Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #49151 6 lutego 2013, 8:08

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

a ja byłam u dentystki i co... nic zanim wróciłam do domu to plomba mi wypadła, 5 minut do domu spacerkiem :(

n o to masz super denyste...

Zgłoś nadużycie #49152 6 lutego 2013, 8:10

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

fajny szef, skoro tak dokarmiał

Sam lubił zjeść :D A teraz wszyscy się odchudzają...pracuję z samymi facetami..ciagle stosuja jakieś diety...tragedia...tylko ja nic a nic :D A powinno byc odwrotnie
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #49153 6 lutego 2013, 8:11

Gosiulkovic Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Życie! :) , Polska!
Byłam wczoraj ustalić termin w sprawie operacji, termin dostałam na dzisiaj, jutro mieli go operować ale w drodze do szpitala zadzwoniła pani doktor żebyśmy przyjechali jutro bo mają jakiś problem techniczny.
Wszystko fajnie tylko że Filip dzisiaj dostał katar i chyba termin nam przepadnie :(
Na wszystko jedno pojedziemy jutro, jak się jutro nie odezwę to znaczy że zostaliśmy i w czwartek operacja. Jak mi się uda to odezwę się ze szpitala. Niech to wszystko już się skończy bo mam już dość!

jej mam nadzieję że zostaniecie w tym szpitalu i po tej operacji w końcu jak pisałaś będziesz mila okazję "umrzeć z nudów". Komu jak komu ale Tobie należy się w końcu chwila oddechu a Filipkowi spokój i zdrówko.

Zgłoś nadużycie #49154 6 lutego 2013, 8:12

Konto usunięte

Like napisał(a)

a wiecie, co. Od kilku dni Emila dziwnie się zachowuje, tzn jak jest jakiś głośniejszy odgłos to wkłada rączki na główkę, tak jakby za uszka, czasem na uszka. Ostatnio jak taśmę odkejałam taką do paczek to od razu się rozpłakała, jak smarkalam to też od razu rączki na główkę, zauważyłam że jak się krztusi, albo coś ją tam w gardełku zaszczypie to zaraz rączki za główkę, o czym to może świadczyć? no i dziś buczenie inhalatora to ona od razu panika. Taki okres?

kamil od dawna boi sie nawet odkrecoej wody ;p

Zgłoś nadużycie #49155 6 lutego 2013, 8:13

Gosiulkovic Fajna mama

Ulla napisał(a)

reklamuj!

no właśnie ! reklamuj!

Zgłoś nadużycie #49156 6 lutego 2013, 8:17

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Bylam dzisiaj u ginekologa, na oko wszystko git :) .Pobral mi wymaz na cytologie i zrobil usg.Dziwnie tak ogladac pusta macice :(

:D :D he he mnie też było dziwnie :D
na te usg w ciąży to się czekało z utęsknieniem :D

Zgłoś nadużycie #49157 6 lutego 2013, 8:18

Konto usunięte

aniam napisał(a)

to na okres? zjadłaś coś?
od czego Cie brzuchol boli?

no 3 dien okres mam, ale kuzwa taki ból w pachwinei prawie ,ze lewej, aż noga blała  i myslałam ze kur/... ta spirala może? jakis stan apalny mi sie robi ?? ! zjadłam nospe ,apap i iboprom 800mg.   I dopeiro przeszło, jesli wróci to jade do lekarza, boje sie,ze ta posrana spirala gdzies sie wbiła, wypadła,czy neiw iem co;/ normlanie maskara, nei taki ból pkresowy tylko jakby mi ktos flaki wyrywał

Zgłoś nadużycie #49158 6 lutego 2013, 8:19

Konto usunięte
Ela fajna fota diewczyn;] ja niestety dzis nie ede za dużo, bo mam jud w domu i chce leżec!

Zgłoś nadużycie #49159 6 lutego 2013, 8:21

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

no 3 dien okres mam, ale kuzwa taki ból w pachwinei prawie ,ze lewej, aż noga blała  i myslałam ze kur/... ta spirala może? jakis stan apalny mi sie robi ?? ! zjadłam nospe ,apap i iboprom 800mg.   I dopeiro przeszło, jesli wróci to jade do lekarza, boje sie,ze ta posrana spirala gdzies sie wbiła, wypadła,czy neiw iem co;/ normlanie maskara, nei taki ból pkresowy tylko jakby mi ktos flaki wyrywał

albo jakiś wyrostek czy cos? a może masz problem z kupą :D chociaz Ty to raczej nie :D ale moze jednak..czasem to też strasznie boli.

Zgłoś nadużycie #49160 6 lutego 2013, 8:21

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

ja już po herbatce i po pączku;d

Ania a co ty masz jeszcze i tłustą środę :D :D :D :D

Zgłoś nadużycie #49161 6 lutego 2013, 8:29

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

a wiecie, co. Od kilku dni Emila dziwnie się zachowuje, tzn jak jest jakiś głośniejszy odgłos to wkłada rączki na główkę, tak jakby za uszka, czasem na uszka. Ostatnio jak taśmę odkejałam taką do paczek to od razu się rozpłakała, jak smarkalam to też od razu rączki na główkę, zauważyłam że jak się krztusi, albo coś ją tam w gardełku zaszczypie to zaraz rączki za główkę, o czym to może świadczyć? no i dziś buczenie inhalatora to ona od razu panika. Taki okres?

Gosia mam nadzieję że jednak poszłyście/pójdziecie do lekarza. Niech Emilkę dla świętego spokoju osłucha. Może ma uszka chore?
Moja Asia jeszcze tego okresu nie ma! Nie boi się hałasu- za to Iwona wariuje jak np maszynkę do mielenia włączę! Wydziera się na całe gardło i pod łóżko ze strachu wchodzi.

Zgłoś nadużycie #49162 6 lutego 2013, 8:38

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Ania a co ty masz jeszcze i tłustą środę :D :D :D :D

jak jeszcze w ciązy byłysmy któraś podoawała dobry przepis na pączki :) tylko kto teraz ma czas na smazenie? u mnie np nie ma opcji, tym bardziej ze maz dzis i jutro druga zmiana, 22.30 wroci do domu

Zgłoś nadużycie #49163 6 lutego 2013, 8:45

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

jak jeszcze w ciązy byłysmy któraś podoawała dobry przepis na pączki :) tylko kto teraz ma czas na smazenie? u mnie np nie ma opcji, tym bardziej ze maz dzis i jutro druga zmiana, 22.30 wroci do domu

Ja zawsze faworki robiłam..cała górę..tez nawet nie planuje w tym roku

Zgłoś nadużycie #49164 6 lutego 2013, 8:47

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

ojej pewnie jedz skontroluj... a ja sobie mysle ze pojade z malym na badanie krwi bo ostatnio jakis blady mi jest i jakby moze nie since ale nieraz ma podkrazone oczka ... i mysle sobie czy to nie brak zelaza moze ?? ale jak tu sie dostac do lekarza po skeirowanie bo ciagle tyle wiary ze to graniczy z cudem ?? !! co mowicie dziewczyny?wasze tez tak maja ??

hej marynka, nie musisz miec skierowania zeby zrobic morfologie , mozesz zrobic prywatnie , kosztuje 8 zl ( u mnie ) , a potem z wynikami to mozesz wejsc z kims poprostu i zapytac czy sa ok, jak bedzie cos nie tak to wtedy sie zapiszesz do pediatry, takie jest moje zdanie , bo skoro tak ciezko sie dostac to mozesz w ten sposob zaoszczedzic troche czasu.

Zgłoś nadużycie #49165 6 lutego 2013, 9:14

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

dziś waga pokazała 8200g, ale troszke wczesniej zjadł, więc myslę, ze waży ok. 8150g i tak w ciągu tygodnia przybrał 200g :)

to ładnie :) jeszcze trochę i Piotruś prześcignie w wadze wszystkie dzieciaczki :)

Zgłoś nadużycie #49166 6 lutego 2013, 9:15

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

taaa ;)
i jeszcze wzieli jakas mamusie z meksyku co to polsku ledwo co gadala a ten co prowadzil z nia wywiad prawie sie zlal ze smiechu taki mial z niej ubaw.

no ekstra jeszcze wzieli latynoske której iQ nie przekracza 100 ..fajnie...no to mozna ją brac za autorytet świetnie..

Zgłoś nadużycie #49167 6 lutego 2013, 9:18

Emza Fajna mama

Like napisał(a)

moja tez ma podobnie..tylko jak sie denerwuje to sie drapie po uchu lub za nie mocno łapie...a jak jest jakis hałas to odrazu w płacz

Zgłoś nadużycie #49168 6 lutego 2013, 9:20

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Prywatnie byłaś? ;/

NFZ niestety

Zgłoś nadużycie #49169 6 lutego 2013, 9:21

Emza Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Bylam dzisiaj u ginekologa, na oko wszystko git :) .Pobral mi wymaz na cytologie i zrobil usg.Dziwnie tak ogladac pusta macice :(

haha ewelina mnie tam nie dziwnie..ale wiesz..jedna akcja z mężem i juz nie będzie ci dziwnie :P

Zgłoś nadużycie #49170 6 lutego 2013, 9:22

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

jeju ide spac bo jutro rano na rozprawe jade w zwiazku z tym wyludzeniem kasy przez tablice...pamietacie?co zamowilam zabawki dla malego.a jak wplacilam 50 zl to gosciu zaginął!! a okazal sie on teraz laską i w dodatku karana juz za podobne czyny!!co za zdzira...ciekawe co bedzie ?? dobranoc.... a i napiszcie mi co myslicie o badaniu krwi malego....

dla pewności bym zrobiła, tak pamiętamy :) napisz potem jak to się skończyło :)