Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #49071 5 lutego 2013, 19:48

Emza Fajna mama

Like napisał(a)

Dziś przed 6 Emila zaczela się wiercić, wiec poszłam jej robić mleko, w międzyczasie zaczela płakać i kaszleć, na szczęście obok był maz i mnie wola, a raczej wrzeszczy przerażająco. Emila zaczela się dusić, ze nie potrafiła złapać powietrza. Wyglądało to jakby jej jakas flegma w gardle stała albo jakby jej smarki spływały jakieś gęste i nie mogła ich przelknac, przez 5 minut siedziała i tak jakby na sucho przelykala robiąc na glos " yg, yg yg" była bladziudka, ale po ok 10 -15 minutach doszła do subie, zjadła tylko 20ml i poszła spać. Zakroplilam jej nos i odciagnelam dwie duże glutowate kozy. Myślicie ze to mogło być od tego?
W ogole to powiedzcie, co robić w takiej sytuacji? Ona jakby się zachlystywala i oklepywanie jak przy zakrztuszeniu gowno dawało.

o kurcze..nie mam pojecia/....mnie to jedynie lekarz powiedział ze przy glutach na brzuszek. i tyle

Zgłoś nadużycie #49072 5 lutego 2013, 19:50

Emza Fajna mama

aniam napisał(a)

a mój od kilku dni woła mama i wyciąga rączki, bym go wzięła, nawet jak u męża na rękach, albo u babci...  mój kochany synuś, mami synek;d

cycuś mamusi :)

Zgłoś nadużycie #49073 5 lutego 2013, 19:50

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

eee tam dupa , nic ciekawego nie powiedzieli , tylko tyle ze to normalne ze jestesmy czasem wsciekle na swoje dzieci i ze wtedy trzeba wyjsc z domu do kolezanki na kawe a jak to nie pomoze to do specjalisty po pomoc sie udac ;)

no to naprawde nas zaskoczyli tą odpowiedzią ;/

Zgłoś nadużycie #49074 5 lutego 2013, 20:00

Emza Fajna mama

elka40 napisał(a)

Wklejam zdjęcie....siostry wsuwają kolację

hehe faajne :)

Zgłoś nadużycie #49075 5 lutego 2013, 20:01

Emza Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Życie! :) , Polska!
Byłam wczoraj ustalić termin w sprawie operacji, termin dostałam na dzisiaj, jutro mieli go operować ale w drodze do szpitala zadzwoniła pani doktor żebyśmy przyjechali jutro bo mają jakiś problem techniczny.
Wszystko fajnie tylko że Filip dzisiaj dostał katar i chyba termin nam przepadnie :(
Na wszystko jedno pojedziemy jutro, jak się jutro nie odezwę to znaczy że zostaliśmy i w czwartek operacja. Jak mi się uda to odezwę się ze szpitala. Niech to wszystko już się skończy bo mam już dość!

trzymam mocno kciuki zeby sie wszystko udało

Zgłoś nadużycie #49076 5 lutego 2013, 20:02

Emza Fajna mama

gwonka napisał(a)

ja jestem z okolic Bydgoszczy. luby jest przyjacielem klubu. jego zycie to BMW :) akurat najblizszy kumpel sie hajtal,wiec zebrali ekipe i wio :)

hehe ja tez byłam w klubie kieleckim...co roku do Torunia na zlot :) ale odkąd jest mała to nie mam czasu i bmw na poczet paneli na strych sprzedane :P

Zgłoś nadużycie #49077 5 lutego 2013, 20:08

kasia17 Fajna mama
Ela fotka zawodowa, Patrycja to cala Ty ;)

Zgłoś nadużycie #49078 5 lutego 2013, 20:09

kasia17 Fajna mama

Emza napisał(a)

no to naprawde nas zaskoczyli tą odpowiedzią ;/

taaa ;)
i jeszcze wzieli jakas mamusie z meksyku co to polsku ledwo co gadala a ten co prowadzil z nia wywiad prawie sie zlal ze smiechu taki mial z niej ubaw.

Zgłoś nadużycie #49079 5 lutego 2013, 20:16

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

Ja kupiłam 3 dni temu fotelik, taki :
http://allegro.pl/fotelik-easy-go-galaxy-sps-9-25-zabawka-tiny-love-i2989683079....
Narazie Emilka 2 razy jechała, myslałam że będzie ciut większy, no ale ona w kombinezonie poubierana, to moze dlatego mało miejsca sie wydaje. Trochę się unosi do góry, myślę że wystarczy. Plodkowy chyba bardziej. W sumie i tak daliśmy go do pozycji siedzącej, bo wydaje nam sie wtedy wygodniej. Na pewno do wkładania i wyciagania.

fajny i cena jak dla mnie przystępna

Zgłoś nadużycie #49080 5 lutego 2013, 20:17

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Moje dziecko pcha pchacza na kolanach, hehe ;)
Wczoraj u mamy tak powaznie zalapal o co chodzi i szedl do przodu , yyyy wroć !!!
Biegl z pchaczem , on szybko sie nie nauczy chodzić bo jest predki i chcialby odrazu biegac , Dominisia to szla sobie powolutku i ostroznie a ten trzepok biegiem wyrwal do przodu i skonczylo sie upadkiem na szczescie na kolana bo zlapalam go !!!
A teraz jak widze ze wstaje przy pchaczu to juz mam zawal.

zdolniacha z Wikotorka :)

Zgłoś nadużycie #49081 5 lutego 2013, 20:20

Like Supermama

elka40 napisał(a)

i Zuzia taj je kanapki ?? !! Ja to mojej daje takie kwadraciki pół centymetrowe i się boję oczywiście za każdym kęsem, że się zadławi!

Zgłoś nadużycie #49082 5 lutego 2013, 20:21

Like Supermama

agata_grd napisał(a)

Życie! :) , Polska!
Byłam wczoraj ustalić termin w sprawie operacji, termin dostałam na dzisiaj, jutro mieli go operować ale w drodze do szpitala zadzwoniła pani doktor żebyśmy przyjechali jutro bo mają jakiś problem techniczny.
Wszystko fajnie tylko że Filip dzisiaj dostał katar i chyba termin nam przepadnie :(
Na wszystko jedno pojedziemy jutro, jak się jutro nie odezwę to znaczy że zostaliśmy i w czwartek operacja. Jak mi się uda to odezwę się ze szpitala. Niech to wszystko już się skończy bo mam już dość!

Trzymam kciuki by jak najszybciej było po wszystkim!
Agata a Ty jesteś na wychowawczym? planujesz powrót do pracy?

Zgłoś nadużycie #49083 5 lutego 2013, 20:22

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

Dziś przed 6 Emila zaczela się wiercić, wiec poszłam jej robić mleko, w międzyczasie zaczela płakać i kaszleć, na szczęście obok był maz i mnie wola, a raczej wrzeszczy przerażająco. Emila zaczela się dusić, ze nie potrafiła złapać powietrza. Wyglądało to jakby jej jakas flegma w gardle stała albo jakby jej smarki spływały jakieś gęste i nie mogła ich przelknac, przez 5 minut siedziała i tak jakby na sucho przelykala robiąc na glos " yg, yg yg" była bladziudka, ale po ok 10 -15 minutach doszła do subie, zjadła tylko 20ml i poszła spać. Zakroplilam jej nos i odciagnelam dwie duże glutowate kozy. Myślicie ze to mogło być od tego?
W ogole to powiedzcie, co robić w takiej sytuacji? Ona jakby się zachlystywala i oklepywanie jak przy zakrztuszeniu gowno dawało.

Boże nie wiem co by trzeba było zrobić jak oklepywanie nie pomagało

Zgłoś nadużycie #49084 5 lutego 2013, 20:23

Like Supermama

agata_grd napisał(a)

Ja przed spaniem robie małemu inhalacje z soli fizjologicznej, przynajmniej wtedy ma drożny nos i się w nocy nie budzi.

ja dziś chciałam Emilce zrobić, bo sobie myślę, że może ja nie slyszę a może ona ma tam pozatykane zatoki czy coś i co - kalapa!
Pamiętacie filmik, jak ladnie dawała się inahlować...już jest calkowicie odwrotnie wpada w histerię i tak się boi, że ze strachu to myślałam, że mi w ścianę się wbije, tak się odsuwała główką do tyłu, jak siedziałyśmy na łóżku, więc dałam sobie spokój!

Zgłoś nadużycie #49085 5 lutego 2013, 20:24

Like Supermama

aniam napisał(a)

dziś waga pokazała 8200g, ale troszke wczesniej zjadł, więc myslę, ze waży ok. 8150g i tak w ciągu tygodnia przybrał 200g :)

Emila myślę, że będzie koło 9 kg ważyć, ostatnio ważyłam ją z ROksanką to mi jakoś tak wychodziło, ale była w ubranku, musze je zważyć na elektronicznej wadze, bo tamta była taka starodwana ze wskaźnikiem.

Zgłoś nadużycie #49086 5 lutego 2013, 20:27

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Zapomnialam wam powiedziec, że Nauczylam Natalke pokazywac na misiu gdzie jest oczko :)

super :)

Zgłoś nadużycie #49087 5 lutego 2013, 20:28

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

gratulacje :)
mój pokazuje nosek

:) zdolne te dzieciaczki :)

Zgłoś nadużycie #49088 5 lutego 2013, 20:28

Like Supermama

aneta74 napisał(a)

Boże nie wiem co by trzeba było zrobić jak oklepywanie nie pomagało

no na szczęście po chwili jej przeszło, samo to krztuszenie trwało króciutko, dłużej trwało to łapanie powietrza i ona biedna prawie ze snu wyrwana, siedziała bidulka ze spuszczona główką, pamiętam, że Gosia coś kiedyś pisała, żeby owinąć dziecko w koc i na balkon wyjść na świeże powietrze, też wtedy o tym pomyślałam, no ale jakoś się to uspokoiło.
Dziwne to było, naprawdę.

Zgłoś nadużycie #49089 5 lutego 2013, 20:30

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Świetne są te twoje córy :)

Zgłoś nadużycie #49090 5 lutego 2013, 20:31

Like Supermama
a wiecie, co. Od kilku dni Emila dziwnie się zachowuje, tzn jak jest jakiś głośniejszy odgłos to wkłada rączki na główkę, tak jakby za uszka, czasem na uszka. Ostatnio jak taśmę odkejałam taką do paczek to od razu się rozpłakała, jak smarkalam to też od razu rączki na główkę, zauważyłam że jak się krztusi, albo coś ją tam w gardełku zaszczypie to zaraz rączki za główkę, o czym to może świadczyć? no i dziś buczenie inhalatora to ona od razu panika. Taki okres?