Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #49291 6 lutego 2013, 17:28

aneta74 Fajna mama
aleście sie rozpisały :)
może wieczorem dokladnie nadrobię bo na razie po łepkach p[rzeleciałam.
Like haków nie ma w kartonie niestety trzeba dokupić. Duzo zdrówka dla Emilki, może faktycznie trzydniówka że ja tak wysypalo?
Oll To juz lepiej sie czujesz ?
ja z małą jednak nie pojechalam wczoraj popsikałam octnioseptem dziś też przy każdym przewijaniu, i pampki jej zawijam tak żeby pępol był odkryty i na razie jest ok

patrzyłam na te testy i faktycznie foteliki maxi cosi i romer chyba równo wypadaja ale używki róznie chodzą cenowo kurcze i nie wiadomo czy faktycznie bezwypadkowe?te romer nawet mi sie widzą http://allegro.pl/romer-king-plus-fotelik-samochodowy-9-18-kg-i3010354972.html .k...a nie umiem się zdecydować. a wy patrzycie na te testy przy wyborze ??
zmykam, trzeba paczki robić na jutro dla moich pasibrzuchów

Zgłoś nadużycie #49292 6 lutego 2013, 17:53

mala24 Supermama

Emza napisał(a)

uuu super..ja dzisiaj nie zrobiłam nic..wisze na laptopie i mam doła..

co się stało? ja jakos wene miałam...

Zgłoś nadużycie #49293 6 lutego 2013, 17:58

mala24 Supermama

Emza napisał(a)

ja mam ogromną nadzieje ze juz niedługo wszystkie nasze majówkowe łobuzy beda spały całe noce..bo ja tez jak Martusia na kawach ciągle jade

szwagierka małą nauczyła i 2 - 3 razy wstaje do małej w nocy a ma juz 17 miesięcy

Zgłoś nadużycie #49294 6 lutego 2013, 17:59

elka40 Fajna mama

Like napisał(a)

Ale wiecie co przecież nawet jak się czyści uszy za głęboko to gardło drapie i się kaszle. Mój maz tak ma ze normalnie Rycha jak gruzlik, nienawidzi czyścić uszu. Ja mam zboczenie i musze choć raz dziennie, bo mnie kurde swędzą!!!

hehe..mam to samo..rano przed pracą myję zęby, twarz i patykiem czyszczę uszy bo mam wrażenie,że mi wosk wycieka...oczywiście to już schiza ale co zrobić
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #49295 6 lutego 2013, 18:01

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

PROSIMY O GŁOSY :D LOGUJCIE SIĘ PRZEZ FEJSA TO DOSTANIEMY 3 GŁOSY ZAMIAST JEDNEGO :P
http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/32003

3 głosy od nas :)

Zgłoś nadużycie #49296 6 lutego 2013, 18:05

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha ja też grzebię patykami z upodobaniem :D :D . A Asia tak to lubi że sobie leży i mruczy :D :D
Dziewczyny a psikacie vaxolem? Jak Iwona była chora i przylazł lekarz i zajrzał jej w uszy to mówi żeby patykami nie upychać miodka tylko kupić taki preparat do uszu.
http://www.vaxol.pl/
No i nim psikam. Ale patyki też muszą być ;)

patyki to sama przyjemność przecież :D

Zgłoś nadużycie #49297 6 lutego 2013, 18:05

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

kuzwa hustawka..... przysła!
Napalona na nią byłam jak arab na kurs pilotarzu.... i co? mój syn pohihuje. ale potem wystawia łapy , przez co udeza sie w trakcie bujania i wyje, lub chce wstawac.. bez rewelacji :( chce ryczec!

spoko..musi załapać :D

Zgłoś nadużycie #49298 6 lutego 2013, 18:07

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

dziewczyny Emila ma wysypkę,ale na brzuszku i klatce piersiowej, na pleckach, szyjce i głowie - to normalne, że tak mocno ją wysypało ??

Jak Natalka miala trzydniowke to lekarz mi mowil, że może byc bardzo duzo wysypki,alebo malutko ( tak miala Natalka).Kazal nam jednak ją pokazac, bo można pomylić trzydniówke z z czyms innym.

Zgłoś nadużycie #49299 6 lutego 2013, 18:07

elka40 Fajna mama
jej..moje dziecko łazi po całym pokoju....na czworakach na razie oczywiście...ale juz chce towarzystwa...idę bo i tak pusto

Zgłoś nadużycie #49300 6 lutego 2013, 18:08

gwonka Fajna mama

Emza napisał(a)

fajna sprawa co :) nie wiem nic odkąd sie mała urodziła ani kiedy zlot ani nic..wogóle tez przestałam jezdzic na nasze kieleckie zloty...eh to były czasy :)

bardzo :) maz nadal jezdzi, a ja pewnie za rok albo dwa z nim pojade no i oczywiscie z Kubusiem :)

Zgłoś nadużycie #49301 6 lutego 2013, 18:14

gwonka Fajna mama
Kubus dzsiaj pierwszy raz zasnal ze smoczkiem w buzi :)

Zgłoś nadużycie #49302 6 lutego 2013, 19:16

martus91 Fajna mama
Hej laski :D Dawno tu nie zaglądałam, mam ze 100 stron do nadrobienia, więc raczej nie dam rady ;) Na fb wam pisałam, że Dominika zachowuje się nagannie! Najchętniej jadłaby sama serki i jogurty, w nocy budzi się jakieś 15 razy, ja ledwie widzę na oczy :/ wczoraj Mariusz wrócił po 21 z pracy, Dominika oczywiście jeszcze nie spała, zjadł... i musiał się nią zająć, bo ja położyłam się na łóżko i w minutę usnęłam! obudziłam się dopiero jak Mariusz uspał małą i położył się obok mnie... mówię wam, długo to ja tak nie pociągnę :P

Zgłoś nadużycie #49303 6 lutego 2013, 19:32

martus91 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Dziewczyny czy wasze dzieci tez uderzaja wszytskim i o wszystko ?
Mam na mysli to ze moj cokolwiek dorwie do raczkek , czy to zabawka czy to pilot czy jakas butelka to napierdziela albo w podloge alboe w ławę ( najlepiej pasuje mu moja szklana ława ) , albo o meble , o sciany !!!
I tak moze bez przerwy cieszac sie przy tym a mi glowa peka od tych wrzaskow .

taa... u mnie to samo... i też kocha moją szklaną ławę :)  
a 2 dni temu na polsacie leciał "Wulkan", ja ją wsadziłam do huśtawki, bujałam, a ona ten film oglądała, Mariusz wziął pilot i przełączył na inny program, a ta zacząła walić w tackę i przestałą dopiero jak Mariusz przełączył znowu na ten film xD już nie mam do niej siły....

Zgłoś nadużycie #49304 6 lutego 2013, 19:32

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

kuzwa hustawka..... przysła!
Napalona na nią byłam jak arab na kurs pilotarzu.... i co? mój syn pohihuje. ale potem wystawia łapy , przez co udeza sie w trakcie bujania i wyje, lub chce wstawac.. bez rewelacji :( chce ryczec!

Daj mu czas ;) jeszcze załapie o co kaman :)

Zgłoś nadużycie #49305 6 lutego 2013, 19:37

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

taa... u mnie to samo... i też kocha moją szklaną ławę :)  
a 2 dni temu na polsacie leciał "Wulkan", ja ją wsadziłam do huśtawki, bujałam, a ona ten film oglądała, Mariusz wziął pilot i przełączył na inny program, a ta zacząła walić w tackę i przestałą dopiero jak Mariusz przełączył znowu na ten film xD już nie mam do niej siły....

Cwaniara mała;D
My mamy szklany stolik pod TV ;/ mały ciągle pełza uparcie do tego stolika;/ boję się, że jak stanie na nogi to zwali telewizor na siebie;/ a tv nie możemy przymocować do tego stolika bo nie da rady bo jest szklany;/ do ściany też raczej się nie da bo mamy skosy w dachu;/ będziemy musieli ciągle zastawiać czymś ten stolik i Tv ;/

Zgłoś nadużycie #49306 6 lutego 2013, 19:38

Extremalna21 Fajna mama
Moje dziecko śpi już pół godziny;/ nie szło z nim wytrzymać już;/ musieliśmy go szybko kąpać i kłaśc spać;/ w dzień ładnie spał, pewnie o 4 znowu będzie wyspany na dobre;/;/;/;/

Zgłoś nadużycie #49307 6 lutego 2013, 19:52

martus91 Fajna mama

seshella napisał(a)

hehe, mi to się nawet smiać chce jak ktos mówi, ze się nie wysypia bo dziecko o 6 wstało ( a  spi cała noc)

moja teściowa twierdzi, że głodze dziecko dlatego budzi się w nocy, bo WSZYSTKIE dzieci w jej wieku noce przesypiają :P

Zgłoś nadużycie #49308 6 lutego 2013, 20:16

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

dziewczyny Emila ma wysypkę,ale na brzuszku i klatce piersiowej, na pleckach, szyjce i głowie - to normalne, że tak mocno ją wysypało ??

ale skad ta wysypka?

Zgłoś nadużycie #49309 6 lutego 2013, 20:19

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha ja też grzebię patykami z upodobaniem :D :D . A Asia tak to lubi że sobie leży i mruczy :D :D
Dziewczyny a psikacie vaxolem? Jak Iwona była chora i przylazł lekarz i zajrzał jej w uszy to mówi żeby patykami nie upychać miodka tylko kupić taki preparat do uszu.
http://www.vaxol.pl/
No i nim psikam. Ale patyki też muszą być ;)

ja nie psikam nie slyszalam a wiktorkowi nie grzebie jeszcze patyczkiem bo boje sie!!! to co wyplynie na wierzch to gazikiem wymywam.

Zgłoś nadużycie #49310 6 lutego 2013, 20:20

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

koleżanka mi kiedyś mówiła, że czytała, że niektórzy się tak przy tym podniecają , jak przy orgazmie :)
Olka może my się zaspokajamy tymi patykami dlatego nam się nie chce? :D

hahaha ;) jeblam ;) kuźwa juz sobie was dwie wyobrazam jeczace z patyczkami ;)