Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #49091 5 lutego 2013, 20:32

aneta74 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Życie! :) , Polska!
Byłam wczoraj ustalić termin w sprawie operacji, termin dostałam na dzisiaj, jutro mieli go operować ale w drodze do szpitala zadzwoniła pani doktor żebyśmy przyjechali jutro bo mają jakiś problem techniczny.
Wszystko fajnie tylko że Filip dzisiaj dostał katar i chyba termin nam przepadnie :(
Na wszystko jedno pojedziemy jutro, jak się jutro nie odezwę to znaczy że zostaliśmy i w czwartek operacja. Jak mi się uda to odezwę się ze szpitala. Niech to wszystko już się skończy bo mam już dość!

trzymam kciuki żeby wszystko się powiodło

Zgłoś nadużycie #49092 5 lutego 2013, 20:39

elka40 Fajna mama

Like napisał(a)

i Zuzia taj je kanapki ?? !! Ja to mojej daje takie kwadraciki pół centymetrowe i się boję oczywiście za każdym kęsem, że się zadławi!

tu akurat żuła skórkę od chleba :-) a Patrycja jadła kanapkę...jak je zobaczyłam to myślałam,że fiknę ze śmiechu
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #49093 5 lutego 2013, 20:41

elka40 Fajna mama

Like napisał(a)

a wiecie, co. Od kilku dni Emila dziwnie się zachowuje, tzn jak jest jakiś głośniejszy odgłos to wkłada rączki na główkę, tak jakby za uszka, czasem na uszka. Ostatnio jak taśmę odkejałam taką do paczek to od razu się rozpłakała, jak smarkalam to też od razu rączki na główkę, zauważyłam że jak się krztusi, albo coś ją tam w gardełku zaszczypie to zaraz rączki za główkę, o czym to może świadczyć? no i dziś buczenie inhalatora to ona od razu panika. Taki okres?

dokłądnie...moja Zuzka też bardzo sie boi odgłosu odklejanej taśmy i opakowań foliowych...od razu płacze...takie okres
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #49094 5 lutego 2013, 20:47

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

Kubus mi zasnal, dzisiaj go nie kapie, jak sie obudzi to go obmyje. ma straszny katar i juz stan podgoraczkowy :( cos czuje ze nocka bedzie ciezka :(

zdrówka

Zgłoś nadużycie #49095 5 lutego 2013, 20:48

Like Supermama

elka40 napisał(a)

tu akurat żuła skórkę od chleba :-) a Patrycja jadła kanapkę...jak je zobaczyłam to myślałam,że fiknę ze śmiechu

ale nie odrywa skórki ?? moja by zaraz o zęby odrywała i bałabym się, że się zadławi.

Zgłoś nadużycie #49096 5 lutego 2013, 20:49

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

a wiecie, co. Od kilku dni Emila dziwnie się zachowuje, tzn jak jest jakiś głośniejszy odgłos to wkłada rączki na główkę, tak jakby za uszka, czasem na uszka. Ostatnio jak taśmę odkejałam taką do paczek to od razu się rozpłakała, jak smarkalam to też od razu rączki na główkę, zauważyłam że jak się krztusi, albo coś ją tam w gardełku zaszczypie to zaraz rączki za główkę, o czym to może świadczyć? no i dziś buczenie inhalatora to ona od razu panika. Taki okres?

pewnie taki okres, moja też nie lubi halasu

Zgłoś nadużycie #49097 5 lutego 2013, 20:51

Like Supermama

aneta74 napisał(a)

pewnie taki okres, moja też nie lubi halasu

a dlaczego daje za główkę, jak zaczyna kaszleć jak ją coś tam skrobnie w migdałki?

Zgłoś nadużycie #49098 5 lutego 2013, 20:52

aneta74 Fajna mama
a ja jautor chyba pojadę zmala do lekarza bo ma czerwieniony pępek.już obserwowalam od kilku dni ze teki lekko zaróżowiony ale dziś już czerwony .a jutro akurat szczepienia i dzieci zdrowe przyjmuje to podjadę .czytalam że może byc jakieś zapalenie oby nie ale musze sie upewnić

Zgłoś nadużycie #49099 5 lutego 2013, 20:57

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

a dlaczego daje za główkę, jak zaczyna kaszleć jak ją coś tam skrobnie w migdałki?

nie wiem ale moja też często teraz ręce za głowke zaklada albo łapie się za głowę.najpierw sie balam że może ją głowka boli ale raczej nie bo teraz na zawolanie tak robi jak mówię oj joj co tam Rozalcia ma na głowie. a ostatnio to wezmie rece do tyłu załozy i rwie te trzy włosy na krzyz co ma

Zgłoś nadużycie #49100 5 lutego 2013, 21:07

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

i Zuzia taj je kanapki ?? !! Ja to mojej daje takie kwadraciki pół centymetrowe i się boję oczywiście za każdym kęsem, że się zadławi!

nie boj sie , da sobie rade , jak sie bedziesz bala to zawsze sie zadlawi bo tak to juz jest , moj tez dostaje kawal chleba i sbie camka sam , tylko slysze grzduk, grzduk , jak przelyka.

Zgłoś nadużycie #49101 5 lutego 2013, 21:12

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

tak dokladnie taki okres , my ez przechodzilismy przez to , nie moglam wlaczyc blendera zeby zupke zmiksowac bo az sie trzasl caly , nie mogal go uspokoic bo taka byla histeria, to samo odkurzacz, suszarka, mlynek do kawy , mikser itp , teraz juz przechodzi choc czasem tez placzem reaguje , tylko teraz jak cos wlaczam to sie usmiecham najpierw i komunikuje ze mam wlaczy brrrrrrrrrrrr :) nie wiem czy to pomaga ale nie ma placzu , no czasem tylko jest.

Zgłoś nadużycie #49102 5 lutego 2013, 21:15

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

moze poprostu taki ma odruch, moj lapie sie za uszy, albo zaciska piesci iw ykrzywia usta i robi sie czerwony ze zlosci i mowi grrrrrrrrrrrrr !!!

Zgłoś nadużycie #49103 5 lutego 2013, 21:17

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a ja jautor chyba pojadę zmala do lekarza bo ma czerwieniony pępek.już obserwowalam od kilku dni ze teki lekko zaróżowiony ale dziś już czerwony .a jutro akurat szczepienia i dzieci zdrowe przyjmuje to podjadę .czytalam że może byc jakieś zapalenie oby nie ale musze sie upewnić

o ciekwae od czego ?

Zgłoś nadużycie #49104 5 lutego 2013, 21:52

maryna Fajna mama

Like napisał(a)

Dziś przed 6 Emila zaczela się wiercić, wiec poszłam jej robić mleko, w międzyczasie zaczela płakać i kaszleć, na szczęście obok był maz i mnie wola, a raczej wrzeszczy przerażająco. Emila zaczela się dusić, ze nie potrafiła złapać powietrza. Wyglądało to jakby jej jakas flegma w gardle stała albo jakby jej smarki spływały jakieś gęste i nie mogła ich przelknac, przez 5 minut siedziała i tak jakby na sucho przelykala robiąc na glos " yg, yg yg" była bladziudka, ale po ok 10 -15 minutach doszła do subie, zjadła tylko 20ml i poszła spać. Zakroplilam jej nos i odciagnelam dwie duże glutowate kozy. Myślicie ze to mogło być od tego?
W ogole to powiedzcie, co robić w takiej sytuacji? Ona jakby się zachlystywala i oklepywanie jak przy zakrztuszeniu gowno dawało.

like moj tak mial nieraz...to byla masakra bo w nocy mi sie dusil.. ja biegiem do lozeczka szybko go na brzuch i oklepywalam...mial taką flegme i smarki ze go zatykalo...to potem biedny plakal nie wiedzial o co chodzi!!!i akcja frida  non stop odciaganie smarkow...

Zgłoś nadużycie #49105 5 lutego 2013, 22:10

Extremalna21 Fajna mama
Dobry wieczór :D
W końcu mam neta w laptopie;D jak miło ;)
mały śpi już 2 godziny ale co 20 minutek popłakuje;( te zęby męczą go strasznie;(
Zaraz biorę się za nadrabianie ;) chciałam nadrobić u siorki ale siedziałam z Bartusiem i Szymkiem sama bo siostra do miasta musiała jechać no i nie dałam rady usiaść nawet na chwile ;) te dwa brzdące dały mi popalić hehe ;) jeden gorszy od drugiego :D

Zgłoś nadużycie #49106 5 lutego 2013, 22:14

Extremalna21 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a jaki macie? dasz link?

http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-cosmo-9-36-kg-summer-baby-bmk-i2922752092....

Zgłoś nadużycie #49107 5 lutego 2013, 22:16

ewelina6660 Fajna mama
Bylam dzisiaj u ginekologa, na oko wszystko git :) .Pobral mi wymaz na cytologie i zrobil usg.Dziwnie tak ogladac pusta macice :(

Zgłoś nadużycie #49108 5 lutego 2013, 22:26

Extremalna21 Fajna mama

mala24 napisał(a)

a ja byłam u dentystki i co... nic zanim wróciłam do domu to plomba mi wypadła, 5 minut do domu spacerkiem :(

Prywatnie byłaś? ;/

Zgłoś nadużycie #49109 5 lutego 2013, 22:30

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

witajcie. Kubus ma katar :( cala noc sie meczyl, nie mogl oddychac. dziewczyny powiedzcie mi jak sobie radzicie z katarem? co stosujecie?

my stosujemy nasivin,i wode morska... i non stop odciaganie....

Zgłoś nadużycie #49110 5 lutego 2013, 22:32

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

ojej no to szybciutko, oby tylko go zoperowali. trzymam kciuki zeby wszystko przebieglo pomyslnie. niech Bog czuwa nad Filipkiem

my tez się dołanczamy!!