Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #49431 7 lutego 2013, 8:58

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=UEwrW8UCQwQ
dziki syn w kojcu

szkoda, że ja nie mam kojca, lepsze niż skoczek :)

Zgłoś nadużycie #49432 7 lutego 2013, 9:11

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

moj łobuz to dzis dal mi tez popalic... jak wrocilam z tej rozprawy(ta oszustka sie nie wstawila!!)to caly dzien wyl.mialczal itd.. mial dzis pechowy dzien.... zrzucil na glowe sobie suszarke do prania... ale byl ryk..na chwile sie odwrocilam a on pociagnal i lubudu!! potem dalam mu te ciasteczko z hipp po 7 miesiacu i mi sie prawie udusil...jezu ja go na brzuch..klepie... i zaczal plakac.. jeny przez 10 minut mialam nogi miekkie...co za głóóówna te ciastkka... ile mialam stresu!!dajecie te ciastka ?? juz ich wiecej nie kupie!!
potem sie przewrocil.. potem sie uderzyl w glowe kilka razy bo on tylko chce chodzic...o wszystko sie chwyta i nieraz obala bo wstaje!!na odkurzacz wchodzi i wogole masakra..nie mialam dzis naweet 15 minut zeby wejsc na fb ani fm bo mi synek nie pozwolil..... mowie wam urwanie glowy z nim!!!

maryna ja raz ich kupilam i tez wywalilam bo sa twrarde i kruche i tez balam sie ze maly sie zadlawi.

Zgłoś nadużycie #49433 7 lutego 2013, 9:12

kasia17 Fajna mama
Maly dzis przeszel samego siebie w nocy !!!
Spal od 24 do 3 rano i koniec!!!
Jestem wsciekla, niewyspana, mam mega okres i zaraz komus cos zrobię !!!
Maialam robic paczki ale mam je w dupie dzis, nic nie robie !!!

Zgłoś nadużycie #49434 7 lutego 2013, 9:13

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=UEwrW8UCQwQ
dziki syn w kojcu

Haha Ola...ale Kamilek fajny jest...jaka ma radochę ! jak juz dobrze się trzyma na nogach! nie mówiac juz o tych dwóch zębach na dole w uśmiechu...zarąbiste!
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #49435 7 lutego 2013, 9:14

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

własnei chyba pomidorową;] jak Ewelina robi Natalce

mój pomidorów nie chce jeść :(

Zgłoś nadużycie #49436 7 lutego 2013, 9:14

Emza Fajna mama

Like napisał(a)

dziewczyny Emila ma wysypkę,ale na brzuszku i klatce piersiowej, na pleckach, szyjce i głowie - to normalne, że tak mocno ją wysypało ??

moją tez całą zsypało..wiec normalne i miała to 5 dni

Zgłoś nadużycie #49437 7 lutego 2013, 9:14

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

przytulam :)

Zgłoś nadużycie #49438 7 lutego 2013, 9:15

Konto usunięte

aniam napisał(a)

mój pomidorów nie chce jeść :(

no własnei astanawiam sie, chyba odleje w 2 garnki małe, w 1 robie pomidoroa,a 2 zostawie. bo cholera wie!

Zgłoś nadużycie #49439 7 lutego 2013, 9:16

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

Haha Ola...ale Kamilek fajny jest...jaka ma radochę ! jak juz dobrze się trzyma na nogach! nie mówiac juz o tych dwóch zębach na dole w uśmiechu...zarąbiste!

kuw widac ju 5 zębów! tn gorny jeden juz jest, 2 juz prawie, i dolna 2 jest i kilka innych wyłazi, ma wszytko popuchnięte! i jest wyjący wieczorami.. ehhhhhhhh

Zgłoś nadużycie #49440 7 lutego 2013, 9:17

Emza Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha ja też grzebię patykami z upodobaniem :D :D . A Asia tak to lubi że sobie leży i mruczy :D :D
Dziewczyny a psikacie vaxolem? Jak Iwona była chora i przylazł lekarz i zajrzał jej w uszy to mówi żeby patykami nie upychać miodka tylko kupić taki preparat do uszu.
http://www.vaxol.pl/
No i nim psikam. Ale patyki też muszą być ;)

ja psikam, tez mi lekarz polecił

Zgłoś nadużycie #49441 7 lutego 2013, 9:20

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

maryna ja raz ich kupilam i tez wywalilam bo sa twrarde i kruche i tez balam sie ze maly sie zadlawi.

ja mam takie http://www.rossnet.pl/Produkt/Babydream-BIO-Ciasteczka-orkiszowe-dla-niemowlat-od-8-Miesiaca,104475,1669 a Julia częściej krztusi sie mlekiem niż jedzeniem

Zgłoś nadużycie #49442 7 lutego 2013, 9:22

Emza Fajna mama

mala24 napisał(a)

co się stało? ja jakos wene miałam...

a mam doła..bo nic nie robie tylko siedze w domu...mój nawet jak jest z nami w domu to i tak go nie ma bo pracuje..ani do sklepu nie wyjde bo sie tak wycyckaliśmy na remont ze ledwo od 1 do 1 na spacer tez dupa bo ciagle sypie lub pada..i juz mnie to wszystko zdołowało

Zgłoś nadużycie #49443 7 lutego 2013, 9:22

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

oj biedna, u nas dziś super noc, chociaż pobudka 5.20

Zgłoś nadużycie #49444 7 lutego 2013, 9:22

Emza Fajna mama

mala24 napisał(a)

szwagierka małą nauczyła i 2 - 3 razy wstaje do małej w nocy a ma juz 17 miesięcy

wez nie strasz!!

Zgłoś nadużycie #49445 7 lutego 2013, 9:23

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

kuw widac ju 5 zębów! tn gorny jeden juz jest, 2 juz prawie, i dolna 2 jest i kilka innych wyłazi, ma wszytko popuchnięte! i jest wyjący wieczorami.. ehhhhhhhh

bidulek

Zgłoś nadużycie #49446 7 lutego 2013, 9:28

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

szwagierka małą nauczyła i 2 - 3 razy wstaje do małej w nocy a ma juz 17 miesięcy

ejj to nie da sie ,ze nauczyła.wkurza mnie, jak słysze nauczysz go na rękach, nauczysz go jesć. pierdolenie... ja chciałam go oszukavc sokiem to wył jak kojot, chce jedsc i koniec, w dzien srednio, w nocy nadrabia. i co? mam go głodzic, bo jescze naucze?

Zgłoś nadużycie #49447 7 lutego 2013, 9:29

elka40 Fajna mama

Emza napisał(a)

a mam doła..bo nic nie robie tylko siedze w domu...mój nawet jak jest z nami w domu to i tak go nie ma bo pracuje..ani do sklepu nie wyjde bo sie tak wycyckaliśmy na remont ze ledwo od 1 do 1 na spacer tez dupa bo ciagle sypie lub pada..i juz mnie to wszystko zdołowało

Doskonale Cię rozumiem...nim poszłam do pracy to tez mnie takie dni nachodziły czasem. Człowiek siedzi tylko w domu na tyłku z dzieckiem i ani z kimś pogadać,ani gdzieś wyjść. U mnie też mąz ciągle pracuje, Patrycja ciągle gdzies lata...a tylko my z Zuzką....czasem też miałam doła..i mam zrestzą..bo nawet jak przyjdę z pracy to jest to samo...w domu nic przy małej nei zrobię a nawet nei ma kto z nia posiedzieć,żebym ja cos mogła zrobić. Wczoraj jak poszłysmy do sypialni bo chciałam poprasować, to Zuzka złaziła z łóżka i właziła...turlała się po podłodze...w końcu przyłapałam ją z moim łapciem w zębach :-) Swoją droga nie wiem czemu źle mi się prasuje w kapciach i zawsze zdejmuję :D zupełnie jak z tymi patyczkami :-) Tak czy tak tez mam czasem ochotę wykrzyczeć ale tylko dziecko bym wystraszyła...to co..znoszę to jakoś.

Zgłoś nadużycie #49448 7 lutego 2013, 9:29

Konto usunięte
Kobiety! czyy dajecie normalny konecntrat? do tych pomidorówek?

Zgłoś nadużycie #49449 7 lutego 2013, 9:30

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

Doskonale Cię rozumiem...nim poszłam do pracy to tez mnie takie dni nachodziły czasem. Człowiek siedzi tylko w domu na tyłku z dzieckiem i ani z kimś pogadać,ani gdzieś wyjść. U mnie też mąz ciągle pracuje, Patrycja ciągle gdzies lata...a tylko my z Zuzką....czasem też miałam doła..i mam zrestzą..bo nawet jak przyjdę z pracy to jest to samo...w domu nic przy małej nei zrobię a nawet nei ma kto z nia posiedzieć,żebym ja cos mogła zrobić. Wczoraj jak poszłysmy do sypialni bo chciałam poprasować, to Zuzka złaziła z łóżka i właziła...turlała się po podłodze...w końcu przyłapałam ją z moim łapciem w zębach :-) Swoją droga nie wiem czemu źle mi się prasuje w kapciach i zawsze zdejmuję :D zupełnie jak z tymi patyczkami :-) Tak czy tak tez mam czasem ochotę wykrzyczeć ale tylko dziecko bym wystraszyła...to co..znoszę to jakoś.

hahaha mój też jest złodziejem kapci :)

Zgłoś nadużycie #49450 7 lutego 2013, 9:31

Emza Fajna mama

maryna napisał(a)

moj łobuz to dzis dal mi tez popalic... jak wrocilam z tej rozprawy(ta oszustka sie nie wstawila!!)to caly dzien wyl.mialczal itd.. mial dzis pechowy dzien.... zrzucil na glowe sobie suszarke do prania... ale byl ryk..na chwile sie odwrocilam a on pociagnal i lubudu!! potem dalam mu te ciasteczko z hipp po 7 miesiacu i mi sie prawie udusil...jezu ja go na brzuch..klepie... i zaczal plakac.. jeny przez 10 minut mialam nogi miekkie...co za głóóówna te ciastkka... ile mialam stresu!!dajecie te ciastka ?? juz ich wiecej nie kupie!!
potem sie przewrocil.. potem sie uderzyl w glowe kilka razy bo on tylko chce chodzic...o wszystko sie chwyta i nieraz obala bo wstaje!!na odkurzacz wchodzi i wogole masakra..nie mialam dzis naweet 15 minut zeby wejsc na fb ani fm bo mi synek nie pozwolil..... mowie wam urwanie glowy z nim!!!

ja daje ale w siateczce