Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #49131 6 lutego 2013, 7:10

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Ja Szymkowi daje pół kanapki w łapkę i sobie radzi super;D na początku też się bałam, że się zadławi ;)

mój na razie jest na etapie obgryzania skórki od chleba, ale zauważyłam, zę jak ma coś w rączce to to buzi nie kładzie, jedynie same paluszki wciska namiętnie

Zgłoś nadużycie #49132 6 lutego 2013, 7:11

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Kupiłam fotelik
http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-i3005900420.html
nie jakaś rewelacja ale ma być jako zapasowy...w międzyczasie poszukam czego innego a w tym Zuzka będzie jeździła na razie...mamy dwa auta...nie będzie mi się chciało przekładać foteli.

wygl;ąda całkiem nieźle :)
super, że udało Ci się coś kupić

Zgłoś nadużycie #49133 6 lutego 2013, 7:11

aniam Supermama
żadnej nie ma? wszystkie śpią?

a ja już w pracy :(

Zgłoś nadużycie #49134 6 lutego 2013, 7:12

Konto usunięte
a mnie od rana tak brzuch bolał, że zjadłam 3 tabletki. załatwiłam jude urlop na dzis, bo lewdo zyje.

Zgłoś nadużycie #49135 6 lutego 2013, 7:22

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

a mnie od rana tak brzuch bolał, że zjadłam 3 tabletki. załatwiłam jude urlop na dzis, bo lewdo zyje.

to na okres? zjadłaś coś?

od czego Cie brzuchol boli?

Zgłoś nadużycie #49136 6 lutego 2013, 7:36

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

okres? ale tak pod koniec Cię boli?
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #49137 6 lutego 2013, 7:36

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

żadnej nie ma? wszystkie śpią?

a ja już w pracy :(

jestem...też w pracy ale oczywiście najpierw musiałam wypić kawę ;-)

Zgłoś nadużycie #49138 6 lutego 2013, 7:39

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

jestem...też w pracy ale oczywiście najpierw musiałam wypić kawę ;-)

ja już po herbatce i po pączku;d

Zgłoś nadużycie #49139 6 lutego 2013, 7:40

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

ja dziś gotowałam rosól i Emila zjadła ze smakiem, Od  1,5 tydonia coś mi mniej je, nie chce kaszek, obiadki róznie, tylko w niedziele zjadła miseczkę a tak to praę łyżek i nie nie nie pokazuje głowa i nawet nie mam po co jej łyżki podawać bo nie weźmie, jak tylko zbliżę w jej strone to od razu kiwa nie nie nie i koniec! Nawet jajo zje połowe i koniec, jedyne na co nie mówi nie to chlebek z masełkiem! Także debiut rosołowy super, pomimo tego ze karmić wodnistą zupą jakoś ch.. idzie, ale troszke zjadła, to najważniejsze no i chętnie!!

ja rosołu nie dawałam jeszcze, cały czas dostaje te trawiast gęste zupki, ale poki jej smakuje to niech je :)

Zgłoś nadużycie #49140 6 lutego 2013, 7:41

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

Wklejam zdjęcie....siostry wsuwają kolację

hehe dobre :)

Zgłoś nadużycie #49141 6 lutego 2013, 7:44

seshella Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Życie! :) , Polska!
Byłam wczoraj ustalić termin w sprawie operacji, termin dostałam na dzisiaj, jutro mieli go operować ale w drodze do szpitala zadzwoniła pani doktor żebyśmy przyjechali jutro bo mają jakiś problem techniczny.
Wszystko fajnie tylko że Filip dzisiaj dostał katar i chyba termin nam przepadnie :(
Na wszystko jedno pojedziemy jutro, jak się jutro nie odezwę to znaczy że zostaliśmy i w czwartek operacja. Jak mi się uda to odezwę się ze szpitala. Niech to wszystko już się skończy bo mam już dość!

trzymam kciuki żeby wszystko się udało i żebyście jak najszybciej byli po wszystkim

Zgłoś nadużycie #49142 6 lutego 2013, 7:48

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

:D

Zgłoś nadużycie #49143 6 lutego 2013, 7:50

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

Ja pamiętam jak przyszłam tu do pracy to w ciągu pół roku przytyłam 10 kg....rodzinna atmosfera...jajecznice na sniadanie...szef nawet smażył, kanapeczki full wypas, słodka bułka rano do kawy, ciastko o 13 do kawy, pizza zamawiana....tragedia mówię Wam....w końcu się ogarnęłiśmy bo wszyscy stwierdzili,że przeginamy i tyjemy na potegę

Zgłoś nadużycie #49144 6 lutego 2013, 7:52

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

i Zuzia taj je kanapki ?? !! Ja to mojej daje takie kwadraciki pół centymetrowe i się boję oczywiście za każdym kęsem, że się zadławi!

to zależy od dziecka, moja siostra swojemu roczniakowi nie daje duzych kawałków bo zaraz się dławi, a moja Julia dostaje bułeczkę kukurydzianą i jakby jej pozwolić to całą by zjadła (daje jej troche sucha żeby dłużej jadła, bo ze swiza to w 5 minut sobie radzi)

Zgłoś nadużycie #49145 6 lutego 2013, 7:57

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

a wiecie, co. Od kilku dni Emila dziwnie się zachowuje, tzn jak jest jakiś głośniejszy odgłos to wkłada rączki na główkę, tak jakby za uszka, czasem na uszka. Ostatnio jak taśmę odkejałam taką do paczek to od razu się rozpłakała, jak smarkalam to też od razu rączki na główkę, zauważyłam że jak się krztusi, albo coś ją tam w gardełku zaszczypie to zaraz rączki za główkę, o czym to może świadczyć? no i dziś buczenie inhalatora to ona od razu panika. Taki okres?

moja z kolei jest bardzo nerwowa, ale ja sobie tłumacze tym, że ona też przeżywa że nie jestem z nią cały czas, że chodze do pracy, nasze dzieci juz bardzo mądre są, chcą tez zwrócić na siebie uwagę

Zgłoś nadużycie #49146 6 lutego 2013, 7:58

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Ja pamiętam jak przyszłam tu do pracy to w ciągu pół roku przytyłam 10 kg....rodzinna atmosfera...jajecznice na sniadanie...szef nawet smażył, kanapeczki full wypas, słodka bułka rano do kawy, ciastko o 13 do kawy, pizza zamawiana....tragedia mówię Wam....w końcu się ogarnęłiśmy bo wszyscy stwierdzili,że przeginamy i tyjemy na potegę

fajny szef, skoro tak dokarmiał

Zgłoś nadużycie #49147 6 lutego 2013, 7:59

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

nie wiem ale moja też często teraz ręce za głowke zaklada albo łapie się za głowę.najpierw sie balam że może ją głowka boli ale raczej nie bo teraz na zawolanie tak robi jak mówię oj joj co tam Rozalcia ma na głowie. a ostatnio to wezmie rece do tyłu załozy i rwie te trzy włosy na krzyz co ma

ooo moja tez czasem ciagnie sie za wlosy

Zgłoś nadużycie #49148 6 lutego 2013, 8:01

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

ojej pewnie jedz skontroluj... a ja sobie mysle ze pojade z malym na badanie krwi bo ostatnio jakis blady mi jest i jakby moze nie since ale nieraz ma podkrazone oczka ... i mysle sobie czy to nie brak zelaza moze ?? ale jak tu sie dostac do lekarza po skeirowanie bo ciagle tyle wiary ze to graniczy z cudem ?? !! co mowicie dziewczyny?wasze tez tak maja ??

morfologia prywatnie grosze kosztuje, nie pchałabym sie do lekarza, szkoda czasu

Zgłoś nadużycie #49149 6 lutego 2013, 8:08

seshella Fajna mama
a i u nas popoludnie i noc masakra, nawet nie dała się wykapac, widzę że dwójke ma rozpulchniona i na pewno to ja bolalo, oby jak najszybciej wyszła, bo padne

Zgłoś nadużycie #49150 6 lutego 2013, 8:08

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

Wklejam zdjęcie....siostry wsuwają kolację

ja nie mogę! ha ha ! rewelacja :D :D