Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #49031 5 lutego 2013, 13:58

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

kupiłam na upe wszytko. ehh jak nie zje, to sie potne w kocie i napise o tym piosenke

ja wczoraj na dzsiejszy obiadek gotowałam rosołek dla małego, zjadł wielki słoik, co aż dziwne, bo ostatnio tyle nie zjadał :)
wczoraj 3/4 słoiczka takiegomałego gerbera, fakt., ze nie gotowany, bo gotowy... widać mały lubi moją kuchnię, albo chcę się połechtać;d

Zgłoś nadużycie #49032 5 lutego 2013, 14:18

gwonka Fajna mama
witajcie. Kubus ma katar :( cala noc sie meczyl, nie mogl oddychac. dziewczyny powiedzcie mi jak sobie radzicie z katarem? co stosujecie?

Zgłoś nadużycie #49033 5 lutego 2013, 14:20

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

My mamy. Za 140 zl nowy i jestesmy bardzo zadowoleni :) maly ma duzo miejsca :) nie ma problemu z wyciaganiem go :)

a jaki macie? dasz link?

Zgłoś nadużycie #49034 5 lutego 2013, 14:20

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

witajcie. Kubus ma katar :( cala noc sie meczyl, nie mogl oddychac. dziewczyny powiedzcie mi jak sobie radzicie z katarem? co stosujecie?

ja stosowałam maść majerankową

Zgłoś nadużycie #49035 5 lutego 2013, 14:24

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

Hej. Ja jutro i pojutrze na L4.
Emila wczoraj w nocy temp ok 38,7, spadała jej raptem o 3-4 kreski. Rano chyba nie miała, bo nie czułam by była rozpalona, dałam mleko poszłam do pracy. Po 10 dzwonię do męża i pytam czy wstali, mówię że ma zmierzyć jej gorączkę. Dzwoni za chwilę i mi mówi, że ona ma gorączkę, ale on jej nie będzie w dupie mierzył, no to mówię zmierz w uchu...wyszło mu 35, 5. Zwolniłam się z pracy i przyleciałam zmierzyć gorączkę. Okazalo się, że ma 38,2. Była słabiutka, cały czas się kładła, nawet siedzieć nie chciała, no to od razu dzwoniłam do przychodni, oczywiście nie było miejsc, ale wybłagałam i za 40 minut mieliśmy wizytę. Nic poza gorączką jej nie jest, lekko czerwone gardło, tak naprawdę minimalnie. Wzięłam L4 na jutro i pojutrze żeby jej już do szwagierki nie wozić. Wczorajsza noc masakryczna, bo budziła się dosłownie co 15020 minut, dopiero nad ranem spała bez przerwy, tak niecałą godzinę. Teraz śpi już ok 40 minut i o dziwo jeszcze się nie przebudziła!! Ale jak ją kładłam to gorąca nie była, więc może jej już mija.
aha oczywiście gorączka - wirusowa i tyle.

biedna Emilcia, zycze zdrowka. mojego tez cos dopadlo :(

Zgłoś nadużycie #49036 5 lutego 2013, 14:29

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Moje dziecko pcha pchacza na kolanach, hehe ;)
Wczoraj u mamy tak powaznie zalapal o co chodzi i szedl do przodu , yyyy wroć !!!
Biegl z pchaczem , on szybko sie nie nauczy chodzić bo jest predki i chcialby odrazu biegac , Dominisia to szla sobie powolutku i ostroznie a ten trzepok biegiem wyrwal do przodu i skonczylo sie upadkiem na szczescie na kolana bo zlapalam go !!!
A teraz jak widze ze wstaje przy pchaczu to juz mam zawal.

zdolny ten twoj synnus :)

Zgłoś nadużycie #49037 5 lutego 2013, 14:33

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

Dziś przed 6 Emila zaczela się wiercić, wiec poszłam jej robić mleko, w międzyczasie zaczela płakać i kaszleć, na szczęście obok był maz i mnie wola, a raczej wrzeszczy przerażająco. Emila zaczela się dusić, ze nie potrafiła złapać powietrza. Wyglądało to jakby jej jakas flegma w gardle stała albo jakby jej smarki spływały jakieś gęste i nie mogła ich przelknac, przez 5 minut siedziała i tak jakby na sucho przelykala robiąc na glos " yg, yg yg" była bladziudka, ale po ok 10 -15 minutach doszła do subie, zjadła tylko 20ml i poszła spać. Zakroplilam jej nos i odciagnelam dwie duże glutowate kozy. Myślicie ze to mogło być od tego?
W ogole to powiedzcie, co robić w takiej sytuacji? Ona jakby się zachlystywala i oklepywanie jak przy zakrztuszeniu gowno dawało.

podejrzewam ze to od kataru, maly ma tak samo, smarki mu splywaja a on sie dlawi bo nie moze ich przelknac, ciagle ma odruchu wymiotne i takie bable z buzi mu wychodza.

Zgłoś nadużycie #49038 5 lutego 2013, 14:37

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ja pitole,nie wiem co wtedy robic.Może tak jak przy zakrztuszeniu, na kolano i glową w dół......nie wiem.
Może jedz jeszcze raz do lekarza i powiedz jaka byla sytuacja,niech ją oslucha jeszcze raz.

tez mysle ze glowa w dol. Kubus dzis w nocy spal na moim brzuchu albo brzuchem na moich kolanach

Zgłoś nadużycie #49039 5 lutego 2013, 15:14

Like Supermama

oll85 napisał(a)

hyhy mój te wyje ;p w polsce ;p

ja u mamy tez miałam psa co całymi dniami wył, dopóki ktos nie wrócił do domu, ale to było wycie kojota, takie na jednym ciągu przez kilkanaście sekunda hau hau hau auuuuuuuuuuu auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuu

Zgłoś nadużycie #49040 5 lutego 2013, 15:17

Like Supermama

oll85 napisał(a)

kupiłam na upe wszytko. ehh jak nie zje, to sie potne w kocie i napise o tym piosenke

ja dziś gotowałam rosól i Emila zjadła ze smakiem, Od  1,5 tydonia coś mi mniej je, nie chce kaszek, obiadki róznie, tylko w niedziele zjadła miseczkę a tak to praę łyżek i nie nie nie pokazuje głowa i nawet nie mam po co jej łyżki podawać bo nie weźmie, jak tylko zbliżę w jej strone to od razu kiwa nie nie nie i koniec! Nawet jajo zje połowe i koniec, jedyne na co nie mówi nie to chlebek z masełkiem! Także debiut rosołowy super, pomimo tego ze karmić wodnistą zupą jakoś ch.. idzie, ale troszke zjadła, to najważniejsze no i chętnie!!

Zgłoś nadużycie #49041 5 lutego 2013, 15:17

Like Supermama

aniam napisał(a)

ja wczoraj na dzsiejszy obiadek gotowałam rosołek dla małego, zjadł wielki słoik, co aż dziwne, bo ostatnio tyle nie zjadał :)
wczoraj 3/4 słoiczka takiegomałego gerbera, fakt., ze nie gotowany, bo gotowy... widać mały lubi moją kuchnię, albo chcę się połechtać;d

ja gotowałam nam a jej odlałam przed dorawianiem :)

Zgłoś nadużycie #49042 5 lutego 2013, 15:18

Like Supermama

gwonka napisał(a)

biedna Emilcia, zycze zdrowka. mojego tez cos dopadlo :(

no wzajemnie dużo zdrówka! 
U nas jak jest katar to tak średnio 3 tygodnie, prócz soli fizjologicznej i nasivinu nic nie stosujemy, no i oczywiście odciagamy dużo. Jak ma katar to nawet nie marudzi i ładnie daje odciągnąc.

Zgłoś nadużycie #49043 5 lutego 2013, 15:19

Konto usunięte

Like napisał(a)

ja gotowałam nam a jej odlałam przed dorawianiem :)

tez tak zrobie ;) odleje nim glutaminian dam ;p

Zgłoś nadużycie #49044 5 lutego 2013, 17:29

Emza Fajna mama

aniam napisał(a)

a to moje dziecię :)

ee fajniusi i wcale nie chudziutki...w sam raz jest chłopak :)

Zgłoś nadużycie #49045 5 lutego 2013, 17:36

Emza Fajna mama

Ulla napisał(a)

dawno zdjęć zadnych nei było

fajny pysio :)

Zgłoś nadużycie #49046 5 lutego 2013, 17:41

Emza Fajna mama

maryna napisał(a)

dziewczyny widzialysci e to..ale super..http://shopping.groupon.pl/d-17041082-dzieciece-meble-dzieciece-mebelki-dzieciecy-fotel-dziecieca-pufa-meble-dla-dzieci-piccobambini-meble-picco-bambini

a mi sie nie chce otworzyc;/ kurde

Zgłoś nadużycie #49047 5 lutego 2013, 17:55

mala24 Supermama
a ja byłam u dentystki i co... nic zanim wróciłam do domu to plomba mi wypadła, 5 minut do domu spacerkiem :(

Zgłoś nadużycie #49048 5 lutego 2013, 18:04

elka40 Fajna mama
Wklejam zdjęcie....siostry wsuwają kolację
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #49049 5 lutego 2013, 18:21

agata_grd Gotowa na wszystko

mala24 napisał(a)

a ja byłam u dentystki i co... nic zanim wróciłam do domu to plomba mi wypadła, 5 minut do domu spacerkiem :(

Życie! :) , Polska!
Byłam wczoraj ustalić termin w sprawie operacji, termin dostałam na dzisiaj, jutro mieli go operować ale w drodze do szpitala zadzwoniła pani doktor żebyśmy przyjechali jutro bo mają jakiś problem techniczny.
Wszystko fajnie tylko że Filip dzisiaj dostał katar i chyba termin nam przepadnie :(
Na wszystko jedno pojedziemy jutro, jak się jutro nie odezwę to znaczy że zostaliśmy i w czwartek operacja. Jak mi się uda to odezwę się ze szpitala. Niech to wszystko już się skończy bo mam już dość!

Zgłoś nadużycie #49050 5 lutego 2013, 18:24

gwonka Fajna mama

Emza napisał(a)

a skad jesteś...u nas w Kielcach tez jest klub bmw i tez takie eskorty robią :) super to wygląda..mąż nalezy do klubu ??

ja jestem z okolic Bydgoszczy. luby jest przyjacielem klubu. jego zycie to BMW :) akurat najblizszy kumpel sie hajtal,wiec zebrali ekipe i wio :)