Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #48931 5 lutego 2013, 8:29

elka40 Fajna mama

Like napisał(a)

Hej. Ja jutro i pojutrze na L4.
Emila wczoraj w nocy temp ok 38,7, spadała jej raptem o 3-4 kreski. Rano chyba nie miała, bo nie czułam by była rozpalona, dałam mleko poszłam do pracy. Po 10 dzwonię do męża i pytam czy wstali, mówię że ma zmierzyć jej gorączkę. Dzwoni za chwilę i mi mówi, że ona ma gorączkę, ale on jej nie będzie w dupie mierzył, no to mówię zmierz w uchu...wyszło mu 35, 5. Zwolniłam się z pracy i przyleciałam zmierzyć gorączkę. Okazalo się, że ma 38,2. Była słabiutka, cały czas się kładła, nawet siedzieć nie chciała, no to od razu dzwoniłam do przychodni, oczywiście nie było miejsc, ale wybłagałam i za 40 minut mieliśmy wizytę. Nic poza gorączką jej nie jest, lekko czerwone gardło, tak naprawdę minimalnie. Wzięłam L4 na jutro i pojutrze żeby jej już do szwagierki nie wozić. Wczorajsza noc masakryczna, bo budziła się dosłownie co 15020 minut, dopiero nad ranem spała bez przerwy, tak niecałą godzinę. Teraz śpi już ok 40 minut i o dziwo jeszcze się nie przebudziła!! Ale jak ją kładłam to gorąca nie była, więc może jej już mija.
aha oczywiście gorączka - wirusowa i tyle.

Zdrówka dla Emilki :-)
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #48932 5 lutego 2013, 8:35

Konto usunięte
Spi ten potwór! co do jedzenia- wczoraj była u mnei kuzynka, wkur...ła mnei niezbyt bystra,.. mały spiący buczał a ta siebie, do tego potem mói,ze tak ja gardło boli, a na rekach go trzymała przy swoim ryju~!! no pojebana, po co mi tu chora przylazła?! no i nie udało mi sie obiadu robi, ja nei mam apetytu, judkowi gotowałam jakos po 17,kilka pyr i fileta smazyłąm, młody bez obiadu byl wczoraj, bo słojami gardzi, a rycał tak od 14 do 15 ze dałam mu mleko zeby sie ogarnał i poszedł spać! no i miałam nadzieje,ze ta pojedzie, a ona jescze godizne siediała, wiec po 20 minutach młodian wstal inici z kompa. ale dzis gotuje mu obiad! kurcak podziabany w mini kostke z wody pyrki masłem i marchewki ciutke.może zje...

Zgłoś nadużycie #48933 5 lutego 2013, 9:04

kasia17 Fajna mama
Moje dziecko pcha pchacza na kolanach, hehe ;)
Wczoraj u mamy tak powaznie zalapal o co chodzi i szedl do przodu , yyyy wroć !!!
Biegl z pchaczem , on szybko sie nie nauczy chodzić bo jest predki i chcialby odrazu biegac , Dominisia to szla sobie powolutku i ostroznie a ten trzepok biegiem wyrwal do przodu i skonczylo sie upadkiem na szczescie na kolana bo zlapalam go !!!
A teraz jak widze ze wstaje przy pchaczu to juz mam zawal.

Zgłoś nadużycie #48934 5 lutego 2013, 9:05

kasia17 Fajna mama
Wczoraj caly dzien u mamy bylam i dzis mam troche do nadrobienia.

Zgłoś nadużycie #48935 5 lutego 2013, 9:07

kasia17 Fajna mama
w pytaniu na snaidaniu zaraz bedzie jak poradzic sobie ze zloscia gdy ma sie marudne dziecko ?

Zgłoś nadużycie #48936 5 lutego 2013, 9:11

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

mamy własnie przerwę z Emilką, obudzila sie :)
Wietrzymy sypialnię, piła herbatkę, dostala syropek i zaraz sie kładziemy :)

Gosia zdrówka dla Emilki życzę! :)

Zgłoś nadużycie #48937 5 lutego 2013, 9:15

Gosiulkovic Fajna mama
U mnie jakiś nocny koszmar nastał. Jeszcze nigdy nie było tak źle- nawet po porodzie! Kuźwa budzi się normalnie co chwilę i cyca chce. Coś jej się klepki poprzestawiały.

Zgłoś nadużycie #48938 5 lutego 2013, 9:45

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

U mnie jakiś nocny koszmar nastał. Jeszcze nigdy nie było tak źle- nawet po porodzie! Kuźwa budzi się normalnie co chwilę i cyca chce. Coś jej się klepki poprzestawiały.

Pochwalilam sie, że dwie noce sie nie budzila.dzisiaj za to w nocy cycala też nie wiem ile razy.Spimy razem, wiec nawet tego nie kontroluje.

Zgłoś nadużycie #48939 5 lutego 2013, 9:49

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Cześć dziewczyny :-) Nie miałam czasu przez cały weekend. W piątek próbowłam kupić fotelik dla Zuzki...napisałam facetowi,że jestem zdecydowana, niech poda cenę, podał a za 10 minut napisał,że sprzedał...skurczybyk. Drugi już ustaliłam wszystko a przyszedł mąż i powiedział,że szarego to nie..lepiej bardziej kolorowy...kurczę..za dobre pieniądze świetny fotelik...no ale niech mu będzie..dołoży na kolorowy ;-) Wczoraj byliśmy z Zuzią u siostry ciotecznej...trzy godziny siedziała grzeczniutko jak aniołek. Dzię u rodziców na obiedzie też. Teraz śpi a ja Wam wkleję zdjęcie, które mnie rozbroiło, Aha..Extremalna....dobrze kombinujesz z mężem..oni się jednak sami proszą,żeby ich bujać. Ola...huśtawka fajna a pchacz jeszcze lepszy.

cudne chabrowe oczy ;)

Zgłoś nadużycie #48940 5 lutego 2013, 9:53

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

Gosia może masz jakies mało tresciwe juz to mleko ;p daj jej kiełbasy!

Zgłoś nadużycie #48941 5 lutego 2013, 9:55

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

A ja zapomniałam wam napisac, wczoraj dostałam smsa od przyjaciolki. Oswiadczył jej sie moj kolega :D ponałam ich e sobą 7 lat temu! dostała brylanta! kuwa ,że ja sie za neigo nei wziełam, tylko ich spiknełam.. ostatnio kupił jej złote kolczyki -600 , buty z kazara 450, torebka te kaar 800 i kurtke za 1300!
A ja se judka wziełam no!

no i co źle ci z nim tak naprawde ;) ?
eeeeeeeeee tam Ola pieniadze to nie wszystko , ja tam zawsze uwazalam ze za takimi drogimi prezencikami cos sie kryje , oczywiscie nie zawsze !!!

Zgłoś nadużycie #48942 5 lutego 2013, 9:56

Extremalna21 Fajna mama
Prosimy o głosy ;) logujcie sie przez fejsa to dostaniemy 3 głosy zamiast 1 ;)

http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/32003

Zgłoś nadużycie #48943 5 lutego 2013, 9:57

Extremalna21 Fajna mama
Zbieram sie do siory ;) pozniej zajrzę i nadrobię :)

Zgłoś nadużycie #48944 5 lutego 2013, 9:58

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

no i co źle ci z nim tak naprawde ;) ?
eeeeeeeeee tam Ola pieniadze to nie wszystko , ja tam zawsze uwazalam ze za takimi drogimi prezencikami cos sie kryje , oczywiscie nie zawsze !!!

heh etak serio to ten mój koles poprostu jest jak to aga mói snob :D hehe i rzpieprza całą kase, dobzre zarabia jako ratownik medyczny. ona siedzi ten wchodzi z zakupami, noże za 250zł 2 kupił, bo one są ostre i tzreba miec, wage za 350 zł, lusterko powiekszające z lampką za 250.. same potrzebne rzeczy;D

Zgłoś nadużycie #48945 5 lutego 2013, 9:59

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

czyżby ta niedziela była jakimś dniem specjalnym ?? :D :D :D
u nas też super była! taka leniwa, sympatyczna i nawet dzieci z siebie nie wychodziły.
i ciacho do kawy było :D

nie zwykly spontan ;)

Zgłoś nadużycie #48946 5 lutego 2013, 10:01

kasia17 Fajna mama
nie no ide sie ogarnac jeszcze 10 stron do nadrobienia, moze pozniej !

Zgłoś nadużycie #48947 5 lutego 2013, 10:04

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

moja za to budzi się w nocy i wyje jak kojot, jedna noc spoko, druga wycie i tak na zmiane, nie wiem o co chodzi

Zgłoś nadużycie #48948 5 lutego 2013, 10:16

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

heh etak serio to ten mój koles poprostu jest jak to aga mói snob :D hehe i rzpieprza całą kase, dobzre zarabia jako ratownik medyczny. ona siedzi ten wchodzi z zakupami, noże za 250zł 2 kupił, bo one są ostre i tzreba miec, wage za 350 zł, lusterko powiekszające z lampką za 250.. same potrzebne rzeczy;D

wiesz...jak sie nie ma co z pieniędzmi robic.
ja wlasnie chyba zhandlowałam huśtawkę po Zuzce...dzwoniła babka ,ze podjedzie wieczorem..oczywiście urwała 20 ale w sumie ja tez urywam..niech tam dziecku na zdrowie idzie

Zgłoś nadużycie #48949 5 lutego 2013, 10:19

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Pochwalilam sie, że dwie noce sie nie budzila.dzisiaj za to w nocy cycala też nie wiem ile razy.Spimy razem, wiec nawet tego nie kontroluje.

ja tez wcześniej jak Zuzka się budziła to szłam do niej a potem nie mogłam usnąć bo się wybijałam ze snu...wiedziałam że budziła sie dwa albo cztery razy.Teraz się "dostosowałam" ide jak zombie, przekręcam, daję pić, od razu odlatuję, potem znowu...rano nawet nei pamiętam ile razy wstawała :D

Zgłoś nadużycie #48950 5 lutego 2013, 10:22

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

a to moje dziecię :)

no przeciez siedzi ladnie ;)
druga fotka zawodowa " matka nie wk.rwiaj mnie "