Magda! Rzeczywiście dawno Cie nie było dawno!
a u nas... ciągła walka z infekcjami, małymi nocnymi darciochami nie dającymi się uśpić, wyrastające zęboszki, raczkujące maluchy, chodziki i foteliki samochodowe. To tak mniej więcej w telegraficznym skrócie. Aha no i ciągłe przekomarzanki z tą brzydszą połową.

Zgłoś nadużycie #49532 7 lutego 2013, 11:29

Extremalna21 Fajna mama

mala24 napisał(a)

ja mam drugi bo tamtego podnieść nie mogłam tak jakbym chciała, mały za duży już był. teraz więcej Alan za rączki chodzi ale czasem muszę coś zrobić to pobuszować w chodziku może i wchodzić tam gdzie mama zabrania :)

Ja byłam we wtorek u kumpeli, która ma synka dwa dni młodszego od Szymka ;) Ona ma chodzik, wsadziłam do niego małego i stał jak wryty;D nie wiedział co ma zrobić ;) a jak go oprowadzam za rączki to popitala jak mały samochodzik :)

Zgłoś nadużycie #49533 7 lutego 2013, 11:30

seshella Fajna mama

madzia75 napisał(a)

hej witam, dawno mnie nie bylo ale praca i obowiązki domowe totalnie mnie wykańczają i wieczorem maze o spaniu. teraz Mały mi sie rozchorował i jest z mężem w domu.
Mały z zlobka bardzo zadowolony jak go tam zaworze od razu zaczyna sie bawic i mama go nie interesuje a jak mąz go zabiera to nie ma zadowolonej miny bo on chce sie z kolegami bawic.
obiadki dostaje tamtejsze i nie ma problemu z jedzeniem, a nawet troche przytyl. jedyny problem to wieczny katarek no i teraz gardlo dostal antybiotyk i siedzi dziś i jutro w domu
A  CO WAS ?? proszę o szybki raport
chyba sie zaloguje na fejsie i bede miala z Wami szybszy kontakt

super, że się tak zaklimatyzował, ja jakoś nie widze mojej Julii jak bawi się z innymi dziećmi, nawet jak Jasiek przyjeżdza to wogole nie zwraca na niego uwagi, a na początku troche się go nawet bała.

Zgłoś nadużycie #49534 7 lutego 2013, 11:33

Extremalna21 Fajna mama

elka40 napisał(a)

hehe...ja też...ale zmieniłam zdanie i szukam własnie :-)

A masz możliwość u kogoś wypróbować czy mała wgl będzie chciała chodzić w chodziku? ja robiłam u kumpeli 3 próby i mały stał jak wryty nie wiedział co ma robić;D no ale mój to już za rączki chodzi jak go oprowadzam ;) nie wiem jak Zuzka ;) a bez sensu byłoby Ci wydać kase ;)

Zgłoś nadużycie #49535 7 lutego 2013, 11:37

Extremalna21 Fajna mama
Zbieramy się na spacerek ;)

Zgłoś nadużycie #49536 7 lutego 2013, 11:45

madzia75 Zaprawiona w bojach

Gosiulkovic napisał(a)

o cześć Magda! Rzeczywiście dawno Cie nie było dawno!
a u nas... ciągła walka z infekcjami, małymi nocnymi darciochami nie dającymi się uśpić, wyrastające zęboszki, raczkujące maluchy, chodziki i foteliki samochodowe. To tak mniej więcej w telegraficznym skrócie. Aha no i ciągłe przekomarzanki z tą brzydszą połową.

dzieki, no mój odpuka ale jakoś te zobki spokojnie bezboleśnie ma juz dwa na dole i teraz mu górne wychodzą zaliczył juz trzydniówkę.
FOTELIK juz mam uzywany maxi cosi ten obrotowy za 300,00 zyla ale sporo podruzuje
chodzika nie kupuje bo maly i tak wiekszą częśc dnia w zlobku a pozatym mieszkanie małe
Krzys nie chce juz na kolankach siedziec ani zeby go nosic ale chce chodzic i raczkowac nom stop w ruchu
Ubrac go to poezja czasem we dwójke nie mozemy sobie poradzic bo tak sie wygina
Ogolnie jest wesolo

Zgłoś nadużycie #49537 7 lutego 2013, 11:46

seshella Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

A masz możliwość u kogoś wypróbować czy mała wgl będzie chciała chodzić w chodziku? ja robiłam u kumpeli 3 próby i mały stał jak wryty nie wiedział co ma robić;D no ale mój to już za rączki chodzi jak go oprowadzam ;) nie wiem jak Zuzka ;) a bez sensu byłoby Ci wydać kase ;)

pewnie by sie przyzwyczail po kilku dniach

Zgłoś nadużycie #49538 7 lutego 2013, 11:58

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

opłaca Ci się?

nie bardzo, ale już mnie ręce bola, dlatego patrzę za uzywanym
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #49539 7 lutego 2013, 12:01

elka40 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Prosimy o głosy na łobuza;D logujcie się przez fejsa dostaniemy za to 3 głosy ;) http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/32003

klepniete

Zgłoś nadużycie #49540 7 lutego 2013, 12:06

elka40 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

no moja jeszcze nie chodzi wogóle...stoi dopiero przy czymś i też jeszcze trzeba ją asekurować...no ja mysle,ze to jakieś dwa miesiące pewnie będzie uzywany, może trzy. Ale po prostu nei mam juz siły ciągle ją trzymać na stojąco..innych pozycji nie uznaje. A tak chociaz na chwilkę ją tam wsadzę i niech się rządzi. U mnie jak zostanie to Patrycja odziedziczy. Ale szukam uzywanego bo na nowy mi szkoda kasy. A nie mam niestety gdzie wypróbować. Babka ma mi przysłac niby,ale kontakt dziwny bo tylko smsy, nie wiem czy w końcu wyśle, no niby przed chwila napisała,że juz spakowany i pytała czy chcę poczta czy kurierem...biorę z zapłatą przy przesyłce...więc zobaczymy. Jak nei przesle to nic nie stracę..pójdę w sobotę na giełdę straroci i kupie jakis za 20 zł i też będzie git....tylko wybieram się już miesiąc i nie mogę dojść, stąd ta przesyłka.

Zgłoś nadużycie #49541 7 lutego 2013, 12:16

ewelina6660 Fajna mama
Kupilam fotelik,jutro ma byc:
http://allegro.pl/maxi-cosi-priori-xp-fotelik-9-18-2013-24h-sferis-i2996277621.h...
Kolor Phantom :)

Zgłoś nadużycie #49542 7 lutego 2013, 12:18

elka40 Fajna mama

super!

Zgłoś nadużycie #49543 7 lutego 2013, 12:23

madzia75 Zaprawiona w bojach

fajny i cena tez ok jak na maxi cosi

Zgłoś nadużycie #49544 7 lutego 2013, 12:27

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

moj łobuz to dzis dal mi tez popalic... jak wrocilam z tej rozprawy(ta oszustka sie nie wstawila!!)to caly dzien wyl.mialczal itd.. mial dzis pechowy dzien.... zrzucil na glowe sobie suszarke do prania... ale byl ryk..na chwile sie odwrocilam a on pociagnal i lubudu!! potem dalam mu te ciasteczko z hipp po 7 miesiacu i mi sie prawie udusil...jezu ja go na brzuch..klepie... i zaczal plakac.. jeny przez 10 minut mialam nogi miekkie...co za głóóówna te ciastkka... ile mialam stresu!!dajecie te ciastka ?? juz ich wiecej nie kupie!!
potem sie przewrocil.. potem sie uderzyl w glowe kilka razy bo on tylko chce chodzic...o wszystko sie chwyta i nieraz obala bo wstaje!!na odkurzacz wchodzi i wogole masakra..nie mialam dzis naweet 15 minut zeby wejsc na fb ani fm bo mi synek nie pozwolil..... mowie wam urwanie glowy z nim!!!

oj to faktycznie pechowy dzień mialaś wczoraj

Zgłoś nadużycie #49545 7 lutego 2013, 12:28

Gosiulkovic Fajna mama

super Ewelina! naprawdę bomba zakup! gratuluję :D

Zgłoś nadużycie #49546 7 lutego 2013, 12:30

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

WIEM WIEM!! Jest cudowna!! Takiej to dawno nie było!
A ja się pochwalę, że mam już kilka rzeczy :D Tylko jeszcze do mnie nie dotarły. Część kupiłam ja, a część szwagierka :)
Jedna z nich to kurteczka na wiosnę, taka ło jak ma dzieczynka :)

śliczne te ubranka , ale kasy tez pewnie kosztuja . ja juz nawet nie patrzę .na razie mam sporo i jeszcze cos popoluję w lumpku

Zgłoś nadużycie #49547 7 lutego 2013, 12:34

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

lepiej faktycznie podpytaj...a może przy myciu gdzieś zadrapałaś? i się rozogniło

no wlasnie nie i tak dziwnie że wieczorem czerwony a w dzień nie .Kurcze nie mogłam sie dodzwonić teraz dopiero od 15tej lekarka jest bo tak to same pielęgniarki ale z czterech tylko jedna najbardziej ogarnięta trzy to praktycznie na rejestracji siedzą

Zgłoś nadużycie #49548 7 lutego 2013, 12:35

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

A wogóle to smacznych pączków dziewczyny! :-)

dzieki i nawzajem :)

Zgłoś nadużycie #49549 7 lutego 2013, 12:38

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=UEwrW8UCQwQ
dziki syn w kojcu

ale czad, zaj...ty jest :) )

Zgłoś nadużycie #49550 7 lutego 2013, 12:39

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

no wlasnie nie i tak dziwnie że wieczorem czerwony a w dzień nie .Kurcze nie mogłam sie dodzwonić teraz dopiero od 15tej lekarka jest bo tak to same pielęgniarki ale z czterech tylko jedna najbardziej ogarnięta trzy to praktycznie na rejestracji siedzą

kurczę a moze Rozalka ciągle na brzuszku i od tego ma pępuszek podrazniony...przez noc odpocznie i jest dobrze a w dzień znowu szaleje na brzuchu i znowu czerwony...moze guziczek jakis ją w tym miejscu akurat uwiera?