Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #49371 6 lutego 2013, 23:37

martus91 Fajna mama
ŚPI! CUD! boję się zamknąć oczy, bo boję się, że zaraz będę musiała je otworzyć :/ ale jestem tak zmęczona, że jak niosłam małą do łóżeczka to nogi mi się normalnie same zginały :/ śpię...

Zgłoś nadużycie #49372 7 lutego 2013, 0:25

Like Supermama
Idę do łóżka, świece telefonem i patrzę Emila sobie siedzi! Mąż chrapie w najlepsze, budzę go i się pytam dlaczego ona siedzi, a on na to " a skąd mam wiedzieć,przecież spałem" !

Zgłoś nadużycie #49373 7 lutego 2013, 6:58

aniam Supermama

Like napisał(a)

no tk myślę, ale aż taka wysypka? nie zanm się dlatego pytam :)

wiesz ja też nie wiem, ale dzieci są różne, jedne bardziej wysypie inne mniej

Zgłoś nadużycie #49374 7 lutego 2013, 7:21

seshella Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ja dzisiaj wstałam o 11 ;) i jestem mega wyspana;D mały spał od 20 ;) o 23 obudził sie na mleczko- wypił 150 ml ;) póżniej obudził się przed 6 ;) zrobiłam mu 2 kanapki i poszłam spać dalej :) a mąż mu dał te kanapki i siedział z małym do 8 ;) po 8 mały zasnął i spał do 11.30!!!!! troche posprzątałam, byliśmy godzinke na spacerku bo piękna pogoda u nas ;) normalnie czuć wiosnę;D teraz mały szaleje w łóżeczku a ja się relaksuję;D

do 11 to ja ostatnio z 5 lat temu spalam :)

Zgłoś nadużycie #49375 7 lutego 2013, 7:22

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

jestem, maz w pracy , maly zasnal. nadal ma katarek, bardzo marudny jest, wczoraj wieczorem mial 37, 7 dalam mu na noc pedicetamol i temperaturka spadla. dzisiaj juz ma 37, wiec pewnie tez wieczorem bedzie wieksza.

a ja słyszałam żeby poniżej 38 nic nie dawac na obnizenie goraczki

Zgłoś nadużycie #49376 7 lutego 2013, 7:22

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

moja teściowa twierdzi, że głodze dziecko dlatego budzi się w nocy, bo WSZYSTKIE dzieci w jej wieku noce przesypiają :P

taaa zwlaszca te 11 kilowe.... niech do mnjie wpadnie, 15 pobudek, bo smocekkk... a potem spierdole ja w przepasc. kurwina jedna!

Zgłoś nadużycie #49377 7 lutego 2013, 7:23

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

ja nie psikam nie slyszalam a wiktorkowi nie grzebie jeszcze patyczkiem bo boje sie!!! to co wyplynie na wierzch to gazikiem wymywam.

mojemu to co wypłynie patykiem lub mokra hustexzka

Zgłoś nadużycie #49378 7 lutego 2013, 7:24

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

ja to juz wogole po ostatnim wypadku nie moge patzrec na ta hustawke , chyba 1 ra go wlozyla do niej od tamtej pory !!!

nie dziwnie sie. ja go nie zostawiam w niejdo dupy pasy ma

Zgłoś nadużycie #49379 7 lutego 2013, 7:25

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Kasiu, mam tak samo.Oka z Natalki nie spuszczam.Jak idę siku to  widze ją w szparze otwartych drzwi. Kawę, śniadanie...wszystko razem robimy :)

ja tylko do kuchni czasem sama, wtedy młody w koju, ja do niego krzycze

Zgłoś nadużycie #49380 7 lutego 2013, 7:26

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Dziewczyny napiszczcie mi prosze konkretnie co i w jakich ilosciach oprócz mleka zjady dzisiaj Wasze dzieci.
Może ja już swiruję, bo dzisiaj Przyjaciółka powiedziała mi, że normalna to ja nie jestem :)

kuwa jude mi kebab wczoraj kupił wiec twa upa dzis.... poza mlekiem na obiad moze 5 łyzeczek mini takich słoja i pol sloja sliwek... tadam

Zgłoś nadużycie #49381 7 lutego 2013, 7:39

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha ja też grzebię patykami z upodobaniem :D :D . A Asia tak to lubi że sobie leży i mruczy :D :D
Dziewczyny a psikacie vaxolem? Jak Iwona była chora i przylazł lekarz i zajrzał jej w uszy to mówi żeby patykami nie upychać miodka tylko kupić taki preparat do uszu.
http://www.vaxol.pl/
No i nim psikam. Ale patyki też muszą być ;)

o to chyba musze to kupic, bo moja nie lubi czyszczenia uszu

Zgłoś nadużycie #49382 7 lutego 2013, 7:44

elka40 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ciotka szwagra jest położna i kiedyś jak byłam na kawie u siostry akurat przyjechała do nich i pytała się czy daję już małemu jajko powiedziałam, że tak ;) mówiła, że tak 2 godziny przed snem nie mam podawać małemu żadnych jajecznic czy papek z jajkiem bo jajka są ciężkie ...i małego może brzuszek boleć;/ pamiętam nawet, że za dzieciaka jak chciałam, żeby mama zrobiła nam chleb w jajku na kolacje to też zawsze mówiła, że na noc nie można...

a u mnie w domu zazwyczaj jemy jajka na kolację...Zuzka też ostatnio wrąbała całe na miękko przed snem...nic jej nie było
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #49383 7 lutego 2013, 7:48

Konto usunięte

maryna napisał(a)

moj łobuz to dzis dal mi tez popalic... jak wrocilam z tej rozprawy(ta oszustka sie nie wstawila!!)to caly dzien wyl.mialczal itd.. mial dzis pechowy dzien.... zrzucil na glowe sobie suszarke do prania... ale byl ryk..na chwile sie odwrocilam a on pociagnal i lubudu!! potem dalam mu te ciasteczko z hipp po 7 miesiacu i mi sie prawie udusil...jezu ja go na brzuch..klepie... i zaczal plakac.. jeny przez 10 minut mialam nogi miekkie...co za głóóówna te ciastkka... ile mialam stresu!!dajecie te ciastka ?? juz ich wiecej nie kupie!!
potem sie przewrocil.. potem sie uderzyl w glowe kilka razy bo on tylko chce chodzic...o wszystko sie chwyta i nieraz obala bo wstaje!!na odkurzacz wchodzi i wogole masakra..nie mialam dzis naweet 15 minut zeby wejsc na fb ani fm bo mi synek nie pozwolil..... mowie wam urwanie glowy z nim!!!

znam to ;) a ciastka mamy z nestle, połowe tansze. i szybko sie roz[puszczaja

Zgłoś nadużycie #49384 7 lutego 2013, 7:50

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

o kurde elka to gdzi ety pracujesz ze takie fory u szefa macie ?? ;)

No wiesz..mała firma...tzn nie całkiem mała: budowlana..ludzie na budowach 50-100 osób zalezy od sezonu. Ale w biurze tylko my dwoje: ja księgowa, kolega kadrowiec, do tego dwóch szefów...kiedyś było czterech :D . W porywach w sezonie zimowym dwóch majstrów z budowy siedzi tez w biurze...i to wszystko...wiec atmosfera domowa. Ja jako jedna kobieta...wiecej bab nie ma...nie ma się kto zmiawiac i bruździć...z facetami wiadomo wszystko prostsze i konkretniejsze. Więc jakoś się to kręci. Nastroje w zależności od ilosci pieniedzy na koncie ale ogólnie do przyjęcia. Zastanawiałam się swego czasu nad inną pracą..może w wiekszej firmie za lepsza kasę, bardziej rozwojową, ale przemyślałam sprawę i stweirdziłam,ze jednak niezalezne stanowisko i spokój w pracy są bezcenne....zostałam

Zgłoś nadużycie #49385 7 lutego 2013, 7:51

Konto usunięte

Like napisał(a)

Idę do łóżka, świece telefonem i patrzę Emila sobie siedzi! Mąż chrapie w najlepsze, budzę go i się pytam dlaczego ona siedzi, a on na to " a skąd mam wiedzieć,przecież spałem" !

hahaahahaaaaaaaaaaaaa my ostatnio zaglądamy do syna. a on sobei stoi; ] w lozeczku po cichu ;d

Zgłoś nadużycie #49386 7 lutego 2013, 7:51

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Ewelina u nas wyglada to tak ( jak ma dobry dzien a ostatnio nie narzekam )
W nocy juz pisalam jak wcina .
8 rano mleko -250 ml
12 zupka - duzy sloiczek
14 deserek -zalezy czsem maly sloiczek czasem duzy , czasem caly banan roznie.
16 danonek czasem 2
20 mleko 250 ml.

Zuzka wczoraj :
6 mleko 120ml
10 gęsta kasza 150 ml
15 zupa pomidorowa pół słoiczka
18 deserek cały słoik z biszkoptem
20 kasza w butli 250

Zgłoś nadużycie #49387 7 lutego 2013, 7:53

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

u malej znów pępek zaczerwieniony niby nie mocno ale jednak.jutro rano zadzwonię i podpytam sie lekarki co to może być

lepiej faktycznie podpytaj...a może przy myciu gdzieś zadrapałaś? i się rozogniło

Zgłoś nadużycie #49388 7 lutego 2013, 7:53

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

kuzwa hustawka..... przysła!
Napalona na nią byłam jak arab na kurs pilotarzu.... i co? mój syn pohihuje. ale potem wystawia łapy , przez co udeza sie w trakcie bujania i wyje, lub chce wstawac.. bez rewelacji :( chce ryczec!

skoczka tez na poczatku nie chcial, wiec pewnie sie jeszcze przekona :)

Zgłoś nadużycie #49389 7 lutego 2013, 7:54

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

mi też własnie kurier przyniósl, ale ja zamówiłam tą, co ma Natalka
nie wiem czy są w paczce haki, narazie nie otwieram bo mała śpi, zaraz lekarz, także później sprawdze,
jeśli nie ma to wyśle starego do sklepu, ale i tak nie może wiercić jak jest w domu bo bedzie płakać,
w ogole to strasznie mi płakała i tym razem chyba na zęby, dopiero po posmarowaniu dziąseł się uspokoiła i dała ululać!
Olka ogarnij się, daj mu czas!! jeszcze polubi! Na skoczka też narzekałaś!

a jaką ma Natalka?

Zgłoś nadużycie #49390 7 lutego 2013, 7:57

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

moj łobuz to dzis dal mi tez popalic... jak wrocilam z tej rozprawy(ta oszustka sie nie wstawila!!)to caly dzien wyl.mialczal itd.. mial dzis pechowy dzien.... zrzucil na glowe sobie suszarke do prania... ale byl ryk..na chwile sie odwrocilam a on pociagnal i lubudu!! potem dalam mu te ciasteczko z hipp po 7 miesiacu i mi sie prawie udusil...jezu ja go na brzuch..klepie... i zaczal plakac.. jeny przez 10 minut mialam nogi miekkie...co za głóóówna te ciastkka... ile mialam stresu!!dajecie te ciastka ?? juz ich wiecej nie kupie!!
potem sie przewrocil.. potem sie uderzyl w glowe kilka razy bo on tylko chce chodzic...o wszystko sie chwyta i nieraz obala bo wstaje!!na odkurzacz wchodzi i wogole masakra..nie mialam dzis naweet 15 minut zeby wejsc na fb ani fm bo mi synek nie pozwolil..... mowie wam urwanie glowy z nim!!!

Kurczę..no własnie ostatnio Zuzki opiekunka jej te ciastka przyniosła ale sama stwierdziła,ze g... wielkie...twarde jak jasna cholera a jak juz sie rozłamie to na wielkie kawały...zuzia sobie z nimi nie radzi zupełnie...rozpuszczamy jej w soczku albo mleku i wtedy zje