Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #48991 5 lutego 2013, 11:12

Emza Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Jesli chcecie to mozecie glosowac za darmoche na Szymka http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/32003

zagłosowane

Zgłoś nadużycie #48992 5 lutego 2013, 11:13

Emza Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ola ja biere przyklad z Ciebie ;D jak stary nie chce mi dac na cos kasy to wkrecam mu,ze cos jest bardzio potrzebne Szymkowi, np jakies ciuszki :) (bo akurat man w pip takuch nowych z metkami od mamy schowane gleboko w wersalce ale on o tym nie wie) on mi daje kase a ja se kupuje za to co chce :) on wraca z pracy a ja mu pokazuje jakie fajne ciuszki kupilam mlodemu a ten lyka jak mlody pelikan :) okuty jest strasznie ostatnio:/ wszystko mamusi na remonty wali chociaz ta mu mowi,ze to i tak nie bedzie jego:/ mi zydzi na wszysto a jej wali wiec chcial nie chcial musze kombinowac

i very ku@#$wa gut robisz

Zgłoś nadużycie #48993 5 lutego 2013, 11:22

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

raczej ja nie podałabym dziecku wody, jakbym widziała, ze się krzutsi,

ona sie nie krztusila tylko cos zalegala w gardziolku tak jaby nie mogla przelknac , ja tak zrozumialam , wiec dalabym popic zeby przepchnelo , nie wiem zreszta , nie widzialam emilki i nie wiem dokladnie co to bylo, byc moze to zly pomysl .
Napislam tak bo sama tak ma jak mnie gardlo boli albo katar scieka to czesto pije zeby mi nic tam w gardle nie zalegalo ale jak to sie ma przy dziecku to nie wiem.

Zgłoś nadużycie #48994 5 lutego 2013, 11:24

Emza Fajna mama

gwonka napisał(a)

wczoraj zauwazylam ze znowu wrasta mi paznokiec. dzisiaj do poludnia siedzialam, moczylam noge i sama go sobie wycielam. mowie do chirurga nie pojde. mam nadzieje tylko ze wszystko wycielam, bo jak nie to bedzie kicha

a moze idz do kosmetyczki niech ci klamre założy

Zgłoś nadużycie #48995 5 lutego 2013, 11:27

Ulla Fajna mama

seshella napisał(a)

http://www.groupon.pl/oferty/radom/OFICJALNY-DYSTRYBUTOR-VILEDA-POLSK/17165723?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_36&a=418 ciekawe czy to cos warte

cos nie wierzę w takie rzeczy, ale fajnei by bylo :D
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #48996 5 lutego 2013, 11:27

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

tylko ona obecnie nie ma gorączki i to było jednorazowe. Myślałam, ze moze przez te zawiesiste syropy? W nocy jej dawałam i ona od razu po wypiciu poszła spać, moze coś jej się cofnęło? Mój maz był przerażony, panika jak nie wiem, mowie mu ze ma ja przewrócić na kolano i oklepac a nie kur.wa wziął na ręce i "kotku co się z nią dzieje! Jezu co się dziej oto. Zjeb.alam go ze w takich sytuacjach nie ma kotkowania tylko się robi wszystko by ulżyć dziecku. Mowie Wam masakra. Zobaczę jak coś będzie nie tak to pójdę, a jak nie to poczekam do jutra, bo jak będzie gorączka to i tak mysz iść.

a o ktorej dawalas syrop, bardzo mzoliew ze przez syrop.

Zgłoś nadużycie #48997 5 lutego 2013, 11:28

Like Supermama

kasia17 napisał(a)

ona sie nie krztusila tylko cos zalegala w gardziolku tak jaby nie mogla przelknac , ja tak zrozumialam , wiec dalabym popic zeby przepchnelo , nie wiem zreszta , nie widzialam emilki i nie wiem dokladnie co to bylo, byc moze to zly pomysl .
Napislam tak bo sama tak ma jak mnie gardlo boli albo katar scieka to czesto pije zeby mi nic tam w gardle nie zalegalo ale jak to sie ma przy dziecku to nie wiem.

no to się wydawało być takie jakby się właśnie w gardle coś nazbierało, czujesz kluche i ni jak nie mozesz jej przelknac. Takie przynajmniej było odczucie. Zaczęła płakać, kaslac i to chyba jeszcze wzmogło róże nie umiała złapać oddechu.

Zgłoś nadużycie #48998 5 lutego 2013, 11:32

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

no to się wydawało być takie jakby się właśnie w gardle coś nazbierało, czujesz kluche i ni jak nie mozesz jej przelknac. Takie przynajmniej było odczucie. Zaczęła płakać, kaslac i to chyba jeszcze wzmogło róże nie umiała złapać oddechu.

Może faktycznie nie ma co panikowac, chociaz ja to mega panikara jestem.cale szczescie, że Twoj mąż nie jest moim mężęm bo pomocy dziecku to my bysmy chyba nie udzielili.jak Natalka sie dusila kiedys jablkiem to Łukasz od razu ja glowa w dol, a ja stalam i wylam :(

Zgłoś nadużycie #48999 5 lutego 2013, 11:33

Like Supermama

kasia17 napisał(a)

gdzieś 3-4 godziny wczesniej. Tak myślę, ze to chyba jednak przez te kozy, bo miała w każdej dziurze wielka, ja wiem niektórzy lubią wciągać i połykać, ale Emilka jednak nie ;)

Mi tylko chodziło o to, co robić w takiej sytuacji, kiedy dziecko krztusi się np flegma i nie jestesmy w stanie odklepnac jej.

Zgłoś nadużycie #49000 5 lutego 2013, 11:36

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Może faktycznie nie ma co panikowac, chociaz ja to mega panikara jestem.cale szczescie, że Twoj mąż nie jest moim mężęm bo pomocy dziecku to my bysmy chyba nie udzielili.jak Natalka sie dusila kiedys jablkiem to Łukasz od razu ja glowa w dol, a ja stalam i wylam :(

ja też się bardzo boję, ale od razu cis robię, np wkładam palucha i wyciągam z przełyku rozciamciany chleb ;) ale serce mi przy tym wali tak, ze myślę ze zaraz wyskoczy!

Zgłoś nadużycie #49001 5 lutego 2013, 11:38

ewelina6660 Fajna mama
Zapomnialam wam powiedziec, że Nauczylam Natalke pokazywac na misiu gdzie jest oczko :)

Zgłoś nadużycie #49002 5 lutego 2013, 11:39

ewelina6660 Fajna mama
U sąsiadów na dole jak oni wychodza wyje pies...normalnie szlag mnie trafia.

Zgłoś nadużycie #49003 5 lutego 2013, 11:43

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Zapomnialam wam powiedziec, że Nauczylam Natalke pokazywac na misiu gdzie jest oczko :)

moja nie załapala tej umiejętności, wogóle wcześniej umiała robic kosi kosi, sroczke, a teraz nic nie umie

Zgłoś nadużycie #49004 5 lutego 2013, 11:55

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

moja nie załapala tej umiejętności, wogóle wcześniej umiała robic kosi kosi, sroczke, a teraz nic nie umie

moja wszystko umie i jak kazę jej pokazać to od razu się śmieje, tylko..nie robi. mam wrażenie,ze np do kosi kosi to czeka az wezmę jej rączki i zrobię razem z nią, tak jak ja uczyłam
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #49005 5 lutego 2013, 11:59

aniam Supermama

seshella napisał(a)

http://www.groupon.pl/oferty/radom/OFICJALNY-DYSTRYBUTOR-VILEDA-POLSK/17165723?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_36&a=418 ciekawe czy to cos warte

widziałam na żywo jak to sprzata, choć nikoniecznie taki model, ale działa :)
sam sie odbija od mebli, ścian i jeździ po całym mieskzaniu :)

Zgłoś nadużycie #49006 5 lutego 2013, 12:00

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Czy ja wiem..to jest na sucho...czyli chyba bardziej poleruje. I ciekawe czy nei chodzi za głosno.

było słychac taki lekki szmer, jak ze stacjonarnego kompa

Zgłoś nadużycie #49007 5 lutego 2013, 12:02

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

Kasiu, tutaj każda mama musi podjąć decyzję, czy podać czy nie, bo to ona widzi dziecko, a my możemy uważać, zę dobrze lub źle robi...
cięzko tak na odległość kogoś oceniać  z tym bardziej obwiniać

Zgłoś nadużycie #49008 5 lutego 2013, 12:02

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

a syrop był wykrztuśny?

Zgłoś nadużycie #49009 5 lutego 2013, 12:04

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

gratulacje :)
mój pokazuje nosek

Zgłoś nadużycie #49010 5 lutego 2013, 12:18

elka40 Fajna mama

Like napisał(a)

gdzieś 3-4 godziny wczesniej. Tak myślę, ze to chyba jednak przez te kozy, bo miała w każdej dziurze wielka, ja wiem niektórzy lubią wciągać i połykać, ale Emilka jednak nie ;)

Mi tylko chodziło o to, co robić w takiej sytuacji, kiedy dziecko krztusi się np flegma i nie jestesmy w stanie odklepnac jej.

Like....a sprawdź gdzieś na ulotce w razie czego od syropu, czy nie ma napisane,żeby nie dawac przed snem. Niektórych syropów nie powinno sie, bo maja silne działanie wykrztuśne i wtedy przy pozycji leżacej mozna się "udusić"
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.