Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #49351 6 lutego 2013, 21:54

martus91 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Mam nadzieje, że nie będzie brzuszek bolał;/ w końcu to jeszcze maleństwo...

Daj jej wyszaleć się może strawi tą jajecznice zanim pójdzie spac :)

no znając ją to jeszcze 2 godziny szaleństwa murowane :P
ale bry.... nigdy nie słyszałam o tym... jak przeze mnie będzie ją bolał brzuszek to se w łeb strzelę :/

Zgłoś nadużycie #49352 6 lutego 2013, 21:56

Extremalna21 Fajna mama

maryna napisał(a)

moj łobuz to dzis dal mi tez popalic... jak wrocilam z tej rozprawy(ta oszustka sie nie wstawila!!)to caly dzien wyl.mialczal itd.. mial dzis pechowy dzien.... zrzucil na glowe sobie suszarke do prania... ale byl ryk..na chwile sie odwrocilam a on pociagnal i lubudu!! potem dalam mu te ciasteczko z hipp po 7 miesiacu i mi sie prawie udusil...jezu ja go na brzuch..klepie... i zaczal plakac.. jeny przez 10 minut mialam nogi miekkie...co za głóóówna te ciastkka... ile mialam stresu!!dajecie te ciastka ?? juz ich wiecej nie kupie!!
potem sie przewrocil.. potem sie uderzyl w glowe kilka razy bo on tylko chce chodzic...o wszystko sie chwyta i nieraz obala bo wstaje!!na odkurzacz wchodzi i wogole masakra..nie mialam dzis naweet 15 minut zeby wejsc na fb ani fm bo mi synek nie pozwolil..... mowie wam urwanie glowy z nim!!!

Ciężki dzień miałaś;/
Ja tam nie kupuję żadnych ciastek z hippa itd małemu ;) Siorka raz swojemu Bartkowi kupiła to nie chciał jeść tych ciastek;/ dałam Szymkowi posmakować i też nie chciał ;)
tylko biszkopty kupuję ;) dzisiaj dałam mu kawałek mlecznej kanapki w łapkę bo patrzył litościwie na mnie jak jem;/ ;D

Zgłoś nadużycie #49353 6 lutego 2013, 22:03

martus91 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ciężki dzień miałaś;/
Ja tam nie kupuję żadnych ciastek z hippa itd małemu ;) Siorka raz swojemu Bartkowi kupiła to nie chciał jeść tych ciastek;/ dałam Szymkowi posmakować i też nie chciał ;)
tylko biszkopty kupuję ;) dzisiaj dałam mu kawałek mlecznej kanapki w łapkę bo patrzył litościwie na mnie jak jem;/ ;D

Mariusz też dziś Dominice dał mleczną kanapkę... finał był taki, ze ona nic nie zjadła, za to wysmarowała nią całą podłogę! i siebie oczywiście!

Zgłoś nadużycie #49354 6 lutego 2013, 22:11

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Mariusz też dziś Dominice dał mleczną kanapkę... finał był taki, ze ona nic nie zjadła, za to wysmarowała nią całą podłogę! i siebie oczywiście!

Hehe;D
Szymek za to wcinał aż mu się uszy trzęsły :D
jeszcze patrzył za więcej ;p

ja zbieram te opakowania i wymienię na te opakowanie chłodzące-śniadaniówkę ;) bardzo fajne są ;) siorka juz sobie wymieniła i zbiera następne ;)

Zgłoś nadużycie #49355 6 lutego 2013, 22:37

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

morfologia prywatnie grosze kosztuje, nie pchałabym sie do lekarza, szkoda czasu

chyba masz racje!!

Zgłoś nadużycie #49356 6 lutego 2013, 22:41

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

hej marynka, nie musisz miec skierowania zeby zrobic morfologie , mozesz zrobic prywatnie , kosztuje 8 zl ( u mnie ) , a potem z wynikami to mozesz wejsc z kims poprostu i zapytac czy sa ok, jak bedzie cos nie tak to wtedy sie zapiszesz do pediatry, takie jest moje zdanie , bo skoro tak ciezko sie dostac to mozesz w ten sposob zaoszczedzic troche czasu.

dzięki Kaska.. tak zrobie!! masz racje!!

Zgłoś nadużycie #49357 6 lutego 2013, 22:50

maryna Fajna mama

Emza napisał(a)

no 26 byłam u gina i nic tam nie było :P kazał odstawic tabsy czekac na okres i założyc krążek..tyle ze ja juz czekam 3 tyg..a uważaliśmy wiec nic nie powinno byc..kurdesz pierwszy raz od 1,5 roku z utęsknieniem czekam na okres. a fasolka nieeeee.,,, nie teraz!!! :)

a co to ten krazek ?? bo ja to sie za bardzo na tym nie znam... a ciekawe to moze mi sie kiedys przydac ;)

Zgłoś nadużycie #49358 6 lutego 2013, 22:52

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Zasnal srolek , jak on fajnie daje znac ze chce juz isc spac, bawi sie bawi, biega po calym mieszakniu az wkoncu przylazi na kolana i przytula sie , trac oczka dlonmi , wtedy biore go na podusie , daje smoczka i mowie ze idziemy zrobic " aaaaa kotki dwa " patrzy tymi maslanymi oczkami , lulam go i zasypia .
Ale sypie snieg u mnie , brrr zachmurzone niebo az ciemno !!!
Ide sobie zrobic druga kawe.

jeju..jakie to slodkie!! chcialabym to widziec!!!

Zgłoś nadużycie #49359 6 lutego 2013, 22:59

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ja dzisiaj wstałam o 11 ;) i jestem mega wyspana;D mały spał od 20 ;) o 23 obudził sie na mleczko- wypił 150 ml ;) póżniej obudził się przed 6 ;) zrobiłam mu 2 kanapki i poszłam spać dalej :) a mąż mu dał te kanapki i siedział z małym do 8 ;) po 8 mały zasnął i spał do 11.30!!!!! troche posprzątałam, byliśmy godzinke na spacerku bo piękna pogoda u nas ;) normalnie czuć wiosnę;D teraz mały szaleje w łóżeczku a ja się relaksuję;D

jeju to super!!ale zazdroszcze!!!

Zgłoś nadużycie #49360 6 lutego 2013, 23:02

maryna Fajna mama
ide spac..jutro nadrobie ...chyba jak mi maly pozwoli ?? ;/ dobranoc wszystkim

Zgłoś nadużycie #49361 6 lutego 2013, 23:07

Like Supermama

kasia17 napisał(a)

daj znax xo tam lekarz powiedzial?
a ile dni miala temp ze myslicie ze to trzydniowka?
moj mial 2 dni temp a na 4 byla wysypka.

no wysypka po trzydniówce, Emilka miała od soboty wieczora gorączkę do nocy do poniedziałku, a wysypka dziś rano się pojawiła. Miała dużo dosyć, tzn ma cały czas.

Zgłoś nadużycie #49362 6 lutego 2013, 23:07

martus91 Fajna mama
matko! czemu wasze dzieci śpią, a moja nie?! też chcę spać ;( zwariuje! a ta nie ma w ogóle zamiaru spać.... trzymajcie mnie!

Zgłoś nadużycie #49363 6 lutego 2013, 23:07

Like Supermama

kasia17 napisał(a)

wspolczuje wam dziewczyny, jezuu to moj ostatnio 4 butle wypija w nocy po 250 , jednym chalstem doslownie ;)
o 20 mleko z kaszka
24 to samo
3-4 to samo
8 rano to samo probuje rano mu dawac cos innego ale nie chce , uparl sie na mleko ! nawt jajecznica jest beeeee !

Wiktor tyle je ?? jestem w szoku!!!!

Zgłoś nadużycie #49364 6 lutego 2013, 23:13

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Dziewczyny napiszczcie mi prosze konkretnie co i w jakich ilosciach oprócz mleka zjady dzisiaj Wasze dzieci.
Może ja już swiruję, bo dzisiaj Przyjaciółka powiedziała mi, że normalna to ja nie jestem :)

5 rano - 20 ml mleka 
9  - 120 ml rzadkiej kaszki
11 - pół sloiczka banana
14 - miseczka rosołku, sama woda, makaron i marchewka,
         gdzieś mały słoiczek
18 - kaszka jogurtowa na gęsto 70ml
19 - kromeczka bułki wrocławskiej bez skórki ;)
21.30 - 60ml rzadkiej kaszki na śpiąco
i chyba dwie chrupki tylko w ciagu dnia
Malutko, w stosunku do tego jak jadła dwa tygodnie temu.
No ale cóż zrobię, chce być na diecie to niech jest :)

Zgłoś nadużycie #49365 6 lutego 2013, 23:17

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

To duuużo zjadła.
Natalka dzisiaj:
70 ml kaszy na gesto
danonek
malutki sloiczek obiadku
jogurt
parówka i troszke chlebka
cycek kilka razy

normalnie, nie przejmuj się, cycka je tyle razy, że chyba więcej kalorii przyjmuje niż Emilka :p

Zgłoś nadużycie #49366 6 lutego 2013, 23:20

Like Supermama

kasia17 napisał(a)

Ewelina u nas wyglada to tak ( jak ma dobry dzien a ostatnio nie narzekam )
W nocy juz pisalam jak wcina .
8 rano mleko -250 ml
12 zupka - duzy sloiczek
14 deserek -zalezy czsem maly sloiczek czasem duzy , czasem caly banan roznie.
16 danonek czasem 2
20 mleko 250 ml.

podziwiam, ale jak on cały dzien na pełnych obrotach, to co się dziwić, chłopak ma apetyt!!

Zgłoś nadużycie #49367 6 lutego 2013, 23:25

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Byłam dzisiaj na zakupach spozywczych, ale na chwile weszlismy do H&M.Jest juz nowa kolekcja na wiosne......cudna po prostu. Idę obrabować bank. Na wiosnę wszystko muszę kupić, bo nie mam ani jednej rzeczy dla Natalki.
Może już bym zaczela kupowac, ale skąd mam wiedzieć jaki rozmiar bedzie nosila za 4 miesiace?

WIEM WIEM!! Jest cudowna!! Takiej to dawno nie było!
A ja się pochwalę, że mam już kilka rzeczy :D Tylko jeszcze do mnie nie dotarły. Część kupiłam ja, a część szwagierka :)
Jedna z nich to kurteczka na wiosnę, taka ło jak ma dzieczynka :)

Zgłoś nadużycie #49368 6 lutego 2013, 23:27

Like Supermama

aneta74 napisał(a)

ale Was wzięło z tymi patyczkami :) )usmialam się krejzolki

no ja dziś dwa razy już sobie kręciłam w uchu :) to zboczenie, mówię Wam :)
Mój mąż jakby mógł to by wcale nie czyścił, bo jemu akurat  sprawia to ból, chorował na uszy kiedyś i od tego czasu tak ma.

Zgłoś nadużycie #49369 6 lutego 2013, 23:28

Like Supermama

maryna napisał(a)

moj łobuz to dzis dal mi tez popalic... jak wrocilam z tej rozprawy(ta oszustka sie nie wstawila!!)to caly dzien wyl.mialczal itd.. mial dzis pechowy dzien.... zrzucil na glowe sobie suszarke do prania... ale byl ryk..na chwile sie odwrocilam a on pociagnal i lubudu!! potem dalam mu te ciasteczko z hipp po 7 miesiacu i mi sie prawie udusil...jezu ja go na brzuch..klepie... i zaczal plakac.. jeny przez 10 minut mialam nogi miekkie...co za głóóówna te ciastkka... ile mialam stresu!!dajecie te ciastka ?? juz ich wiecej nie kupie!!
potem sie przewrocil.. potem sie uderzyl w glowe kilka razy bo on tylko chce chodzic...o wszystko sie chwyta i nieraz obala bo wstaje!!na odkurzacz wchodzi i wogole masakra..nie mialam dzis naweet 15 minut zeby wejsc na fb ani fm bo mi synek nie pozwolil..... mowie wam urwanie glowy z nim!!!

ja nie daję tych ciastek, odkąd Ewelina pisała, że jej przyjacółki synek się nimi dławił.
Jedyne co to do kaszki dodałam, ale wtedy całkowicie zmiękły. Z ciasteczek kupuję tylko biszkopty.

Zgłoś nadużycie #49370 6 lutego 2013, 23:28

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Hehe;D
Szymek za to wcinał aż mu się uszy trzęsły :D
jeszcze patrzył za więcej ;p
ja zbieram te opakowania i wymienię na te opakowanie chłodzące-śniadaniówkę ;) bardzo fajne są ;) siorka juz sobie wymieniła i zbiera następne ;)

jakie opakowanie ??