Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #49111 5 lutego 2013, 22:36

Extremalna21 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Wklejam zdjęcie....siostry wsuwają kolację

Super dziewczyny :D

Zgłoś nadużycie #49112 5 lutego 2013, 22:41

Extremalna21 Fajna mama
Dużo zdrówka dla Emilki, Filipka  i Kubusia;*

Zgłoś nadużycie #49113 5 lutego 2013, 22:47

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a ja jautor chyba pojadę zmala do lekarza bo ma czerwieniony pępek.już obserwowalam od kilku dni ze teki lekko zaróżowiony ale dziś już czerwony .a jutro akurat szczepienia i dzieci zdrowe przyjmuje to podjadę .czytalam że może byc jakieś zapalenie oby nie ale musze sie upewnić

ojej pewnie jedz skontroluj... a ja sobie mysle ze pojade z malym na badanie krwi bo ostatnio jakis blady mi jest i jakby moze nie since ale nieraz ma podkrazone oczka ... i mysle sobie czy to nie brak zelaza moze ?? ale jak tu sie dostac do lekarza po skeirowanie bo ciagle tyle wiary ze to graniczy z cudem ?? !! co mowicie dziewczyny?wasze tez tak maja ??

Zgłoś nadużycie #49114 5 lutego 2013, 22:49

Extremalna21 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Życie! :) , Polska!
Byłam wczoraj ustalić termin w sprawie operacji, termin dostałam na dzisiaj, jutro mieli go operować ale w drodze do szpitala zadzwoniła pani doktor żebyśmy przyjechali jutro bo mają jakiś problem techniczny.
Wszystko fajnie tylko że Filip dzisiaj dostał katar i chyba termin nam przepadnie :(
Na wszystko jedno pojedziemy jutro, jak się jutro nie odezwę to znaczy że zostaliśmy i w czwartek operacja. Jak mi się uda to odezwę się ze szpitala. Niech to wszystko już się skończy bo mam już dość!

Trzymam kciuki za Filipka :) DUŻO, DUŻO ZDRÓWKA MU ŻYCZĘ:*

Zgłoś nadużycie #49115 5 lutego 2013, 22:50

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Bylam dzisiaj u ginekologa, na oko wszystko git :) .Pobral mi wymaz na cytologie i zrobil usg.Dziwnie tak ogladac pusta macice :(

hihi racja..to wiesz co robic zeby ona znow byla pełna ?? ;) ;) :0

Zgłoś nadużycie #49116 5 lutego 2013, 22:52

maryna Fajna mama
jeju ide spac bo jutro rano na rozprawe jade w zwiazku z tym wyludzeniem kasy przez tablice...pamietacie?co zamowilam zabawki dla malego.a jak wplacilam 50 zl to gosciu zaginął!! a okazal sie on teraz laską i w dodatku karana juz za podobne czyny!!co za zdzira...ciekawe co bedzie ?? dobranoc.... a i napiszcie mi co myslicie o badaniu krwi malego....

Zgłoś nadużycie #49117 5 lutego 2013, 22:58

Extremalna21 Fajna mama

aniam napisał(a)

dziś waga pokazała 8200g, ale troszke wczesniej zjadł, więc myslę, ze waży ok. 8150g i tak w ciągu tygodnia przybrał 200g :)

Pięknie!!!

Zgłoś nadużycie #49118 5 lutego 2013, 23:06

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

i Zuzia taj je kanapki ?? !! Ja to mojej daje takie kwadraciki pół centymetrowe i się boję oczywiście za każdym kęsem, że się zadławi!

Ja Szymkowi daje pół kanapki w łapkę i sobie radzi super;D na początku też się bałam, że się zadławi ;)

Zgłoś nadużycie #49119 5 lutego 2013, 23:12

elka40 Fajna mama

Like napisał(a)

ale nie odrywa skórki ?? moja by zaraz o zęby odrywała i bałabym się, że się zadławi.

Odrywa...no ale jakoś musi się przecież nauczyć jeść...jak za duży kawał to wypluwa, albo jej wyjmuję...a tak to sobie wymemle i przełknie.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #49120 5 lutego 2013, 23:12

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

a wiecie, co. Od kilku dni Emila dziwnie się zachowuje, tzn jak jest jakiś głośniejszy odgłos to wkłada rączki na główkę, tak jakby za uszka, czasem na uszka. Ostatnio jak taśmę odkejałam taką do paczek to od razu się rozpłakała, jak smarkalam to też od razu rączki na główkę, zauważyłam że jak się krztusi, albo coś ją tam w gardełku zaszczypie to zaraz rączki za główkę, o czym to może świadczyć? no i dziś buczenie inhalatora to ona od razu panika. Taki okres?

Moj od wczoraj jak płacze to się za uszka łapie;/ no i  nie wiem czy go bolą czy ma taki odruch;/ ;/

Zgłoś nadużycie #49121 5 lutego 2013, 23:14

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

tak dokladnie taki okres , my ez przechodzilismy przez to , nie moglam wlaczyc blendera zeby zupke zmiksowac bo az sie trzasl caly , nie mogal go uspokoic bo taka byla histeria, to samo odkurzacz, suszarka, mlynek do kawy , mikser itp , teraz juz przechodzi choc czasem tez placzem reaguje , tylko teraz jak cos wlaczam to sie usmiecham najpierw i komunikuje ze mam wlaczy brrrrrrrrrrrr :) nie wiem czy to pomaga ale nie ma placzu , no czasem tylko jest.

Moja wczoraj mnie zaskoczyła...włączyłam odkurzacz na małe obroty i dotykałam jej łapkę rurą...tak jej się to podobało,że bawiła się i bawiła...wciągało jej te paluszki a ona nic..jeszcze specjalnie kładła.

Zgłoś nadużycie #49122 5 lutego 2013, 23:14

Extremalna21 Fajna mama
Pora na mleczko ;) mój łobuz kochany się obudził ;) uciekam go nakarmić :) mam nadzieję, ze wypije chociaż te 120 ml mleka z kaszką...
Spokojnej nocki ;)

Zgłoś nadużycie #49123 5 lutego 2013, 23:15

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a ja jautor chyba pojadę zmala do lekarza bo ma czerwieniony pępek.już obserwowalam od kilku dni ze teki lekko zaróżowiony ale dziś już czerwony .a jutro akurat szczepienia i dzieci zdrowe przyjmuje to podjadę .czytalam że może byc jakieś zapalenie oby nie ale musze sie upewnić

psiknij octeniseptem w razie czego albo czymś innym podobnym

Zgłoś nadużycie #49124 5 lutego 2013, 23:19

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

ojej pewnie jedz skontroluj... a ja sobie mysle ze pojade z malym na badanie krwi bo ostatnio jakis blady mi jest i jakby moze nie since ale nieraz ma podkrazone oczka ... i mysle sobie czy to nie brak zelaza moze ?? ale jak tu sie dostac do lekarza po skeirowanie bo ciagle tyle wiary ze to graniczy z cudem ?? !! co mowicie dziewczyny?wasze tez tak maja ??

moja też sińce pod oczami i czasami oczy jak po całonocnej balandze. Ale chyba tą urodę ma po mnie, na razie nie panikuję...obserwuję. A co do żelaza...jedliśmy właśnie na kolację jajka na miękko..nie pojadłam...wciągnęła mi całe jajo...łącznie z białkiem..nie nadążyłam machać łyżką...wcześniej cały jogurt z jogobelli...szkoda,że obiadków tak nie je

Zgłoś nadużycie #49125 5 lutego 2013, 23:21

elka40 Fajna mama
Kupiłam fotelik
http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-i3005900420.html
nie jakaś rewelacja ale ma być jako zapasowy...w międzyczasie poszukam czego innego a w tym Zuzka będzie jeździła na razie...mamy dwa auta...nie będzie mi się chciało przekładać foteli.

Zgłoś nadużycie #49126 5 lutego 2013, 23:28

elka40 Fajna mama
No nie....Zuzka poszła spać przed chwilą i już wojuje..nie może dobrze usnąć biedna. Idę do niej....dobranoc dziewczyny

Zgłoś nadużycie #49127 6 lutego 2013, 7:05

aniam Supermama

Like napisał(a)

Emila myślę, że będzie koło 9 kg ważyć, ostatnio ważyłam ją z ROksanką to mi jakoś tak wychodziło, ale była w ubranku, musze je zważyć na elektronicznej wadze, bo tamta była taka starodwana ze wskaźnikiem.

to waży idealnie :)

Zgłoś nadużycie #49128 6 lutego 2013, 7:06

aniam Supermama

Like napisał(a)

a wiecie, co. Od kilku dni Emila dziwnie się zachowuje, tzn jak jest jakiś głośniejszy odgłos to wkłada rączki na główkę, tak jakby za uszka, czasem na uszka. Ostatnio jak taśmę odkejałam taką do paczek to od razu się rozpłakała, jak smarkalam to też od razu rączki na główkę, zauważyłam że jak się krztusi, albo coś ją tam w gardełku zaszczypie to zaraz rączki za główkę, o czym to może świadczyć? no i dziś buczenie inhalatora to ona od razu panika. Taki okres?

a może jakiegos dźwięku się wcześniej wystraszyła i teraz tk reaguje?

Zgłoś nadużycie #49129 6 lutego 2013, 7:08

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

tak dokladnie taki okres , my ez przechodzilismy przez to , nie moglam wlaczyc blendera zeby zupke zmiksowac bo az sie trzasl caly , nie mogal go uspokoic bo taka byla histeria, to samo odkurzacz, suszarka, mlynek do kawy , mikser itp , teraz juz przechodzi choc czasem tez placzem reaguje , tylko teraz jak cos wlaczam to sie usmiecham najpierw i komunikuje ze mam wlaczy brrrrrrrrrrrr :) nie wiem czy to pomaga ale nie ma placzu , no czasem tylko jest.

o matko i to jeszcze mnie czeka? za jakie grzechy to wszystko? :)

Zgłoś nadużycie #49130 6 lutego 2013, 7:08

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Bylam dzisiaj u ginekologa, na oko wszystko git :) .Pobral mi wymaz na cytologie i zrobil usg.Dziwnie tak ogladac pusta macice :(

a nie może się coś tam zasiedlić? jakaś nowa fasolka?;d